View Poll Results: Ko ce biti prvi u Grupi C

Voters
93. You may not vote on this poll
  • Argentina

    56 60.22%
  • Côte d'Ivoire

    6 6.45%
  • Serbia and Montenegro

    22 23.66%
  • Netherlands

    9 9.68%
Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 381

Thread: Grupa C

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Haha, dobar si...
    A pazi ovo... svaki prvi mec je zavrsen pobjedom favorita. Mi sjutra igramo PRVI!

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    odusevljen sam Obalom Slonovace. tek ce sad da se pomame kad su probili led.

  3. #53
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    batali se politike!
    Last edited by DIDI; 11-06-06 at 00:07.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko mi je obrisao post osusile mu se! Zbog cega ste to uradili?

  5. #55
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Mislim da cje nas slonovi zeshcje isprashiti,shto nijesam siguran za argentinu sa ovakvom igrom... ono je nemogucje koliko ljudi trche... ali sam se iskidao kakvi su im dresovi,neka sintetika,skroz se natopili od znoja,ni kod kineza ne bi mogli loshije nabaviti...
    #fakenews

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za dresove je bas to fora svi dresovi na prvenstvo su od istog materijala .

    Nesto bi volio da dobijemo vise ove nizozemce ali imam osjecaj da ce nas dobit 3 razlike
    Liberal !

  7. #57
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ne mogu da navijam za reprezentaciju kojoj je prva napadacka opcija Savo Milosevic... Svaka cast za dosadasnju karijeru ali trenutno imamo bar 4 bolja spica... 8)

    haha, ja sam ovo i prije 2 godine pricha'... inache, savo miloshevic igra u reprezentaciju drzavne zajednice na rachun minulog rada, isto ka' shto ce igrat i Raul u shpaniju... a onaj Vilja i Tores bi ga pojeli... ali shto cesh...


    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN
    Mislim da cje nas slonovi zeshcje isprashiti

    a nece, zato shto ih je dobila Argentina sinoc, vjerovatno ce ih i Holandija dobit', pa ce kad dodje mec s nama bit vec otpisani i nemotivisani, tako da ako nam bude sto zavisilo od utakmice s njima, ja se tu ne plashim..
    Last edited by Vlado; 11-06-06 at 09:02.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    do utakmice sa slonovacom i mi i oni cemo, vjerovatno, znati na chem` smo tako da ocekujem da pobijedi ko bude ima vise motiva tj kome bude trebalo... 8)

  9. #59
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smije li ko da tipuje danasnji rezultat? Bez analiza, samo skor?
    antiki fijamanti novi

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    2:1 za SCG ukupno, prvo poluvrijeme 1:0 za lale

    allleeee alleeee, daj konobar jos jednu pivu.....
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  11. #61
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ne mogu da navijam za reprezentaciju kojoj je prva napadacka opcija Savo Milosevic... Svaka cast za dosadasnju karijeru ali trenutno imamo bar 4 bolja spica... 8)
    Kefi..evo si u cenrtu paznje..repliciranja :mrgreen: pa da se i ja upisem haahahah
    Slusaj drugaru moj...stvarno ne znam sto ce ti ovako neki post...Taj Milosevic ce danas da postigne GOL.Mozda i odluchujuci...i samo se pitam sta ces onda reci...ili ces biti Bulatovic Pedja :mrgreen:
    Kazes imamo 4 bolja spica?Ajde da si rekao jedan ili dva...ali cetri to je vec tesko..tj mislim-predpostavljam da si mislio na kezmana,zigica,ljuboju i jestrovic.
    E sad..jestrovic u ljuboja nisu Milosevicu iskreno ni do clanka na nozi po bilo chemu u fudbalu.Zigic moze da parira...ali i on ne moze da odigra citavu utakmicu jako a tek pametno...ima sve ali nema iskustvo sto je vrlo bitno.Kezman ce vjerovatno igrati,on je vec taj koji moze ali i on nije klasichni spic kakv je Milosevic.
    I evo obrazlozio sam ti sta ja mislim.Plus bih dodao da je Milosevic igrac sa velikim iskustvom i da je odluchio do sad mnoge tekme,i kada smo gubili protiv jakih on je davao golove pa kod istih tih holandjana on je sacuvao onda taj obraz sa jednim golom.Da ne bude sa nule :mrgreen:
    XZato ja vjerujem Milosevicu,jedini Milosevic kojem vjerujem na balkanu :mrgreen:

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milosevic ima iskustvo i nista drugo, ako ne bude srao sa svojim rolanjem lopte mozda i nesto ucini
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Savo moze dati go ako se bude mota ispred svoga gola pa se spotakne. Stvarno je Kefalo pogrijesio kad kaze da je 4 boljih od njega jer je 20 boljih.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dzoni, Milosevic je isprdio prije 3 godine, trenutno bolji igraci su i Ljuboja i Jestrovic a Zigica i Kezmana ne treba ni porediti! Naglasavam TRENUTNO! Ne sporim da je Milosevic BIO bolji igrac! Ako Milosevic postigne gol ja cu da cestitam, ali svakako mislim da bi ga prije postigao neko od ova 4 spica!

  15. #65
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da ovaj milun odnosno petko izadje sa dva spica a ne sa cetvrtinom [milosevic] pa ce ako nista drugo makar bit utakmica za gledanje... licno mislim da zigic i kezman u napadu mogu da naprave nesto

  16. #66
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto je on isprdio u zadnje 3 godine?Ko je zasluzan u Osasuni za ostvareno 4 mjesto u najjacoj ligi na svijetu?Milsoevic jer je u bar 5 meceva njegov gol donio 3 boda,a u svakoj tekmi je makar asistirao.Nemojte ljudi tako govoriti...jedino u nasem narodu se kritikuju fudbaleri...Svi se ponose svojim igracima,bez ovaj nas crni narod!
    Kkav Ljuboja i Jestrovic..i po cemu su oni TRENUTNO bolji?Daj mi tj navedi te razloge...Zasto Zigic?Ne shvatam?Dje igraju ti igrachi..i sta su uradili za svoju ekipu...Ja kapiram da i kao Delija mrzis Milosevica i to je jedini razlog kefalo...ti ces sad reci da nema to uticaja,a ja ti kazem da ima.Priznao ti to ili ne...I onda u kvalifikacijama prije 4-5 godina i utakmice kada su drulovic i milosevic poveli nase dalje...i prije toga ste pljuvali svi odreda na Milosevica..a on je i tada samo bucao golova.
    To je igrac koji igra fantasticno glavom...koji gradi najbolje loptu na svijetu..to su veci struchnjaci od mene rekli,tako da to nije moje misljenje.A to za rolanje lopte DIDI..on zadrzava i rola loptu iz razloga sto kad god e to radio,nikad nije bilo saigraca blizu njega a on i lopta u napadu..pa sta bi vi u toj situaciji uradili?A + oko sebe ima 3 odbrambena igraca.I jel vam poznato i mogli ste primijetiti kako u spanskoj ligi,tako i u repki...od kad znam i sve utakmice sto pratim kada savo igra...oko njega su 3 igraca,pa ni na mijatovica i savicevica nisu bila 3 igraca kao Milosevicu.Ne kazem i ne uporedjujem klasu sa njima 2 da neko pogresno ne shvati...vec kazem da se ipak odbrane ekipa plase Milosevica...pa takav kakav je...

    I ne znam sta ste zapeli vise za Milosevica,covjek koji je dao najvise golova za repku...Umjesto da vam je milo vama je pedja:mrgreen:

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dzoni aj ne sprdaj se da te zamolim, savo je najbolji bio onda kad se napravila prva liga posle raspada sfrj, kad je svakom selu davao po 3 4 komata, i izlapio je vise, tu je samo radi iskustva koje ima, da malo povuce ekipu


    ps: svaki sledeci post koji ne bude vezan za SP,a bude vezan za delije, grobare, varvare ce bit brisan
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da bi bilo dobro kad bi Savo cuvao Ruda van Nistelroja pa se potukli i sudija ih izbaci iz igre.

  19. #69
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zar nekad to iskustvo nije bitno?Za radi ostale igrace,koji su prvi put tu?Hocete da mi kazete da sve to nema neku svoju vrlinu i prednost?Znate li koliko 2 iskusna igraca koriste repkama bilo kojoj...Vidite Trinidad,znate li zasto je bio x?Samo radi jednog YORK-a..koji ima ni manje ni vise 35 godina.I on je donekle isprdio.Sad ce tevi reci nije..ali sjecam ga se iz dana Manchestera.Bio je masina neprikosnovena.I sad je to ali sigurno mnogo manje zbog godina.pa se njihova nacija ponosi sa njim!
    I o kakvim selima vi prichate?pa golovi su golovi..brazilu ili malti sve jedno...Ispade da taj Milosevic nije davao golove nikome osim malti i kipru ajde sad didi ti ne zajebavaj...Davao je Milosevic svakome golove...ili makar u najmanju ruku bio asistent...Neka bude tako i ovaj put...i on je odradio svoj posao.i zasluzio epitet jednog od najboljih u repki.
    Jel I Kezman imao veliki post sto se tiche golova za repku...pa ga niko nije kritikovao,njemu je najteze bilo...ali zbog toga ne mozete osporiti neci kvalitet.I veliki svetski igraci d aih ne nabrajam ove godine su manje bili dobri kao proslih,pa sad treba reci oni ne valjaju,isprdjeli su.
    Sta ako sledece godine Ronaldinjo npr ne bude sto je ove..treba reci on nije najbolji..ma daj te priche su za neupucene i one koji manje poznaju fudbal,nisam ni ja struchnjak vec od vas ovdje ali pricham realno za razliku od vas.
    Jer bar da cujem on je dobar ali treba dati sansu zigicu.jestrovicu itd...a ne on nema pojma.
    budite realni

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je kljuc Zigic ako bude igrao naravno. Oni nemaju neke krsne momke u odbrani tako da bi to moglo biti to!
    +382 67 607 665

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dzoni ti si lud, ja reko da je tu zbog iskustva samo a ti opet isto pricas i to pises romane pfff

    po meni zigic kezman bi trebali da igraju, i da se poseru u holandjane, ovaj visok svaku glavom spusta kezmanu koji kida al jebiga
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Necu vise da se prepirem sa tobom, eto igra ti Milosevic pa da vidimo koliko ce dobra da donese! Ako odigra dobro ja cu da se izvinem svima vama ovdje i njemu pismo izvinjenja da posaljem, ako odigra lose nista komentarisat necu jer sam sve rekao!

    PS Ne mora da znaci da je odigrao dobro ako je gol dao i obrnuto... Eto cisto da usaglasimo neke stvari 8)

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam obrazlozio ranije zasto je tesko NE staviti u tim igraca poput Milosevica. Medjutim, da sam ja selektor, i ja bih presjekao i radije stavio neki mladji, svjeziji napadacki PAR, umjesto njega. Pogotovo kad igramo protiv velesila. Ovo nije ono vrijeme gdje smo sa veznim redom i Mihajlovicevim prebacivajem igre mogli da sabijemo i jace, vec se treba krvavo lomit' na sredini i TU zagospodarit', da bi Milosevic eventualno dosao do izrazaja. On je tip igraca koji najvise zablista kada smo ofanzivniji od protivnika, kada nas tim gazi na sredini, pa se on nalazi u nekoj guzvi u sesnaest... Ali ovo je druga prica... Svako u nasoj grupi igra krajnje ofanzivno i neophodna su brza i efikasna utrcavanja, za sta Milosevic nema duse, a iskreno, to nikad nije ni bio njegov stil igre. On je za neke karambole i konfuzije u sesnaestercu, gdje ce on postaviti nogu i sprcati go...

    Ne znam, bice sta biti mora. Mislim da imamo dovoljno potencijala da oborimo na pleca Holandiju, ali za takav poduhvat se treba lisiti svih strahova, komplexa, treba igrati mudro i hrabro... Vidjecemo...

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Van Basten svaku utakmicu posmatra kao posebni dio istorije i nijesam siguran da je dosad na dvije izasao isti sastav. U takvoj ekipi koja ima toliko zvijezda niko nije sugaran a kod nasih Savo mora igrati, ali vidjecemo kako ce ispasti.
    Neka Savo bude golgeter sampionata samo su mrke prilike

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milosevic cijeli zivot igra kao i na ovoj utakmici. Ceka da mu lopta dodje, a oce ga. Sad sto je on smjesti u go jednom u 10 puta je druga stvar. Robben nas je zakopao ali mislim da nas je vise od njega zakopao djordjevic koji ga je cuvao. Cim Koroman udje odma bolje. Bice do ok u drugom poluvremenu. AJMO PLAVI!!!
    +382 67 607 665

Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kup Afrike...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-06, 13:24
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 15:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 17:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 01:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 17:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •