Page 11 of 57 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1401

Thread: Nba 2016/17 Let the game begin

  1. #251
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    procitao sam i ja da ce se ove sezone pominjat u trade talks ali sam mislio da je to samo prazna prica..izgleda da ima neko neku inside info toga tipa..
    To je ova novinarka prva iznijela ali su onda posegli za inside informacijama koje kazu da od toga nema nista. Kao problem koji se da istaknut je taj sto je prije dolaska LMA zahtijevao da ni po koju cijenu igra centra, sto mu je i obecano. Dolaskom Gasola namece mu se da u isto vrijeme njih obojica budu i cetvorka i petica, tj. u zavisnosti od akcije i igraca koji ih pazi jedan mora bit blize kosu. Mislim da od toga LMA moze imat samo benificija jer je i sam Gasol odlican passer.. Valjda ce Pop rijesit problem..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  2. #252
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    To je ova novinarka prva iznijela ali su onda posegli za inside informacijama koje kazu da od toga nema nista. Kao problem koji se da istaknut je taj sto je prije dolaska LMA zahtijevao da ni po koju cijenu igra centra, sto mu je i obecano. Dolaskom Gasola namece mu se da u isto vrijeme njih obojica budu i cetvorka i petica, tj. u zavisnosti od akcije i igraca koji ih pazi jedan mora bit blize kosu. Mislim da od toga LMA moze imat samo benificija jer je i sam Gasol odlican passer.. Valjda ce Pop rijesit problem..
    http://www.mysanantonio.com/sports/s...re-9981115.php
    Ja ne znam stvarno ako je tu imalo istine, treba ga trejdovat jos prije pocetka sezone, tipu vazda nesta smeta i nesta mu fali, cak i u organizaciji kakvi su Spursi a to je bar za mene red flag pa da je ne znam kakav igrac.Slicna je situacija bila u Blazersima, tipu je malo da igra u ekipi koja je imala 66 pobjeda prosle sezone vec hoce da on bude razlog svih uspjeha i prva i jedina opcija, idealna ekipa za njega je neki treadmill tim dje ce on biti bog i batina a koji ce vazda nesta pepeljit al nikad nista osvojit nece.A i Spursima bi bilo bolje da ga trejduju za nekog kvalitetnog igraca ili igrace ako je vec ovom mrsko da se cima u Spurse.Pop je cak odlozio penziju zbog njega, iako je svo vrijeme pricao da ce se penzionisati kad i Duncan al zbog ovog ostade da ga ispostuje.Tako da cisto sumnjam, ako dodje do trejda da ce uzeti neke mladje igrace i pikove, vec ce Pop htjeti dok je tu da se takmici za titulu, iako realno nemaju mnogo sansi.

    Imao je on ovakvih ispada i u Portlandu, samo sto je to Portland, a ovo San Antonio.Nije Portland imao toliko star igraca u zadnje vrijeme do Lillarda pa su oni mogli da trpe sve i svasta, Spursi sigurno nece htjeti trpjeti nesta tako ako vec ne moraju.Uostalom cak i sa njim, ne mogu ozbiljnije da priprijete GSW ili Cavsima bez ako im se neko povrijedi.Kad je tek dosao proslog ljeta u Spurse, izasao je clanak jednog od novinara sto prati Blazerse vezano za njega.

    The Blazers were so concerned with Aldridge's sensitivity of feeling overlooked that it sent a memo to the marketing department. All commercial and publicity projects were to first run through Aldridge. When the NBA Cares commercial came through Portland this year, Aldridge turned down the opportunity. So second choice went to Damian Lillard, who did the shoot.

    Once it aired nationally throughout NBA broadcasts, Aldridge became chaffed and took it as another example of Lillard being the franchise's darling.

    The Aldridge-Lillard tension was real ... and created entirely by Aldridge's insecurity. Lillard is bright and polite, and sensed Aldridge's delicate ego. As a result, he always went out of his way to compliment Aldridge, and to trumpet that the Blazers were Aldridge's team, Aldridge's franchise.

    Lillard's public acquiescence was not enough for Aldridge's camp. They felt the kid needed to bow to Aldridge in person. They wanted Lillard to say it to his face.

  3. #253
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Moze se slican problem pojaviti sa Leonardom jer ako je ovo istina i Aldridge zeli da bude lice fransize, Spurs nece dozvolit da im se narusi toliko godina ocuvana organizaciona kultura.. Jedino sto LMA ide u prilog jeste to sto Leonard ne zeli da bude u spotlight, a vjerovatno zna da je broj 1 igrac u timu, jer ga to ne interesuje..

  4. #254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    kris dunn na koga cijela liga balavi 9/46 u predsezoni iz igre.
    a rubio los suter.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  5. #255
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    http://www.mysanantonio.com/sports/s...re-9981115.php
    Ja ne znam stvarno ako je tu imalo istine, treba ga trejdovat jos prije pocetka sezone, tipu vazda nesta smeta i nesta mu fali, cak i u organizaciji kakvi su Spursi a to je bar za mene red flag pa da je ne znam kakav igrac.Slicna je situacija bila u Blazersima, tipu je malo da igra u ekipi koja je imala 66 pobjeda prosle sezone vec hoce da on bude razlog svih uspjeha i prva i jedina opcija, idealna ekipa za njega je neki treadmill tim dje ce on biti bog i batina a koji ce vazda nesta pepeljit al nikad nista osvojit nece.A i Spursima bi bilo bolje da ga trejduju za nekog kvalitetnog igraca ili igrace ako je vec ovom mrsko da se cima u Spurse.Pop je cak odlozio penziju zbog njega, iako je svo vrijeme pricao da ce se penzionisati kad i Duncan al zbog ovog ostade da ga ispostuje.Tako da cisto sumnjam, ako dodje do trejda da ce uzeti neke mladje igrace i pikove, vec ce Pop htjeti dok je tu da se takmici za titulu, iako realno nemaju mnogo sansi.

    Imao je on ovakvih ispada i u Portlandu, samo sto je to Portland, a ovo San Antonio.Nije Portland imao toliko star igraca u zadnje vrijeme do Lillarda pa su oni mogli da trpe sve i svasta, Spursi sigurno nece htjeti trpjeti nesta tako ako vec ne moraju.Uostalom cak i sa njim, ne mogu ozbiljnije da priprijete GSW ili Cavsima bez ako im se neko povrijedi.Kad je tek dosao proslog ljeta u Spurse, izasao je clanak jednog od novinara sto prati Blazerse vezano za njega.
    Quote Originally Posted by miha View Post
    Moze se slican problem pojaviti sa Leonardom jer ako je ovo istina i Aldridge zeli da bude lice fransize, Spurs nece dozvolit da im se narusi toliko godina ocuvana organizaciona kultura.. Jedino sto LMA ide u prilog jeste to sto Leonard ne zeli da bude u spotlight, a vjerovatno zna da je broj 1 igrac u timu, jer ga to ne interesuje..
    Slicna situacija je bila i sa St. Jacksonom prije par godina i to u sred sezone. Izjavio je da je bolji od Leonarda i da zasluzuje vise minuta, Pop mu je reka da nije tako i dodijelio mu otkaz. Te godine je to mozda i kostalo Spurse titule jer je jedina zamjena Leonardu na sf poziciju bio tek pridosli T-Mac koji nije ni zapinja niti se u 6-7 utakmica koliko je odigra za Spurse upisa u strijelce.
    Mislim da je vise subjektivni osjecaj za Spurse da ne mogu nista ucinjet proizveden time sto se Dankan penzionisa pa se osjeca velika praznina nego sto je stvarno tako, jer sa najboljim visokim duo-om, jednim od top 5 kandidata za MVP i pozamasnim brojem role playera imaju neku sansu ove godine..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  6. #256
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Slicna situacija je bila i sa St. Jacksonom prije par godina i to u sred sezone. Izjavio je da je bolji od Leonarda i da zasluzuje vise minuta, Pop mu je reka da nije tako i dodijelio mu otkaz. Te godine je to mozda i kostalo Spurse titule jer je jedina zamjena Leonardu na sf poziciju bio tek pridosli T-Mac koji nije ni zapinja niti se u 6-7 utakmica koliko je odigra za Spurse upisa u strijelce.
    Mislim da je vise subjektivni osjecaj za Spurse da ne mogu nista ucinjet proizveden time sto se Dankan penzionisa pa se osjeca velika praznina nego sto je stvarno tako, jer sa najboljim visokim duo-om, jednim od top 5 kandidata za MVP i pozamasnim brojem role playera imaju neku sansu ove godine..
    Mnogi stavljaju LAC ispred SAS ove sezone,a bice obrnut slucaj..Nedostajace Duncan-ov presence u svlacionici i reketu (defanziva), ali ce otvoriti put da se otkrije neki novi role player i za LMA da ima jos vecu ulogu kao drugi najbolji igrac tima.. Kawhi, po meni, ove godine opet ponavlja kao DPOY jer ne vidim koji wing defender bi mogao da ga nadmasi u tom segmentu..
    Inace, Lamarcus se oglasio i rekao da su glasine neistina i da je zadovoljan u timu..

  7. #257
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Mnogi stavljaju LAC ispred SAS ove sezone,a bice obrnut slucaj..Nedostajace Duncan-ov presence u svlacionici i reketu (defanziva), ali ce otvoriti put da se otkrije neki novi role player i za LMA da ima jos vecu ulogu kao drugi najbolji igrac tima.. Kawhi, po meni, ove godine opet ponavlja kao DPOY jer ne vidim koji wing defender bi mogao da ga nadmasi u tom segmentu..
    Inace, Lamarcus se oglasio i rekao da su glasine neistina i da je zadovoljan u timu..
    Dankan je u svlacionici, prisustvuje treninzima, radi sto mu je volja i mislim da tim sistemom otvorenih vrata nece se distancirat vec posvetit i imat neku rolu.
    Znas svidja mi se ovaj Forbes. Nisam pojma ima o njemu prije trening kampa ali momak je pokaza tokom ljeta da ima fin sut, tempo i malo drskosti.

    Btw, kako je gledat Wade-a?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  8. #258
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    http://www.slamonline.com/nba/lebron...ry-to-beat-me/

    Kad se vratio u Klivlend, Lebron je počeo da rominja sa proseravanjem, prošle godine je to prešlo u prilično proseravanje, a poslije finala je već počeo proliv da kulja na sve strane.

    Postao je najveći crnjak u ligu.

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #259
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ako ima zainteresovanih za ucesce u CDM yahoo fantasy ligi, obavjestenje da je nam je draft veceras u 09:30 pa ako neko hoce da ucestvuje posaljite mi email na pp kako bih vam poslao pozivnicu...

  10. #260
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Btw, kako je gledat Wade-a?
    pocinjem da odbrojavam 2 godine da mu ugovor istekne i da se pezionise kao Heat..

  11. #261
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka je srecan ovaj pocetak..

    Ka' i svake, i ove sezone zelim sve najgore Sparsima, plejofa ne gledali.
    Ostalo necu da malerisem ka' svake sezone sto sam.

  12. #262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Great game Knicks. Here we go again...
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. #263
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako je dobar 2nd unit Spursa..Osjetno se vidi slaba klupa, u odnosu na proslu god, za Golden State..

  14. #264
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocekujem vec sad price a pogotovo ovdje kako GS nema sanse da funkcionise, kako su svi znali da ne mogu igrati zajedno itd. Ko je mislio od pocetka da ce da melju taj je lud. Do nove godine minimum ce trebati ovoj ekipi da se uigra, a onda im niko nece moci prici bukvalno. Sad je to skroz nova koncepcija dok ne zaigraju timski. A i zivo me zanima kako ce Kari odigrati ovu sezonu. Mislim da je i on sam svjestan da je ova nekako prelomna. Ova Juta ce imati skroz finu ekipu cini mi se. Portland takodje moze daleko, da pokaze da ono nije slucajnost od prosle godine. Ovaj Lilard je cudo od igraca, treba itekako na njega obratiti paznju ove godine

  15. #265
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,949
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    kako je novi nba.com uzasan, sta je ovo...

  16. #266
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Odradise ovo fino. Odlican bust Simonsa, Gasol neprimjetan mada se nije ni islo na njega, najvise sto je radio je izlazak na high post i cekanje rotacije da odradi svoje. Fino uklapanje Leeja i Dendmona a i dobar ofanzivni skok. Kawhi pametno, odavno nisam vidio igraca da lakse dodje do 35 poena. Napada je reket, zva na pick, uzima mid range suteve.
    Trebace GS jos malo da se naviknu jedni na druge, sto rece @miha, klupa im je bas slabija..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #267
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto je sa nba.com? ne mogu se hajlajtsi gledat? dje da pogledam a da nije YT?
    1993-2020

  18. #268
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gasi GS, kakvi raspadi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #269
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nece dugo proc, a GSW ce krenut da pravi trejdove.. Preniski su, a lise Zaze nemaju istinsku peticu..

    Leonard, koja skola od igraca.. MVP mu nece izmac ove sezone..

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    nemaju koga ni da trejduju, niti kome. svi timovi lise chicaga imaju po 15 igraca na rosteru.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Ja bih ovako - Draymond, Klay i Zaza za KP, Melo i Lee. Moze li?

    Za bi mi bilo dat KPa ali Dray i Klay bi bili killers u NYC. A ovako u GS nemaju sansu ispunit potencijal.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #272
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Payton,Gordon,Fournier,Ibaka,Vucevic - startna Orlanda

  23. #273
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,515
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    138
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Od tog Pejtona nema mi iritantnijeg pleja.. Mozda je zbog frizure.. Evoneznam

  24. #274
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Je li ko gledao, po statsima vooch odlican, cak mu je +/- 0 bio.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  25. #275
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Gledah Philly-OKC na momente, Embiid bas dobro izgleda..Ima potencijal.. Midrange game, skok, dobro kretanje nogu..Takodje, Sergio Rodriguez se dobro snalazi u brzom tempu igre.. Nece biti sve tako crno za 76ers ove sezone..

Page 11 of 57 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nba 2015/16 Let the game begin
    By St.Dzonny in forum Košarka
    Replies: 4508
    Last Post: 26-06-16, 00:39
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •