View Poll Results: U 1/4 finala ce?

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Italy

    19 61.29%
  • Australia

    12 38.71%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 75

Thread: 1/8 final: Italy - Australia

  1. #26
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default



    Je li onaj Gatuzo brat svih ljudi, ili nije

    Zasluzena pobjeda
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SKANDAL!!!!!!!!!!!!
    sramotno da ovakvo sudjenje postoji danas!!!
    ono gledalo penala nije, e vala su presmrdjeli svako takmicenje mora se talijanima puvat u prkno pix pix
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #28
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Nije bio penal, ali mi je milo sto je sviran, jer su ga zasluzili. I sa igracem manje su imali nekoliko dobrih sansi
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pa zbog nekoliko dobrih sansi oni TREBA da dobiju utakmicu? Gleda li ti Australiju? Nesto se ne sjecam da su Italijani toliko bili bolji da su zasluzili pobjedu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  6. #31
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je sramota nad sramotama,ako se moze tako redi.Jedan penal nepostojeci koji je meni a i vjerovatno mnogima ovaj mundijal totalno zgadio.Ovako nesto ne bih ocekivao u srpsku ligu zapad ili crnogorsku jug.Ovo je cist dokaz koliko pojedine repke imaju uticaja na fifu i uefu.Ovo je sramna odluka sudije,prije svega nikakvog kontakta nije bilo,kao start ili slichno,to sto je igrac italije preskocio onoga i sapleo se sam,to def. nije trebalo da se svira i tacka.
    Plus sto je najgore a to je sto se tada igrao skoro 95 minut.I da nije svirao penal,pustio bi sudija jos 1 min da se igra u to se kladim.Znaci cinjenica je da je Italy morala da prodje.
    A molim Boga ako ga ima da ispanu u cetvrtfinalu...jer nisu zasluzili da oni prodju ovakvu australiju koja ih je nadigrala.u svim fazama igre!
    Sto se tice sofra,sad da ga vidim svasta bi mu rekao,jer je totalni nerealni debil,ne smeta mi sto navija za italy vidno navija za njih...vec sto je rekao "da da rukom ga je zaustavio" zamislite debila debilastog bolesnog...a u tom trenutku dok on to izgovara snimak iz drugog ugla gdje se jasno vidi da ga nidje rukom igrac ne dira...stvarno mi se sve zgadilo.

    Shmelle
    ... jesi ti djevojcica,djecak ili *****? posto po nicku ne mogu da ukapiram,glup sam!
    p.s.uzmi knjigu o fudbalu,neki vodic,ili gledaj vise tekmi pa dodji da razgovaramo ko je bolji itd!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle
    Nije bio penal, ali mi je milo sto je sviran, jer su ga zasluzili. I sa igracem manje su imali nekoliko dobrih sansi
    zasluzili su i hrvati da prodju pa nisu prosli i jos par reprezentacija pa im niko nije pomogao, niko!!!!!!!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #33
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Ovo je sramota nad sramotama,ako se moze tako redi.Jedan penal nepostojeci koji je meni a i vjerovatno mnogima ovaj mundijal totalno zgadio.Ovako nesto ne bih ocekivao u srpsku ligu zapad ili crnogorsku jug.Ovo je cist dokaz koliko pojedine repke imaju uticaja na fifu i uefu.Ovo je sramna odluka sudije,prije svega nikakvog kontakta nije bilo,kao start ili slichno,to sto je igrac italije preskocio onoga i sapleo se sam,to def. nije trebalo da se svira i tacka.
    Plus sto je najgore a to je sto se tada igrao skoro 95 minut.I da nije svirao penal,pustio bi sudija jos 1 min da se igra u to se kladim.Znaci cinjenica je da je Italy morala da prodje.
    A molim Boga ako ga ima da ispanu u cetvrtfinalu...jer nisu zasluzili da oni prodju ovakvu australiju koja ih je nadigrala.u svim fazama igre!
    Sto se tice sofra,sad da ga vidim svasta bi mu rekao,jer je totalni nerealni debil,ne smeta mi sto navija za italy vidno navija za njih...vec sto je rekao "da da rukom ga je zaustavio" zamislite debila debilastog bolesnog...a u tom trenutku dok on to izgovara snimak iz drugog ugla gdje se jasno vidi da ga nidje rukom igrac ne dira...stvarno mi se sve zgadilo.

    Shmelle
    ... jesi ti djevojcica,djecak ili *****? posto po nicku ne mogu da ukapiram,glup sam!
    p.s.uzmi knjigu o fudbalu,neki vodic,ili gledaj vise tekmi pa dodji da razgovaramo ko je bolji itd!
    Samo nemoj da se nerviras
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #34
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default

    Italy

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    pustite shmelleta, ako ovako nastavi, njemu su dani na ovom podforumu odbrojani... 8)

  11. #36
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    prvo i osnovno - nishta od mog rexona momenta ('prepare to hug a stranger'), a taman sam se bio stacionirao pored rulje vrh riba koje su sve bile nalozene do maximuma

    drugo, Australija je bila bolja, samo joj je falila zavrshnica

    trece, ono nije bio penal i Italijani su ovu utakmicu dobili na jedini nachin na koji su mogli da je dobiju - varajuci

    na kraju, iako je atmosfera u gradu bila ludnica svu noc, moracu da vas pozdravim iz Sidneja koji je u ochajanju i koji iskreno pati zbog ovoga poraza, iako bi trebao da slavi dobru igru i dobar plasman socceroos-a
    (kad se otrijeznim malo $utra editovacu ovo patetichno s**nje od posta, a do tad ko prochita, prochitao je )

  12. #37
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Ajde molim vas nemojte da trabunjate... onaj penal je chist kao suza,valjda znate da se mora suditi penal ako igrach u sred shesnaesterca probaci loptu,a protivnik ga prekrshi jbt,istina je da ga je mogao izbjecji ali zashto bi to uradio kad je znao da se penal mora suditi,ne mozesh ti narediti nekom da prodje protivnika ako je njemu bolje da sacheka da bude skrshen ili malo da iscenira,za mnogo manje stvari se sudi penal,a ne za ovo... i ako je italija toliko favorizovana sigurno sudija ne bi onako lako dao materaciju avetnom crveni karton,jer niti je bio zadnji u odbrani,a ni start nije za crveni... sad nijesam ja kriv jer neko ne voli italiju i shofra ali molim vas budite objektivni,shta bi ti didi npr rekao da burzu onako na utakmici buducjnosti ne sude penal,ja mislim da bi ste vi varvari zapalili sve sudije i ostatak fudbalskog saveza...:mrgreen:
    #fakenews

  13. #38
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN
    valjda znate da se mora suditi penal ako igrach u sred shesnaesterca probaci loptu,a protivnik ga prekrshi
    ne znamo: kako ga nije onda dosudio Australiji onaj protiv hrvatske kad je lik drzao viduku s obije ruke...
    a taj argument za didija i buducnost uopshte nije argument: zamisli da je neko onako u zadnjem minutu dosudio penal protiv buducnosti (mislim da bi mnogo gore proshao nego u tvom primjeru).
    a uz to, kad bi se za ono (sapletesh se o nekoga ko je na zemlji iako ti ne smeta, ne startuje na tebe, ne dira te i ne faulira te, jer ti to vishe odgovara) sudio penal, onda bi ih na svakoj utakmici bilo po makar 10...

  14. #39
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Pa brate groso je probacio loptu,a ovaj mu uletio klizecji i to je to... druga je stvar jel on taj klizecji mogao izbjecji,ali desilo se shto se desilo i tu se mora suditi penal... pogledaj snimak,lopta je proshla i ovaj ga je faulirao klizecjim startom shta tu ima nejasno... a to za didija i buducjnost si potpuno u pravu ali vidim da vecjina na taj penal gleda sa strane shto ne vole italiju pa sam zato naveo i primjer,da je za buducjnost ta situacija ljutio bi se jer nije penal,a da je za protivnika ljutio bi se kad bi bio penal,pa sam zato i zamolio objektivno da komentarishete a ne iz ljubavi ili mrznje prema pojedinoj repki...
    #fakenews

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    penal je presmijesan!! 8)

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    medo ne pricaj svasta, ono penala nije gledalo, jer kad je uklizao nije bilo kontatka covjek lezi na zemlji, ovaj ga preskace jednom nogom, a drugom ga kaci namjerno i pada, ono je cista simulacija!!!
    utakmicu nisam gledao, samo zadnjih 5 min, niti znam ko je bolji bio niti nista, al penala nije gledalo ono, i nemoj da pricas da se za manje stvari svirao penal, australiji nisu svirali 2 penala protiv hrvata, a sto se tice buducnosti, ja bi se smija i govorio kako su nam poklonili penal,
    ono je najsmjesniji penal st postoji, nadam se da ce bit neke frke zbog onoga, jer je ono sramotno!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #42
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    A je li Materazzi zasluzio crveni karton?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #43
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Nashi ljudi se previshe pale na teorije zavjere... pa zar stvarno mislite da je sudija bio na strani italije,zar bi onda onako dao materaciju crveni i ostavio ih pola sata sa igrachem manje i uz to ima oshtetio sve taktichke zamisli... koliko je pomogao italiji,sigurno je isto toliko ako ne i vishe pomogao i australiji...
    #fakenews

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle
    A je li Materazzi zasluzio crveni karton?
    da si citao pazljivo sto sam napisao jasne bi ti bile neke stvari!!!

    medo da je sviran onakav penal nedje u 50 min 60, pa da reces sudijina greska, al u zadnji minut nadoknade, mnogo li je???
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Penala nije ni vidjelo i poslije onoga kojeg je odglumio Sevcenko ovaj ce pokazivati sudijama na kursevima

  21. #46
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Mislim da ste svi vidjeli da je sudjenje na ovom shampionatu generalno katastrofa zato i mislim da sudija nije nimalo favorizovao italijane... mozda je penal greshka ali je takodje greshka i crveni karton koji je italijane ostavio pola sata sa igrachem manje tako da nema govora o namjeshtanju,pa zar cjete recji da je namjeshtena i utakmica australija-hrvatska ili ona sinocj izmedju holandije i portugala,sudjenje je katastrofa i na danashnjoj utakmici nije bilo naklonjeno nikom...


    Jbg didi ne mogu da vjerujem da je za njih sudio,a da ih je toliko dugo ostavio sa igrachem manje i to zbog starta koji sigurno nije za crveni karton,a da je bio naklonjen njima onda je za onaj start mogao i nishta da mu ne da od kartona...
    #fakenews

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sheva nije odglumio, no se sam sapleo, a sudiju ucinjelo da ga je ovaj sapleo, al ovo je sprdnja od penala
    jes italijanima, jer im je sudija svira nepostojeci penal, sto ti to neces da prihvatis to je tvoja stvar, a ocigledno je!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #48
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN
    Pa brate groso je probacio loptu,a ovaj mu uletio klizecji i to je to... druga je stvar jel on taj klizecji mogao izbjecji,ali desilo se shto se desilo i tu se mora suditi penal... pogledaj snimak,lopta je proshla i ovaj ga je faulirao klizecjim startom shta tu ima nejasno... a to za didija i buducjnost si potpuno u pravu ali vidim da vecjina na taj penal gleda sa strane shto ne vole italiju pa sam zato naveo i primjer,da je za buducjnost ta situacija ljutio bi se jer nije penal,a da je za protivnika ljutio bi se kad bi bio penal,pa sam zato i zamolio objektivno da komentarishete a ne iz ljubavi ili mrznje prema pojedinoj repki...
    prijatelju jesi ti corav ili naduvan ili glup?kakve veze ima tvoja pricha iz ovog posta i prethodnog..kako mozes da tvrdis da je penal..jesi normalan?meni je ovaj lazni penal smucio citav mundijal.razmilsjam se da ne odgledam vise ni jednu tekmu...zbog glupog sudije...penala nema ni malo...gledalo penala nije...iz razloga sto nema veze jel on startovao ili ne...on igraca nije dodirnuo,ujedno uopste nije bio ni grub klizeci...a posle svega toga ovaj je pao sam..nije ga cak nidje ni zakachio...sto je najgore...

  24. #49
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    prijatelju jesi ti corav ili naduvan ili glup?kakve veze ima tvoja pricha iz ovog posta i prethodnog..kako mozes da tvrdis da je penal..jesi normalan?meni je ovaj lazni penal smucio citav mundijal.razmilsjam se da ne odgledam vise ni jednu tekmu...zbog glupog sudije...penala nema ni malo...gledalo penala nije...iz razloga sto nema veze jel on startovao ili ne...on igraca nije dodirnuo,ujedno uopste nije bio ni grub klizeci...a posle svega toga ovaj je pao sam..nije ga cak nidje ni zakachio...sto je najgore...


    Sad ja treba da krijem svoje mishljenje zbog tebe,ja mislim da ne niko ne tjera da gledash mundijal pa ga nemoj ni gledati ako ne zelish... igrach manje pola sata je ista ako ne i vecja pomocj od penala...
    #fakenews

  25. #50
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok mozda si upravu...a sta kazes da se vratimo na tekmu italy - usa ko je tu bio bolji?Kako prodje italy?Ni tad im sudije nisu pomagale?:mad: pa kad se sjetim 94 god nigerija italy pa i tada su sudije navijale za italy..pa da ne nabrajam jos bar 10 tekmi ima sigurno..sto kroz kvalifikacije sto na mundijalima i EP.mene samo boli istina...volim fer igru...a italijani su poznati po laziranjima i kupovini sudija...cist primjer oduzimanje juventusu titule,milanu 20 bodova itd...ako to rade godinama u italijanskoj ligi zar ovo nije cist dokaz da su ti italijani namazani i jedni prevaranti...obichni...da je fer i sve kako treba..da italy grupu ne bi mogla da prodje...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LimeWire Professional v4.11.0 Final (2006)
    By RedhaT_Boy69 in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 06-06-06, 19:05
  2. PRIDE FC : Final Conflict 2005
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 30-08-05, 12:52
  3. Malo istorije o Ferrariju
    By hercules in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 02-11-04, 01:29
  4. PRIDE Final Conflict 2004
    By der_dracht in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 02-08-04, 01:57
  5. Vinyl...CD....ili mozda Final Scratch?
    By Yuritzza in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-04, 01:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •