Page 10 of 15 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast
Results 226 to 250 of 365

Thread: Terorizam i teroristički napadi

  1. #226
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Temelj svih medija je senzacionalizam. To sto je ponekad vulgaran (kurir) ne znaci da CNN, Jazeera, RT i ostala ekipica nisu jednako senzacionalisticki mediji. Bombasi u kabulu i Pakistanu ne mogu da uzmu vise od 30-60 sekundi bloka vijesti. Slucaj sa Istanbulom vec postaje klise, toliko napada u poslednjih 1.5 god. Evropa je i dalje trend.

  2. #227
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  3. #228
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Slazem se sa tobom da je svijet licemjeran. Mislim, dobro jutro Kolumbo.

    Da je srece trebalo je sad pola svijeta da upali svijetla u bojama turske zastave.

    Oguglali smo vise na sve vijesti. Na TVu vijest da je neki Boko Haram pobio neku desetinu djece a mi samo prebacimo na drugi kanal.

    Ali, nisi neko ko ima pravo da upire prstom i vice licemjer. Razlog je tvoja pisanija kad se desila Francuska. Razlog je tvoja pisanija na tu ISILa.
    Nemam sad kad da ti trazim postove, ali znam da stalno potenciras pricu koja relativizuje neljudskost ISILa a taj epitet prisivas njihovim finansijerima i ljudima koji su ih obucavali a pod kojima podrazumijevas zapad. Sa druge strane ti prozivas nekoga za teorije zavjere. Mislim.....

    Niko se odje nije potresao ni oko ovog napada u USA nedavno. Ljudske zrtve bi trebalo sve da nas jednako potresu bez obzira na vjeru, naciju, drzavu i kontinent, ali to realno nije tako. Nije ni kod tebe i ne prozivaj druge zbog toga.
    Amerikanci su sami priznali da su finansirali Sirijsku umjerenu opoziciju na sve nacine. Sami su priznali da je ISIS nastao od njihovih redova. Tu nema teorije zavjere.
    Turska nam je mnogo bliza(geografski, jos pogotovo ako uzimas u obzir cinjenicu da je ovaj napad na aerodrom i da nam tamo ide avion 2x dnevno) nego Amerika i mjesta gdje Boko Haram ubija. I kad je ovaj u USA ubio one u gay bar pisao sam o tome, isto vazi za Boko Haram.

    Dakle, nisam mogao vjerovati da niko nije jednu rijec napisao o ovom napadu na aerodromu, ajde tamo u neki zabaceni dio Turske, ok, ali u pitanju je aerodrom kroz koji smo dosta mi prolazili i jos cemo prolaziti - mnogo vise nego kroz Belgijski.
    To je poenta svega ovoga, jbg, mozda ti nikad nisi bio u Tursku,mozda nisi svjesta da tamo ima dosta nasih , vise nego u Belgiju, da prolazimo vise kroz taj aerodrom nego kroz Belgijski, pa ti je svejedno, ali meni nije, ne sa obzirom da sam tuda prosao 10-15puta, i opet cu prolaziti za manje od mjesec dana. I znam da nasi prolaze tuda svakodnevno, zasto bi inace imali avion koji ide za Tursku 2x dnevno kao za BG ? Svaki put kad sam isao avioni su krcati nasima.
    Last edited by siraj; 30-06-16 at 13:55.

  4. #229
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Evo Francuzi, o kojima ti toliko "lijepo" pricas su napravili fin gest.

    http://m.cdm.me/#/article/431160

  5. #230
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eto tako.

    Ne kazem da ima isti rang ko ovo u Turskoj, makar za nas ovdje jer nam je Turska bliza (a i ove avio linije koje siraj pominje) ali ovo nece biti ni udarna vijest u medijima za razliku od desavanja u Turskoj.

  6. #231
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo Francuzi, o kojima ti toliko "lijepo" pricas su napravili fin gest.

    http://m.cdm.me/#/article/431160
    Najbolje bi bilo da nisu, kad su vec za Belgijance, sto ne bi i za Turcine ?
    Ali ovo nije napad samo na Turcine, da se tako izrazim, to je aerodrom gdje ima vise ljudi iz razlicitih zemalja. I sto velis Kabul je daleko od nas u svim pogledima, a Turska nije, zbog toga sam uopste i pisao o ovome.

  7. #232
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Najbolje bi bilo da nisu, kad su vec za Belgijance, sto ne bi i za Turcine ?
    Ali ovo nije napad samo na Turcine, da se tako izrazim, to je aerodrom gdje ima vise ljudi iz razlicitih zemalja. I sto velis Kabul je daleko od nas u svim pogledima, a Turska nije, zbog toga sam uopste i pisao o ovome.
    Kaze se Turke.

    Mislim da si shvatio da se slazem kako sve ove zlocine treba osuditi bez obzira gdje se desavaju.

    Nije mi najjasnija tvoja pisanija iz razloga sto si ti poceo sa ovom temom a svo vrijeme potenciras kako se dovoljno ne osudjuje ovaj napad.

    Pa ni ti ne osudjujes napad nego druge jer ga ne osudjuju i provlacis onako izmedju redova da je to zbog toga sto su Turci druge vjere (makar te ja tako shvatam).


    Svo vrijeme potenciras kako drugi ne dozivljavaju ovo kao nesto strasno a ti ni jednom rijecju, kao neko ko je otvorio temu, nijesi na pravi nacin se zgrozio nad ovim zvjerstvima.

    Ko je ucinio ovaj bolesni napad na civile na Ataturku? Islamska drzava. Ocekivao sam da ih dobro popljujes, napises kako su to bezumne zivotinje sa kojima ne treba da se pregovara i da se mozda zapitas sta cijeli svijet ceka vise i zasto se ne udruze u borbi protiv ovih zlotvora.

    Ti se na takve stvari nijesi ni na kratko "osvrnuo", vec u startu napadas druge jer se nijesu dovoljno zgrozili nad zlocinom.

    Mislim.......
    Last edited by kimmi; 30-06-16 at 17:00.

  8. #233
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    U nedjelju vece sam iz IST dosao u SA i nikad vise ljudi na Ataturku nije bilo. Na samom ulazu na aerodrom odmah iza kliznih vrata je prvi secure check, pa pasoska kontrola i drugi secure check.

    Sada definitivno u IST nista nece biti kao sto je bilo.

    Zalosno je sto se desava po svijetu, IDIL tvorevina ili sta vec reci za te monstrume i njihove nalogodavce sije strah po svijetu.


    Na pitanje novinara "zašto nedovoljno gađaju Raqqu", glavnokomandujući ruskih snaga u Siriji gen. Dvornikov kaže:

    "a zašto da gađam Raqqu?". Novinar kaže
    "pa zato što je tamo sjedište ISIL-a". General kaže:
    "netačno". Novinar,
    "pa dobro, Mosul"? Dvornikov:
    "Sjedište ISIL-a nije ni u Siriji ni u Iraku". Novinar:
    "pa gdje je sjedište?" Dvornikov:

    "Sljedeće pitanje, molim".


    Ovo je pravac u kom bi se mogla voditi polemika.

    Ali ne. Ko se zgrazava a ko ne i zasto? Cije zrtve nas vise pogadjaju? Bespredmetno
    Last edited by kimmi; 30-06-16 at 17:01.

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,057
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,351
    Thanked in
    1,875 Posts

    Default

    @siraj pjeni da bi nam objasnio da je ovo bitnije od nečeg drugog...

    Zašto je tebi @siraj bitno da to dokažeš?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #235
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,329
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,690
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kaze se Turke.

    Mislim da si shvatio da se slazem kako sve ove zlocine treba osuditi bez obzira gdje se desavaju.

    Nije mi najjasnija tvoja pisanija iz razloga sto si ti poceo sa ovom temom a svo vrijeme potenciras kako se dovoljno ne osudjuje ovaj napad.

    Pa ni ti ne osudjujes napad nego druge jer ga ne osudjuju i provlacis onako izmedju redova da je to zbog toga sto su Turci druge vjere (makar te ja tako shvatam).


    Svo vrijeme potenciras kako drugi ne dozivljavaju ovo kao nesto strasno a ti ni jednom rijecju, kao neko ko je otvorio temu, nijesi na pravi nacin se zgrozio nad ovim zvjerstvima.

    Ko je ucinio ovaj bolesni napad na civile na Ataturku? Islamska drzava. Ocekivao sam da ih dobro popljujes, napises kako su to bezumne zivotinje sa kojima ne treba da se pregovara i da se mozda zapitas sta cijeli svijet ceka vise i zasto se ne udruze u borbi protiv ovih zlotvora.

    Ti se na takve stvari nijesi ni na kratko "osvrnuo", vec u startu napadas druge jer se nijesu dovoljno zgrozili nad zlocinom.

    Mislim.......
    Pusti ga tamo. Siraj konstantno projektuje svoje predrasude na druge. Vidjelo se i u ranijim temama da je on taj za kojeg svaki zivot nije jednako vrijedan pa isto ponasanje mora da vidi i u ostalima da bi odrzao iluziju o svojoj superiornosti. Prilicno standardno ponasanje jednog licemjera. Nista novo.
    U svakoj recenici ili nedostatku iste vidi razlog da nekoga optuzi za stvari koje on radi. Prvi se sjetio da otvori temu o napadu u Turskoj i odmah je to iskoristio kao opravdanje da optuzi citav forum da nas ne zanimaju turski zivoti koliko i francuski ili belgijanski itd. Ne postoji nijedan drugi moguci razlog zbog kojeg se on prvi sjetio da otvori temu a ne neko drugi. Mora da je razlog upravo taj koji on tvrdi da je.

    On i njegova moralna superiornost su jedina poenta ove teme. Boli ga uvo za napad i za zrtve.

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    religiozni ljudi, pedderii i rasne manjine imaju nesto zajednicko... To je to samosazaljevanje


    Mrzis me zato sto sam musliman/peedder/crnac... To mi je tako bljak
    One Ring to Rule them all...

  12. #237
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Moguće da je ovaj atentat posledica izvinjenja predsjednika Turske Rusiji što nikako ne odgovara pokušajima da se Rusija preko Muslimana iznutra podriva ( a nije da nije bilo pokušaja u poslednjih god. dana ) ... možda to nema nikakve veze i samo je teorija zavjere a možda i ima ko će ga znat ...
    deuscroix

  13. #238
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kaze se Turke.

    Mislim da si shvatio da se slazem kako sve ove zlocine treba osuditi bez obzira gdje se desavaju.

    Nije mi najjasnija tvoja pisanija iz razloga sto si ti poceo sa ovom temom a svo vrijeme potenciras kako se dovoljno ne osudjuje ovaj napad.

    Pa ni ti ne osudjujes napad nego druge jer ga ne osudjuju i provlacis onako izmedju redova da je to zbog toga sto su Turci druge vjere (makar te ja tako shvatam).


    Svo vrijeme potenciras kako drugi ne dozivljavaju ovo kao nesto strasno a ti ni jednom rijecju, kao neko ko je otvorio temu, nijesi na pravi nacin se zgrozio nad ovim zvjerstvima.

    Ko je ucinio ovaj bolesni napad na civile na Ataturku? Islamska drzava. Ocekivao sam da ih dobro popljujes, napises kako su to bezumne zivotinje sa kojima ne treba da se pregovara i da se mozda zapitas sta cijeli svijet ceka vise i zasto se ne udruze u borbi protiv ovih zlotvora.

    Ti se na takve stvari nijesi ni na kratko "osvrnuo", vec u startu napadas druge jer se nijesu dovoljno zgrozili nad zlocinom.

    Mislim.......
    Mnogo, mnogo puta sam napisao sve sto si ti napisao za ISIS i mnogo puta se zapitao zasto ih svjetske sile vec jednom ne zbrisu iz ove planete. I naravno da zalim za svakim nevinim zivotom koji se izgubi, bilo to ovdje ili u Africi. Valjda je bilo jasno da sam se zgrozio nad ovim zlocinom cim sam otvorio temu i napisao da mi prolazimo kroz taj aerodrom mnogo vise nego kroz onaj u Briselu a ovdje niko o tome ne pise, da nije to laz ? Da ne prolazimo vise kroz onaj u Briselu , ako je tako izvinjavam se svima ovdje, ali sam stekao utisak svaki put kad sam isao za Tursku da je avion krcat nasim ljudima i to dva put dnevno, a za Brisel, lele, pa nemamo ni direktnu liniju. Ako niste mogli shvatiti to iz mojeg prvog posta, onda se nadam da je to sad jasno.


    Ovaj napad niko ne osudjuje, cak ni ovi na forum-u zbog mnogo razloga. Prvo to nije zapadna evropa, kad se desio napad u Briselu ovdje su odmah pisali "eksperti" o tome. Drugo, niko ne osudjuje jer je to ipak Turska i tamo su napadi cesti, sto je istina u zadnje vrijeme. Trece, iako su ti napadi cesti, ovo je ipak napad na medjunarodni aerodrom kroz koji mi, crnogorci, vise prolazimo nego kroz onaj u Briselu i niko da ovo osudi niti da pise o tome, tamo gdje obicno pisu kad djeluje ISIS
    I zadnje, ovdje naravno vlada misljenje da Turska podrzava ISIS pa su onda zasluzili, sto me ipak dovodi do moje prvobitnog razloga otvaranja ove teme, mi prolazimo vise kroz taj aerodrom nego onaj u Briselu i niko ovdje ovo nije osudio, svidjalo se to vama ili ne.
    Evo cak neki pisu da je ovo orkestrirao Erdogan, mislim na kojim drogama ste vi ? Ali ajde, sto ljudi cudi- da ne ulazim u detalje koliko Turska trpi od ovih napada preko turizma, ali naravno argument je da Erdogan-a briga za sve samo da odrzava svoju vlast tako sto ubija i strane drzavljanje u Turskoj.

    Ima li veze to sa vjerom ili ne, to sami vi znate, ali sam naveo da mozda vjera ima veze sa tim, jer se uglavnom napadi u Hriscanske zemlje vise osudjuju nego u muslimanske, sto i jeste istina. Svakako, znam tj mislio sam da su mnogi ovdje iznad toga.
    Hvala na ispravci.


    Evo posto ne mogu sad traziti puno, samo jedan post u vezi ISIS. Tako da , nemojte mi pricati da sam ja licemjeran jer danas, sjutra mogu se ja naci meta tih ludaka, moja porodica, ili vi. Jos jednom cu reci i da vas pozdravim, ovdje niko nije osudio ovaj napad, ma ne ocekujem ni da osudite napad, vi niste pisali o tome uopste - sto znaci kao da se nije desio, a za dva napada u Francuskoj i Briselu pisali ste itekako, pratili iz minuta u minut. Cak i za napade manjeg obima ste pisali.

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Idem u Istanbul, ali ipak me strah sad kad vidim ovo. A ni ja ne razumijem kako to da ih ne mogu vise sravniti, neka udje vojska, nego ih pustaju da se sto vise razvijaju. Jedino logicno objasnjenje je da im odgovara da se ubijaju medjusobno i destabiliziraju region.
    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Uvijek USA i Evropa moraju imati nekoga protiv koga ce da se bore, sta bi svijet radio da nemaju teroriste ? Ako nije Al Kaida, onda je ID. Prosto nevjerovatno da ne mogu da razbiju grupu terorista, a pobijedili su vojsku nacista. Mislim stvarno, imaju NSA, mogu da prisluskuju bilo koji j**** razgovor, sms, email na ovom svijetu. Jos kad cujem da bi rat protiv ISIS-a mogao trajati narednih 30 godina, ej, pa naravno da ce trajati, zavrsili su sramotu u Iraku, pa sad im treba nesto drugo.
    Last edited by siraj; 01-07-16 at 00:09.

  14. #239
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Siraj tebra, nabio si mi kompleks sto nisam bio na istanbulskom aerodromu, ti si brat.

  15. #240
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ne bojimo se mi nikoga dok nas ovi cuvaju "kovcenske straze"
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	lovcenske straze.jpg 
Views:	57 
Size:	11.6 KB 
ID:	141118  
    smile if you fucked today

  16. #241
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Slobodno temu možete preimenovat u "teroristički napadi u evropi(ili fra)"

    84 mrtva za sada potvrđeno, preko 100 povrijeđenih


    snimak:
    https://www.rt.com/news/351114-nice-...-moment-video/
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  17. #242
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Al dobro puca ova policija.

    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  18. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,996
    Thanks Thanks Given 
    4,833
    Thanks Thanks Received 
    9,899
    Thanked in
    3,752 Posts

    Default

    Ocaj jbt... Do kad ce ta ***** da haraju Evropom, kad ce se konacno nesto preduzeti? Svaki put samo jebeno sokiranje, iste identicne izjave tipa "ovo nas nece pokolebati u borbi protiv terorizma" aaa kojoj borbi druuze? karaju vas, bubrege vam pomijeraju sta treba da se desi da konacno ID bude ugasena? Lokovana, spaljena do temelja, kako god...

    A Francuzi... Ako vec nije sve smisljeno odigrano i dogovoreno, koliki debil treba da budes da u vec vanrednom stanju pustis kamion na setaliste pun eksploziva a da ga pritom ni ne otvoris da provjeris... Pa nasa debilna policija to ne bi napravila jbt...

    Sent from my SM-G930F
    Last edited by BiTrAtE; 15-07-16 at 15:02.
    War. War never changes.

  19. #244
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj se ti bori protiv terorizma kralju, sve češće su to napadi ljudi koji nisu ni prekršili zakon prije toga, onda ne znaš kad, đe i kako sve može da se desi...
    istrajan budi.

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,996
    Thanks Thanks Given 
    4,833
    Thanks Thanks Received 
    9,899
    Thanked in
    3,752 Posts

    Default

    Kraaalju, ovaj ima debeo dosije prije ovoga a neeebitno je sve to, u stanju opste opreznosti oni su tome liku povjerovali da ce da raznosi i prodaje sladoled...

    Sent from my SM-G930F
    War. War never changes.

  21. #246
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nisu oni, nego taj neki glupi policajac koji ga je ispitivao...
    istrajan budi.

  22. #247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,996
    Thanks Thanks Given 
    4,833
    Thanks Thanks Received 
    9,899
    Thanked in
    3,752 Posts

    Default

    Ne znam, mozda je i do mene sto policiju i vojsku tih zapadnih zemalja dozivljavam kao surove profesionalce, pa su mi ovakve stvari bas nevjerovatne za desiti. Ok da tamo vlada harmonija neka, da se to desilo na Islandu npr. pa da policajac tako reaguje, ali u Francuskoj, zemlji koja je tempirana bomba, bure baruta jbt, show...

    Sent from my SM-G930F
    War. War never changes.

  23. #248
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kad su mogli 9/11 da otmu 4 aviona, cemu cudjenje za 1 kamion kojih prolazi na stotine hiljada kroz Nicu?

  24. #249
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ono što bi trebalo da urade je da ove emigrante zajedno sa domicilnim problematičnim stanovništvom potrpaju po brodova i pravac Sirija da se bore na stranu Asada u prvim linijama fronta ... prilično jednostavno rješenje krize u kojoj se nalaze ... bitna je samo volja ...
    deuscroix

  25. #250
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Al dobro puca ova policija.

    Možda su meci ulazili pod uglom a ne pravo ( svi )
    Last edited by Markys; 15-07-16 at 16:05.

Page 10 of 15 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koga interesuju napadi ajkula na Jadranu.
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 03-01-15, 09:39
  2. otimanje Ostroga i napadi na uchenike bogoslovije cetinjeske
    By Doktrina in forum Religija i filozofija
    Replies: 28
    Last Post: 12-04-10, 12:59
  3. Hakerski napadi
    By gatsbyy in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 05-03-10, 14:14
  4. Konstantni napadi albanskih hakera
    By Loverclocker in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 18-08-08, 20:48
  5. Huškanje na terorizam
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 23-03-04, 19:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •