View Poll Results: Ko ide dalje?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Hrvatska

    19 79.17%
  • Portugal

    5 20.83%
Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 90 of 90

Thread: 1/8 Finala: Hrvatska - Portugal

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Jes samo sto taj isti Ronaldo svako malo sere kako ekipe koje se samo brane propagiraju antifudbal, identicno sto je radio Portugal sinoc.

    Sent from my SM-G930F
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #77
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Taktičko samoubistvo Čačića. Koliko god da su svi vidjeli da su Hrvati jaka ekipa, oni izgleda jedini nisu sami u sebe vjerovali...

  3. #78
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E vala kad cujem da su Hrvati najbolja ekipa grupne faze, stvarno mi to nije jasno. Kolko su ih naduvali bili.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Da su talijani ovako dobili, bilo bi drvlje i kamenje.

    Nisu ih crnje mogli izbacit portugalci, još nakon one šanse Perišića.. Hrvatima ostaje da su pokazali dobar fudbal, ali su ovu utakmicu sami izgubili.

  5. #80
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jesam li reka pred prvenstvo - Hrvati vazda se nesto busaju, nikad nista ne naprave.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #81
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    hahahah kad procitam da portugal nema veze dodje mi da skocim sa mosta pogledajte im vezni red ubica svaki trkac majstor sa loptom ona desetka je objasnio kako se igra fudbal i naprijed i nazad lagano su im iznosili loptu dok hrvati sve sa strane i bunarenje kroz sredinu trika nije bilo da mogu proc portugal igra ovaj sistem non stop i protiv svake ekipe pa oni da su zapeli protiv one madjarske dali bi im jos 3 pa pogledajte im kontru kod gola iz cetri poteza su do gola dosli jedina mana su prekidi i to bunarenje lose brane skok

  7. #82
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    1,595
    Thanks Thanks Received 
    1,703
    Thanked in
    1,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    hahahah kad procitam da portugal nema veze dodje mi da skocim sa mosta pogledajte im vezni red ubica svaki trkac majstor sa loptom ona desetka je objasnio kako se igra fudbal i naprijed i nazad lagano su im iznosili loptu dok hrvati sve sa strane i bunarenje kroz sredinu trika nije bilo da mogu proc portugal igra ovaj sistem non stop i protiv svake ekipe pa oni da su zapeli protiv one madjarske dali bi im jos 3 pa pogledajte im kontru kod gola iz cetri poteza su do gola dosli jedina mana su prekidi i to bunarenje lose brane skok
    Druze pricas li o ekipi koja 90 min nije sutnula u okvir gola? Ti si gledao Portugal iz doba Figa,Rui Coste i ostalih....

    Pisi Milijana Vako

  8. #83
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    koliko me oci sluze vidim da su sutnuli dva puta u okvir a ovi nijednom

  9. #84
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    hahahah kad procitam da portugal nema veze dodje mi da skocim sa mosta pogledajte im vezni red ubica svaki trkac majstor sa loptom ona desetka je objasnio kako se igra fudbal i naprijed i nazad lagano su im iznosili loptu dok hrvati sve sa strane i bunarenje kroz sredinu trika nije bilo da mogu proc portugal igra ovaj sistem non stop i protiv svake ekipe pa oni da su zapeli protiv one madjarske dali bi im jos 3 pa pogledajte im kontru kod gola iz cetri poteza su do gola dosli jedina mana su prekidi i to bunarenje lose brane skok
    Jes' , namjerno nisu dobili Mađare...zapravo, nikoga dobili nisu u 90. min evo već 4 utakmice, sigurno je i to namjerno.

    Ovo što Portugal igra je anti-fudbal na nivou Grčke iz 2004. S tim što Grci nisu ni mogli da igraju drugačije, ekipa im je bila ograničena ka' balkon, dok Portugalci sa Kristijanom,Nanijem,Kvarežmom i gomilom odličnih tehničara igraju bunker 120 min. Možda će oni počet' da plešu već protiv Poljske,al' od ovog sinoć su oči boljele.
    Shit has hit the fan !

  10. #85
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    hahahahahahah protiv austrije islanda i madjarske su bunker igrali jes pa su slucajno dali u grupnu fazu dali 4 gola a pogledaj koliko ih je jos dalo i to ekipama koje su prosle dalje za razliku od drugih koji su vecinu golova dali ekipama koje su ispale a da igraju bunker island 66 posjed lopte 27 suteva ka golu island 4 protiv austrije 60 posjed lopte 23 suta a asutrija 3 protiv madjarske 60 posto posjed 20 suteba madjarska 10 bice da je to sve iz bunkera ka grcka hahahahaha nadji mi ove superofanzivne koliko su sutirale pa mi javi sinoc su odrzali cas fudbala sto se igre na sredinu terena tice zakljucali su je i cekali e da ovi sto su bunker igrali nisu imali poteze petom i neke driblinge lijeganje modrica i zaobilazenje igraca

  11. #86
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste, ''časovi fudbala'' su kad prođeš grupu sa 3 boda bez ijedne pobjede.

    Najbolje da su igrali bunker i protiv super-jakih Islanda i Mađarske i ''čekali na kontre'' ... Veli ''posjed lopte protiv Islanda 66'' ,kakav uspjeh,jbt :-)
    Shit has hit the fan !

  12. #87
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    vi pricate da igraju antifudbal bunker i te stvari oli mi objasnit kako je moguce ovakva statistika a da igraju antifudbal i bunker pa sto ih nisu dobili ovi hrvati sto su ih vele razibli a nemaju sut u okvir gola ja sam samo gleda centarsuteve pa dako se pokupi sto glavom

  13. #88
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa igrali su sinoć anti-fudbal, tako se zove kad imaš 8 igrača iza lopte i ''čekaš na kontre''. A imaš ekipu koja može da igra drugačije.

    Hrvati ih nisu dobili zato što je ovima bunker izdržao,a ne zbog portugalskih ''časova fudbala''. Ni prvi ni poslednji put da se to desi...
    Shit has hit the fan !

  14. #89
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    bunker je kad se branis sa svim igracima na 30 m od svog gola a ovi su igrali presing cak i na polovinu hrvatske na njihove stopere e sad sto su bolji trkaci i bolje pokrivaju teren i bolji tehnicari pa im treba manje pasova da iznesu loptu nego hrvati to je druga stvar a bunker je jedino bio posle gola zadnja tri minuta

  15. #90
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Ovo neorganizovanoj igri na prvenstvu doprinosi i dosta selektora neznalica, logično. Evo prva Engleska ima babuna za selektora (izvinjavam se babunima, ponovo ih uzimam u usta ). I Čačić je trener koji je trenirao samo po Hrvatskoj, mislim, ne vjerujem da je tamo mogao dosta posla da nauči, koliko god "iskusan" bio.

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 finala: Czech Republic - Portugal
    By desert de Lleó in forum UEFA EURO 2012
    Replies: 61
    Last Post: 24-06-12, 11:04
  2. 1/8 finala Spain - Portugal
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 95
    Last Post: 01-07-10, 15:43
  3. 1/4 finala : Hrvatska - Turska
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 131
    Last Post: 22-06-08, 00:03
  4. 1/4 finala: Portugal - Njemacka
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-08, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •