Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 327

Thread: Handball - Rio 2016

  1. #101
    Join Date
    May 2008
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Spolja osim Kaće smo očajni, Milena neprepoznatljiva - šta se desilo s njom? Nažalost, s ovim porazom snovi o četvrtfinalu su praktično srušeni, jer nam preostaju mečevi sa dvije najbolje ekipe u grupi Norveškom i domaćinom Brazilom, gdje ni dosta kvalitetnije partije od ovog što smo vidjeli neće biti dovoljne za povoljan rezultat. Šteta... :-(

  2. #102
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    U izjavama dominiraju fraze "igramo sve bolje, polako podižemo formu".
    Šou.

    Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  3. #103
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    neka nego se nerealna fama dize oko tih djevojaka te su najljepse te imaju najljepse slike pa se najljepse druze, atmosfera ludilo
    Okle ovo je realnost, jedna brutalno jaka ekipa je uzela par medalja a trebala je da bude norveska dva
    sad majda prica kako ce oni da dobiju sve i idu dalje, ajte molim vas stavljam 20e da ce sve redom da pogube do kraja
    nesto se ovako moglo i naslutit jer pazite ozzbiljnost reprezentacije pa i drzave dje bojani se dozvoljava da se reaktivira na OI, ne u CG ligu ili neki turnir nego na OI
    Kapa dolje za bojanu i nadam se da ce naslijedit adzica jer je ovo jos jedan u moru neuspjeha

  4. #104
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Kako odigra penzionerka?

    Inače, kakva je golmanka ona mlada Nenezićka što je nisu poveli? Ne vjerujem da je gora od Barjaktarovićke, a mlađa je za vijek

    A Bojana ne može bit krivac, nego savez i trener koji forsiraju starije igračice umjesto da su krenuli malo sa smjenom generacija
    Last edited by chucknorris; 09-08-16 at 08:18.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ocigledno je da ovo neko diriguje da je Bojana u pitanju. Kakav god da Adzic, 100% sam siguran d aje nikad poveo ne bi. A lako je moguce da mu spremaju pozdrav iz kluba i reprezentacije da bi najmestili ovu babu. A to ako bude.....imacemo rukomet kao i San Marino.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #106
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Adžić je odveo zato što je emotivan, previše su oni zajedno a on nije Ferguson.

  7. #107
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    dje je onaj treci golman, hasanic ili tako nesto? glavu dajem da je za klasu bolji golman od ove dvije...a za popovicku nema sta da se komentarise, svakom normalnom je bilo jasno da je njeno vracanje bio bas glup potez...na osnovu svega vidjenog, mislim da nema sanse za prolaz...

  8. #108
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Hasanic nije pozvana.
    Eh neka te,adzic je prelagan,kakvi su mu timeoutovi,samo polako cure sve ce doci na svijet. Ahahahah....
    Kako su me svi napadali kad sam ja ovo pricao. E majko mila kad nas je cak i angola i onakve igracice procitali
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #109
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Niko od vas nije gledao utakmicu ali bitno da pljuje po Bojani. Pogledajte snimak malo... Bojana je odigrala odlično, ali Katarina je bila najraspoloženija. Nije vam Bojana kriva što toliko iskusnih igračica Mehmedović, Pavićević, Radičević, Lazović, koje igraju još od jaslica u Ligi šampiona ne mogu da pogode zicer i prave bauk od golmanke koja je čak imala manje odbrana od Marine Rajčić. Raduje da Marina može dobro da brani, pogledajte ostale reprezentacije, svi top golmani su manje više njenih godina. A ona je bila najbolji golman u juniorskim danima. Treba joj se dati šansa za naredni ciklus, treba nam hitno odličan golman.
    Jauković je igrala dosta ali opet ona je prespora i neiskusna za ovakve odbrane.
    Adžić totalno pročitan i ne znam šta će sad da izmisli za ovaj brodolom. Angola nam se toliko nudila da je dobijemo, crveni karton, onaj džin od pivota rano dobila drugo isključenje itd. Ali džaba... Šteta! :ambivalence:

  10. #110
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Hasanic nije pozvana.
    Hasanić je trudna.

  11. #111
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Niko od vas nije gledao utakmicu ali bitno da pljuje po Bojani. Pogledajte snimak malo... Bojana je odigrala odlično, ali Katarina je bila najraspoloženija. Nije vam Bojana kriva što toliko iskusnih igračica Mehmedović, Pavićević, Radičević, Lazović, koje igraju još od jaslica u Ligi šampiona ne mogu da pogode zicer i prave bauk od golmanke koja je čak imala manje odbrana od Marine Rajčić. Raduje da Marina može dobro da brani, pogledajte ostale reprezentacije, svi top golmani su manje više njenih godina. A ona je bila najbolji golman u juniorskim danima. Treba joj se dati šansa za naredni ciklus, treba nam hitno odličan golman.
    Jauković je igrala dosta ali opet ona je prespora i neiskusna za ovakve odbrane.
    Adžić totalno pročitan i ne znam šta će sad da izmisli za ovaj brodolom. Angola nam se toliko nudila da je dobijemo, crveni karton, onaj džin od pivota rano dobila drugo isključenje itd. Ali džaba... Šteta! :ambivalence:
    Bice danismo gledali istu utakmicu. Bojana je odlicno odigrala za jednog penzionera. Slozio bih se sa tobom da je Adziceva taktika procitana, i pretpostavljam da ce izgubit sve utakmice do kraja. Na zalost. Ove igracice dugo traju, a mlidjima se slabo daje sansa, zato je I Jaukovicka neiskusna. Od ove postave, nece ih pola, ako ne i vise, igrati na sledecim OI. A ko ce da ih zamijeni? Mozda Maja Bulatovic, Savicka, Milickovicka? No, mozda i mi previse trazimo. Kolika su ulaganja u sport u odnosu na reprezentacije iskte klase, mi jos i odlicni. Ali da nesto debelo ne stima, vidi se iz aviona . A sto, znacemo kad dodju kuci.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #112
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Za penzionera ili ne, ali od 6 bekova koje imamo ona je bila najbolja poslije Katarine. A ubijeđen sam da bi bolje odigrala od Despotović ili Grbić, za kojim toliko tuguješ...
    A ti si ođe došao da pljuješ istu a nijesi napisao ništa vezano za meč, koji si gledao. Jauković se pojavila prošle godine za tvoju informaciju, pogledaj koliko joj godina...

  13. #113
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Branis je ka d ati je iz kuce. Ako jeste, evo, povlacim sve sto sam rekao. Sto ima da se pise za mec. Mislim da je dovoljno sto smo imali skoro jedno cijelo poluvrijeme igracicu vise 18 minuta od 30, koliko traj epoluvrijeme.. Ajde samo mi kazi jednu stvar, ali posteno, da si trener, u bilo kom sportu, da li bi u olimpijski tim stavio igraca koji 4 godine nije odigrao ni jedan minut utakmice? Meni njen povratak u ekipu nema logicno objasnjenje. Njeno iskustvo, koje je neprikosnoveno, mnogo vise vredi i mnogo bolje se moglo valorizavati da je ostala na klupu kao clan strucnog tima, kao pomocnog trenera (ajde da tako kazem) nego sto je to u ovoj situaciji. Fakat je da nije ona iskljucivi krivac za ove dvije utakmice, ali kad se sabere sto je pokazala na ove dvije utakmice... moje misljenje je da nije nista.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #114
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Pogledah snimak onom medjedu od golmana Angole ne mozes da das gol samo ako u nju sutiras ali sta to vrijedi kad odbrana koja nam je bila glavno oruzje ne funkcionise, primilo se mnogo jeftinih golova ono zadnje iskljucenje kad ona nasa na zaustavljen napad izbija onoj igracici Angole loptu bez ikakve potrebe je u stvari slika ocaja koji mi prikazujemo na ovim igrama
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #115
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    angola je odlicna vazda bila samo sto nema golmane dobre inace su prespremne a sto se tice ovih nasih napisa sam prije pocetka cetvrtfinale plafon ne mozes da igras sa 8 9 igraca nikako i da ti penzionerka vodi glavnu rijec a jos bez golmana ona barjaktarevicka aj moze da ima dobru utakmicu ali ona druga moze slobodno na klupu da sedi neka bude prazan go plus mijenjanje izvodjaca sedmeraca zalosno, nista spanjolke nisu specijalno odigrale pogledajte im koliko su imale gresaka skoro isto kao i mi pa opet dobise 6 razlike plus je vrlo stara reprezentacija onda se moze vidjet sto nas ceka od ostalih kad su ih ove lagano odradile
    e sad sto se tice ove penzionerke dovoljno govori o njoj koji je to kompleks da odluci da igra na olipmijadu posle povlacenja sa koljenima ka ronaldo plus daje joj se zastava da nosi i sad jos oce da vodi glavnu rijec pa ne moze sestro tvoje vrijeme je proslo i umjesto da ka pravi sportista shvatis to i pruzis podrsku mladjima ti jebes sve u zdrav mozak jer ti se moze naravno posto se onaj adzic nista ne pita vec ona zato ce i proc kako ce proc
    da se nadovezem na ovaj moj post od prije dva dana adzic je izvuka maksumum sto je moga od ovih igracica uzeo je titulu i to je to vise se ne moze ovo jer jednostavno nema igracice koje mogu da isprate moderan rukomet nije on debil pa da ne zna da postavi igru koju igraju ostale repke ali jednostavno on nema taj kvalitet igracica pa fura onaj stil dje moze najvise da izvuce a to je tuca i samo tuca dodjose crnkinje i prebise ih ka djecu nisu se mogle vuc u zadnjih 5 6 minuta kako su ih ove prebile u buducnost je to druga prica ima cvijicku neagu i golmana i zato to funkcionise ali u reprezentaciju to nema ima onu penzionerku koja je puna kompleksa jer da nije ne bi se vracala na teren vec bi ucestvovala na drugi nacin nego boze zdravlja brzo doma da se ide izbori ce treba ucestvovat u kampanji i posto olimpijade sigurno nece gledat u narednih 12 godine nadam se da ce maju bulatovic zvat na sledece evropsko da se izigra i jos da izrazim nadu da ce pametno iskoristit taj brazil da se ispeglaju sa ovim ostalim sportistima da iskoriste preostalo vrijeme za ljubav

  16. #116
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Uopšte je ne branim, samo pričam sa argumentima. Kako bi ti sastavio bekovsku liniju???

    Da sam trener i da nemamo igrača, poveo bih je naravno. Kad već nisi mogao da napraviš igračicu za 5-6 godina da valja, vodiš ono što imaš. Nego to je vaš Adžo jbt, osvojili smo 2 medalje prije 4 godine, treba da ćutimo do kraja života sad. Kad god sam napisao nešto o njemu, taktici, igračima, imali su me progutati ovdje.
    Ok, rizik je njen povratak, ali šta su to uradile na prvenstvu Raičević, A.Bulatović, Jauković, Pavićević, Lazović, Barjaktarović, Petrović, pa da se samo pljuje Bojana Popović? Zašto je poveo Ramusović ako ne igra minuta? Zašto je poveo Pavićević koja igra po 10 minuta i veze nema? Đe mu je Raičević u koju su toliko uložili on i Bošković, šta ona radi? Da li je bila na pripremama, da li je juniorka ili u godinama gdje treba da je vođa reprezentacije?
    Ako ćemo ovako, zalazimo u dublje teme i opet se svodi na Adžića, ali njemu se ne smije prigovoriti jer je on trener bog.

  17. #117
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Mlatite bez veze. Knezevic i Jaukovic su bile nula. Prva srlja i boji se da sutira, druga neiskusna i sve sto zna je tri koraka i sut sa 11 metara. O Andjeli necu ni da pisem. Katarina 4 gola iz igre, Bojana 3 - to nam je ucinak bekova. I ocete sa 7 golova sa bekovskih pozicija da dobijemo utakmicu? Beale tamo


    -
    Last edited by Viscount; 09-08-16 at 11:23.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. #118
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sad se i pomalo naslucuje razlika u kvalitetu i postoji zelja kod cura ali sta radi Rajcic na golu? Ne sto ne brani teske lopte nego ne brani nista. Od Sonje se bar mozes nadati necemu dok nas Bojana i dalje kanali. Samo da pregrmimo ovo, da se ovo sve ispraviti.
    Meni je Marina bolji golman od Sonje, to je valjda očigledno. A što je zadivljujuće, ni jedna ni druga ne znaju osnovnu stvar u rukometu: da daju pas.

    Ne moraju one svaki pas za kontru da ubode, svi griješe, ljudi smo, ali je zadivljujuće kako godinama nisu naučile to. Pa ti pasovi nemaju preciznost, nemaju snagu, nemaju ništa. Mislim da kad se desi ona situacija da neka ekipa igra protiv nas sa igračem manje i da izvedu golmana, biće povuci potegni 'oće li pogoditi prazan gol.

  19. #119
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Nama su golmani po defaultu trube, ponekad ih zadesi da brane fino i povezu seriju odbrana.
    Mada i kad razmislim, Scepo je jedini dobri golman sto mi imamo - ukljuceni su svi sportovi.

  20. #120
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaspac sinoc, kakav poklon kvote na Angolu 5.5 uzivo odmah vidjoh koliko je sati.

    Kao sto rekoh ovo su sve stare koke koje nazalost ne mogu dalje...


    I da mi se nije prispalo okrenuo bih kanal, nerealno u sta se pretvori ova generacija lavica...

    Ajte sad doma polako

  21. #121
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Mlatite bez veze. Knezevic i Jaukovic su bile nula. Prva srlja i boji se da sutira, druga neiskusna i sve sto zna je tri koraka i sut sa 11 metara. O Andjeli necu ni da pisem. Katarina 4 gola iz igre, Bojana 3 - to nam je ucinak bekova. I ocete sa 7 golova sa bekovskih pozicija da dobijemo utakmicu? Beale tamo


    -
    Zivu istinu si rekao,da se tako ne moze dobiti utakmica. A slijepi misevi vide da su na proucile igru u napadu,da igramo bez ideje... Dobro je rekao Vujovic,da je problem repke sto nemamo klupu adekvatnu da moze da zamijeni nekoga kome ne ide. Prije to bila Mara,a nje nema tako da nema ko iskoci da napravi razliku. Meni je drago da su optimisti za naredna 3 meca,al mislim da nam je ovo realna slika naseg zenskog rukometa trenutno.

  22. #122
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Samo bih zamolio da neko napise koja je to mlada rukometasica kvalitetom zasluzila da dobije minuta, a nije tu?
    Kojoj to Bojana zauzima mjesto?

  23. #123
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel igrala ona talentovana zecanka iz buducnosti?!

    Sve su igrale lose neprepoznatljivo, mozda nam ne prija klima tamo?!

    Posto se i Srbija raspada...

  24. #124
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Gledam kako Stojanovic i Markovic pjevaju Katarsku himnu, ne bi ih za nasu mogli nagovoriti.
    Mnogi nasi igraci su se prodali i igraju za druge reprezentacije ali mi niko nije mrzan kao Markovic.
    Last edited by lepetanac; 09-08-16 at 13:31.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #125
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,267
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Gledam kako Stojanovic i Markovic pjevaju Katarsku himnu, ne bi ih za nasu mogli nagovoriti.
    Mnogi nasi igraci su se prodali i igraju za druge reprezentacije ali mi niko nije mrzan kao Markovic.
    Prodali?
    A sto trebaju ovdje u ovu bijedu da igraju i da izigravaju patriote?

Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 68
    Last Post: 23-12-13, 07:30
  2. IHF Handball Challenge 12
    By PrijekiLijek in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 26-08-12, 23:17
  3. Handball
    By cardozo in forum Olimpijske Igre 2016
    Replies: 1543
    Last Post: 17-08-12, 17:50
  4. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 17:00
  5. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •