Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: Komentari

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Komentari

    Jedna vrlo neugodna situacija od prije neki dan me inspirisala da otvorim ovaj topic.
    Dakle, u pitanju je bio vrlo neukusan komentar prolaznice.
    Kao i svako predveche izvela sam Reu i ona je trchkarala po travnatoj povrshini nezainteresovana za ljude koji prolaze pored nje. I ide cura koja ima blizu 100 kg i komentarishe "Vidji kolika dzukela, mogla bi me pojest` za minut". Mene je to izbacilo iz takta vishe nego shto je trebalo i odgovorila sam joj "Gospodjice, uz duzhno poshtovanje, ona bi od vas imala da jede cijelu godinu, ali ne sjekirajte se, ona ne jede prasetinu". Tu se dotichna vishe nego uvrijedila, zamalo padoshe neke tezhe rijechi, medjutim, Rea je tu reagovala kao svaki pravi zashtitnik i pustila svoj `njezhni` glasic i ova je odstupila uz psovke.
    Istina je da nisam trebala da dozvolim da me takva glupost iziritira, ali jbg ustala sam na pogreshnu nogu. Isto tako, smatram da osobe ne trebaju da sebi dozvoljavaju da komentarishu bilo shto na taj nachin.
    To nije bio jedini komentar. Takve komentare chesto chujem, chak me i psuju shto sam, zamisli, izvela psa u park. Ja bih vishe nego oni voljela da postoji povrshina u gradu, gdje vlasnici mogu izvesti svoje pse da oni mogu slobodno da se shetaju i igraju, a da ih pritom ne traumiraju raznorazni ljudi sa svojim ponashanjem i vrishtanjem.
    Dakle, da li ste vi imali takve situacije i kako se ponashate?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Arrow

    ne da si dobro postupila ,nego bi je ja kakwom letwom po toj prasecoj glawi odrao.. :hammer:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #3
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :hammer: :hammer: :lolblue: :lolblue: a kakav je ovo lik ja bi je isto tako Hahahahah
    Last edited by R.i.P. | Bullet>Dodger!; 18-06-06 at 12:54.
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default //

    imao sam dosta nelagodnih suusreta dok sam seatao pse sve ove godine i na to se covek navikne , u konkretnom slucaju mislim da si i ti dosta lose reagovala

    kada setam civave , (1.5-2 kg) mozes samo zamislit komentare

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja psa shetam samo dje nikoga nema tamo kod moje kuce blizu duklje i miran sam, to sam bio primoran da uradim bash zbog ovakvih situacija koje pominjete jer sam u vezi moga psa i svih zivotinja toliko neurozan da bi ubio ljude na sitnicu kad mi ih diraju tako da ste svi pozvani kod mene u shetnju i druzenje i roshtilj i sve shto treba
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Swinger, znam ja da sam loshe reagovala, vec sam to i rekla. Stvar je u tome shto takve situacije nisu rijetke, vec svakodnevne.
    A shto se same shetnje tiche trudim se da shetam sa njom gdje ima shto manje ljudi. Chak sam pochela da je izvodim kasno uveche, chisto da bih izbjegla takve situacije. Danas je recimo bila na Morachi. Uzhivala je. Sat vremena nije iz vode izlazila. No ljudi da vas pitam. Je li to samo moj pas ili i vashi psi rone? Ja znam da nije zdravo da se im se ushi kvase, ali je ja ne mogu sprijechit`. Presmijeshna je

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default /////

    mozes je slobodno pustiti da roni , isto vazi sto i za ljude , nemoj je polse toga izlozit nekoj promaju npr voznji autom sa otvorenim prozorima .
    i kada je cistis usi zapamti da stapici sluze da se sa njim cisti samo spoljni usni kanal nikako unutrasnji . ako se slucajno nakupi u uvetu cerumena sipaj tropostotni hitrogen

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mora li se svaki ker zvat REA

    Trebala si je stisnut dobro za kais, i reci DRZ JE REA, malo bi joj adrenalina fisnulo, ali bi ti bila HAPPY
    Samsung Galaxy S7

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Moju REU[Rottweiler-a] ne smije niko da prokomentarise kad je setam, ne znam stvarno zasto :mrgreen:
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  10. #10
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ovako..ja imam Boksera ASKU vec 9 godina tj u oktobru 16 po datumu puno 9 godina...sa nama je u porodici i stanu od 2 mjeseca..ima najjachi pedigre u cg...(manje bitno) ali bitno za ovo sto cu reci...jer mi se desavaju slichne situacije kao tebi.
    Jednom prilikom jedna napirlitana gospodja,koja se boji pasa ocigledno..kaze makni mi tu "dzukelu" a ja sa psom normalno setam kroz svoj kvart i niad ne nosim povodac jer nema potrebe za tim...i kada mi je to rekla istog momenta sam izdimio i mozda nisam trebao tad ali sta se moze..rekao joj izvinite gospodjo to nije dzukela vec je poznatija od tebe i ima veci pedigre i bolji od vas.A mogu primijetiti da ste vi vica dzukela..po vasem izgledu...

    Znaci neko ce me sad kritikovati zasto si tako rekao...e pa hocu i sjutra isto reci...jer taj pas je tu samnom 9 godina..oko moje zgrade ima 30 male djece...koje se rodilo u zadnjih 9 godina,,,najstarije znachi ima 8 godina dijete...i prije neki dan komentarisem sa komsinicama starim..i salimo se nesto i kazem ja da su sva ta djeca prve rijeci koje su izgovorile,prije nego mama i tata..bilo ASKA TJ aka,acka,aca...kako li vec to djecica bebe izgovaraju
    i sve te zene su se slozile i rekle da je to istina...moj pas je ponos i idol svoj djeci ispred zgrade..da vidite samo kako je gnjave skacu po njoj i igraju se..pa to kad je izvedem 20 trci da je mazi...

    ali eto uvijek imate neljudi koji ne vole pse i zivotinje..o takvim ljudima nemam ama bas nikakvo misljenje...ko ne voli zivotinju taj ne voli ni sebe ni ljude

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    [JOKE] DzoniS, jel taj tvoj kuchak nekad uleceo u zgradu u plamenu i izvukao nemocno dijete i tako ga spasio? Jedino jos to nedostaje tvojoj prichi :mrgreen: :mrgreen: [/JOKE]
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo se smijem
    ne nije nikoga spasio...ali mi je drago sto je taj pas voljen toliko od velikog broja ljudi sto ti mozda nikad neces...JOKE

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da je meni to neko reka, iako nemam pashche, mislim da bih je ja licno pojela!
    nego ljudi sebi dopustaju svakakve stvari..
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba' bi co'ek bit ka ladni Englez i rec'

    'Gospodjo, bas ste sarmantni. Inace, vidim, moj pas je previse inteligentan za vas!'

    Kao onomad kad se obratih Englezu s prijekorom da cita 'vladine' novine a on meni odbrusi:

    'A sto, ti ne citas, previse je inteligentan za tebe???' Ahahahaha, ma obozavam engleski humor, onaj pravi cinicni.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jeste picajzle Nastavis fino svojim poslom, po mogucnost im okrenes dupe pa neka pricaju s njim.

    Meni komsija konstantno truje pse. Ne smijem ga pustit u SVOJE dvoriste 10 minuta bez nadzora, odma prolivi i povracanje.
    I opet ne mozes nista, nego lijepo cuti i pazi da sto ne pojede. A vi mi se tu zgrazavate na komentare. Nek komentarise kolko oce, *ebe mi se, samo neka ne dira.
    Last edited by Jack_The_Ripper; 03-07-06 at 23:04.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nesto se vlasnici brzo vrijedjaju, ne ljute se puno kad kazes "kako ti je klempavo dijete"- nasmiju se,a kad kazes "operi tu dzukeluU" samo kazu - nije to dzukela to je mjesanac kineskog ovcara i albanskog vucjaka,izmisljaju rase :P to je kao da vam neko kaze za novo auto,
    ''kakav krs",i vi popizdite
    boli vas uvo,vi znate da su vasi kucni ljubimci najljepsi i najpametniji hahahahahha
    I lost my watch….now I’m lost in time

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jack The Ripper, obichno to i uradim, ali eto, taj dan jednostavno nije bio moj dan i to je to. Reagovala sam. Shto se tiche trovanja, ja Reu u dvorishte skoro i da ne pushtam, upravo zbog komshija. ;)
    Amok, nemam dijete tako da ne znam kako bih reagovala da mi neko prokomentarishe dijete. A shto se tiche psa... naravno da mi smeta. Jer ja tom psu posvecujem svu svoju ljubav, pazhnju, svo svoje slobodno vrijeme, na kraju i veliki novac... i naravno da mi nije svejedno kad se nadje neka budaletina i prokomentarishe je. Shto se mene lichno tiche, voljela bih svog psa pa i da je mjeshanac i ne bih izmishljala od chega je nastao. Ali, nemam. Imam rasnog psa i veoma sam ponosna na nju.
    Imati rasnog psa, osim ljepote i pedigrea, nosi niz odgovornosti i obaveza. Jer, kad kupish rasnog psa, nije dovoljno samo uokviriti pedigre. Morash se truditi da taj pas uvijek izgleda lijepo, njegovano, jer ulaganjem u svog psa, na neki nachin doprinosish i rasi.
    Naravno, to se odnosi na svakog psa. ;)

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    "Dakle, da li ste vi imali takve situacije i kako se ponashate?"

    Ti si vrhunski odreagovala.
    Ok.....tacno da nisi trebala da je uopste udostojish
    odgovora na odvratno provociranje, ali je to banja sha bih joj ja uradila.

    Dosta puta mi se desilo da me tako neko isprovocira da iskooliram, ali mi se isto tako i desilo da potpuno riknem.I + da mi ne bude krivo uopste.
    Mozda i jesam djubre.....ali ebi ga.

    Samo chill.

    "Je li to samo moj pas ili i vashi psi rone?"

    Ovo ti je odlicno pitanje koje ja sebi pokusavam da odgovorim. Ova moja budala je non stop pod vodu. S'obzirom da vecinu vremena provodi na Adu Bojanu, uleti u onu vodu i prijatno. Kreten. Isprepada me svaki put.
    Pogotovu sto je opste poznata stvar da im strasno smeta voda za usi.
    Ja mu ne mogu nishta.....

    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  19. #19
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan moj komsija je imao Rotvajlera koji je na zalost umro ali godine su ucinile svoje...Taj pas je narode na momisku plazu skakao sa Tranpuljina :mrgreen: pa mu bachi kamen od 2-3 kila veliki..u dubinu od 3-4 metra a ovaj pas zaroni i izvadi taj sto mu je bachio..od 100 kamencina koje su jel te slichne :mrgreen:

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Jedan moj komsija je imao Rotvajlera koji je na zalost umro ali godine su ucinile svoje...Taj pas je narode na momisku plazu skakao sa Tranpuljina :mrgreen: pa mu bachi kamen od 2-3 kila veliki..u dubinu od 3-4 metra a ovaj pas zaroni i izvadi taj sto mu je bachio..od 100 kamencina koje su jel te slichne :mrgreen:
    hahahahahahhahahahahha
    Ima jedan Dzipsi na skaline,gazda dodje snjim i samo mu naredjuje:
    RONI DZIPSI,RONI NIKAD GA NE ZARANJA!
    E kad sam vidio da pas roni nisam moga da vjerujem

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok god mu stavite onu 'masku', ono da ne moze da ujeda.
    Volite ga mazite, pazite, ljubite, jebite ako cete..
    Al' setate mi kuce i ono balavi ili rezi ili skace pud tebe, a gazda ti rece 'Nece'. E pa boli mene ***** oce li ili nece, necu da razmisljam oce li.

    'Masku' na njusku, pa ako cete sve ga za vrat nosite.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  22. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    254
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si,ja mog pinca(od 3,5kg) bez korpe ne smijem izvodit..nekoga ce srce okinut..makse,da nagrdi nekog..bolje s korpom,mirniji sam

  23. #23
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahhahahahahahahahhahahahaha cuvaj cerro jadan to se lako otrgne kontroli zajebani su ti pincevi ja sam gleda dje pinc ubija dogu pa vi vidjite ,iskreno jes dogi zapeo za grlo al nebitno cinjecia da je doga mrtva od pinca je strashna ))))
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mi je presmijeshna ta pricha. Rijetko koji pas ce zaskochit` bez razloga ili balavit` put nekog eto zato shto mu je nampalo. Bar ja neshto nemam priliku to da vidim. Obichno jedan pas ce shetat` i gledat` svoja posla (njushkat` svaki coshak da vidi je li proshao ko poznati tuda), a oce li pored njega proc` Milo Djukanovic ili Bil Gejts njemu je savrsheno sve jedno. Chinjenica je da ljudi imaju ponekad previsoko mishljenje o sebi, i misle da su svima bitni (a istina je da je bitan sebi, porodici i josh malom krugu ljudi), ali jednog psa ta osoba nece zanimat` osim u dva sluchaja: ako je neko koga poznaje (da mu se javi) ili ako se osjeti ugrozhenim.
    Last edited by Tatjana; 31-07-06 at 11:10.

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    isto tako ce i covjek reagovat kad sheta ulicom
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 276
    Last Post: 17-04-06, 15:50
  2. Samostalna Crna Gora - bosnjacki interes
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 148
    Last Post: 11-10-05, 01:44
  3. Eurobasket 2005 SCG - najave, ocekivanja, komentari...
    By Hombre in forum Ostali sportovi
    Replies: 90
    Last Post: 26-09-05, 18:38
  4. PG Scena?!
    By Cartman in forum Muzika
    Replies: 295
    Last Post: 09-02-05, 13:51
  5. CdM Ligue - Raspored - Rezultati - Komentari
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 85
    Last Post: 28-07-04, 16:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •