View Poll Results: Glasaću za

Voters
291. You may not vote on this poll
  • Velika koalicija Ključ - Najbolje za Crnu Goru

    41 14.09%
  • Mr Aleksa Bečić - Demokrate - Pobjede a ne podjele

    37 12.71%
  • Sigurnim korakom - DPS - Milo Đukanović

    109 37.46%
  • Mi ili On - DF - da Crna Gora radi

    8 2.75%
  • SDP - Država svima

    19 6.53%
  • Socijaldemokrate Brajovića

    6 2.06%
  • Pozitivnu Pajovića

    2 0.69%
  • Bosnjacku stranku

    0 0%
  • Neku Albansku partiju

    5 1.72%
  • Srpsku listu Dobrila Dedeića

    6 2.06%
  • HGI

    2 0.69%
  • LP

    2 0.69%
  • neku drugu

    3 1.03%
  • djaolju jednu

    51 17.53%
Page 183 of 217 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193 ... LastLast
Results 4,551 to 4,575 of 5414

Thread: Izbori 2016

  1. #4551
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, kako se sada potpuno adekvatno uklapa obraćanje Rusiji Markovića na promociji da se okane Crne Gore.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #4552
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    isto tako smatram da i pored svih neregularnosti opoziciji se ne bi isplatilo da djeluje zajednicki jer bi se veoma brzo posvadjali
    Ako ih ovaj reality show ne ujedini jace nego ikad u namjeri da obore diktatora, ne znam sta ce. Cus da ne djeluju zajednicki.. ne no najbolje da neko od njih sad prizna rezultate ove sprdnje od izbora, kako ne bi djelovali zajednicki


  3. #4553
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    a nemoj pisat ovdje da je DF dobio pare iz Rusije jer to ne smije da se prica, polude ovi nasi srbi sa foruma kad se to kaze.
    f6

  4. #4554
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Evo ovako, juče malo prokomentarisah navode iz novina o ovom famoznom slučaju "terorističkog napada", međutim danas sam upotpunio tu sliku nekim informacijama iz prve ruke.
    Prije svega, kolega Safra je iznio odličnu analizu, moram se složiti i naglasiti - svaka prijetnja (dojava) se mora tretirati profesionalno i obazrivo.
    Dakle, pouzdano se zna da su par njih članovi ravnogorskog pokreta. E sad, ja ih lično nikad ne bi puštio preko granice, ali u zakonu niđe ne stoji da su oni kao pokret i zabranjeni. Drugo - informacija je došla od strane kosovskog komandira.. Tu je već neka druga igra po strani.

    Zapravo, ako pogledamo tok diskusije na ovom topiku a i u javnosti - više se priča o "teroristima" nego o izborima (tj. neregularnosti istih).

    Opet se moram složiti sa kolegom Safrom da je ovo zapravo svojevrsni spin, kako bi se javnost usmjerila, ne da bi glasala (iz straha), nego kako bi se sve neregularnosti prilikom glasanja utopile u sliku nabildovanog šefa žandarmerije.
    Evo i opozicija je prihvatila igru. Ne priča se o nepriznavanju izbora zbog nepravilnosti, nego zbog pokušaja terorističkog udara. To dalje govori nešto drugo..

    Dalje, mnogi smatraju da je Pink doprinio širenju i napumpavanju priče. Ja sam prvu vijest o hapšenju čuo na Happy televiziji (Srbija).

    Mislim da je i definitivno Vučić umiješan u sve ovo, pored sveg negiranja i nekih njegovih nejasnih izjava.
    Last edited by Zedd; 18-10-16 at 10:31.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. #4555
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    a nemoj pisat ovdje da je DF dobio pare iz Rusije jer to ne smije da se prica, polude ovi nasi srbi sa foruma kad se to kaze.
    Ne znam na koga misliš, ali obraćanje Markovića vazdušnom linijom Rusiji je imalo više konotacija. Obraćanje Zapadu u stvari, a uz priču o krađi države i stalno prisutnoj opasnosti potpuno se uklapa scenario Rambo boraca. Ko koga mrzi ili ne voli to me apsolutno ne zanima.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #4556
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Лично мислим да је ово представа главни људи у власти Црне Горе и Србије, није тајна да је наш господар помагао Вучића а овај му сада само узвратио.
    Јесте да је много нерегуларности али куд ћеш веће од лажног државног удара.

  7. #4557
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Piše Andrej Nikolaidis
    Ok, izbori u Crnoj Gori su bili, Đukanović će, kao i do sada, vladati u koaliciji sa partijama manjinskih naroda.

    Business as usual, reklo bi se.
    Ne baš.
    Izborni je dan bio istinski politički triler.
    Tek što su udarnici demokratije otvorili biračka mjesta, dok su građani još pili prvu jutarnju kafu, javljeno je da je uhapšena grupa od dvadesetak građana Srbije koji su se spremali izvesti teroristički napad u Podgorici. Onda je rečeno da grupu predvodi Bratislav Dikić. Tip je bivši šef srpske Žandarmerije. Od milja ga zovu Mali Legija.
    To su prvo javili mediji, pa potvrdila policija. Onda se oglasilo tužilaštvo koje je Dikića i jarane optužilo da su u izbornoj noći planirali pucati na građane ispred Skupštine, zauzeti Skupštinu i uhapsiti i/ili ubiti Đukanovića. Za čiji račun? „Jedne političke grupacije“ – čitaj: Demokratskog fronta. Ko stoji iza svega toga? Nije rečeno, ali je svima bilo jasno – Moskva, koja već godinu i po protiv Crne Gore vodi pravi mali specijalni rat, i na sve načine, nedvojbeno parama i ekspertima , a po crnogorskim državnim institucijama - i paravojnim formacijama, kao kakav moderni Sizif gura Demokratski front, opozicioni savez koji je i zvanično podržala Putinova Jedinstvena Rusija. Šta je Front za te pare trebao da uradi? Da spriječi ulazak Crne Gore u NATO. Je li oposlio? Nije. Hoće li im sad Rusi dati po ušima? Ne znam, ali ne bi bilo u redu, jer stvarno su se trudili.
    Opoziciono nastrojena kritička inteligencija se odmah javila i izrazila sumnju u policijsko-tužilačku priču. Njihovi su argumenti u registru teorije zavjere. Ja živim u provinciji, na moru, daleko od svjetala i bulevara Podgorice, nemam ništa protiv teorije zavjere, a nemam ni izvore u policiji, tako da vam ne znam reći je li sve to policijska namještaljka. Znam samo da Aleksandar Vučić kaže da jeste. A šta god on kaže, ja u to ne vjerujem. Finta je u tome da čak i ako to što policija kaže nije tačno, jeste istinito. Ako Rusi i Front to nisu učinili, to je neobjašnjiva greška. Jer učinili su sve drugo, samo im je to falilo da zaokruže opus.
    Na primjer, formiranje Frontove partijske „redarske službe“, čitaj paravojske u pokušaju. Na primjer, slanje spam poruka preko Vibera na izborni dan, kojima se krši izborna ćutnja (našto su crnogorske vlasti reagovale, eufemistički, kao dobri učenici sultana Erdogana, a drugačije rečeno – na granici debilnosti, kratkotrajnom blokadom rada Vibera). Pa hakerski napadi na nepoželjne medije, tako da čitaoci budu upućeni na Vijesti i Dan, koji su o ruskoj i Frontovoj stvari izvještavali, razumije se, profesionalno i objektivno. Sajt Antene M je oboren pola sata nakon što su objavili informaciju o hapšenju Dikića. CDM je u internet-ništavilo padao svako malo. Napali su sajt DPS-a, Crnogorskog telekoma i Centra za demokratsku tranziciju, koji je bio zadužen da izradi projekciju izbornih rezultata po zatvaranju birališta. Najavili su da će se sa pristalicama okupiti ispred Skupštine, da tamo čekaju rezultat. Ispred iste zgrade u koju su prošle godine već jednom pokušali zauzeti.
    Upravo tu se, pred Skupštinom, u 21.30h izborne noći, na ono što je Front učinio nastavlja policijsko-tužilački scenario o tome šta su Mali Legija i njegovi ljudi pred Skupštinom, naoružani do zuba, u 21.31h navodno trebali učiniti.
    Nešto mi govori da će, ma kakav pravosudni epilog slučaj grupe osumnjičene za napad na institucije sistema imao, živjeti obje verzije: jedna, po kojoj je sve bilo namještaljka, i druga, po kojoj je Mali Legija imao naum likvidirati Đukanovića.
    Rusi su morali znati kako to ide, kada su pokrenuli scenario svog hibridnog rata protiv Crne Gore. Upravo je njihov veliki pisac, Čehov, rekao da će puška okačena na zid pomenuta u prvom, opaliti u zadnjem činu. Puška je na koncu, dakako, opalila. Je li to pisalo u scenariju, ili je posrijedi bila greška glumca ili rekvizitera – ha, ko to od nas iz publike može znati?

  8. #4558
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    najveca predstava su protesti DF od prije godinu paljenje i žarenje i odlazak u boj sa zastavama i kokardama. dok je takvih ispada DPS ne treba nikakvo spinovanje ni teorije, gradjani sami vide pa odlučuju kako odlučuju. kad se DF okane toga odnosno opozicija ujedini bez njih tada ce stvari biti drugacije. do tad...

    zaboravih, ono su bili ubaceni elementi koji su krenuli da udju u skupstinu.
    f6

  9. #4559
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa to i kažem, priča "držite lopova" našeg dragog & milog premijera.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #4560
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Nama je imati izbore na dan drzavnog udara ka popiti casu vode. Regularno sve.Krivac je onaj sto je organizovao izbore na dan drzavnog udara.
    Last edited by Caesar; 18-10-16 at 10:46.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #4561
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ми смо држава у којој на дан избора се дешавају државни удари,васкрсавају мртви,имамо масовне доласке дијаспоре у посјети родбини, продајемо личне карте или се изгубе. Заиста смо посебни.

  12. #4562
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    To da se opozicija sada moze objediniti je cinjenica ali mogla bi skupo da ih kosta. Sve da uz pomoc EU izdejstvuju nove izbore , DPS bi lakse i ubjedljivije pobjedio jer bi se bolje homogenizovao od njih. Isao bi sa SDom i BSom zajedno i natjerao opoziciju da ide u jednu ili dvije kolone.
    Opozicija tesko da moze ici zajedno jer ce proci kao i Kljuc tj gubitkom glasova.

    Misljenja sam da dok se Becic jos malo ne dokaze kod suverenista opozicija nema sanse.
    Za godinu-dvije ako uspije da drzi sadasnji kurs vjerovatno moze duplirat svoju snagu i preuzet glavnu ulogu u opoziciji. E tada imaju neke sanse

  13. #4563
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ja sam bio na jednom izbornom mjestu, tek u 1:30 smo izbrojiti listiće. Zašto? Pa, prije samog brojanja listića prebroje se kuponi, pa odresci, pa birački spisak da se potvrde poklapanja (sve to kod mene duplo, jer su bili i parlamentarni i lokalni izbori), pa usuglašavanje zapisnika (nepravilnosti), pa tek onda brojimo to što ima u glasačkoj kutiji. Rok za predaju materijala u OIK je do dva ujutro, ja sam u 2:30 još čekao da se razdružim. Po razdruživanju OIK unosi podatke o glasovima i to su nezvanični rezultati sve dok OIK ili DIK ponovo ne prebroji (uglavnom se poklapa) te se onda saopštavaju zvanični rezultati. Zato traje, a svejedno je dal' je 300.000 ili 5.000.000 kada na jednom izbornom mjestu ne može biti više od 1.000 glasača.

    Sent from my Motorola 8400
    Ok... i sve to neka traje do dva iza ponoći, kao što kažeš. I zašto se onda ne objave ti (nezvanični) rezultati, na osnovu svih prebrojanih glasova? Naravno da za zvanične treba sačekati eventualne ispravke, žalbe i slično, ali da evo još ni danas nema nikakvih nezvaničnih rezultata (pa ni od nijedne partije - DF se zaustavio na informaciji od 90% prebrojanih listova - ni od NVO, ili bilo kojih drugih posmatrača)... ma ajte molim vas.

    Prebrojiš 100, ili 300, ili 600 listova koliko imaš na tom mjestu, pošalješ informaciju dalje, oni to ubače u kompjuter, kompjuter pokaže rezultat i kraj priče oko broja glasova.

  14. #4564
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    To da se opozicija sada moze objediniti je cinjenica ali mogla bi skupo da ih kosta. Sve da uz pomoc EU izdejstvuju nove izbore , DPS bi lakse i ubjedljivije pobjedio jer bi se bolje homogenizovao od njih. Isao bi sa SDom i BSom zajedno i natjerao opoziciju da ide u jednu ili dvije kolone.
    Opozicija tesko da moze ici zajedno jer ce proci kao i Kljuc tj gubitkom glasova.

    Misljenja sam da dok se Becic jos malo ne dokaze kod suverenista opozicija nema sanse.
    Za godinu-dvije ako uspije da drzi sadasnji kurs vjerovatno moze duplirat svoju snagu i preuzet glavnu ulogu u opoziciji. E tada imaju neke sanse
    Ti i dalje ne mijenjaš svoju ćud. Ovdje nije poenta u novim izborima već u očiglednim zloupotrebama preko kojih dolaze do lažne predstave demokratije. Dakle, napravili su neke svoje računice matematičke, dali BS, HGI razne privilegije i ajmo da jašemo marvu dok nam ne mrkne a sve preko najprljavijih mehanizama koji su prikazani svih godina pa i sada u nedjelju. Dajte ljudi ne folirajte se.

  15. #4565
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Sto mislite kako bi se na ponovljenim izborima odrazila cinjenica da je ovo klasicni DPS false flag ukoliko za to bude dobrih dokaza.
    Da smo normalna država, tj. normalni narod, to bi trebalo da znači katastrofu DPS-a na ponovljenim izborima. Ali pošto nismo normalni, ne bi bilo nikakvo iznenađenje da DPS izbriljira po broju glasova. Nije da oni ne bi umjeli da to izvedu. Dovoljno je sjetiti se takvih vrsta preokreta na primjer u predsjedničkim izborima Milo protiv Moma, kada je u prvom krugu Momo imao više glasova, a u drugom krugu Milo preokrenuo.

  16. #4566
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Da smo normalna država, tj. normalni narod, to bi trebalo da znači katastrofu DPS-a na ponovljenim izborima. Ali pošto nismo normalni, ne bi bilo nikakvo iznenađenje da DPS izbriljira po broju glasova. Nije da oni ne bi umjeli da to izvedu. Dovoljno je sjetiti se takvih vrsta preokreta na primjer u predsjedničkim izborima Milo protiv Moma, kada je u prvom krugu Momo imao više glasova, a u drugom krugu Milo preokrenuo.
    Sjetite se ponovljenih lokalnih izbora u NK, poslije Draga Đurovića...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  17. #4567
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ljudi moji, nijesam pripadnik niti jedne stranke, pa mi nekad bude žao jer gledam nesposobnu opoziciju koja ima penal poziciju.

    Sve što je potrebno jeste da pitaju Stojanovića da im objasni ko štiti i kako funkcioniše protokol za posebno štićene ličnosti i objekata od značaja.
    I onda sledeće pitanje i tačdaun...kako to da gdin Đukanović nije bio o tome obaviješten a radi se o njegovoj bezbjednosti?

    Da dam primjer kod komšija.

    "Politika" je 2013 godine pisala o dojavi MUP-a i BIA-e da će se izvesti diverzija na avionu kojim je Dačić (tada premijer) trebao iz Irske da se vrati.

    A kod nas, naš premijer je neobaviješten. Iako važi za boga i batinu u državi.

    Ko pita ne skita jelte...
    A ne brt, mi moramo prvo da se dogovorimo koji nam se scenario više sviđa, a ne kako jeste.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  18. #4568
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Ok... i sve to neka traje do dva iza ponoći, kao što kažeš. I zašto se onda ne objave ti (nezvanični) rezultati, na osnovu svih prebrojanih glasova? Naravno da za zvanične treba sačekati eventualne ispravke, žalbe i slično, ali da evo još ni danas nema nikakvih nezvaničnih rezultata (pa ni od nijedne partije - DF se zaustavio na informaciji od 90% prebrojanih listova - ni od NVO, ili bilo kojih drugih posmatrača)... ma ajte molim vas.

    Prebrojiš 100, ili 300, ili 600 listova koliko imaš na tom mjestu, pošalješ informaciju dalje, oni to ubače u kompjuter, kompjuter pokaže rezultat i kraj priče oko broja glasova.
    Ne moze DIK da saopsti nezvanicne rezultate izbora jer opozicija ih ne priznaje I protiv je toga da se saopste

    http://m.cdm.me/#/article/449030

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  19. #4569
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ko misli da opozicija iskljucivo zeli da smjeni rezim i zavede vladavinu pravo ocigledno ne poznaje stanje. Njima je prije svega da zadrze svoje polozaje i privilegije. Skidanje rezima bi bio kao neki bonus na normalnu platu.
    Veoma su oni zadovoljni sa rezultatima i sad ce zatezu oko ovog jednog poslanika. Da su sigurni da su osvojili 40 a ne 39 odavno bi objavili rezultate.
    Vagaju i jedni i drugi i zato nema rezultata DIKa jer se jos nijesu slozili da li ce ponovit izbore na nekim mjestima

  20. #4570
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    To da se opozicija sada moze objediniti je cinjenica ali mogla bi skupo da ih kosta. Sve da uz pomoc EU izdejstvuju nove izbore , DPS bi lakse i ubjedljivije pobjedio jer bi se bolje homogenizovao od njih.
    Čisto sumnjam da će EU tu pomagati na bilo koji način, poslije izjave koju je dala Mogerini jasno je da su za Komisiju izbori završena stvar. U aktuelnoj geopolitičkoj situaciji njima je najmanje bitno oće li u Crnoj Gori biti malo više ili malo manje demokratije, a mnogo više ih interesuje da svakom priikom ograniče uticaj Rusije.

    Dok god je DPS jedina partija koja drži fiksni i bezrezervni pro-zapadni kurs, njima će se gledati kroz prste prilikom ovakih izbornih pobjeda. S obzirom da je opozicija takođe svjesna toga, svako ko misli da je jedini cilj opozicije da sruši DPS bi trebao da se zapita zbog čega onda svi zajednički ne žrtvuju problematične djelove svoje politike i time pokažu zapadu da sa njima neće imati nikakvih problema i da su spremni da prate spoljnu politiku EU?

    To bi trebala da bude mala cijena za smjenu DPS-a. Zašto im tako teško pada da je plate?
    Last edited by MadGod; 18-10-16 at 11:16.

  21. #4571
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Mene je sramota od tebe i ako nisi glasao i upravo zbog toga sto nisi glasao.
    Vidis li na sto su spremni? Daj svoj glas protiv toga.
    No, no, ne ide to tako. Da sam glasao bio bih ozlojedjen, a ovako me je samo sramota svega toga.
    Ili da sam sam glasao igrom neprilika aktuelne tada bih bio depresivan ali bezbrizan sa prstom u uvo... a ovako me je samo sramota svega toga.

    Pa me od sramote beznadeznost, dosada i letargija fataju...
    Last edited by Xerxes; 18-10-16 at 11:22.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #4572
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Dok se vlast makar jednom ne promijeni nije moguće imat jake institucije a to je poenta cijele priče oko članstva u EU !!! Samo se treba za trenutak stavit u poziciju predstavnika manjinskih naroda i shvatit koliko je teško breme na njima da bi mogli donijet neku nezavisnu odluku iako su i oni očigledno nezadovoljni svojom situacijom u društvu ( tu ne računam HGI jer su više u funkciji posmatrača sa tako malim cenzusom i podrškom ) !!!
    deuscroix

  23. #4573
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ljudi moji, nijesam pripadnik niti jedne stranke, pa mi nekad bude žao jer gledam nesposobnu opoziciju koja ima penal poziciju.

    Sve što je potrebno jeste da pitaju Stojanovića da im objasni ko štiti i kako funkcioniše protokol za posebno štićene ličnosti i objekata od značaja.
    I onda sledeće pitanje i tačdaun...kako to da gdin Đukanović nije bio o tome obaviješten a radi se o njegovoj bezbjednosti?

    Da dam primjer kod komšija.

    "Politika" je 2013 godine pisala o dojavi MUP-a i BIA-e da će se izvesti diverzija na avionu kojim je Dačić (tada premijer) trebao iz Irske da se vrati.

    A kod nas, naš premijer je neobaviješten. Iako važi za boga i batinu u državi.

    Ko pita ne skita jelte...
    O svemu tome što se desilo smo izgleda istovremeno saznali i ja i ti i Milo!?!?

    A opozicija sada ima i još jedan propust (no ko zna da li je sve to slučajno sa njihove strane, ali to je druga i široka tema) - oni kažu da neće priznati izbore jer je dan prije i tokom izbornog dana planiran i sprovođen državni udar, a da nisu objavljene relevantne informacije o nalogodavcima i izvršiocima, pa da nije normalno da se u takvom danu održavaju izbori, umjesto da im kao argumentbude kratka i jednostavna konstatacija da je objavljivanjem pretpostavki sa političkom konotacijom tokom izbornog dana potencijalno uticano na glasače i da samim tim rezultati nisu prihvatljivi.

  24. #4574
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Institucije moraju biti iznad pojedinca koji ih je stvorio. A to je u nasem mentolitetu nemogucno, prosto nemogucno...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #4575
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ovo sto Mad Dog kaže Lomi trenutno odogovara Evropi zbog situacije sa Rusima za EK su izbori završena stvar baš ih briga i za kupovinu ličnih, pritiske na glasaće, dolaske glasača iz inostranstva ili neki tobošnji državni udar.Njihov interes je trenutno takav a mi možemo da se zamlaćujemo oko regularnosti i sličnim stvarima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 183 of 217 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori USA - 2016
    By Maja in forum Politika generalno
    Replies: 2084
    Last Post: 04-02-17, 14:54
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •