Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 176 to 185 of 185

Thread: gluposti komentatora

  1. #176
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    sofro lupa masu, al materaziuje je zbog startova i letova u napadace nadenut nadimak matrix :P
    Ali moramo priznat da su "vertikale" njegov izum
    Kako me ono nervira grrrrrrrrrrr.

    Shmell kad bih ti rekao da se porodicno dosta dobro znamo onda ne bi rekao da sam pristrasan nego... :P
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #177
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shmell kad bih ti rekao da se porodicno dosta dobro znamo onda ne bi rekao da sam pristrasan nego... :P[/quote]

    Znao sam! Cikoticka ljubomora, pa jos na poznanika, duplo veca nego na neznanca. Druge optuzujes da su licni, pristrasni sto ga "brane", a ti imas licni (porodicni?) "problem", pa toliko kidises na njega. Ama, ja rodjeni shrink!
    Ovako, posto je tv IN privatna, a ne javni servis, on nama ne duguje nista i moze da radi sto hoce, dok se ne zamjeri gazdi. Ako vam se ne svidja, ne gledajte/slusajte, pa ce biti manja gledanost, a time i manje advertising para za budzet Aca Djukanovica ili ko je vec vlasnik. Ako vas toliko $ekira 'oce li Aco bankrotirati, osnujte fondaciju za njega. A eto vam javni servis RTCG sa svojim asovima da vam ispuni sve snove.
    Posto smo shvatili da nadimke Sofro ne izmislja, pitam a sta i da izmislja? Je li zabranjeno? Poredjenje sa prozivkom na dodjeli diploma je presmijesno! Pa nije on razredni starjesina, a ni oficijelni spiker na stadionu da mora da zove samo po krstenici. Ne sjecate se Tota Skilacija (Salvatore), Bepea Sinjorija (Djuzepe), Pipa Inzagija (Filipo)... niko ih ne zove po pravom imenu. A oni pjesnicki nadimci tipa "crno mace sa Morace" za Deja ili gomila toga... komentatori nisu tu da citaju brojeve sa dresova i govore kod koga je lopta, ko uputi dugi pas ili sut ka golu, to i mi vidimo. Pa ako mu je prica dosadna, preopsirna, glupa ili netacna, smanji, utisaj ili mijenjaj kanal. Da malo vise putujete ili bar gledate strane kanale, ne bi bilo potrebe da se natezemo oko necega tako elementarnog.

  3. #178
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    17 Posts

    Arrow

    MIslim da bi lagano mogli owaj podforum.. dolje u arhiwu da smjestimo..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  4. #179
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Niksic
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo pogldajte izjavu Javiera Zanettia prije svjetskog i zadnji sporting na kojem je debil od sofra pola izjave izmjenio kako njemu odgovara da bi pricao kakvi su interovi igraci i klub...ja neznam kako moze neko da brani ovog debila..qq tebi ziko ti izgleda nemas grama mozga kad ti je sofro dobar komentator
    Without education, you're not going anywhere in this world

  5. #180
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ziko
    Shmell kad bih ti rekao da se porodicno dosta dobro znamo onda ne bi rekao da sam pristrasan nego... :P
    Znao sam! Cikoticka ljubomora, pa jos na poznanika, duplo veca nego na neznanca. Druge optuzujes da su licni, pristrasni sto ga "brane", a ti imas licni (porodicni?) "problem", pa toliko kidises na njega. Ama, ja rodjeni shrink!
    Ovako, posto je tv IN privatna, a ne javni servis, on nama ne duguje nista i moze da radi sto hoce, dok se ne zamjeri gazdi. Ako vam se ne svidja, ne gledajte/slusajte, pa ce biti manja gledanost, a time i manje advertising para za budzet Aca Djukanovica ili ko je vec vlasnik. Ako vas toliko $ekira 'oce li Aco bankrotirati, osnujte fondaciju za njega. A eto vam javni servis RTCG sa svojim asovima da vam ispuni sve snove.
    Posto smo shvatili da nadimke Sofro ne izmislja, pitam a sta i da izmislja? Je li zabranjeno? Poredjenje sa prozivkom na dodjeli diploma je presmijesno! Pa nije on razredni starjesina, a ni oficijelni spiker na stadionu da mora da zove samo po krstenici. Ne sjecate se Tota Skilacija (Salvatore), Bepea Sinjorija (Djuzepe), Pipa Inzagija (Filipo)... niko ih ne zove po pravom imenu. A oni pjesnicki nadimci tipa "crno mace sa Morace" za Deja ili gomila toga... komentatori nisu tu da citaju brojeve sa dresova i govore kod koga je lopta, ko uputi dugi pas ili sut ka golu, to i mi vidimo. Pa ako mu je prica dosadna, preopsirna, glupa ili netacna, smanji, utisaj ili mijenjaj kanal. Da malo vise putujete ili bar gledate strane kanale, ne bi bilo potrebe da se natezemo oko necega tako elementarnog.[/QUOTE]
    Kakve to veze ima sad? Sto ako moj otac zna njegove roditelje? Sad trebao da ga branim zbog toga je'l?
    Sad bih trebao da ga velicam i dizem u nebo zbog toga? Ja casti mi necu. Da je stvarno takav mozda i bih, ovako mi ne pada na pamet. Ti mora da izlazis sa njim ili si mu duzan 1000 eura pa ga falis ovuda ka ciganin konja.
    Tu TVIN i ti finansiras iako toga nijesi svjestan. Placanjem TV pretplate u okviru telefonskog racuna pare idu radiodifuznoj agenciji koja vrsi preraspodjelu sredstava. I gle cuda vazda se privatne TV kuce bune kako se vrsi ta raspodjela...
    Ko pomenu Aca Djukanovica ovdje?
    I samo procitaj post The Game sto je iznad mene i bice ti jasno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sofro je autistican a i debil to svako zna......ne vidim potrebu za ovolikom raspravom....
    ...

  7. #182
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Da da... Ne znam samo odakle potice ono izmisljanje nadimaka. Kakazinjoooooooooooooo... :roll::roll:
    I nocasnji najveci biser. Citaj pazljivo.
    Marko MATRIX Materazi :lolblue::lolblue:
    Uhhh ne mogu vise, kad sam ovaj biser nocas cuo pritisnuo sam Mute momentalno.
    Ha, ha! pa ko ovdje ima problem? Ako se ovoliko na$ekira zbog nadimka, na stranu to sto je tacan i sto je ovaj "biser" tvoja ispala, a ne njegova. Ako je to dovoljno da ispizdis, ocito imas veliki problem. Pazi se dijabetesa.
    Pominjao sam vlasnika televizije IN zbog price o slobodi i duznosti prema publici, kao i primjere sportskih novinara i drugih kanala, ja najmanje o Sofru licno pricam, a to sto ga vidis iz svake moje recenice, gogvori o tvojoj opsesiji. I nisam ja pomenuo da je bitno poznajes li ga ti ili tvoji roditelji, sam si to istakao (valjda kao razlog da povjerujemo u tvoju nepristrasnost). Ako nisi primijetio, jos dosta ljudi je ovdje reagovalo, ne samo ja. Mene iritira proseravanje po bilo kome ili cemu iz licnih frustracija, to me navelo da reagujem i prvi put. Toliko ga razvlacite da bi covjek pomislio da je daleko najgori komentator, jer drugi i "ne postoje'. Ili ce biti zato sto je najbolji? E, to me vazda nerviralo. Ima jos likova koji pisu lose o Sofru, pa sa njima ne polemisem, jer argumentuju to sportskim razlozima. Osim oni termini tipa debil, moron, itd. - to su medicinske, a ne moralne kategorije, ljudi! Kad smo kod psihijatrije, mogli bismo pomenuti i patologiju, ljubomoru, mrznju, frustriranost, nerealizovanost, kompenzaciju itd.
    I ajde malo se odlijepi od tog PC-ja, izadji u grad, kresni nesto, pa ces vidjeti koliko ce ti posle biti ljepsi i Sofro i cio svijet. I'm outa here!

  8. #183
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TroonChica
    Prva utakmica Portugala,lopta kod Cristiana i Sofro kaze
    "Ronaldo mazi loptu,sapuce joj" Ahahahaha
    Nervira me Kustudic i ovaj treci Djukanovic a Sofro je smijesan mada mrzim kad govori koliko je vremena ostalo do kraja kad navijam za reprezentaciju koja gubi.. Sofro je zaljubljen u Totija (Prva utakmica Italije sve vrijeme je o Totiju pricao) a Kustudic u Cafua
    Ili Brazil - Hrvatska i on poceo da prica kako Kaka nije zvao nekoga iz tima na vjencanje... :idiot:
    ze roberta
    Mi smo jaki kao konji,mi smo besni kao psi,mi volimo buducnost mi smo njeni sinovi!!!!

    rispekt.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lapsusi i gluposti...
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 853
    Last Post: 03-11-08, 17:57
  2. malo gluposti za zabavu..
    By Liquid Ice in forum Sex i erotika
    Replies: 54
    Last Post: 02-06-06, 17:15
  3. Pogledajte kako lazu i gluposti pisu ove novine !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-05, 08:34
  4. Gluposti...
    By djsirko in forum Sve i svašta
    Replies: 19
    Last Post: 29-12-04, 20:47
  5. Gluposti u filmovima
    By Luximus in forum Film
    Replies: 6
    Last Post: 30-07-04, 17:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •