View Poll Results: Ko ce biti prvi u Grupi F

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Australia

    1 2.08%
  • Brazil

    36 75.00%
  • Croatia

    8 16.67%
  • Japan

    3 6.25%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 104

Thread: Grupa F

  1. #51
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Hrvatska je osvojila naša srca", "Impresivna Hrvatska"...UGLEDNI britanski dnevnik Daily Telegraph pun je hvale za sinoćnju igru hrvatske reprezentacije. "Došli smo gledati nogometnu lekciju brazilske momčadi, a nakon susreta naše su emocije na strani hrabre Hrvatske. Bila je to utakmica zbog koje smo ponosni što smo nogometni ovisnici", ističe novinar Daily Telegrapha.
    Britanski dnevnik napominje da su Brazilci morali drhtati do zadnjeg sučevog zvižduka, te hvali herojsku igru Dade Prše i Marka Babića.

    Na kraju Daily Telegraph podsjeća da su mnoge reprezentacije otišle do finala iako su izgubile uvodnu utakmicu

    Reuters: Impresivna Hrvatska
    Najuglednija novinska agencija na svijetu britanski Reuters već u naslovu hvali Hrvatsku, za koju ističe da je bila impresivna. "Kranjčarova momčad odlično je organizirana i nije se uplašila pred moćnim Brazilom. Također, u prvih 20 minuta drugog poluvremena Hrvatska je bila bolja ekipa i Brazil se izvukao zahvaljujući odličnim obranama Dide", ističe Reuters.
    Navodi se kako je izbornikov sin Niko Kranjčar pružio vrlo dobru partiju u veznom redu, te se sugerira da bi Hrvatska bila još opasnija da je Pršo bio manje na boku, a više u središnjici napada.

    Hvale se i hrvatski navijači "koji su na kraju utakmice upalili baklje i počeli slaviti kako bi pokazali koliko su ponosni na svoje nogometaše".

    DPA: Hrvatska onemogućila brazilsku čaroliju
    Njemačka novinska agencija DPA ističe kako je Brazil protiv Hrvatske pružio vrlo malo od očekivane nogometne čarolije. "Hrvatska je u drugom poluvremenu pojačala ritam i brazilska je obrana bila pred brojnim iskušenjima. Brazilci mogu biti sretni što su imali raspoloženog Didu na golu, koji je skupio nekoliko odličnih obrana", piše DPA.
    Navodi se i kako je Hrvatska bila potpuno izjednačena u posjedu lopte, te da je Ronaldo bio neprimjetan



    "To the battlefield, to the battlefield, for your people, for your people"

    AMERIČKI Sports Illustrated, oduševljen nastupom hrvatskih navijača na Olimpijskom stadionu u Berlinu, ovako je preveo njihov poklič "U boj, u boj, za narod svoj!". U tekstu također stoji da su znameniti i šareni brazilski simpatizeri bili "iznenađujuće tihi u usporedbi sa raspamećenim Hrvatima."
    Nogometni poklonici, a naročito navijači, obično ismijavaju američko shvaćanje sporta, a posebno njihov stil navijanja, koji se primjerice na NBA utakmicama svodi na uzvikivanje "De-fence!". Međutim, američki magazin je očito u hrvatskim navijačima prepoznao način kako se treba navijati za svoju zemlju.
    "Hrvatska je na 12 sati vožnje od Berlina, a u samom gradu je velika hrvatska zajednica, što je naročito pridonijelo dojmu kako ih je na tribinama više od Brazilaca", objasnio je SI.
    "Stadion se tresao od povika "Hrvatska, Hrvatska!" i "U boj, u boj, za narod svoj!" puno prije utakmice. Kada je počela hrvatska himna, činilo se kao da je cijela Hrvatska pjeva na stadionu.", opisali su Amerikanci možda najimpresivniji trenutak.
    "Njihovi zemljaci na terenu ih nisu iznevjerili, iako su izgubili utakmicu. Hrvatska je pokazala da može dugo ostati na ovom Svjetskom prvenstvu.", zaključuje se na kraju.
    Last edited by Vukasin Micunovic; 14-06-06 at 13:14.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov
    Pa ja isto smatram da su Hrvati odigrali maksimalno pozrtvovano, ali mislim da je Brazil svjesno igrao oprezno i sa malo smanjenim gasom... Mislim da su svjesni koliki je teret favorita javno mjenje stavilo njima za vrat... Ovakvom igrom su dali na znanje da su obicna reprezentacija kojoj nije tesko dati gol i koja je pobjedljiva... Ja smatram da je bas u tome fora... Kada u osmini finala nalete na Cehe ili, mozda, Talijane onda ce oni zaigrati sa 100% svojih mogucnosti i pokazati ko su... Pritisak na njih ce da opane posle sinosnje tekme... Sve u svemu smatram da su Brazilci takticki veoma oprezno pristupili ovom Mundijalu...
    Licno ne vjerujem da je Hrvatska toliko dobra da zaustavi u potpunosti Adrijana i Ronalda, kao i vezni red Brazila...
    Ako neko zaigra na tu kartu da su Adrijano i Ronaldo van forme i da ih je lako cuvati oparice se zestoko...
    Vidi se da Brazil ima odlicnu atmosferu u ekipi sto ce im puno trebati...
    ne slazem se nikako sa tobom. sumnjam da je to pristup koji brazilci imaju, ali sve da jeste, mislim da bi bio jako pogresan. niko ne moze na jednom da se ukljuci i odigra sa 100% snage poslije 3 tekme koje su odigrane u najboljem slucaju sa pola snage. isti cesi i italijani su mozda u najboljoj formi za ovo malo sto gledasmo, tako da brazil moze i dosta bolje odigrati nego sinoc a da izgubi.

    kazes pritisak ce da opane? mislim da ce da poraste i to u drugom pravcu, da se tako izrazim. sada MORAJU da dokazu da su najjaci. sad bas moraju 5 golova nekome da uvale, da pokazu igru koju su pokazale ceska, italija, ili spanija danas..

    adriano i ronaldo nisu van forme? ti mora da se salis. ronaldo je debeo, nema kondicije i trenutno nikako ne spada u najbolje spiceve na mondijalu. stavise, cudilo bi me ako trener brazila ne odluci da ronalda stavi na klupu i igra sa jednim spicem, npr. a i isti adriano je jako slab, ne samo sada i sinoc, vec citave godine nije pruzio ni 5 odlicnih partija. i nisam siguran cemu tolika bas halabuka o do sada nevidjenom napadu. kaka i ronaldinho jesu vanzemaljci, ali adriano i ronaldo su nista posebno u ovom trenutku. naravno, svaki od njih moze bljesnuti i jednim potezom rijesiti utakmicu, ali trenutno postoje mnogo igraca koji su u stanju da igraju 90 minuta na mnogo vecem nivou.
    Liberty and justice

  3. #53
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    ne slazem se nikako sa tobom. sumnjam da je to pristup koji brazilci imaju, ali sve da jeste, mislim da bi bio jako pogresan. niko ne moze na jednom da se ukljuci i odigra sa 100% snage poslije 3 tekme koje su odigrane u najboljem slucaju sa pola snage. isti cesi i italijani su mozda u najboljoj formi za ovo malo sto gledasmo, tako da brazil moze i dosta bolje odigrati nego sinoc a da izgubi.

    kazes pritisak ce da opane? mislim da ce da poraste i to u drugom pravcu, da se tako izrazim. sada MORAJU da dokazu da su najjaci. sad bas moraju 5 golova nekome da uvale, da pokazu igru koju su pokazale ceska, italija, ili spanija danas..

    adriano i ronaldo nisu van forme? ti mora da se salis. ronaldo je debeo, nema kondicije i trenutno nikako ne spada u najbolje spiceve na mondijalu. stavise, cudilo bi me ako trener brazila ne odluci da ronalda stavi na klupu i igra sa jednim spicem, npr. a i isti adriano je jako slab, ne samo sada i sinoc, vec citave godine nije pruzio ni 5 odlicnih partija. i nisam siguran cemu tolika bas halabuka o do sada nevidjenom napadu. kaka i ronaldinho jesu vanzemaljci, ali adriano i ronaldo su nista posebno u ovom trenutku. naravno, svaki od njih moze bljesnuti i jednim potezom rijesiti utakmicu, ali trenutno postoje mnogo igraca koji su u stanju da igraju 90 minuta na mnogo vecem nivou.
    Zivi bili pa vidjeli...
    Brazil ne treba da uvali nekom 5 golova, naprotiv... Sa onakom igrom ce biti i opustanja protivnika.
    Jos jednom ponavljam - Hrvati su odigrali odlicno. Grizu za naciju u svim sportovima i mogli bi i proci. Imaju oni 2 nezgodna meca do osmine finala...
    Sto se tice spiceva Brazila - vidjecemo. Sa onom sredinom mogli bi ja i ti igrati spic...

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas se fudbal igra srcem i spremnoscu fudbalera, kvalitet je na trecem mjestu odavno vec, zato su se i desila neka " iznenadjenja" Svako svakoga moze da dobije, osim nase reprezentacije dosadne naravno.

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    idemo redom...

    prvo, hrvatima svaka cast za borbenost, mada, makar ja licno imam dosta sumnji u kvalitet ovog sastava. tudor, klasnic, prso i jos mnogi su OK igraci, ali nekako ne znam.. mislim da australija ide dalje uz brazil, mada, vidjecemo.

    sto se brazila tice.. ocekivanja su prosto nevjerovatno visoka. sva halabuka i prasina koja se digla je osigurala da mec nece opravdati ocekivanja. ipak, nisam ocekivao bas ovoliko slabu partiju. ono sto je jasno je da ovaj brazil nema jasnu sponu izmedju odbrane i napada. tu je emerson, da, ali mislim da to nece biti dovoljno. mislim da je petorka ronaldinho, ronaldo, adriano, kaka, ze roberto previse. ljudi po inerciji ocekuju da ce brazil dominirati u posjedu lopte protiv svakog, ali mislim da ce imati i te kakve probleme protiv ekipa kao sto su ceska, italija, engleska ili argentina. pomenute ekipe imaju jako uravnotezen srednji red i mislim da to fali brazilu, a bez toga mislim da se ni dominacija u posjedu ne moze ostvariti. ne znam, brazilci pod hitno moraju provaliti kako da iskoriste svoj napad. u suprotnom ce vec u 1/8 finala imati veoma tezak posao, s obzirom sa kojom se grupom ukrstaju...
    Liberal !

  5. #55
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma Brazil ce da ima sve tri pobjede, a onda ce cekati rasplet grupe E. Mozda odmah naleti na Talijane... Vidjecemo!
    Mada mu ni Cesi nece bas lezati. Mislim da nije lak raspored za njih i Hrvate (ako prodju)!

  6. #56
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dnevnik Ognjena Koromana
    Kad mogu Hrvati, možemo i mi
    Sreda, 14. jun 2006. 12:48

    Zdravo društvo,
    posle prvog slobodnog dana i prospavane noći da se "čujemo" ili bolje reći pišemo opet.
    Glave su nam bile "pune" i "teške" posle poraza od Holandije, ali sada je to za nama. Zaboravili smo poraz, ali ne i greške.
    Ipak, sreda je bila dan za odmor. Posle sastanka sa selektorom u 10.30, dobili smo "voljno". Doduše, Adi i ja smo bili na konferenciji za novinare, što već svakako znate, a to je sastavni deo ovog posla. Nije mi teško da idem na konferencije za novinare. Imamo "zajedničku misiju" i oni prenose naciji ono što mislimo. Zato sam uvek spreman da razgovaram sa "sedmom silom".
    Ostali su već bili otišli iz Bilerbeka. Svako je išao na svoju stranu, neko sa devojkom, neko sa ženom, neko sa prijateljima. Ja sam "skoknuo" do Diseldorfa, gde sam se video sa rodbinom. Išao sam sa njima na ručak, volim da budem sa svojima. A ko ne voli, uostalom.
    Posle sam se vratio do hotela u Bilerbeku. Malo sauna, malo bazen...opuštanje. To je ono što nam je svima potrebno sada. Treba hladne glave dočekati Argentince.
    Uveče sam gledao utakmicu Brazila i Hrvatske. Hrvati su me prijatno iznenadili. Igrali su drsko, odlučno, nisu ušli plajšljivo u meč. Takav primer i mi treba da sledimo protiv Argentine. Samo hrabro, a svi znamo da sreća prati hrabre. Vreme je da nam se i ona osmehne.
    Povreda Vide nas je sve malo sasekla. Biće teško bez njega protiv Argentine. On je jedan od naših najboljih igrača. Teško mu je. Razumem ga, naravno. Nedostajaće nam, ali i bez njega moramo da igramoi kao da nam je "poslednje", što bi rekli. Dati sve od sebe - to je imperativ.
    Moramo da se odužimo navijačima. Pogotovo onima koji su ovde, uz nas. Naravno, ne zaboravljam pritom na vas koji uz male ekrane gledate mečeve, nervirate se, bacate stvari po kući kad nam ne ide...Zbog vas MORAMO da ostavimo srce na terenu protiv Argentine. Obećavam.
    Čujemo se ponovo.
    Vaš Ognjen
    http://www.mtsmondo.com/sport/footba...php?vest=20747

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Danas se fudbal igra srcem i spremnoscu fudbalera, kvalitet je na trecem mjestu odavno vec, zato su se i desila neka " iznenadjenja" Svako svakoga moze da dobije, osim nase reprezentacije dosadne naravno.
    pa sto hrvati izgubise a brazil dobi kad je kvalitet tek na utjesnom trecem, a borbenost (srce) na prvom?
    Liberty and justice

  8. #58
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto su imali srece a i ogromna i tradiciju

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    pa sto hrvati izgubise a brazil dobi kad je kvalitet tek na utjesnom trecem, a borbenost (srce) na prvom?
    Liberal !

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Zato sto su imali srece a i ogromna i tradiciju
    pa onda nisu ni spremnost ni srce na prvom mjestu, nego sreca i tradicija

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde ne cjepidlacite tu!
    +382 67 607 665

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nego sto cemo? ispade borbenost vaznija od kvaliteta. a i nije ovo bas cjepidlacenje, ovako tjeramo ljude da razmisle o tome sto pisu
    Liberty and justice

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    najgore je kad covjek misli da je u pravu njemu je svaki post razlicit, ne zna mu se Bozje zore, na kraju prvenstva ce da kaze "jesam li vam reka"

  13. #63
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Svashta...
    Ko iole poznaje fudbal, i njegovu prirodu ne mozhe se usudit nikako da pricha protiv Brazila. Jeste li vi svjesni shto prichate? Hrvati jesu borbeni, i vjerovato, pa, desetak puta bolja ekipa neko Srbija i Crna Gora, ali Brazil je Brazil, to vam je valjda jasno. Stvar je u tome shto su svi ochekivali da ekipa koja igra sa Didom, R.Karlosom, Lusiom, Ronaldinjom, Robinjom, Kakom, Ronaldom, Adrianom... napravi bum, i vec u prvom kolu razbije Hrvate sa 5-6 nula pa da bude prvenstvo rijesheno. Hrvati su ochigledno bili nashli lijek za onaj napad Brazila, ali bitna odlika Brazila je ta individualnost igracha.. I kad nije ishlo timu, Kaka' je onim potezom rijeshio utakmicu.. treba imat igracha spremnog i dovoljno kvalitetnog da ono uradi! Zashto hrvati nisu onda dobili Brazil ka' Argentinu nedje prije (3:2) ako su bili toliko bolji ka shto se pricha ovuda... ne mozhete tako. Brazil igra taktichki pametno, ova pobjeda od 1:0, vjerujte mi ne znachi nishta, ljudi tempiraju formu za zavrshnicu, i uzece ovo prvenstvo lagano. Ako dobiju sljedeceg protivnika sa 2-3 nula, gotovo je to.

  14. #64
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni argentina ima podjednako dobre majstore. messi, tevez, riquelme, saviola, aimar.. uh, to je vise nego sto ih ima brazil, ne? dobro, ronaldinho i kaka su stvarno ubitacni, ali ja sam se danas dobro zamislio nekih stvari bogami.. za primjer, saviola i crespo su mnogo produktivniji tandem od ronalda i adriana. neka sto argentina ima samo tehnicare, vec i odlicne srednjake a i dobre defanzivce. nisam siguran da brazil ima mgnogo sto sem 5 napadaca, emersona i didu. razmislite o ovome. da se sjutra sastanu, argentina bi i brazil nadigrala...
    Liberty and justice

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Gledam i slusam sad Hrvate kako pjevaju "Lipa nasa domovino" i sav se najezih... Imam osjecaj kao da je cijeli stadion pjevao sa njima! Oce li i mi ovako uskoro?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #67
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocemo ako bog da 2010

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Steta sto se povrijedi ovaj djetic iz Kucha, ali losa igra Brazila. Rolando, Adrijano i Kafu vjerovatno igraju vjerovatno zadnje utakmice. Kaka pokazuje da nema na svijetu niko ko vodi loptu kao on.
    Last edited by Hari Krisna; 18-06-06 at 18:21.

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Jesam li ja dobro zapazio, ili je pokazala statistika, da Brazil nije imao suta na go Australije?:shock:
    Hari, ajde Kafu i nekako, ali Ronaldo i Adriano kako se krecu i trce me podsjecaju na Sava
    Sto cini Robinjo nema 5 minuta je usa, a opasniji od cijele ekipe Brazila :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zao mi je sto propadose one dvije sanse Australije sa pocetka drugog poluvremena.

  21. #71
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas mi zao Australije..ovo je definitivn prvenstvo u kojem bolje ekipe cesto izgube...
    Ja sam se kladio na X i meni je to iskreno najrealnije po svemu vidjenom!
    Austarlija me kao i Amerika mnogo iznenadila!

  22. #72
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    lijep fudbal nema što...
    zadnja linija australijanaca bijaše odlična,mada je i hendikep njihov bio što je popović mora napuštit teren.Kewell promašio čist gol,Bresciano imao dvije odlične prilike(posebno prvu koju je bezveze prokocka)..Australijanci se uopšte nisu ustručavali da šutiraju posebno tokom prvog poluvremena,takođe igra im je bila sa dosta preciznih pasova i fino su kombinovali.Kad su se otvorili poslije primljenog gola,ostavili su dosta prostora brazilcima za kontre i polukontre,što su ovi iskoristili dajući taj drugi gol pred kraj.Ronaldo je razočara,mada ni Adriano nije bio na visini zadatka(mada ova dvojica ništa posebno nisu pokazali tokom prošle sezone).
    vrijeme će pokazat(ukoliko već nije pokazalo) da je gus hiddink jedan od najvećih trenera.
    utakmicu hrvatske i japan odgledah nešto malo,ali onaj promašaj japan(a)ca mi nikad neće bit jasan.uopšte kakva je bila utakmica između japana i hrvata?jeli gledao neko?
    4' 33''

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da ce Australija razbucati Hrvatsku, ako ne budu taktizirali jer im je nerijeseno dovoljno za sljedeci krug.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Guus Hiddink je ubjedljivo najbolji trener i vidjece se kad njegov sistem 3+3+3+1 bude standard kako igrati sa puno jacim ekipama. Prvo Koreja, sad Australija za sljedeci SP dako bude trener Crne Gore

  25. #75
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by herc
    Sto cini Robinjo nema 5 minuta je usa, a opasniji od cijele ekipe Brazila
    normalno, igrach Real Madrida

    ontopic:

    znachi, brazil i kad ne igra dobro pobjedjuje, to je neshto shto ce se na kraju ispostavit (ukoliko osvoje titulu) kao kljuchna stvar u njihovoj igri. ronaldo, jedna utovljena svinja koja stvarno ne mozhe nikudJ, Kaka' je odigrao vrhunski i naravno Robinho... svidjelo mi se kako je odigrao onaj Fred, prakticno je sam zapoceo onu akciju kojom je igrom slucaja upravo on pretvorio u gol, i naravno, Adrianova rutinska realizacija (eee, moj herc, da je Savo bar onako, no... )... A Dida, 100% najgori golman kojeg je Brazil mogao da povede, kikser veliki...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kup Afrike...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-06, 13:24
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 15:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 17:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 01:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 17:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •