Results 1 to 12 of 12

Thread: Handball - vijesti.me reportaza

  1. #1
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Handball - vijesti.me reportaza

    Ne koristim ni jednu drustvenu mrezu, pa sam od nekog bijesa morao da ovo podijelim sa vama i da vas pitam je li vama ovo realno??
    Dakle, primjecujem da se u zadnje vrijeme goveda iz vijesti.me sprdaju porazima nase reprezentacije na ovom takmicenju, posebno veceras kad sam vidio za poraz rukometasica..Jeste drugi poraz, jeste losa igra, ali ovo je sramota od strane portala da ovakve stvari pisu!


    Veli bruka nad brukama.
    Bruka i sramota sto imamo nekog da nam predstavlja ovu drzavu, a Noletove suze zbog poraza vrijedne koliko cijela Srbija i Crna Gora.

    Na***** ti se majke Nikola Nikolicu, ***** jedno, zbog ovoga clanka i prethodnih sto si pisao za Olimp2k16 i pranje crnogorskih reprezentativaca.

    Ako neko zna momka neka mu posalje, eto tako

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    946.eq

  2. #2
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Pa je li bruka nad brukama?
    Ja se slažem da jeste.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Pa je li bruka nad brukama?
    Ja se slažem da jeste.
    Jedno je sto mi mislimo a drugo sto novine pisu za svoju drzavu. Glupo je favorizovat' druge a skupljat preglede na osnovu ovakvih stvari. Ovoga sam posebno zapamtio sa vanserijskim tekstovima i ovakvim glupostima.

    Ja mislim da treba bit' ponosan da nas neko predstavlja pa kako god.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    946.eq

  4. #4
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Kakav je Śekira. Ako se neko sjeća odbojkaške reprezentacije Jugoslavije i "prljavih žutaća" od sudija u zvaničnom novinskom članku, nema što da se čudi Śekiri šta god da napiše.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #5
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Bruka nad brukama moze da napise samo neki ograniceni i ostrasceni pojedinac ili neko ko ima licni sukob i anomozitet prema curama i Adzicu sto mislim da je ovdje slucaj. Dabogda nam ovo najveca bruka bila. Od ovakvih likova ne moze se smisleno kritikovati ne samo u sportu nego u drustvu inace a da te ne poklope sa svojim idiotarijama.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Rezultatski, takmicarski , dakle sportski- jeste bruka.
    I ne znam zasto mislis da je " licni animozitet " , reklo bi se da je razocaran sto znaci da je navijao, isto kao i ti.
    Sto je trebao da napise, "Poraz od borbene angole" ?

    Mi smo vicesampioni posljednjih OI, gotovo smo eliminisani posle 3 dana olimpijade. Od stare prosjecne ekipe i afrikanki.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Bruka nad brukama moze da napise samo neki ograniceni i ostrasceni pojedinac ili neko ko ima licni sukob i anomozitet prema curama i Adzicu sto mislim da je ovdje slucaj. Dabogda nam ovo najveca bruka bila. Od ovakvih likova ne moze se smisleno kritikovati ne samo u sportu nego u drustvu inace a da te ne poklope sa svojim idiotarijama.
    Pratim ja ovog nazovi novinara odavno. Vjeruj mi da nije lični sukob u pitanju, no je liku riječ "bruka" uzrečica postala. Iks puta sam pisao komentare ispod njegovih tekstova sa molbom da ne koristi(e) riječ "bruka" u sportskim izvještajima jer nije bruka izgubiti u sportu, bruka je nešto potpuno drugo, ali džaba. Neznavenost i senzacionalizam su glavno obilježje današnjih nazovi novinara.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  8. #8
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Pratim ja ovog nazovi novinara odavno. Vjeruj mi da nije lični sukob u pitanju, no je liku riječ "bruka" uzrečica postala. Iks puta sam pisao komentare ispod njegovih tekstova sa molbom da ne koristi(e) riječ "bruka" u sportskim izvještajima jer nije bruka izgubiti u sportu, bruka je nešto potpuno drugo, ali džaba. Neznavenost i senzacionalizam su glavno obilježje današnjih nazovi novinara.
    Ada ja upravo to ocu da recem, pogledaj ostale njegove clanke, dakle nevaspitano prije svega pa sve ostalo, dzukela..

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    946.eq

  9. #9
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Nijesam vidio ovu reportažu, a i bolje što nijesam, jer bih se napunio safre...

    Za autora Nikolu Nikolića imam samo jednu riječ - fukaro, stidi se profesije koju obavljaš.

    Bruka je ukrast, učinjet zlo nekome, a ne izgubit utakmicu pa i da je 20 razlike. Bruka si ti, i za Vijesti, i za narod, i za državu.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  10. #10
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Pratim ja ovog nazovi novinara odavno. Vjeruj mi da nije lični sukob u pitanju, no je liku riječ "bruka" uzrečica postala. Iks puta sam pisao komentare ispod njegovih tekstova sa molbom da ne koristi(e) riječ "bruka" u sportskim izvještajima jer nije bruka izgubiti u sportu, bruka je nešto potpuno drugo, ali džaba. Neznavenost i senzacionalizam su glavno obilježje današnjih nazovi novinara.
    Znam da ih on trpa jos od prije Londona, znam da je masu gluposti i neistina iznosio da su cure na kraju saopstenje povodom toga objavile. Takodje se bio i na Adzica navadio dje je takve gluposti lupetao da se covjek pita jel ikad rukomet gledao a tekstovi su mu licili na zvrljotine infantilnog hejtera sa neta. Isto u to vrijeme po svim cg portalima ispod rukometnih vijesti postojali su desetine komentara ciji je nik bio njegovo ime, jel ih pisao ne znam ali su stilom bili vrlo slicni, i svaki taj komentar je bio tipa ako se dobije da imamo trenera dobili bi lakse, ako se izgubi da imamo trenera ove bi odvalili itd.

    Dakle meni taj novinar nije poznat po svojoj struci, niti nekom kvalitetnom tekstu ili kritici vec po nekoj opsesiji upravo ovim rukometasicama i strucnim stabom. Kakav je prema drugim sportistima ne znam jer ga ne pratim a Vijesti imaju par kvalitetnih novinara tako da se uvijek iznenadim kad vidim ovakav tekst i odmah znam ko ga je pisao.

    P.S. Ako se istorija ponavlja mi prolazimo grupu U nedjelju dana se bukvalno desilo sve sto je prethodilo stvaranja repke do cetvrtfinala sa Francuskom.

    poslato sa cukalice

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Simptomatično je i to što je sve rukometne tekstove iz Rija pisao Aleksandar Radović (inače reporter TV Vijesti), osim ovog.

    Mislio sam da je N. N. pošao na odmor. :smile:
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ništa novo od N.N. !!! Pa nakon ispadanja od Španije 2011. godine blistao je sa ovim tekstom - http://www.vijesti.me/sport/kako-je-...projekat-51453
    A kad mu je taj isti ŽRK plaćao puteve da izvještava sa utakmica LŠ nije se bunio...
    Napiše po koji epitet.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Handball - Rio 2016
    By Viscount in forum Olimpijske Igre 2016
    Replies: 326
    Last Post: 21-08-16, 21:47
  2. Handball - Rio 2016
    By Viscount in forum Ostali sportovi
    Replies: 69
    Last Post: 08-08-16, 11:14
  3. IHF Handball Challenge 12
    By PrijekiLijek in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 27-08-12, 00:17
  4. Handball
    By cardozo in forum Olimpijske Igre 2016
    Replies: 1543
    Last Post: 17-08-12, 18:50
  5. reportaza sa batajnice
    By GTi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 14
    Last Post: 09-05-05, 11:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •