Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: Hapšenje članova "Pink Panter" u Parizu

  1. #1
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Hapšenje članova kriminalisticke grupe "Pink Panter" u Parizu

    Hapšenje članova kriminalne grupe Pink Panter u Parizu

    Dvojica Beograđana, članova internacionalne bande „Pink Panter”, koja već godinama hara po evropskim juvelirnicama, uhapšena su u Parizu, posle pljačke nakita vrednog 800.000 evra, piše „Blic”. Prema navodima tog lista, reč je o mladićima sa Karaburme, koji su pre desetak godina napustili Beograd i otišli u Francusku, gde regrutuju kriminalce sa prostora bivše SFRJ. I francuski list „Figaro” objavio je da su prošle subote uhapšena dva Srbina, nakon što su iz zlatare u centru Pariza odneli plen vredan 800.000 evra. U pljačku su pošli sa puškom „smit i veson” kojom su zaplašili vlasnika radnje, ali ih je policija ubrzo presrela u severnom pariskom predgrađu Sen Deni. Prema navodima „Figaroa”, banda je sastavljena od Srba, Hrvata i Crnogoraca, među kojima su i bivši vojnici i policajci, koji „pljačkaju zlatare u Francuskoj i širom Evrope”.

    Jedan inspektor izjavio je tom listu da je njihov način rada uhodan - prva grupa stiže u evropske metropole i letovališta da bi odredila mete i obezbedila logistiku, mobilne telefone, kola i oružje, a potom stiže grupa koja „u roku od nekoliko minuta završi posao, poput plaćenika”. Dosadašnji plen, procenjen na stotine hiljada evra, predaje se trećoj grupi, koja je zadužena da preproda kradenu robu. Plaćenici odlaze kako su i došli, prelazeći granicu „bez oružja i praznih džepova”, naveo je Figaro.

    I beogradska policija nedavno je uhapsila na surčinskom aerodromu sa lažnim pasošem Petra Radonjića (41) iz Nikšića, koji je, prema operativnim podacima Interpola, mozak bande „Pink Panter”, optužene za krađu dijamanata vrednih tridesetak miliona dolara u Tokiju 2004. godine. Protiv njega se u Specijalnom sudu vodi istraga preuzeta od japanskog pravosuđa, zbog pljački nakita iz 13 juvelirnica u Osaki, vrednog 750.000 evra.

    „Čovek za ´parisku vezu´ bio je Crnogorac Peđa Vujošević zvani Marko, koji je pre dve godine uhapšen u Parizu i nedavno izručen nemačkim vlastima. Francuska banda očigledno je i bez vođe nastavila posao”, naveo je izvor „Blica” blizak istrazi. Francuski inspektori i Evropol ustanovili su da banda deluje i u Belgiji, Španiji, Italiji, a sumnja se i u Japanu. (RTS)
    Nema nas na svijet, a?
    Last edited by Yakuza; 15-06-06 at 15:16.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Princezica.

    Bash treba da se ponosimo zbog chega nas svudje ima...



    Mademoiselle.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tozla je tozla

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Upravo zbog ovakvih 'idola' i imamo los imidz u svijetu i zbog ovakvih cemo jos sacekat vize da se ukinu....
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Tozla je tozla
    Nije sve u novcu , ima neshto i u zlatu :-D
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield
    Nije sve u novcu , ima neshto i u zlatu :-D
    I u kesama
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto... toliko o nasim dostignucima...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Da nema njih ne bi se čulo za nas :mrgreen:
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma brate, talenat je tu, kapiras?!! Samo treba da se usmjeri :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  10. #10
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    eto, jos jedan dokaz da su crnogorci civilizovani ljudi i jedna od NAJ nacija na svijetu
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    eto, jos jedan dokaz da su crnogorci civilizovani ljudi i jedna od NAJ nacija na svijetu


    Alo ticurino ,nema nacije nasvijet koja nema kriminala ,zato batali preseravanje o Crnogorcima OK ! Nemoze se krivit nacija sto ima lupeza ,jerbo nema te koja nije i prepuna tijem ! Zarad boga crnoga pa zar nijesu na tajnu veceru oko isusa cinjeli kriminalno dijelo (juda dobijo mito da unisti isusa ,samim tim ucinje "ucestvovanje u ubistvu) i sad ticurina se nadje da aveta o Crnogorcima ,nevalja ti to momcicu ,pljujes na sve casne i postene Crnogorce a njih je vise no dovoljno !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To Crnogoraca je greska sigurno, jos ako su Cetinjani, onda nije istina 100 %

    Liberal !

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Alo ticurino :lolblue: Zvek,za maskotu foruma definitivno
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Alo ticurino ,nema nacije nasvijet koja nema kriminala ,zato batali preseravanje o Crnogorcima OK ! Nemoze se krivit nacija sto ima lupeza ,jerbo nema te koja nije i prepuna tijem ! Zarad boga crnoga pa zar nijesu na tajnu veceru oko isusa cinjeli kriminalno dijelo (juda dobijo mito da unisti isusa ,samim tim ucinje "ucestvovanje u ubistvu) i sad ticurina se nadje da aveta o Crnogorcima ,nevalja ti to momcicu ,pljujes na sve casne i postene Crnogorce a njih je vise no dovoljno !
    Zvek, ne mlati. prvo procitaj moje postove i threadove pa onda izigravaj bubnjara.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    eto, jos jedan dokaz da su crnogorci civilizovani ljudi i jedna od NAJ nacija na svijetu
    Ckovranu prostudira sam ,i zato ti napisah ,no tebe izgleda ka Njegosa treba gledat !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    To Crnogoraca je greska sigurno, jos ako su Cetinjani, onda nije istina 100 %

    Mustafa da i tebe gledam ka Njegosa a ??? Koko si se duboko zanijo hahhahahahahah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Mustafa , ticurina , bubnjar


    hahahahhahah
    :lolblue:


    loodnica :lolblue:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Jaka prepucavanja? Ne, no lik napada bez razloga, a nema pojma o meni. Dje to ima.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvek_Zivi, shto is chasti ti velichash te crnogorce kao da nema boljeg naroda u svijet, tamo po zapadu se sprdaju sa nama kao sa divljacima nekim, a ti odje nas gledash ka da smo neki sveci. Tamn si kao Hitler s onom njegovo Arijevskom rasom

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    A ti si jedan od onih sto vjeruje u one stereotipe da su Crnogorci lijen narod? Samo ne znam kako smo zivjeli u ove krse ovoliko sile godina.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #21
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne vjerujem u to da smo lijenji, ali nismo nishta ni gori ni bolji od ostalih ljudi, seljachki mi je kad neko dizhe svoj narod u nebo. A shto su onda Crnogorci za vrijeme agrarne reforme (odmah nakod Drugogo Svijetskog Rata) ishli u tolikom broju za Vojvodinu, kad su mogli da se snadju sa svojim krshima? Niko ih nije forsirao na to!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Milivoje_Taxista
    Zvek_Zivi, shto is chasti ti velichash te crnogorce kao da nema boljeg naroda u svijet, tamo po zapadu se sprdaju sa nama kao sa divljacima nekim, a ti odje nas gledash ka da smo neki sveci. Tamn si kao Hitler s onom njegovo Arijevskom rasom

    O Milivoje posto ja zivim na zapad dugo godina,mogu ti rec da ova tvoja prdnjava ne nosi vodu !!! Nikat niko se nije "sprda " sa Crnogorcima ,vec su najposteniji i najradni narod koji je dosa "na zapad" da zaradjuje koru ljeba ! Od 60-tih pa na dalje (sve do veljeserbskijeh ratova) ,Crnogorci su postovani i cijenjeni dje godj se nalazili ! Sad se nadju momcici kojima je tek pocela brada da nice da pljuju i omalovazavaju sve ono sto smo postigli i sto postizemo " na zapad" !!!! Svako vrijeme nosi svoje breme ,pa zato taksisto zamisli se malacko o svemu ovome ! 20 i kusur godina najstrasnijega embarga koje zapad udarijo ikome je naceralo narod da se muci kako zna i umije , ja mnim e da u Evropu jednom ne isplati drzava socijalnu pomoc bi bilo mrtvije na kotarine a kamoli pljacki ili drugoga ! Momci zaludjeli s naskoga podneblja pljackaju ljevorima dok kulturni Europejci lapisom ito mnogo mnogo vece svote ! Zato bi zamolijo sve ka clanove bliznje famelje da ne pljuju na Crnogorsku Naciju i omalovazavaju Crnogorce isto ka sto zbog napr. mene nemozete i nesmijete gledat, S V E Crnogorce !
    Unaprijed Fala !



    PS: Quote:
    Originally Posted by Milivoje_Taxista
    Zvek_Zivi, shto is chasti ti velichash te crnogorce

    Nida bog da velicam lopuze i kriminalce ,ambisa se oni koji ikat posere ime Crnogorsko, pa da mi je iz kuce izljega !
    Last edited by Zvek_Zivi; 29-06-06 at 07:54.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    Jaka prepucavanja? Ne, no lik napada bez razloga, a nema pojma o meni. Dje to ima.
    Nida bog da te napadam , no se branim ,moju naciju i kroz to mene samoga ! Ja mnim e si ti dobar decko !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja cu ochigledno morati uzeti rechnik da prevodim to shto ti prichash, jer tu ima izraza... Ja se ne ***** u Crnogorsko, ali necu ni da ga velicham kao da smo neshto bolji od ostalih, mislim da treba svudje biti realan i shvatiti da mi nismo nishta iznad ostalih. Kad smo tako vrijedni i radni nije mi jasno, kako ne dignemu ovu drzhavu na noge, nego smo medju najsiromashnijim ljudima u Evropu.

  25. #25
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milivoje_Taxista
    a ne vjerujem u to da smo lijenji, ali nismo nishta ni gori ni bolji od ostalih ljudi, seljachki mi je kad neko dizhe svoj narod u nebo. A shto su onda Crnogorci za vrijeme agrarne reforme (odmah nakod Drugogo Svijetskog Rata) ishli u tolikom broju za Vojvodinu, kad su mogli da se snadju sa svojim krshima? Niko ih nije forsirao na to!
    I mnogi se vratili...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •