Results 1 to 8 of 8

Thread: Molba

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Molba

    Zamolio bi ako neko ima da mi napise tekst himne Liverpoola You will never walk alone!Ja sam se jebavao po netu i pokusavao da nadjem ali uzalud pa ako neko ima... bio bih zahvalan... p.s. moderatori, znam da sam ovo trebo staviti na Navijaci ali ne idu bas svi ljudi tamo tako da kapiram da ce pre vidjeti ovde, neka odstoji dva dana ako neko bude znao ako ne posle brisite

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    You'll Never Walk Alone

    When you walk through a storm, hold your head up high, and don't be afraid of the dark. At the end of a storm, there's a golden sky, and the sweet silver song of a lark. Walk on through the wind, walk on through the rain, though your dreams be tossed and blown. Walk on, walk on, with hope in your heart, and you'll never walk alone... You'll never walk alone. Walk on, walk on, with hope in your heart, and you'll never walk alone... You'll never walk alone.

    8)
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e jos kad bi mi reko ko je izvodi u originalu posto ja imam "funs" verziju da ti odma spomenik podignem... p.s. hvala brate u svakom slucaju

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    daj odgovorite mu, pa da zakljucavam...
    Jebote, kako nisi mogao sam na netu da nadjes rijeci??? na yahoo samo ukucas "you'll never walk alone" i sve dobijes... :shock:

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bratski ajde kad je tako lako mogo bi mi ti to odraditi... ja stvarno nisam uspio zato sto postoji jos nekih ljubavno perverznih stvari sa istim naslovom tako da... a uzgred ne znam ko je izvodjac u originalu tako da...jedva sam preko kazaa naso ovu verziju mp3 da skinem...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da postoji josh ljubavno-perverznih stvari sa tim imenom, kad je pesma originalno nastala 1945. u kooperaciji Richarda Rodgersa i Oscara Hammersteina, a izvodila ju je tma pevacha - od Franka Sinatre do Placida Dominga. verziju (naravno, bez promene teksta) koju je anfield kop usvojio imala je liverpoolska grupa iz 60-ih (inache drugovi beatlesa) Gerry And The Pacemakers, koji su pred pochetak svake tekme svirali pesmu na anfieldu. jedne subote, medjutim, Gerry se nije pojavio, a ceo stadion je pocheo spontano da je peva, shto je ostao obichaj do danas. tako je "rodjena" jedna od najlepshih navijachkih pesama ever. ostalo je, of course, istorija. a u sadashnjosti, sad u 4, cemo da poderemo glupi manchester utd, chisto da nas ne prozivaju vishe.

    Kevin was our hero
    Fowler was a jewel
    but legend in the making
    is super Harry Kewell!
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    naravno da postoji josh ljubavno-perverznih stvari sa tim imenom, kad je pesma originalno nastala 1945. u kooperaciji Richarda Rodgersa i Oscara Hammersteina, a izvodila ju je tma pevacha - od Franka Sinatre do Placida Dominga. verziju (naravno, bez promene teksta) koju je anfield kop usvojio imala je liverpoolska grupa iz 60-ih (inache drugovi beatlesa) Gerry And The Pacemakers, koji su pred pochetak svake tekme svirali pesmu na anfieldu. jedne subote, medjutim, Gerry se nije pojavio, a ceo stadion je pocheo spontano da je peva, shto je ostao obichaj do danas. tako je "rodjena" jedna od najlepshih navijachkih pesama ever. ostalo je, of course, istorija. a u sadashnjosti, sad u 4, cemo da poderemo glupi manchester utd, chisto da nas ne prozivaju vishe.

    Kevin was our hero
    Fowler was a jewel
    but legend in the making
    is super Harry Kewell!
    vidis kako nam je nedostajao ovaj stvor... :wink:

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    )))))

    /me zahvalan )

    Sofro sad mozes da zakljucavas, brises sta ti drago

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •