Page 3 of 40 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 996

Thread: Water Polo - Rio 2016

  1. #51
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Jel moguce da prije stize i ton i slika sa neta (bbc)nego sa rtcg?

    Pisi Milijana Vako

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Kako bezmuda igra...A neka sto ocajno igramo no sto ne smijemo sutnut na go sa igracem vise, no sve prebacaju s jednoga na drugog odgovornost, pih.

    Sent from my SM-G930F
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Deset godina vec mi smo ubjedljivo najdalje od gola kad imamo igraca vise.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #54
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    2 gola za tri četvrtine, hohoho.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Neko nedje reche da se bushe sve lopte pa sve iznova.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #56
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Ne no samo da se probuse i tacka.

  7. #57
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    2 gola za tri četvrtine, hohoho.
    Idi gledaj pucanje na 100m uz vjetar.

  8. #58
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Kod nasih vaterpolista mi je uvijek to bila enigma koji je to stres i strah jer samo kod njih to vidim da odigraju pet napada zaredom a da ne sutnu na gol. Zaboravi sto sut ne ide, ako ne sutnes nece nikad ni krenuti. Za nevjerovati da za 3/4 das dva gola!? A sutirajte brate pa sto bude.

    poslato sa cukalice

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Boga mi, daleko smo mi od 1/4 finala...
    P r i m o r a c

  10. #60
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Proradit ce i napad kad bude najviše trebalo i kad bude najslađe...živi bili pa vidjeli.
    Samo da odbrana ostane ovakva,Scepo brani takodje odlično.

  11. #61
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Boga mi, daleko smo mi od 1/4 finala...
    A dje daleko. Dobijamo USA i SPA lagano.

    poslato sa cukalice

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Amerikanci su nas dobili u generalci, znaju da mogu da igraju sa nama i trazice sansu u tom mecu.
    Sa spancima se tradicionalno mucimo.
    Nesto se desava sa Srbima... Ko prati vaterpolo zna da su sudije cesto kljucni faktor, ali da neko kuka i zali se na sudije 2 dana pred mec kao Srbi...to ne vidjeh.
    I to poslije Beograda i onakvog sudjenja.
    Tamo se ne zna ko ce biti 1. a ko ispada kao 5. Samo da mi udjemo medju 4!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  13. #63
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Boga mi, daleko smo mi od 1/4 finala...
    Nismo ja mislim. Nije da ne možemo ispasti u grupi, mogu nas dobit i Ameri i Spanci, ali ja sam ubijeđen da idemo dalje. Jbg, relno gledano, u odnosu na Bg naša ekipa je bez Nikole i Bobeka barem za 20% slabija, ali odbranu igramo sasvim dobro. I Hrvati i Talijani su jači od nas realno. Mislim da ćemo dobiti obije sljedeće, e već u 1/4 finalu možemo izgubit od bilo koga iz druge grupe, ali možemo i to proći ako odigramo na maksimumu...Ništa se na ovom turniru ne zna, može bit svašta do kraja...

  14. #64
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Usko smo igrali sa dvije ekipe koje su bolje nego ove dvije sa kojima se sastajemo.Po meni plasman u cetvrtfinale ne bi trebalo da dodje u pitanje. Mislim da mozemo dobiti i Amere i Spance a u onoj drugoj grupi se svi muce, generalno niko nije formu postigao tako da je svejedno sa koje pozicije startujemo i na koga idemo.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ma nisam nikad pesimista kad su ovi momci u pitanju, ali kako se odvijaju stvari...
    U 1/4finalu je sve moguce. Nece ni taj koji nas izvuce biti presrecan.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  16. #66
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ma nisam nikad pesimista kad su ovi momci u pitanju, ali kako se odvijaju stvari...
    U 1/4finalu je sve moguce. Nece ni taj koji nas izvuce biti presrecan.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    E to oću da čujem od tebe odvijaju se stvari tako da se nismo puno pitali ova dva meča realno, iduća dva oćemo i moramo!

  17. #67
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Spanci gube nocas od Hrvata tako da nama ni ta sa USA nije kljucna jer se mozemo vaditi protiv Spanaca. Amerika nas je oba puta dobila ovog ljeta i trenirali smo sa njima ali to nije pokazatelj jer se nije grizlo previse. Stvar je sto muku mucimo sa realizacijom a da smo odlicni u ostalim segmentima igre. Meni je gotovo nemoguce da napad odigra ovako kao zadnja tri meca. Jedino sto me plasi sto protiv Italije da gotovo nisu sutirali sto je nedopustivo. Ali gotovo da sam ubijedjen da spance dobijamo.

    I dalje mi je nejasno sta bi sa N. Janovicem kao i sto Vukcevic se naljuti. Ovu repku su unistile bokeska pizma, sujete, interesdzije i ostalo. Neko bi rekao da su milioni u vaterpolo sportu a ne da igraju za bobice. Jos kad vidim Porobica i Gojkovica u paru a ovaj zbog njega nije htio da igra, pa rasturanje najjace ekipe sto smo ikad imali na EP u Zagrebu, nedopustena navijanja u Kotoru i pljuvanja po Ivovicu, rasipanja kadrova, unistavanje Primorca...

    Imali smo generaciju koja je trebala da dominira ovim sportom deceniju a mi poslije svega treba da smo srecni ako dje slucajno zakucimo medalju i da nam je sam plasman na OI premija jer ovim putem kojim smo posli pitanje dje cemo biti za cetiri godine.

    poslato sa cukalice

  18. #68
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Čudan je ovaj turnir od početka. Svi kao da pomalo traže formu.
    Ovo dosad nije toliko loše bilo, koliko bi se po rezultatima reklo. Šteta što ne uzesmo makar bod protiv Hrvatske, a morali smo.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  19. #69
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    ja mislim da je protiv amerikanaca kljucna utakmica ako se bude sa spancima odlucivalo dobice ih spanci a amerikanci im najmanje odgovaraju zbog njihovog nacina igre

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sada pricati o tome sto je unistilo ovu reprezentaciju, samo pola godine nakon nestvarnog srebra u Bg-u...nema smisla ta prica.
    Reprezentacija vec 5 godina ima maksimalni mir, nikakvi medjuklupski problemi koji uticu na samu reprezentaciju garantovano ne postoje, sve vode isti ljudi I za to ce da snose odgovornost.
    Znam da je tezak momenat, znam da svi zelimo najbolje, ali...stalno ponavljam, vrijeme ide, drugi mijenjaju (pogledajte nove mladice u Italiji I 2 klinca u Madjarskoj), napreduju, a mi stojimo u mjestu. Ili neko ocekuje nekog reprezentativca iz Niksica vec na narednoj Oilimpijadi, jer smo tamo napravili bazen? Ne ide to tako (brzo)...
    Nikola se povukao, mi izgleda ocekujemo da ce on, Jokic...ili Radic (37) da igraju vjecno. Tu je problem.
    A zasto nemamo mlade, nove, bolje...e o tome treba polemisat'. Razlog lezi u Kotor, ma sto ko mislio. 8 igraca poniklih u Primorcu je sada u timu, najmladji je 90. godiste. Na sirem spisku imamo Mura iz Kotora I onda nemamo nista do Saveljica (98.), a poslije njega nema nijedan talenat vrijedan pomena. Morace Jadran da ,,krpi'' cijelu reprezentaciju nakon ovih Igara... A najavili renoviranje zimskog bazena u oktobru (!!!), kad pocinje sezona...nego, ne da mi se sad detaljisat' vise od ovoga.
    Last edited by cattaro; 10-08-16 at 21:41.
    P r i m o r a c

  21. #71
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Spanci gube nocas od Hrvata tako da nama ni ta sa USA nije kljucna jer se mozemo vaditi protiv Spanaca. Amerika nas je oba puta dobila ovog ljeta i trenirali smo sa njima ali to nije pokazatelj jer se nije grizlo previse. Stvar je sto muku mucimo sa realizacijom a da smo odlicni u ostalim segmentima igre. Meni je gotovo nemoguce da napad odigra ovako kao zadnja tri meca. Jedino sto me plasi sto protiv Italije da gotovo nisu sutirali sto je nedopustivo. Ali gotovo da sam ubijedjen da spance dobijamo.

    I dalje mi je nejasno sta bi sa N. Janovicem kao i sto Vukcevic se naljuti. Ovu repku su unistile bokeska pizma, sujete, interesdzije i ostalo. Neko bi rekao da su milioni u vaterpolo sportu a ne da igraju za bobice. Jos kad vidim Porobica i Gojkovica u paru a ovaj zbog njega nije htio da igra, pa rasturanje najjace ekipe sto smo ikad imali na EP u Zagrebu, nedopustena navijanja u Kotoru i pljuvanja po Ivovicu, rasipanja kadrova, unistavanje Primorca...

    Imali smo generaciju koja je trebala da dominira ovim sportom deceniju a mi poslije svega treba da smo srecni ako dje slucajno zakucimo medalju i da nam je sam plasman na OI premija jer ovim putem kojim smo posli pitanje dje cemo biti za cetiri godine.

    poslato sa cukalice
    Slažem se sa dobrim dijelom posta. Što se tiče Nikole J. momak mi je rekao pred oproštajnu konferenciju da jednostavno ne može više u bazen da udje da se okupa a ne što drugo. Zasitio se vaterpola i plivanja do maksimuma, ima 36 godina. A je li bolji od pola igrača, da ne kažem od svih, sad da uđe u bazen bez treinga, jes. Ali razumijem ga + je izgorio poslije Bg finala potpuno iako neće to da prizna. Naš problem generalno je što nam slabo, da ne kažem nikako, pristizu novi igrači. Što se tiče daljeg toka turnira, opet kažem, siguran sam da prolazimo grupu a dalje ćemo viđet. Realno, kvalitet ove reprezentacije u odnosu na ostale nije za medalju, a možemo li je osvojit, teško, ali možemo. Nismo je osvojili ni kad smo najjači bili (Peking), tako da samo oni koji ne prate vaterpolo, ili su zluradi, pljuju po ovim momcima. Ako ne dobijemo Amere bazdeljave neka ide sve u penis.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Pa nista treba fino penzionisati 2/3 reprezentacije do sledece olimpijade ako vrijedi zrtvovat dva tri naredna takmicenja igrati sa momcima od 18-22 godine i kad dodje naredna olimpijada bice to vec izgradjeni igraci.Naravno ako ih imamo, a ovo juniorsko svjetsko prvenstvo u Podgorici ce to pokazati.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #73
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Evo da ne budim duhove proslosti ali po meni je krcag razbijen prije pet godina a to da oni rade u miru ne bi se slozio. Prije bi nazvao to mrtvilom.

    Za Janovica mi je krivo jer mislim da je zasluzio da se oprosti na Olimpijadi i da je trebao toliko da izdrzi pa makar odmarao cijelu polusezonu i da nije trebao toliko zuriti sa odlukom. Nema mu se sta zamjeriti ali eto.

    Najzalije je sto su trebali biti jedan zdrav projekat koji je mogao biti krunisan sa brojnim medaljama. Dovoljno govori i ovoliko koliko su osvojili uprkos svim problemima.

    Sada je pitanje poslije ovoga na sta ce nam liciti reprezentacija i hocemo li je uopste gledati na sljedecoj Olimpijadi. Ovima sto su zrtvovali svako ljeto svaka cast i respekt. Uvijek su bili tu i dali koliko su mogli.

    poslato sa cukalice

  24. #74
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo da ne budim duhove proslosti ali po meni je krcag razbijen prije pet godina a to da oni rade u miru ne bi se slozio. Prije bi nazvao to mrtvilom.

    Za Janovica mi je krivo jer mislim da je zasluzio da se oprosti na Olimpijadi i da je trebao toliko da izdrzi pa makar odmarao cijelu polusezonu i da nije trebao toliko zuriti sa odlukom. Nema mu se sta zamjeriti ali eto.

    Najzalije je sto su trebali biti jedan zdrav projekat koji je mogao biti krunisan sa brojnim medaljama. Dovoljno govori i ovoliko koliko su osvojili uprkos svim problemima.

    Sada je pitanje poslije ovoga na sta ce nam liciti reprezentacija i hocemo li je uopste gledati na sljedecoj Olimpijadi. Ovima sto su zrtvovali svako ljeto svaka cast i respekt. Uvijek su bili tu i dali koliko su mogli.

    poslato sa cukalice
    Svi (skoro) ovi momci se žrtvuju svako ljeto i vazda su tu za reprezentaciju.

  25. #75
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Treba dovesti Rudica, platiti koliko trazi.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 3 of 40 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: THERMALTAKE CL-W0076 Big Water 745
    By Nooth1ng in forum Ostali oglasi
    Replies: 50
    Last Post: 10-08-10, 23:46
  2. P: vga water block 15e
    By Remote in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 28-05-09, 15:55
  3. European Water Polo Championships
    By nana in forum Ostali sportovi
    Replies: 2783
    Last Post: 18-07-08, 14:19
  4. Lady in the water
    By gabol in forum Film
    Replies: 7
    Last Post: 30-10-06, 19:40
  5. Water polo olimpijski turnir
    By Tha_Maddog in forum Olimpijske Igre
    Replies: 172
    Last Post: 30-08-04, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •