Page 39 of 40 FirstFirst ... 29353637383940 LastLast
Results 951 to 975 of 996

Thread: Water Polo - Rio 2016

  1. #951
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po nekom pravilu sve zemlje koje su trazile valjda nezavisnost, gube pravo na medalju, tako da su oni kao "nasljednici" sve te istorije. Al glupo je kad vidis od njihovih komentatora I novinara kad to napisu kao da su ih stvarno uzeli

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #952
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam pratio vaterpolo na srpskoj televiziji i ne secam se takve izjave

    Mada , priznajem i ne slusam 100 posto jer su komentatori odvratni

    Sve u svemu , sta idiot komentator kaze ne znaci da svi tako misle

    Ja koliko se secam rekli su da je to prva zlatna od kad je Srbija odvojena drzava

    Secam se da je komentator bar 20 puta ponovio da su Hrvati olimpijski sampioni i da zele da to ponove

    I pricao je pohvalno o njima u svakom trenutku , neznam kako je to bilo na HTV



    Kacite se na sitnice i necije gluposti

    Iskreno , ja sam prizeljkivao finale CG SRB , ali nista od toga , nazalost ...

  3. #953
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ja sam to inace primijetio, nevezano samo za ovu utakmicu, generalno pricaju za sve medalje tako da su njihove. Al ono nije bitna prica

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  4. #954
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Ja sam gledao na RTS OI i nisam čuo to za Seul ali mi je zasmetalo što su rekli za reprezentaciju Srbije u mušku odbojku da su u zajednici sa Crnom Gorom 1996 osvojili bronzu ali su kao reprezentacija Srbije osvojili zlato 2000 !!! Onda nešto razmišljam da su Vušurović i Vujović ( iako on ima državljanstvo Srbije ali nije odigrao ni jednu utakmicu za Srbiju iako je igrao do prošle godine ) valjda bili u tim zajednice ??? Postoji ta vrsta nipodaštavanja rezultata kad smo mi u pitanju dok su kad je riječ o Hrvatima puni hvale !!! Taj mentalitet da što je neko gori po tebe ti ga više cijeniš je prisutan kod njih podjednako kao i kod nas
    deuscroix

  5. #955
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nije to slucajno. To da se istice kontinuitet...
    Pa evo ne misli se da je Srbija "Zemlja kosarke" jer se osvojilo jedno srebro.
    Misli se jer se osvojilo 5 svjetskih sampionata, najvise na svijetu.
    Znaci Srbija je 5 puta osvojila SP.
    I to je u obavezi da kaze novinar. To je u obavezi da napise neko na portalu.
    Tako se kreira svijest. Javno mnjenje. Naboj. Zaboravlja...

    Ja samo mozda pogresno nacuo za vaterplo, mozda i nisam. Spomenuo se Seul 88. Jesmo li tada osvojili poslednje zlato?
    Evo nisam provjeravao na netu, ali ako sam sve pogresno cuo, onda sam pogresno cuo i "1988. i Seul...", jer ja te informacije ne posjedujem u glavi.

    Srbija ili jeste pravni nasljednik tih medalja, ili nije, nego prica kao za Amere da ne podlijezu doping kontroli.
    Znaci danas 90% ljudi je ubijedjeno da je to tacno.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  6. #956
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Po nekom pravilu sve zemlje koje su trazile valjda nezavisnost, gube pravo na medalju, tako da su oni kao "nasljednici" sve te istorije. Al glupo je kad vidis od njihovih komentatora I novinara kad to napisu kao da su ih stvarno uzeli

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Zemlje se nisu odcijepile od Srbije već izašle iz Jugoslavije i dotična zemlja nije dobila drugi oblik već prestala da postoji s'toga niko nema pravo na dostignuća raznih sportskih reprezentacija Jugoslavije. To naravno ne važi za individualna dostignuća republika tipa Crvena Zvezda je osvojila kup kao srpski fudbalski klub, EKV je bila srpska grupa itd...

    Lično nisam čuo komentatora da je izvalio takvu idiotsku izjavu ali nisam gledao prvu četvrtinu. Naprotiv, komentator je bio veoma korektan i objektivan



    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #957
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ja sam gledao na RTS OI i nisam čuo to za Seul ali mi je zasmetalo što su rekli za reprezentaciju Srbije u mušku odbojku da su u zajednici sa Crnom Gorom 1996 osvojili bronzu ali su kao reprezentacija Srbije osvojili zlato 2000 !!! Onda nešto razmišljam da su Vušurović i Vujović ( iako on ima državljanstvo Srbije ali nije odigrao ni jednu utakmicu za Srbiju iako je igrao do prošle godine ) valjda bili u tim zajednice ??? Postoji ta vrsta nipodaštavanja rezultata kad smo mi u pitanju dok su kad je riječ o Hrvatima puni hvale !!! Taj mentalitet da što je neko gori po tebe ti ga više cijeniš je prisutan kod njih podjednako kao i kod nas
    Za to smo krivi mi Crnogorci i naš kompleks niže vrijednosti. Hrvati su se sa svojim odnosom prema svojoj naciji izborili za određeno poštovanje dok smo mi uvjek bili najgori za sebe pa normalno ni nismo za poštovanje

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #958
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    ja bi ti preporucio da se hitno vratis u cg jebes pare zdravlje je bitno nema teme dje ne ubacis politiku i pocnes da unizavas sve sto je srpsko brate jesi li siguran da si ti svojom voljom u srbiju a hrvati bas su ono stekli postovanje a to gospodo sto odje komenatatori ne pricaju od proslosti i rezultatima kao o rezultatima svojih sportista nego kao o trecoj zemlji kao da su u jugoslaviji zivjeli marsovci to je vec njihov problem jer je u trendu da se proslost zaboravlja

Page 39 of 40 FirstFirst ... 29353637383940 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: THERMALTAKE CL-W0076 Big Water 745
    By Nooth1ng in forum Ostali oglasi
    Replies: 50
    Last Post: 10-08-10, 23:46
  2. P: vga water block 15e
    By Remote in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 28-05-09, 15:55
  3. European Water Polo Championships
    By nana in forum Ostali sportovi
    Replies: 2783
    Last Post: 18-07-08, 14:19
  4. Lady in the water
    By gabol in forum Film
    Replies: 7
    Last Post: 30-10-06, 19:40
  5. Water polo olimpijski turnir
    By Tha_Maddog in forum Olimpijske Igre
    Replies: 172
    Last Post: 30-08-04, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •