Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast
Results 301 to 325 of 327

Thread: Handball - Rio 2016

  1. #301
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,443
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Nerean je bjelecki, cudo od covjeka.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  2. #302
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Uh... razbise Francuskinje Holandjanke - 17:13 i sad pogodi stativu golmanka Francuske u zadnji sekund. A njihov mec u grupi je zavrsen 18:14...
    Kako ljepse igraju Francuskinje u napad, raznovrsnije, prolaze im kombinacije, a nesto su mi mrzne. Na drugu stranu Holandjanke potpuno procitane, krenu u neke svoje standardne kombinacije i odma izleti Francuskinja na srednjeg beka i tu im odma poremete koncepciju. Vecina golova su dosle iz fenomenalne tranzicije.
    Prosle godine na SP ih dobise Holandjanke i uzese srebro, ove godine ce bit pretesko i za bronzu. A mi ocemo pet godina jedno te isto...

  3. #303
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Plan Adzica za Rio je bio kao za London. Racunas da na suv kvalitet dobijes dvije utakmice i sav fokus, snagu i tempiranje forme bacis na cetvrtfinale. Problem je bio sto mi nemamo vise taj kvalitet a i vise nevropljanke nisu toliko lose da racunas sigurne pobjede. Niti ta taktika vise pije vodu. Da smo kojim cudom prezivjeli cini mi se da su ipak mogle doci do sebe jer onoliko lose u kontinuitetu tesko da su mogle biti. Da su bar krila bila na nivou moglo se vise jer ono je nestvarno sta su promasivale i sto je svakoj golmanki bio mec zivota protiv nas sto vise govori o nacinu sutiranja kod nas nego o njihovim kvalitetima jer smo ih bukvalno gadjali.

    poslato sa môjč cukalice

  4. #304
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Taj plan je možda mogao uspjeti da smo bili u drugoj grupi, ali u grupi gdje imaš 4 vrhunska protivnika ne možeš da igraš na varijantu zagrijavanja u preliminarnoj fazi. Očigledno se nije radilo kako treba (a radilo se navodno žestoko), i kao rezultat toga došli su onakvi šutevi. A kako i neće, kad se na treninzima fokusiraju isključivo na odbranu. Jeste da se obranom dobijaju šampionati, ali utakmice - naročito one u grupi - dobijaju se napadom.

    A da ne govorim o tome što smo mi posljednji počeli sa pripremama, što je po meni jedna od glavnih zamjerki. Ostale ekipe su počele da treniraju u drugoj polovini juna, a mi smo se okupili 6. jula. Zahebi individualni plan treninga, koji očigledno nijesu sve sprovele kako valja, ekipa treba da živi i trenira zajedno 2 mjeseca da bi došao rezultat. A poslije se žali kako su sve ekipe 20 dana ispred nas u trenažnom procesu, ali kao doći će to na svoje. Evo viđeli smo đe nas je odvela takva strategija.

    Na kraju, očigledno je da nisu bile pripremljene mentalno za ovaj turnir, o čemu govore i ove posljednje razmirice koje su isplivale. To ovako iskusna ekipa sebi nije smjela da dozvoli. Nadalje, nije bilo ni onog čuvenog žara, s kojim su bukvalno izgarale na terenu kao da im je svaki meč sudnji. Očekivale su da će da se prošetaju do medalje, misleći da im niko nije ni do koljena. Kako ne.
    Last edited by Viscount; 18-08-16 at 21:59.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #305
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Aaaaaaaaaaa kakva utakmica... Ispadose Holandjanke, kako sam ih nesto zavolio, a nije ni cudo...

    Ali kakva dva traljava napada Francuske i onda ide kontra Holandije - presjecena, pa opet polukontra i skida golmanka Malenstajn zicer... I sad zadnjih tridesetak sekundi dobijaju igraca vise i idu 7 na 5 i stativa spasava Francuskinje produzetaka...

  6. #306
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Holandija igra najljepši rukomet za oko, a bogami teško i da ima ljepše ekipe u kolektivnim sportovima. Veliki je ovo uspjeh za njih, a tek će da dominiraju u narednim godinama. Francuska je iskusna ekipa i ovu medalju žele više nego iko, jer su stalno tu, a nikako da se nađu na postolju. Da ne pričam kako ih još boli onaj poraz od nas u četvrtfinalu u Londonu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #307
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Kakva utakmica Norveska-Rusija, zao mi sto gledah samo zadnjih 5 minuta al kakva drama.
    Zadnji minut izjednacava Norveska, zadnjih 15 sec Rusija pretvara sedmerac i Loke daje gol za produzetak, ludilo.

    Produzeci, nakon prvog Rusija vodi sa jedan.


    Ali moram spomenut da je Loke dala gol iz prostora i vidim da to niko nije provalio... E sad vala nisam neki veliki strucnjak, al kad nagazis liniju i das gol, onda je to valjda prestup, zar ne?


    Rusija u finale... a bogomi sve me podsjecali na Norveska-Rumunija sa SPa, ali im se vrati za ovaj propust sudija kod gola Loke... Ali promasaj za kraj, uh... lijevo krilo Norveske promasi lob... a vec je jedan fantastican lob dala u produzetak, ali ovaj ide nekoliko centimetara pored stative...
    Bice makljaza i za zlato a i za bronzu, iako je Norveska veeelik favorit al me nista vise ne bi obradovalo no da Holandjanke ove OI zacine medaljom.

    Nora Merk petnaes golova cini mi se, jebeN ti...


    Sjecam se kad je Viscount prica za SP da Rusija ima najbolju ekipu, no mu se sprdase malo, a evo idu po zlato sad...
    Last edited by efamouspg; 19-08-16 at 03:27.

  8. #308
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Aoo, brutalno dobar meč. Vjerovatno najbolji od našeg finala s Norveškom 2012. Kako su igrale Ruskinje, ono je poezija. Vrhunska ekipa, i moram reći, vrhunski trener, iako većina misli da je Trefilov ludak.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #309
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Sjecam se kad je Viscount prica za SP da Rusija ima najbolju ekipu, no mu se sprdase malo, a evo idu po zlato sad...
    Rusija je tada dobila sve u grupi, uključujući Norvešku, a onda su u četvrtfinalu izgubile od Poljske, koja se sastavljala nije do tad. Na kraju im je skor bio 7 pobjeda i poraz od gol razlike - i 5. mjesto. Rusija je najkompletnija ekipa trenutno u rukometu. No, imaju i okle bit.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #310
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Uzese Ruskinje zlato, potpuno zasluzeno.

    Norvezanke bronzu, bas im odgovaraju Holandjanke.

  11. #311
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Kako Rusija izdominira ovo prvenstvo. Dobro je da nije Norveška nastavila dominaciju.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  12. #312
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Osvoji ovo Danska. Za Francuze važi isto što i za Norvešku kod žena, dobro je što je neko drugi osvojio ovo, pa makar i meni antipatični Danci.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  13. #313
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Danska je igrala najljepsi rukomet i drago mi je sto su uzeli zlato - bas kao i Rusija.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #314
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Jesu li Danci citavu utakmicu igrali sa sedam u napad?

  15. #315
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Ja sam gledao pp,jesu jedno 15-20min dok nisu primili dva vezana gola dok golman bio na klupi. Dp nisam gledao

    Pisi Milijana Vako

  16. #316
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Karabatic sve moze, ali finale zestoko us*** Dobro je Danska naucila lekciju iz prve utakmice a sad ostaje za analize da li reprezentacije koje se u sustini oslanjaju samo na jedan klub mogu osvajati medalje i ponavljati uspjehe klubova.

  17. #317
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Karabatic je odigrao dosta slab turnir u odnosu na ono sto se od njega ocekivalo, a ni Omeyer nije briljirao.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 68
    Last Post: 23-12-13, 08:30
  2. IHF Handball Challenge 12
    By PrijekiLijek in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 27-08-12, 00:17
  3. Handball
    By cardozo in forum Olimpijske Igre 2016
    Replies: 1543
    Last Post: 17-08-12, 18:50
  4. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 18:00
  5. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 13:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •