Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 149

Thread: Sekte u Crnoj Gori

  1. #51
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jehovini svjedoci su jedni...kako da rečem...opasni ljudi.

    Posebno jedan od njih, nosi neki sako sa šarenom košuljom i tankom žutom kravatom.

    Veli mi - Oćeš da upoznaš Boga?
    - More oli da ti pokažem tvog Boga?



    Žuta kravata MORE! - lociranje i istrjebljenje.
    Last edited by gaul; 13-07-16 at 19:22.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Uh, ugred postoji i politčki ispravni izrazi koje nismo ispoštovali...


    Destruktivni kultovi - tačnije.

  3. #53
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tvoja religija ne kupi kajmak ???? Interesantna tvrdnja za najbogatiju organizaciju na planeti
    Koliko ti mrzis vjeru to je nevjerovatno, toliko mrzis da lupas ekstremne gluposti. Najbogatija organizacija ikad stvorena na svijetu je MASONERIJA, ako gledas finansijsko stanje, imaju koliko sve relegije svijeta puta milijardu a mozda sam i malo rekao, imaju isto tako vecu moc i uticaj...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Koliko ti mrzis vjeru to je nevjerovatno, toliko mrzis da lupas ekstremne gluposti. Najbogatija organizacija ikad stvorena na svijetu je MASONERIJA, ako gledas finansijsko stanje, imaju koliko sve relegije svijeta puta milijardu a mozda sam i malo rekao, imaju isto tako vecu moc i uticaj...
    A ti si mason?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #55
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    A ti si mason?
    Da sam mason ne bih bio na forumu, niti pricao o temama koje se ovdje mogu naci.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Najbogatija organizacija ikad stvorena na svijetu je MASONERIJA, ako gledas finansijsko stanje, imaju koliko sve relegije svijeta puta milijardu a mozda sam i malo rekao, imaju isto tako vecu moc i uticaj...
    Ima na njihovom sajtu bilansi stanja i uspjeha. U obavezi su prema svevidecem oku da ih kvartalno objavljuju kao i da imenuju eksternog revizora na period od tri godine. Trenutno im je revizor Iluminati Inc.


    Sent from my GSXR1000 @299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  7. #57
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ima na njihovom sajtu bilansi stanja i uspjeha. U obavezi su prema svevidecem oku da ih kvartalno objavljuju kao i da imenuju eksternog revizora na period od tri godine. Trenutno im je revizor Iluminati Inc.


    Sent from my GSXR1000 @299
    Ovo bi trebalo da bude smijesno ali nije. Dovoljno je pogledati samo spisak najmocnijih porodica na svijetu na celu sa Rotsildima i Rokefelerima, zatim Morganima i td i td, pa sta oni sve imaju mislim da ce biti dovoljno.

    Sent from my Samsung S7 Edge

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    @Biga oće li onaj smak svijeta?
    Šta koga briga koliko ko ima novca, samo ste zavidni na te uspješne ljude...


    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #59
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    @Biga oće li onaj smak svijeta?
    Šta koga briga koliko ko ima novca, samo ste zavidni na te uspješne ljude...


    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Smak svijeta je hvala Bogu svaki dan, neka biljna ili zivotinjska vrsta nestane svaki dan jer nam je planeta prezdrava tako da ga eto, a sto se tice zavidnosti, ja ne zavidim nikome, samo sam naveo.

    Sent from my Samsung S7 Edge

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Eto nisam ni biljka ni životinja nego te pitam za ljudsku vrstu.

    Ne bi re pitao bez razloga, jer si ti onaj koji je prije dvije godine propagirao priču o masonima i njihovim (ne)djelima, svaku svijeta, pričao kako si pročitao toliko knjiga i kako sve u tom poretku razumiješ. E sada si stao malo sa tom pričom, pa me zanima ima li šta novo? Da se updatujem?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #61
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tvoja religija ne kupi kajmak ???? Interesantna tvrdnja za najbogatiju organizaciju na planeti
    To je naša zajednička religija. Ali upravo zahvaljujući masoneriji, ti još odmalena si "onemogućen" da to vidiš. Nekako (a ne znam tačno zašto) sam ubijeđen da ćeš ipak na vrijeme ukapirat.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ima li dje po internetu spisak masona i Iluminata? Htio bih nesto da provjerim
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #63
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja sam iz Pg,a Biga mi je nadimak ako nisi znao, tako da ne lupaj kao sto ti i tvoji drugari lupate po ovim temama na kojima bi trebalo da pisu ljudi koji su bar jednu knjigu procitali sa tematikama kao sto su nazivi ovih tema i prica koje se pominju u istim.

    Šta preporučuješ od literature?

  14. #64
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Šta preporučuješ od literature?
    Braca i Graditelji- O osnovama i duhu slobodnog zidarstva- autor Dzozef Fort Njutn, na prvoj strani imas zahvalnicu Blazo Djurovicu koji je zavrsio da se knjiga odstampa i rasiri. Dobra knjiga od tih olosa za pocetak
    Last edited by BIGa; 17-07-16 at 16:25.

  15. #65
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    646
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Braca i Graditelji- O osnovama i duhu slobodnog zidarstva- autor Dzozef Fort Njutn, na prvoj strani imas zahvalnicu Blazo Djurovicu koji je zavrsio da se knjiga odstampa i rasiri. Dobra knjiga od tih olosa za pocetak
    Dje ima da se kupi ta knjiga?


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  16. #66
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ja sam je kupio u Mamut

    Sent from my Samsung S7 Edge

  17. #67
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

  18. #68
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Braca i Graditelji- O osnovama i duhu slobodnog zidarstva- autor Dzozef Fort Njutn, na prvoj strani imas zahvalnicu Blazo Djurovicu koji je zavrsio da se knjiga odstampa i rasiri. Dobra knjiga od tih olosa za pocetak
    Koliko misliš da ima smisla da je sama Crna Gora bila ili jeste integrisana u sve te tajno-javne družine?

    Ako uzmemo u obzir zaista neke očigledne pojave simbola koje su postale veoma prepozantljive za nas, koje su suštinski pripadaju tom miljeu.

    Počev od grba, zastave (ima toga pregršt - bukvalno na svakom ćošku)...pa do posjedovanja raritetnih i veoma vrijednih predmeta koje istraživanjem doznajemo da su bili veoma vrijedni za mnoge te strukture.

    Desnica svetog Jovana Krstitelja...


    Mada mogla bi se izvesti nevjerovatna fantastična priča u stilu Dena Brauna da je sveti gral upravo u CG

    Koliko ljudi iz CG nekako iracionalno imaju simpatija i osjećaja bliskosti prema Irskoj, Škotskoj, Malti, Islandu i Švajcarskoj? - nevjerovatno jeste da dosta toga imaju zajedničkog.
    Last edited by gaul; 18-07-16 at 11:12.

  19. #69
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Koliko misliš da ima smisla da je sama Crna Gora bila ili jeste integrisana u sve te tajno-javne družine?

    Ako uzmemo u obzir zaista neke očigledne pojave simbola koje su postale veoma prepozantljive za nas, koje su suštinski pripadaju tom miljeu.

    Počev od grba, zastave (ima toga pregršt - bukvalno na svakom ćošku)...pa do posjedovanja raritetnih i veoma vrijednih predmeta koje istraživanjem doznajemo da su bili veoma vrijedni za mnoge te strukture.

    Desnica svetog Jovana Krstitelja...


    Mada mogla bi se izvesti nevjerovatna fantastična priča u stilu Dena Brauna da je sveti gral upravo u CG

    Koliko ljudi iz CG nekako iracionalno imaju simpatija i osjećaja bliskosti prema Irskoj, Škotskoj, Malti, Islandu i Švajcarskoj? - nevjerovatno jeste da dosta toga imaju zajedničkog.
    Crna Gora je tvorevina svjetske masonerije. Jer da njih nije bilo ne bi moglo da se desi sve ovo u zadnjih 25 godina kao sto se desilo, vjerovali ili bili mi to ili ne, na nasu ogromnu zalost, dobili smo nezavisnost od Srbije ali zavisnost od zla.

    Generalno CG i nas mentalitet je najpodlozniji okretanju protiv Boga za rad moci i para prvenstveno, to nam govori podatak da smo drzava sa najvise masona po glavi stanovnika u svijetu, nevjerovatnih od 400 do 600 masona na 600 hiljada, dok recimo Hrvatska ima oko hiljadu i po masona na 4 miliona i 200 hiljada stanovnika, Srbija 3 i po hiljade masona na 7 miliona i 200 hiljada.

    Krstas barjak je klasicni templarski barjak zbog kojeg su nam djedovi sa vjerom u Boga ginuli, dok su nam vladari ili bar 90% njih bila templarska goovna koja su gledala samo moc a narod ko prca neka prca, vise puta dokazano kao tacno.

    U vjerskim institucijama prvenstveno SPC je infiltrirano mnogo masonskih spijuna, mnogi su na veoma jakim pozicijama kao sto je Irinej Backi i jos mnogi. Dokaz njihovog prisustva je Hram u Podgorici, koji je izgradjen sa 80% masonskih para na celu sa Miroslavom Miskovicem bivsim vlasnikom Delte, masonom koji ima ekstremno bogatstvo i vrhunski igrac na mnogim poljima, odlikovan od strane Amfilohija, uz to je glavni finansijer narodne kuhinje. Dakle masoni koji svakim danom ubijaju stotine hiljada ljudi grade vjerske institucije i hrane siromasne. To su najvece zmije i olos ikad stvorena.

    Sto se tice desnice svetog Jovana Krstitelja, to je tesko pitanje za odgovoriti, sve je moguce, ali ipak mislim da je prava, nekada nesto Bog sami ne dozvoljava da se promijeni, ali opet niko ne moze da garantuje.
    Last edited by BIGa; 18-07-16 at 11:29.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    C
    Krstas barjak je klasicni templarski barjak ...
    Alaj- Barjak, nazvan je krstaš iz čiste logike neupućenih.

    Alaj bješe četa,družina...tako da ima itekako smisla, ko se malo više koprcao po toj literaturi.

    Koliko je smisleno nazvati u ratu koji je imao prvenstveno vjerski karakter (iz današnje perspektive) svoje ratno obilježje tako, na jeziku mistike,kabale koji je islam donosio sa sobom?

    Kao recimo da je sama islamska imperija nosila simbol paganskih božanstava...nosila i nosi.


    Nije CG stvorena prije 25 godina.

    Kako možeš da uklopiš CG iz onog doba svetog rata protiv imperijalizma i danas kako si je opisao?

    Ko je tu vodio rat sudeći po suštinskoj ideologiji?

    Sto se tice desnice svetog Jovana Krstitelja, to je tesko pitanje za odgovoriti, sve je moguce, ali ipak mislim da je prava, nekada nesto Bog sami ne dozvoljava da se promijeni, ali opet niko ne moze da garantuje.
    Njena autetičnost nije možda pod znakom pitanja, imala je takav karakter kada je došla kod nas...

    Generalno CG i nas mentalitet je najpodlozniji okretanju protiv Boga ...
    Nepouzdan, kako jednom Jovo Kapičić - reče da mu je rekao sam Tito.

    Slažem se, mislim da smo jedina država na svijetu u čijoj je prijestolnici beskrupulozni okupator izdao proglas da mu špijuni više ne trebaju i slijedila je oštra kazna za one koji se ogluše o taj proglas.

    Mada moje mišljenje jeste da to ima uporište i objašnjenje više u mitologiji koja jasno definiše ovdašnji mentalitet.
    Last edited by gaul; 18-07-16 at 11:42.

  21. #71
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Alaj- Barjak, nazvan je krstaš iz čiste logike neupućenih.

    Alaj bješe četa,družina...tako da ima smisla, ko se malo više koprcao po toj literaturi.

    Koliko je smisleno nazvati u ratu koji je imao prvenstveno vejrski karakter svoje ratno obilježje tako?


    Nije CG stvorena prije 25 godina.

    Kako možeš da uklopiš CG iz onog doba svetog rata protiv imperijalizma i danas kako si je opisao?



    Njena autetičnost nije možda pod znakom pitanja, imala je takav karakter kada je došla kod nas...



    Nepouzdan, kako jednom Jovo Kapičić reče da mu je rekao sam Tito.

    Slažems e, mislim da smo jedina država na sviejtu u čijoj je prijestolnici okupator izdao proglas da mu špijuni više ne trebaju i sliejdila je oštra kazna za one koji se ogluše o taj proglas.

    Mada moje mišljenje jeste da to ima uporište i objašnjenje više u mitologiji koja jasno definiše ovdašnji mentalitet.
    Crna Gora jeste stvorena prije 25 godina ako kapiras zasto sam to rekao.

    U krstaskim ratovima koji su se vodili prije skoro hiljadu godina pravoslavne zemlje su davale najvise sto su mogle da se sacuva Jerusalem i da bude to grad za sve vjere dok su katolicke zemlje taj rat koristile za osvajanja, pljacke i bogacenje na racun Boga. Zato je Vizantija danas razbijena, a katolicke zemlje bogate i citave, ostavili su ih na cjedilu i normalno da su izgubili jer su skoro sve vojnike potrosili u krstaske ratove.

    Kada cujem da neko kaze religijozan to mi odmah lici na fanatika, nije sustina u religiji nego u svetosti. Jer su religiju koristili mnogi fanatici za rad sopstvenih koristi.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Crna Gora je tvorevina svjetske masonerije. Jer da njih nije bilo ne bi moglo da se desi sve ovo u zadnjih 25 godina kao sto se desilo, vjerovali ili bili mi to ili ne, na nasu ogromnu zalost, dobili smo nezavisnost od Srbije ali zavisnost od zla.
    Biga, zar ne mislis da je ovo pojednostavljivanje stvarnosti? Ocu da kazem da ljudi obicno pribjegavaju teorijama zavjere kad nemaju dovoljno vremena za analizu, kad su lijeni i/ili kad su kognitivno ograniceni. Kad ne bih htio da ukljucujem mozak i meni bi bilo ovo sa masonima zgodno da mislim. Najlakse je tako. Mada sto se mene licno tice kao prvi filter, cim vidim mnozinu da se guraju oko jednog misljenja znam da to misljenje ne vrijedi puno. Tako je i sa teorijama zavjere.



    Sent from my GSXR1000 @299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  23. #73
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Biga, zar ne mislis da je ovo pojednostavljivanje stvarnosti? Ocu da kazem da ljudi obicno pribjegavaju teorijama zavjere kad nemaju dovoljno vremena za analizu, kad su lijeni i/ili kad su kognitivno ograniceni. Kad ne bih htio da ukljucujem mozak i meni bi bilo ovo sa masonima zgodno da mislim. Najlakse je tako. Mada sto se mene licno tice kao prvi filter, cim vidim mnozinu da se guraju oko jednog misljenja znam da to misljenje ne vrijedi puno. Tako je i sa teorijama zavjere.

    Sent from my GSXR1000 @299
    Neke teorije zavjere su tacne neke nisu. Ja govorim o tome da ovu zemlju volim vise od svog zivota i da sam je ja zelio da bude nezavisna u pravom smislu, voljom gradjana a ne voljom masonerije. Samo pogledaj price iz devedesetih nekih politicara koji su se kleli u Srbiju a onda noz u ledja iz sve snage, to sigurno nije doslo iz dupeta u glavu nego iz masonerije u dzep.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Crna Gora jeste stvorena prije 25 godina ako kapiras zasto sam to rekao.
    Kapiram, mislim da to što je kreirano apsolutno nema veze sa mozgom.

    Samo gomila primitivaca koji vođeni instiktima djeluju.

    Tako da niske strasti koje postaju sve aktuelnije nisu dio nikakve zavjere, nego čisto prirodni slijed ''kultorološkog'' razvitka primitivaca.

    Zato je Vizantija danas razbijena...
    Da li je ?


    Da li je Vizantijska imperija bila samo onakvom kakvom mi želimo da je vidimo, možda je prosto ne prepoznajemo

    Kada cujem da neko kaze religijozan to mi odmah lici na fanatika, nije sustina u religiji nego u svetosti. Jer su religiju koristili mnogi fanatici za rad sopstvenih koristi.
    A pošten čovjek budala...

    Nisi u pravu, doduše paterni koji su napravljeni prezentuju prividno takvu sliku.

    Pomenu SPC...tu si u pravu dosta toga.

    Nekako otvorenost grijeha i njen blagoslov dovodi čovjeka u očiglednu zbunjenost.

    U krstaskim ratovima koji su se vodili prije skoro hiljadu godina pravoslavne zemlje su davale najvise sto su mogle da se sacuva Jerusalem...
    I tu nisi u pravu. Malo si prezupčio nečije carske ambicije, koji su toliko oslabili Vizantiju da su je gotovo isporučili kasnije svoj onoj primitivnoj masi. Ko ih je onako sa merakom sprovodio i popunio im redove?

    ZAr ti nije čudno što Alister Krouli...ma slika govori iljadu riječi i za onog što ništa ne zna

    Last edited by gaul; 18-07-16 at 12:08.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Evo jedan primjer klasicne moderne sekte:

    http://www.cdm.me/svijet/meridijani/...i-jer-je-lagao
    War. War never changes.

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T2 u Crnoj Gori
    By milos179 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1860
    Last Post: 23-01-23, 20:45
  2. CS:GO u Crnoj Gori
    By risto13 in forum Game Server CG
    Replies: 27
    Last Post: 07-03-14, 10:35
  3. DVB-T u Crnoj Gori
    By Sale in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 05-10-10, 22:18
  4. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •