Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 327

Thread: Handball - Rio 2016

  1. #26
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Eh kad sam ja ovo sve pricao,pricali su mi da sam lud ili trol
    A nije čoče, 2 medalje što smo osvojili i taktika koju igramo je najbolja. Odbrana naša je najbolja na planeti. :ambivalence:

  2. #27
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na stranu to sto nam je napad bio los, generalno nikad nisu blistale u napadu, ali nocas su katastrofalne u odbrani, a nama sve od toga krece. Tesko da ce do kraja odigrat ovako lose...

  3. #28
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milenu su prosuli i u odbrani i u napadu. Kako bi nam Mara legla da je spremna. Kaća hipnotisana. Bojana od sve tri najmanje loša.

  4. #29
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ne gledah od početka, al kolko vidim Popovićka je zajebala

    moj post od prije koji mjesec:



    možda se i probudi Popovićka, al sumnjam
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #30
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Milenu su prosuli i u odbrani i u napadu. Kako bi nam Mara legla da je spremna. Kaća hipnotisana. Bojana od sve tri najmanje loša.
    Potpis.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Loše u oba pravca. Odbrana naročito, a golmani katastrofa. Napad nije bio toliki problem - štaviše, Navarro je odbranila dosta šuteva iz izgrađenih situacija.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #32
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Nek bude da se prvi macici u vodu bacaju mada mi je bila sumnjiva prica Veselina Vujovica koji je maltene rekao necete se vi od ovih dobrih meceva nagledati poslije odgledanog naseg treninga. Ne zabrinjava losa igra vec odsutnost, neuigranost i odsustvo bilo kakve vizije i kreativnosti. Apsolutno su neprepoznatljive, niti Jokine srcanosti, niti Milenine ludosti, niti Suzine beskompromianosti... O ostalom da ne pricam jednostavno neprepoznatljive. Uloga Bojane je sad krajnje diskutabilna jer ono sto se ocekivalo da ce biti njena rola to se nije odigralo vec joj je data uloga prve violine i potpuno je razbila koncept. Kako smo igrali rezultat je jos i dobar. Sve se moze popraviti i po pravilu na ovom turniru medalje uzimaju oni koji sporo udju u takmicenje i lose odigraju grupu pa ajde da se nadamo. Po meni Bojana ne moze da igra u prvom timu i ako im je ovo bio plan bice samo teret a ne pomoc no eto da vidimo na sljedecem mecu ali mi smo im ovom taktikom poklonili pobjedu.

    Sa lica mjesta

  8. #33
    Join Date
    May 2008
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo sa reaktiviranjem Bojane je samoubistvo u najavi. Jednostavno, na ovom nivou, penzionerima nije mjesto u timu. Siguran sam da to vidi mnogo ljudi, a da li neko u stručnom štabu i vođstvu reprezentacije ima hrabrosti da to javno kaže i da nešto preduzme, vidjećemo. Nažalost, poznajući stanje kod nas, ništa se neće promijeniti. :icon_frown: A to je prava šteta, jer domet ove ekipe nije mali...

  9. #34
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obožavam kad apsolutni laici analiziraju i prvo što vide je Bojana. Ako mislite da bi rezultat bio iole bolji sa djurdjinom vi stvarno ne razumijete ništa.

  10. #35
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Još jedan dokaz da sportista ne može da se vrati posle pauze kao da ništa nije bilo i to je generalno dobro za ( u ovom slučaju ) ženski rukomet ... minimum 5 napada su potrošeni jer lopta ne može da se uhvati ... sad očekujem da Adzić počne sa ovim mladjim igračicama sledeći meč ali ovo večeras je veliki minus ako se misli proć grupa ...
    deuscroix

  11. #36
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ja nisam imao ništa protiv da ona bude u reprezentaciji mnogo joj je i dala ali ne i da ima ovoliku minutažu .Ispred nje trebaju da budu mnoge igračice koje su izborile vizu za olimpijadu na terenu svojom igrom a ne da im ona koja se vrnula iz penzije i upala na račun slavnog imena uzima minute.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #37
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Bojana Popović je veliki sportista, tako da ne sumnjam da će prva nakon ovoga večeras sama predložiti da svoju ulogu podredi timu, odnosno svede to na 10-15 kvalitetnih minuta koje sigurno može da pruži. Ne bih ulazio u to da li je ovo večeras Adžićeva ili njena odluka, ali u svakom slučaju medalja je medalja, a Bojana i ekipa je sigurno neće osvojiti ovom postavkom igre.

    Sporo, presporo u napadu. Očajno u odbrani. Totalni kanal noćas.

    Odavno me neko ne podsjeti na Totija ka Bojana Popovic nocas. Bljeskovi svjetske klase s vremena na vrijeme, fizicka sprema prekrizena nula, a mozak odbija da prihvati poruke koje tijelo salje...

  13. #38
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Bojana je odigrala sasvim korektno. Bilo je izgubljenih lopti, ali mnogo manje od Milene i Andjele, na primjer. Njene asistencije i kreativnost su unijele raznovrsnost u napad, a ko to ne vidi, onda nije baš najbolji poznavalac igre.

    Mene je neuporedivo više iznervirala potpuna promaja u odbrani, a naročito od strane centralnih obrambenih igrača - Katarine, Anđele, Milene i Suzane. Niđe nije bilo faula da spriječi protok lopte, a to je esencija svake formacije 6-0. Vjerovatno su se prepali sudijskog kriterijuma, ali to nije opravdanje za nedostatak agresivnosti.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #39
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ma ona je trebala da bude back up zbog kratke klupe. Da pomaze kad se umore, da svojim prisustvom pruzi podrsku, savjet kako u toku meca tako i na treningu. Uopste ne kontam sta se desilo...

    Mislim lako je hejtovati ovako kao mi a drugo je kad si trener i vidis i trenutne mogucnosti i opcije i ne smijes o mnogo cemu pricati da ne unosis nemir vec probati sa time sta imas.

    Inace ovdje mnogu precjenjuju i to debelo nasu repku i uopste nisu svjesni da smo mi skoro na svakome takmicenju dali vise nego sto realno vrijedimo. Samo da povratimo srcanost i prodjemo grupu a poslije sto bude, bude.

    Sa lica mjesta

  15. #40
    Join Date
    May 2008
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Obožavam kad apsolutni laici analiziraju i prvo što vide je Bojana. Ako mislite da bi rezultat bio iole bolji sa djurdjinom vi stvarno ne razumijete ništa.
    Nebitno da li bi sa Đurđinom bilo bolje, ali ovo što je Bojana odigrala večeras je nekoliko nivoa ispod onog što je potrebno za Olimpijske igre. Jednostavno, njene fizikalije i kondicija su trenutno na nivou šetnje u parku, a ne vrhunskog sportiste. Ne treba biti veliki rukometni stručnjak pa zaključiti da joj ovako tromoj i bez odraza njeno, nesumnjivo veliko rukometno znanje, ne može mnogo pomoći. I to ne bi bio problem, problem je što zbog toga pati naša reprezentacija.

    PS. Da ne budem krivo shvaćen, ne pljujem ja Bojanu, taman posla - njena legenda će vječito trajati. Ali, vrhunski sport je surov i tu nema mjesta sentimentalnosti i igranju na račun stare slave.

  16. #41
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mislim lako je hejtovati ovako kao mi a drugo je kad si trener i vidis i trenutne mogucnosti i opcije i ne smijes o mnogo cemu pricati da ne unosis nemir vec probati sa time sta imas.

    Inace ovdje mnogu precjenjuju i to debelo nasu repku i uopste nisu svjesni da smo mi skoro na svakome takmicenju dali vise nego sto realno vrijedimo. Samo da povratimo srcanost i prodjemo grupu a poslije sto bude, bude.

    Sa lica mjesta
    Možeš jednu medalju uzet na sreću ali 2 ( zlato na EP i srebro na OI ) uz 4 i 8 ( došao prvak odmah posle grupe ) nikako tako da mi sad ta priča kako ovaj tim zapravo nije projektovan za neku medalju jednostavno ne pije vodu !!! Ne kažem da se medalja može osvojit na silu ali ljudi koji vode savez moraju snosit odgovornost za neuspjeh ...
    deuscroix

  17. #42
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je ova reprezentacija istrosena. Svakako, to ne znaci sad nikakvo omalovazavanje, jednostavno karakter nam je takav da ne mozemo dugo trajati u bilo kom sportu.

  18. #43
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Možeš jednu medalju uzet na sreću ali 2 ( zlato na EP i srebro na OI ) uz 4 i 8 ( došao prvak odmah posle grupe ) nikako tako da mi sad ta priča kako ovaj tim zapravo nije projektovan za neku medalju jednostavno ne pije vodu !!! Ne kažem da se medalja može osvojit na silu ali ljudi koji vode savez moraju snosit odgovornost za neuspjeh ...
    Rusija koja je fenomenalna ali im fali faktor srece i stabilnosti, Norveska koja ima dva tima i pokrivena na svim pozicijama, Francuska koja je fizicki najjaca i ubitacna, Holandija koja igra najjljepsi i najraznovrsniji rukomet, Brazil koji je brza uigrana i trkacki spremna i debelo ostecena u Londonu, Rumunija koja je uvijek imala bolje igracice od nas ali je podbacila na svakom takmicenju zbog unutrasnjih problema a sada najposvecenija i najspremnija nego ikad... Mi mozemo do medalje ali realno nismo favoriti za nju jer ima dosta boljih od nas na svim pozicijama. Bitno je proci grupu i u tome jednom mecu odlucuju nijanse, faktor srece i zavisno kako ti se dan pogodi. U Londonu smo imali ludacku srecu, kako u grupi tako i protiv francuskinja, osto je istorija. U BGD smo titulu osvojili sto smo nedostatak kvaliteta i igracica nadomjestili ratnickom posvecenoscu i srcanosti. Dajte ljudi ne zavaravajte se, na skrge zavrsavamo takmicenja jer igramo sa tri i po igracice cijelo vrijeme. Ne zaboravite da je tada CG bila klub i da su sve igrale u Buducnost i uopste mi nije jasno zasto je taj koncept napusten. Ja ih volim jer su uvijek davale sve od sebe sto prvi put od kada ih prati sinoc nije bilo slucaj. Neka povrate onaj zar i nek bude kako bude i nadam se izbore to 4 mjesto u grupi a bice pakleno tesko...

    Sa lica mjesta

  19. #44
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U BGD smo titulu osvojili sto smo nedostatak kvaliteta i igracica nadomjestili ratnickom posvecenoscu i srcanosti.
    U Srbiji smo u glavnoj rundi gubili protiv ove iste Španije 5 razlike u drugom poluvremenu i bili praktično otpisani, ali smo nevjerovatnom željom preokrenuli utakmicu i prošli u polufinale kao prvi u grupi. 40 minuta smo bili na ivici ambisa, a onda smo osvojili zlato. Svaki meč je priča za sebe na najjačim takmičenjima i vrlo je tanka linija između uspjeha i neuspjeha.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    I Španjolke smo uspjeli da iznenadimo ovakvom partijom...

    http://www.sansasport.com/rio-2016/1...grom-crnogorki

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    In vino veritas

  21. #46
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve mogu da razumijem, osim ove "ko zna zasto je to dobro" price kad rukometasice izgube. Mi nismo ekipa koja je nocas izgubila jer joj je bio los dan, nego smo izgubili zato sto nas je protivnik bukvalno razbio u svakom mogucem segmentu rukometa, pocev od golmana, preko odbrane, do napada. Bukvalno ni u jednom elementu igre nismo bili ni izjednaceni, nego mnogo gori i prava je sreca sto ovo nije bio poraz katastrofalnih razmjera 12-15 razlike, a bilo je itekako uslova za to posebno u drugom poluvremenu.

    Bojana Popovic je nasa najveca legenda i osoba i sportista kojeg obozavam, ali mora pogledati istini u oci i shvatiti da nema vise u njoj snage za igranje na vrhunskom nivou. Meni licno ona ne smeta niti cu ikad uperiti prstom u nju pa makar Crna gora i zadnja zavrsila, ali cinjenica je da u reprezentaciji moze biti jedino kao clan strucnog staba, podrska ili igrac sa maksimum minutazom od deset minuta i to samo u napadu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #47
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Evo Rumunija gubi pet od Angole i jos dvaes minuta do kraja.

    Svi igraju rukomet danas? :mrgreen:


    Eee ni na BBC nisu bolji strucnjaci od komentatora no na RTCG.
    Daje Angola gol i sudija pokazuje korake... a ovaj zaskaka veli kakav prodor... ali ipak ponisten a nema pojma sto.
    Druga situacija daje gol Manea ali sudija svira peterac i dva minuta i veli ipak ostaje gol...

    Ljudi... Rumunija dva igraca vise i dopusta sedmerac Angoli a posle i ne realizuju svoj napad... sa dva igraca vise. Haos.
    Last edited by efamouspg; 07-08-16 at 01:55.

  23. #48
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Rumunija klasicna balkanska ekipa. Gube one ovo. Sto ce biti veselo u ovoj grupi. Mi kako znamo i umijemo moramo dobiti Angolu i Rumuniju, dok Brazil i Norvesku tesko...

    Sa lica mjesta

  24. #49
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    HAhahahha kako su ih probijale sa dvije igračice manje

    Moraćemo mnogo ozbiljno da shvatimo ove Angolke, ovo je wake up call.

  25. #50
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Hahahah a ovo je ludilo, bice pakao u ovu grupu.

    Sjutra Argentinke da opuvaju ove Svedjanke i toeto. :mrgreen:

Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 68
    Last Post: 23-12-13, 08:30
  2. IHF Handball Challenge 12
    By PrijekiLijek in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 27-08-12, 00:17
  3. Handball
    By cardozo in forum Olimpijske Igre 2016
    Replies: 1543
    Last Post: 17-08-12, 18:50
  4. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 18:00
  5. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 13:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •