Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 185

Thread: gluposti komentatora

  1. #126
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahaha odlican je bio sofro nocas. i "fundamentalan" je koristio cesto. ali za marsovce - ahahaha.

  2. #127
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    sve je ovo ok. procitah sve postove do sad. svako ima svoje misljenje tako da...
    ali jedna stvar. neko napisa da treba komentatori (toliko puta pomenuti) da shvate da su tu zbog nas a ne zbog njih. e vidji, ako iko onaj shofranac se trudi i vise no sto moze da napravi materijala da prezentuje gledaocima. to sto kasni ponekad na utakmice i prica svasta to je drugo a da laze - ne laze. sve sto on procita cuje ili vidi sa ital. spanskih televizija on to i kaze. pa ako oni lazu laze i on. on je covjek koji zivi nocu a zar mora skoro svaku noc ostajat u tv (a zovu ga iz grada non stop), i snimati sve sto mu se nadje na kanalima koje non stop obrce i trazi sto vise materijala. sve zbog gledalaca pa vi mislite sto god ocete o njemu.

  3. #128
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    E ovako. Sve ono sto on naprica je procitao i vidio u novine/televizeje u Italiju i Spaniju... kod nas je ekvivalent za to a la "svet" najtirazniji tabloid od vardara pa do triglava. Tako da toliko lazi jedino on moze napricat. Kad se samo sjetim sto je sve budalio u vezi Formule 1 boze me oprosti.
    I sto sad mene interesuje je li Ronalda zena ostavila zbog drugoga, ili joj se debeljko vise ne svidja, ili im je los sexualni zivot? Mene zanima utakmica a ne tamo neki tracevi, rekla-kazala i slicne gluposti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #129
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad ih jos treba i zalit sto moraju trosit svoje dragocjeno slobodno vrijeme,prikupljajuci sto vise informacija,ka da im to nije uslov za pasao koji rade.e kuku

  5. #130
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O, kakvih se sve dzangrizala i bolesnika moze naci po ovija foruma! Kao da postoje samo za dokone, nezadovoljne i ljubomorne. Zato rijetko postujem bilo sto. Bio sam u Budvi u kaficu kad su strani gosti posvetili aplauz Sofru kao komentatoru, o ljudima iz Srbije i Hrvatske da ne rpicam koliko su odusevljeni njime. Najjace mi je kad mu navodite "siromasan" recnik, a on je najpismeniji novinar, ne samo sportski, i ne samo u smislu znanja stranih jezika. Mnogo su vam visoki prohtjevi za nasu malu Crnu Goru. A to sto danas svaki klinac koji ima kablovsku i internet misli da bi bio super komentator, pa mu je krivo sto to nije, ne treba da iskaljuje na Sofra, nego da se prijavi na konkurs.
    Posebna prica je mrznja prema Italiji, pa vam je i zato Sofro kriv. Kako neko moze navijati za svapske kretene (pardon, ne svapske nego poljske, ceske itd. + Svajnstajger) - nije mi jasno?!
    Forza Totti!!!!! Forza Roma!!! Andiamo per la vittoria!

  6. #131
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    uh,ti si neki teshki fashista a ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #132
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o ziko junache,da nam neces zabranit da iznosimo svoje mishljenje,ili cemo se morat s tobom slozit:mrgreen:

  8. #133
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni slucajno, samo vi mrsomudite. It's your time.
    Fasista? E, zato smo dovde i dogurali. nauci prvo sta ta rijec znaci. Upravo su mladi "nazi" (ili oni koji sebe tako nazivaju, a mozda ni oni ne znaju sta to znaci) navijali bas za pancere. A ja sam za nasu radnicku Romu.
    Ajde, momci, peace. No hard feelings.

  9. #134
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zivio nam dozivotno.
    no hard feelings

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ziko, sofro najpismeniji novinar? sprdas li se to sa nama??? on nije cak ni fudbalski potkovan, tj fudbalskim recnikom, nego mi izmislja tamo neke vertikale, neka ne sprdaj se, a to sto mu tapsu hrvati i drugi ne zanima me, neka ide tamo da prenosi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #136
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ja mislim da su obojica veoma dobri komentatori, ne znam što je frka oko toga. Najjače da je Djurković bolji, dje zaspeš na ono njegovo: ''I bila je to prilika....'' A makse.
    I da. Slažem se sa Zikom.

  12. #137
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ziko
    O, kakvih se sve dzangrizala i bolesnika moze naci po ovija foruma! Kao da postoje samo za dokone, nezadovoljne i ljubomorne. Zato rijetko postujem bilo sto. Bio sam u Budvi u kaficu kad su strani gosti posvetili aplauz Sofru kao komentatoru, o ljudima iz Srbije i Hrvatske da ne rpicam koliko su odusevljeni njime. Najjace mi je kad mu navodite "siromasan" recnik, a on je najpismeniji novinar, ne samo sportski, i ne samo u smislu znanja stranih jezika. Mnogo su vam visoki prohtjevi za nasu malu Crnu Goru. A to sto danas svaki klinac koji ima kablovsku i internet misli da bi bio super komentator, pa mu je krivo sto to nije, ne treba da iskaljuje na Sofra, nego da se prijavi na konkurs.
    Posebna prica je mrznja prema Italiji, pa vam je i zato Sofro kriv. Kako neko moze navijati za svapske kretene (pardon, ne svapske nego poljske, ceske itd. + Svajnstajger) - nije mi jasno?!
    Forza Totti!!!!! Forza Roma!!! Andiamo per la vittoria!
    istina, istina... odavno nije bilo realnijeg posta na forumu.

  13. #138
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    u ovu drzavu ne valja ni dobro cinjet.
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    sprdnja

  14. #139
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ziko
    Najjace mi je kad mu navodite "siromasan" recnik, a on je najpismeniji novinar, ne samo sportski, i ne samo u smislu znanja stranih jezika.
    Sto rece? :lolblue::lolblue::lolblue:
    Jes jes. Kakazinjjoooooooooooooooo, vertikala raulaaaaaaaaaa (nema veze sto je bila dijagonala sa jednoga na drugi kraj terena).
    Neka nemo ga branit vise da te zamolim.
    E da o njegovoj strucnosti govori podatak da je za vrijeme formule 1 rekao citiram: " Kimi Raikonen u brzom krugu sa novim motorm u bolidu McLarean sa svih 420 konja."
    Za neupucene motori F1 prosle godine su imali duplo vise konja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #140
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovi postovaoci shofrovog lika i djela bi mu mogli izgradit spomenik za zivota

  16. #141
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djelo mu zaista postujem (lik manje-vise), ali ja sam se javio bas zbog tih iracionalnih izliva netrpeljivosti kojima danima i godinama zasipate ovaj forum, a ne da bih iskazao divljenje prema Sofru. Otkud toliko gnijeva prema tom momku koji je krajnje prirodan i skroman, cak kolika se puta zacrveni (tada mi je smijesan)? I ne postujemo ga samo mi koji smo pisali ovdje pozitivno o njemu, vidi se koliko ga postuju ugledni gosti koje dovodi u studio, koje intervjuise posle utakmica... ama, ljudi, uporedite kad sjede zajedno on i onaj Kustudic, Sofro tada do rijeci ne moze doci koliko ga ovaj nametljivac prekida. E, tu mi je najociglednija razlika u kulturi i obrazovanju. Pismenost sam pominjao u tom smislu, Sofrov vokabular i recenice su me odusevljavale jos kad je pocinjao. Je li moguce da to bas ne uocavate?
    I nisam se javio njega da branim, nego da prokomentarisem taj fenomen izdrkavanja (pardon my French) po forumima, to mi je bas jadno. I kao, mi koji ga "branimo" smo licni, subjektivni, on nam je brat od tetke... a vi koji ga napadate ste objektivni, nema tu niceg licnog... I mean, what's your problem?

  17. #142
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Shofro ? jesi to ti ?!

    drago nam je shto ti doshao na forume !!


    WELCOME !!
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ako je njegov rjecnik toliko bogat, aj mi pojasni zasto 100 puta tokom utakmice progovri "NEVJEROVATNO".
    Za nekoga ko ima bogat rjecnik, i cije te recenice odusevljavaju to ne bi smjelo da se desava. Da ne govorim o pogadjanju padeza.
    P.S. Sto bi sa dijagonalama ovaj ocu rec vertikalama
    Sad se sjetih. Tebi uopste ne smeta njegova pristrasnost kad prenosi utakmice a? Milana pogotovo?
    Ili igraju Atletiko Madrid - Atletik Bilbao i pominje Hose Maria koji je igrao u Milanu to obavezno podvuce, a pravi se lud i kao ne zna da je prije toga igra za atletiko pa skoknuo do Milana i vrnuo se. Ali ono bas mora da se nagalsi ex igrac Milana.
    Kakve veze ima Milan sa utakmicama Spanske lige?
    Nego, jednom debil vazda debil.
    Last edited by hercules; 08-07-06 at 15:02.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #144
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li saznao da milan nije osvojio ligu sampiona prosle godine?

  20. #145
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny
    Shofro ? jesi to ti ?!

    drago nam je shto ti doshao na forume !!


    WELCOME !!
    Na ovo sam i mislio kad sam rekao da nam je automatski brat od tetke ako napisemo pozitivno o njemu. Ti mi ga jos malo primace. Trazite slobodu misljenja a drugima je uskracujete.
    Smeta mi dosta toga kod Sofra, Herkulese, narocito ta paljevina za Milanom every time everywhere. I za italijansku repku, mada i ja za njih navijam. Ako, recimo, veceras bude prenosio i ne prozbori nesto s duznim postovanjem o BOGU Zidanu, iako mu je rival Italiji, bice jako nekorektan.
    A o recniku, jos jednom, imao sam broader picture in mind. "Nevjerovatno" mu je buzzword, if ya know what I mean. Ali, upotrebljava masu izraza stranog porijekla za koju pola naroda odje nije cula, to je psimenost. Sprdali ste se sa "fantazista", a to je jedan od slikovitih izraza talijanskih reportera, valjda ga je od njih skinuo.
    svako ima svoj stil, ali ja bih preporucio malo manje ostrine, cak i kad nekoga ne podnosite. Nije vam zaklao kevu.

  21. #146
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    njemu je bronzzin pun podataka i informacija,more bit da ima i fotografsko pamcenje.tako je bio i jedan u dobrotsku ludaru koji je znao vise od stotinu marki satova pa je bio tamo dje je bio.

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    If u know what he meanS...
    Last edited by Igi; 09-07-06 at 15:41.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #148
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    lektorisanje na pm
    Last edited by DIDI; 09-07-06 at 15:32.

  24. #149
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    udara onaj igrac italije francuskog napadaca nogom tj koljenom u glavu...a kostudic veli...a laktom ga je udario :mrgreen:

  25. #150
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ziko
    Na ovo sam i mislio kad sam rekao da nam je automatski brat od tetke ako napisemo pozitivno o njemu. Ti mi ga jos malo primace. Trazite slobodu misljenja a drugima je uskracujete.
    Smeta mi dosta toga kod Sofra, Herkulese, narocito ta paljevina za Milanom every time everywhere. I za italijansku repku, mada i ja za njih navijam. Ako, recimo, veceras bude prenosio i ne prozbori nesto s duznim postovanjem o BOGU Zidanu, iako mu je rival Italiji, bice jako nekorektan.
    A o recniku, jos jednom, imao sam broader picture in mind. "Nevjerovatno" mu je buzzword, if ya know what I mean. Ali, upotrebljava masu izraza stranog porijekla za koju pola naroda odje nije cula, to je psimenost. Sprdali ste se sa "fantazista", a to je jedan od slikovitih izraza talijanskih reportera, valjda ga je od njih skinuo.
    svako ima svoj stil, ali ja bih preporucio malo manje ostrine, cak i kad nekoga ne podnosite. Nije vam zaklao kevu.
    Da da... Ne znam samo odakle potice ono izmisljanje nadimaka. Kakazinjoooooooooooooo... :roll::roll:
    I nocasnji najveci biser. Citaj pazljivo.
    Marko MATRIX Materazi :lolblue::lolblue:
    Uhhh ne mogu vise, kad sam ovaj biser nocas cuo pritisnuo sam Mute momentalno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lapsusi i gluposti...
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 853
    Last Post: 03-11-08, 16:57
  2. malo gluposti za zabavu..
    By Liquid Ice in forum Sex i erotika
    Replies: 54
    Last Post: 02-06-06, 16:15
  3. Pogledajte kako lazu i gluposti pisu ove novine !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-05, 07:34
  4. Gluposti...
    By djsirko in forum Sve i svašta
    Replies: 19
    Last Post: 29-12-04, 19:47
  5. Gluposti u filmovima
    By Luximus in forum Film
    Replies: 6
    Last Post: 30-07-04, 16:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •