Results 1 to 25 of 25

Thread: Reprezentacije (i nasa)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default Reprezentacije (i nasa)

    Ne znam dal ggresim sto otvaram ovaj topic ali mislim da moze biti uvod u Evropsko prvenstvo.
    Mladi idu u Nemacku da igraju mislim da atmosfera nije bas sjajna ali Pizon je cudan covek evo dokle ide ljudska sujeta:


    Petrovićev spisak za Sev. Irsku bez Delibašića i Lazovića

    Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore Vladimir Petrović Pižon saopštio je u četvrtak spisak igrača za prijateljski meč protiv Severne Irske, koji se igra 27. aprila, sa koga je izostavio standardne napadače Andriju Delibašića i Danka Lazovića.

    "Igrači su se opustili, pojavila se nedisciplina i neodgovornost (u mladoj reprezentaciji) i to mora da se leči", rekao je Petrović na konferenciji za novinare.

    Upravo su Lazović i Delibašić bili jedini strelci na poslednjoj utakmici mlade reprezentacije protiv Švajcarske u Smederevu, koju su "plavi" izgubili sa 3:2. Njih dvojica su posle postignutih golova podigli dresove, a na majicama, koje su nosili ispod, pisalo je ime Mitra Novakovića, igrača koji je imao sukob sa selektorom reprezentacije Vladimirom Petrovićem.

    itd....
    http://www.b92.net/sport/vesti.php?n...&yyyy=2004

    Mislim da je ovo velika greska ali stvarno su njih dvoica odlicno igrali u mladoj reprezentaciji...
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Konj...
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bi se prodo neki nas na zapadu mora da ima odredjen broj nastupa u repki, e sad moje je pitanje je dal mora biti iskljucivo A repka il moze i ova mladja?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jes da su njih dvojica dobri igraci itd itd ali to je nepostovanje trenera i odobravam taj vid kazne ... Pa dako se opamete ...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    jes da su njih dvojica dobri igraci itd itd ali to je nepostovanje trenera i odobravam taj vid kazne ... Pa dako se opamete ...
    ajde reci mi sta su uradili? sto su podigli majcu i na njoj pise Mitar novakovic?
    koga oni tu nisu postovali?
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Quote Originally Posted by kefalo
    jes da su njih dvojica dobri igraci itd itd ali to je nepostovanje trenera i odobravam taj vid kazne ... Pa dako se opamete ...
    ajde reci mi sta su uradili? sto su podigli majcu i na njoj pise Mitar novakovic?
    koga oni tu nisu postovali?
    da znas imas pravo ... ne znam ni sto mi bi da ovo napisem!! Cak se i sam sebi sad cudim :wink:

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    e sad ako si ozbiljan :wink: :wink:
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    e sad ako si ozbiljan :wink: :wink:
    samo sam priznao gresku sto cu :oops: :wink:

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaro,ima topic dolje o reprezentaciji, mogao si i tamo, ali aj sad ceraj, vec je odmaklo...
    problem su majice? nije tacno, kakve veze imaju Jokic, krasic, mijailovic... sa tim majicama?
    u cemu je problem? Problem se zove Milovan Djoric... Covjek je Pizonov mentor, doveo ga je na mjesto selektora i sad Zonpi mora da ga slusa sa glavom u pijesku...
    na revansu protiv Norveske u barazu Pizon i njegovi drugovi na tribinama, za koje niko ne zna ko su i kako su se tamo nasli u aranzmanu reprezentacije, vrijedjali su igrace najstrasnije, na sta su im ovi u avionu pjevali "jagnjece brigade" i "javi se djoro"...
    Djoric je ovo maltene najavio u Zurnalu od uskrsa, ako neko ima neka pogleda, kada je rekao za ove majice i za slucaj iz Norveske da je to nepostovanje selektora :!: i kako te igrace savez mora da kazni po svaku cijenu, naravno i selektor da ih kazni...
    Pizon se kleo u te igrace, a sad mu odjednom ne valjaju? Ne valja mu Delibasic koji igra u Primeri, a valja Mrdja koji ne moze gol da postigne u nasoj drugoj ligi?
    Ovo nije smijesno, ovo je da se covjek prekrsti sa obije ruke i noge... :shock:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Brate trazio sam topic al jednostavno nisam ga mogao naci... ***** li ga

    Za Ilieva sam nasao topic a ovo nisam no evo moze i ovde....
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Brate trazio sam topic al jednostavno nisam ga mogao naci... ***** li ga

    Za Ilieva sam nasao topic a ovo nisam no evo moze i ovde....
    ma nema veze, a gdje si postavio ilieva, ne mogu da ga nadjem...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Fudbalski transferi ali smo ja i moon poceli raspravu dali moze drugoligas da igra u evropi
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Problem se zove Milovan Djoric... Covjek je Pizonov mentor, doveo ga je na mjesto selektora i sad Zonpi mora da ga slusa sa glavom u pijesku...
    Kad cujem njegovo ime najezim se... meni stvarno nije jasno
    da je to tele i dalje na nekim visim funkcijama u savezu... boze sacuvaj :?
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde budite ozbiljni, bulat dobije metak u glavu , a ovde se prica sto ne zove delibasica...apsurd meni....i kao jos se neki cude...
    nas fsj je....ma..

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    ajde budite ozbiljni, bulat dobije metak u glavu , a ovde se prica sto ne zove delibasica...apsurd meni....i kao jos se neki cude...
    nas fsj je....ma..
    ne razumijem sto si htio da kazes? da ne bi trebalo da pricamo o haosu u reprezentaciji? jebiga, niko nece znati zasto je Bata ubijen, ali to ne znaci da sad ne treba da se zanimamo haosu u repki koji djora pravi...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Perovic
    ajde budite ozbiljni, bulat dobije metak u glavu , a ovde se prica sto ne zove delibasica...apsurd meni....i kao jos se neki cude...
    nas fsj je....ma..
    ne razumijem sto si htio da kazes? da ne bi trebalo da pricamo o haosu u reprezentaciji? jebiga, niko nece znati zasto je Bata ubijen, ali to ne znaci da sad ne treba da se zanimamo haosu u repki koji djora pravi...

    da se netreba cuditi sto je mrdja tu a ne delibasic, to sam hteo da kazem, da je kod nas u fudbalu i repki sve moguce... i da me nista vis enemoze iznenaditi

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    da se netreba cuditi sto je mrdja tu a ne delibasic, to sam hteo da kazem, da je kod nas u fudbalu i repki sve moguce... i da me nista vis enemoze iznenaditi
    a dobro, to jeste, ali bas toliki haos, da se najbolji igraci izbacuju iz reprezentacije kako se kome digne? Pa to ni Dejo nije radio, jebote!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Perovic
    da se netreba cuditi sto je mrdja tu a ne delibasic, to sam hteo da kazem, da je kod nas u fudbalu i repki sve moguce... i da me nista vis enemoze iznenaditi
    a dobro, to jeste, ali bas toliki haos, da se najbolji igraci izbacuju iz reprezentacije kako se kome digne? Pa to ni Dejo nije radio, jebote!

    dejo je bio "finiji" jedno 6-do 10 hiljada maraka finiji...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odluka selektora mlade fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore Vladimira Petrovića da za prijateljski meč protiv Severne Irske ne pozove nekoliko do sada standardnih igrača, izazvala je veliku polemiku u javnosti, ali i veliko nezadovoljstvo fudbalera koji su izoastali sa spiska.

    Za meč protiv B selekcije Severne Irske 27. aprila, Petrović nije pozvao napadače Andriju Delibašića i Danka Lazovića (bivši fudbaleri Partizana), Miloša Krasića (Vojvodina), Nikole Mijailovića (Visla), Radomira Djalovića (Zagreb) i Igora Matića i Djordja Jokića (OFK Beograd).

    U izjavi koju prenosi današnja beogradska sportska štampa Andrija Delibašić je poručio selektoru da "ne mora da ga vodi na Evropsko prvenstvo u Nemačku ako ne želi".

    "Nerviram se zbog Majorke (sadašnji klub), a sad moram i zbog reprezentacije, pa se pitam da li sam izabrao pravi put, jer sam za 23 godine života doživeo toliko nepravdi u fudbalu da je to neverovatno", rekao je Delibašić, prenosi list "Sport".

    Lazović i Delibašić su bili jedini strelci na poslednjoj utakmici mlade reprezentacije protiv Švajcarske u Smederevu, koju su "plavi" izgubili sa 3:2. Njih dvojica su posle postignutih golova podigli dresove, a na majicama, koje su nosili ispod, pisalo je ime Mitra Novakovića, igrača koji je imao sukob sa selektorom reprezentacije Vladimirom Petrovićem.

    Nikola Mijailović, bivši igrač Železnika, a sada poljske Visle, takodje je bio iznerviran odlukom Petrovića.

    "Kažete da je rekao da treba da popravimo formu? Pa, šta ja da popravim, igram u najboljoj formi do sada, moja Visla dobro 'gura'...Stvarno sam zatečen. Ma, u stvari, baš me briga ? Kako selektor radi, tako će mu se i vratiti", poručio je Mijailović, prenosi list "Sport".

    Petrović je juče na konferenciji za novinare svoju odluku obrazložio time da su se pojedini igrači "opustili, pojavila se nedisciplina i neodgovornost" i da "to mora da se leči".

    "Delibašić i Lazović moraju da znaju svoje obaveze, moraju da budu samokritični, a ovo im je poslednja opomena. Način da se vrate u reprezentaciju je da igraju i da daju golove. Niko nije lud da ne uzme igrača koji daje golove", rekao je selektor mlade reprezentacije SCG.

    Prema njegovim rečima, poštovao je sve fudbalere koji su igrali kroz kvalifikacije, ali se pokazalo da to nije bilo svrsishodno, tako da je morao da izostavi neke igrače koji u prethodnim utakmicama nisu adekvatno odgovorili zadacima na terenu i nisu se dobro ponašali.

    On je dodao da "plavi dres" mogu da nose samo oni koji će da "ginu za grb" SCG.

    Selektor je dodao da je fudbalera Vojvodine Miloša Krasića prebacio u mladju mladu reprezentaciju, jer ga je "potpuno razočarao" na utakmici protiv Švajcarske, kada je "njegova igra je bila za svaku kritiku".

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislis "je-f(t)iniji"? nije, ne vjerujem... znam da je to bio santrac, da je bio ziva, ali za boskova, deja i petka ne vjerujem... ali iskreno...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    mislis "je-f(t)iniji"? nije, ne vjerujem... znam da je to bio santrac, da je bio ziva, ali za boskova, deja i petka ne vjerujem... ali iskreno...
    raspitaj se dok je jos igro za repku kako je bio fin, pogotovu za trake neke oko ruke

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    raspitaj se dok je jos igro za repku kako je bio fin, pogotovu za trake neke oko ruke
    ne znam, ne znam... ali znam najjace prica sa sp u francuskoj '98 i eura '00...
    mali vlado gleda iz loze utakmicu i kaze novinarima gledaju na sat "evo sad ce tata da udje"... ne prodje minut, dejo ustaje sa klupe, dva zamaha rukom (zagrijava se covjek) i poslije minut ulazi u igru!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    ja da sam na mestu ove dvoice i da me zove posle ovoga nema teoretskih sansi da bi otisoa
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledano iz naseg ugla, tako je, ali razmisli, ako bi sjutra odbili da igraju za mladu, nikad vise ne bi dobili poziv ni za "A" reprezentaciju...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    ovo ce pod kljuc
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •