View Poll Results: Ko ce biti prvi u Grupi C

Voters
93. You may not vote on this poll
  • Argentina

    56 60.22%
  • Côte d'Ivoire

    6 6.45%
  • Serbia and Montenegro

    22 23.66%
  • Netherlands

    9 9.68%
Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 381

Thread: Grupa C

  1. #76
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NETMAN oce Zigica . Samo polako, 1 gol je malo koliko mi obichno primimo
    . Drugo poluvrijeme. druga pricha. NAPRIJED PLAVI!!!

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Je8o ga Savo...trebao je sina za inat da vrati da ga stavi da igra bolje bi odigrao 300%.
    She is only here to annoy herself!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gledajte 2 sanse maltene 100% i sta je Savo uradio? Jednu zasmetao, a drugu ne dodao Kezmanu koji je utrcavao sam vec sutnuo kao moja baba. Stankovic slab, Djordjevic po lijevoj strani super. Robbena je tesko vrlo tesko zaustiviti.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e savo savo krape, samo da je zdravo a i kezmanu su bolje lezale nike kopacke od adidas ni da je na klizanje posao, koroman je zvek cim udje obrnu igru
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #80
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,986
    Thanks Thanks Given 
    1,373
    Thanks Thanks Received 
    1,679
    Thanked in
    956 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    a i kezmanu su bolje lezale nike kopacke od adidas ni da je na klizanje posao, koroman je zvek cim udje obrnu igru
    hahahah ***** ga u usta klizačka
    a koroman odličan

  6. #81
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    produali smo ga.. sad fino da paqjemo kofere..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ****! Ajde da smo bili losiji nesto bog zna ali ovako mi je krivo majku mu!
    Dje se povrijedi Vucina brat!

    Barem znamo da mozemo da igramo sa svima! Da je bio Vidic ne vjerujem da bi ono bio gol!

  8. #83
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    s ovakvim napadom neka se pakuju zisto. nijedan napad kroz sredinu nijesu napravili, no sve nabulavali lopte pa ako dje shto ubodu... pi

  9. #84
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo znao sam..svi na Milosevica drvlje i kamenje...A kako vas nije sramota da tako prichate...sta ako igrac promasi sansu koju ima...sto zapnete svi na Milosevica..sad je on krivac jel?A sta je Zicgic uradio?Sta je tek Kezman uradio?Ajde ljuboja se trudio itd.Sta se desilo sa odbranom u prvo poluvrijeme?Primi li smo naivni gol,za to ne mozete kriviti ni jednog napadaca.Najrealniji ishod je bio 0:0 ili 1:1 ali sta je tu je.
    -Ali sam znao da ce sad pojedini namjerno na Milosevica.A bio je najbolji igrac Prvog Poluvremena.Ko imalo znanja ima i lajik ce to reci.Borio se do kraja,sutirao..sad sto lopta nece u gol to je druga pricha.A sta je on kriv kod prve sanse?Kada je njemu Kezman zasmetao,a ne on njemu.I sad krivite za tu sansu Milosevica.Ja bi krivio ako bi ikog krivio Kezmana.Ali to su takve situacije da ne treba nikog kriviti.
    A sta je sa Stankovicem?Taj covjek nema pojma da centrira,od 4-5 lopti ni jednu nije dao da asistira i da cojek kaze imali smo sansu...I zacudio sam se sto Koroman nije igrao od pocetka...jer je u kvalifikacijama bio po meni najkorisniji igrac.I vidi se da nam je nedostajao VIDIC i zao mi je tek sad zbog toga.
    Iskreno niko nije zadovoljan,ali sto se tice igre nismo bili losi od Holandjana,vec po meni bolji za nijansu.A tek u II poluvrijeme smo bili bolji.Imali su oni par sansi i taj jedan gol odluke i posjed lopte koji se u II poluv.sigurno promijenio dosta u nasu korist.
    Jedini iz holandije koji je igrao dobro je Roben koji nam je svarno zadao probleme!
    Sta je tu je...sad nam je teze..i nemamo sta da izgubimo,protiv argentine cemo ici na sve ili nista.
    i jos nesto..stvarno ne shvatam tu lokigu da npr milosevic i zigic ne mogu igrati zajedno..nikad nije ni probao.A kladim se da je u stvari to idealna sema.Jer def. u ovoj tekmi Kezman je bio najgori igrac...Milosevic bolji sto puta i on mijenja Boljeg...jer navodno ne mogu Milosevic i Zigic zajedno...Mislim d aje tu greska napravljena.Jer se od dva igraca ne vadi iz igre onaj koji je bolji ili makar koji je za nijansu bolji.Jer je Milosevic pokazao da ce da iga i da se trudi..i onaj jedan driblin "3" oko njega itd...to je ono o cemu sam ja prichao po 3 igraca oko njega

    Nego dobro...sad vi kudite Milosevica...on je primio gol,on je lose centrirao...a nas vezni red je ocajan dok nije Koroman usao...

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    necu komentarisat igru gore pomenutog igraca obecao sam, samo se nadam da je i selektor pratio mec... Zasluzeno smo izgubili, jednostavno nismo imali igru... Ne moze se sa naletima od po 5-10 minuta pobijedit onako dobra Holandija...

    Edit: Dzoni sram te bilo za to sto pricas!!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Katastrofa...
    Kakav gol primismo, ni vidjeli se... Zaprijetismo malo u ona dva navrata, pa se osilismo... ono: "Vidji, mi smo bolji, ajmo sad da im *****o majku...", a ostavismo cijelu nasu polovinu praznu. Pa, takve idiotizme je samo nasa reprezentacija znala da radi...
    Sredina nam je uzasna! Koroman je pokrenuo malo stvari u onih poslednjih 5 minuta prvog poluvremena, a u drugom smo zaista dominirali sredinom, ali ne zato sto smo tehnicki kvalitetniji (daleko od toga), vec sto su nam oni svjesno PREPUSTILI sredinu. Nesto poput onog junacenja Argentinaca u mecu sa slonovima. Cim Holandija naumi da malo uspori nasu igru, kao sto je to bio slucaj u poslednjih 10-15 minuta, vidi se da nemamo rjesenja, bez da prebacujemo sredinu, pa ko sta ponese. Trt, po***** se u takvu nasu taktiku i tehniku...
    Milosevic slab? Ljudi, on je vise nego solidno odradio ono prvo poluvrijeme, sta vam je? Sa onako bijednim veznim redom, koji nije u stanju ni jednu akciju da izgradi, on je sasvim OK ucinak imao. Ne sjecam se da je ijednu loptu izgubio, a uvijek je bio tu kada se nesto odbije... Ali, ponavljam, nije on igrac za tekme u kojima je nas vezni red toliko odsjecen i ukrocen. Potrebno je malo vise pometnje i haosa pred golom protivnika, pa tek onda Savo dolazi do izrazaja. Medjutim, mi smo bili svjetlosnim godinama odaljeni od takvog stila igre...
    Onaj Ljuboja je bio odlican, isto nije gubio djavolju loptu, ali dzaba...
    Kako se izmasakrirasmo sa zutim kartonima, vidjeste li ono??? Pa, stvarno nismo normalni...

    Sve u svemu, igrali smo kao djecurlija prepuna potencijala. Imamo kvaliteta dovoljno za ovakve rivale, ali primamo golove kao najveci idioti. Eto, po***** se u nase iskustvo...

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    stvarno ne shvatam tu lokigu da npr milosevic i zigic ne mogu igrati zajedno..nikad nije ni probao.A kladim se da je u stvari to idealna sema.
    Milosevic nema snage za toliku minutazu, mator je to konj...
    Ali, ja bih ipak poceo utakmicu sa trecom napadackom varijantom: Milosevic - Ljuboja. Doduse, Ljuboja igra malo povucenije i nije klasican spic, ali mislim da bi se njih dvojica, makar u prvom poluvremenu (dok ovaj ima snage), odlicno razumjeli.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Spori i sa staticnim Zigicem i smetenim Savom, Kezman los, Stankovic totalno nezapazen. Odbrana dobra Djordjevic i Koroman ponajbolji. Nijesu bili gori
    Mislim da je kretenski odredjivati da se utakmice igraju u 3 popodne po ovakvim vrucinama i kad se vecina igraca i ne sjeca kad je zadnji put igrala tako rano popodne. Poslije drugog kola svi ce imati po jednu pobjedu

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi mi ga onaj stankovic zaigrava pa da nosi zlatna muda. Povezat dvije ne umije, ne umije centrirat, da ne pricham o loptama u prazan prostor... Dok god stankovic bude igra, igra reprezentacije ce bit ovakva...
    Io ci credo!

    Welcome



  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Poslije drugog kola svi ce imati po jednu pobjedu
    Bog te cuo, Hari.
    A i volio bih da vidim kako Obala tuce Holandiju, mamicu im...

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    368
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Ma ne, on bi treba za zadnjeg veznog, mrvicu istureniji u odnosu na Duljaja, a sa strana Koroman, i Djordjevic, chak shto vishe, najbolje bi bilo Vukic (valjda je povrijedjen nisam u toku) da je tu, on je sigurno najkreativniji vezni igrach nashe reprezentacije...

  17. #92
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation Šteta...

    Remi smo zaslužili,prvo pol. je definitivno pokazalo da je tandem Milošević(pogotovo!) i Kežman
    zreo za klupu,mada se Žigić i Ljuboja nisu previše istakli,od njihovog ulaska i čitavo drugo pol.
    vidjelo se da možemo,falila je jedino završnica koja je u par navrata neshvatljivo upropaštena...

    Uvjeren sam da ovo nije maximum,100% mogućnosti,naravno da je sada mnogo teže,ali mislim da ovi
    momci (postava iz drugog pol. pojačana Vidićem)mogu da se nose i sa Argentinom,a pogotovo sa
    (dotada demoralisanom nadam se) Obalom Slonovače...

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl
    Ma ne, on bi treba za zadnjeg veznog, mrvicu istureniji u odnosu na Duljaja, a sa strana Koroman, i Djordjevic, chak shto vishe, najbolje bi bilo Vukic (valjda je povrijedjen nisam u toku) da je tu, on je sigurno najkreativniji vezni igrach nashe reprezentacije...
    Ta pozicija bi imala smisla, mada bih ga ja ipak malo posla' na klupu, da je zagrije... Ubacio bih ga malo u drugo poluvrijeme, kad je onako svjez, onda bi i mogao mozda da povuce tim. Ovako je bijedan ispao, da bijedniji ne moze biti... Ali, svidja mi se to sa povlacenjem. Sa godinama mu vise odgovara da ide nazad, nesto poput Mihajlovica. Samo, za razliku od Mihe, ovaj nema pojma o centriranju i dubinskim loptama. Opet bi nasao nacina da nas upropasti. Konjina...

  19. #94
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ne bi mi ga onaj stankovic zaigrava pa da nosi zlatna muda. Povezat dvije ne umije, ne umije centrirat, da ne pricham o loptama u prazan prostor... Dok god stankovic bude igra, igra reprezentacije ce bit ovakva...
    valjda ne zato shto igra za inter?!

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni nije jasno sto ej petkovic radio, posto nisu uigrani nikako, ni jednu akciju pravu nisu imali, bljak, da su odradili prvo poluvrijeme kao drugo mozda bismo izjednacili, ako ne mogu da kombinuju mkogu da trce, pa presing do zadnje snage
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dzoni, ajde bar ne palamudi. Broje se golovi, a ne koliko je neko puta zagradio loptu ili se pocesa po guzici. Imali smo dvije ozbiljne sanse i ko je kome zasmetao malo je vazno. Ocito je da nijesu uigran tandem, kao sto nije uigrano da se poslije toliko kornera nijedna lopta ne uputi u okvir gola.
    Za gol je mozda krivica sto su pokusali da Robena ufate u ofsajd zamku kao par minuta ranije, ali kad nije bilo ofsajda nije bilo sanse da ga neko stigne. Gol je mozda malo poremetio ritam jer do gola se igralo solidno i sa onim preciznim dugim loptama. Nijesam bas obracao paznju na statistiku posjedovanja lopte, ali Van Basten je svojima non stop trubio da kad imas loptu u svom posjedu ne moras je juriti. Pogledaj kako se Stankovic trudio da je sto duze zadrzi. Mislim da je na primjer Duljaj bar tri puta vise pretrca od njega, a za Djordjevica da ne pricamo.
    Ja nijesam ocekivao da ce pobijediti Holandiju, ali Argentina pametnom igrom moze biti laka musterija

  22. #97
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima da isprasimo ove slonove i gauchose heh

  23. #98
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default ma

    ljudi ne mozemo mi nista sa pi**** od selektora, nas dragi petko iscita sastav na konferencijama za stampu i palamudi o vrelim srcima i zajednickom duhu umjesto da se bavi pametnijim stvarima...nikakav je selektor i zato nemamo sanse protiv argentine koju vodi pekerman a ni protiv slonova jer su prebrzi za ove nase drtine....
    mislim kakav je to selektor koji stavi nenada djordjevica da drzi najopasnijeg igraca holadnije,uostalom ova holandija osim nilsteroja i robena nema mnogo, van persi priprijeti ali nista specijalno...
    istini za volju falio je vidic ali lik je poceo utakmicu sa 4 u odbrani plus nadj i duljaj, nije imao mooda da napadne nego ide kralj kao uvijek na bod

    zigicj mora da igra jer je najopasniji igrac kog imamo,u ovu partiju nije uradio nista jer nije ni primio lopte ali u prvom pluvremenu smo imali niz kornera i slobodnih koji nisu imali kome da idu,ljuboja bi trebao da igra snjim u paru jer odlican za asistencije, koromana treba stavit isto od pocetka ili bastu koji bi bio odlican da gadja zigicja..

    vidim svi govore kako je stankovic odigrao slabo, pa s obzirom da kod mancinija igra stalno po lijevoj strani nije ni cudo... ne znam zasto nasi selektori imaju tu losu naviku da ne stavljaju igrace na svoje prirodne pozicije

    uglavnom jako lose protiv holandije koja osim robena nije pokazala mnogo, argentina i obala slonovace su mnogo opasnije ekipe i tesko da cemo sa ovakvom taktikom moc da se vadimo protiv njih, jedino ako nam se posreci da kao protiv hrvat onomad jedna lopta pogodi mijatovica u potiljak a druga stankovica u ledja i udju u go...samo sad nema ni mihe da ih gadja

    nesto mi se cini da cemo otic doma bez postignutog gola
    al ako nista vidjece momci mesija,krespa,drogbu i ostale uzivo
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  24. #99
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nepravedno zapostavljamo Duljaja, pa i Nadja. Da ne bi njih, uvalise nam jos koji. O napadu je izlisno pricati. Trud bez rezultata se u sportu ne boduje. Ni u zivotu.
    To ti je kao kad sve uradis da odvojis ribu. I uspjes da je odvojis. I kad treba to da krunises, cvrc.
    antiki fijamanti novi

  25. #100
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo je Petkov poraz, totalno je promasio taktiku. Spiceve necu da komentarisem vec ste ih dovoljno oprali, a vezni je katastrofa uz to da je koroman morao igrati od pocetka. Treba nam jos jedan kreativni igrac na sredini Vukic ili Ilic jer sa Duljajem i Nadjom (koji igraju i izgledaju kao da ih je isti otac pravio) ne moze se stvorit akcija da valja, zamislite Milan sa dva Gatuza vidimoooo se!

Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kup Afrike...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-06, 12:24
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 14:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 16:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 00:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •