Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 92

Thread: Nasledstvo iz inostranstva

  1. #26
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Draga Faiza,

    Podatke ću poslati čim se moj lični bankar vrati sa odmora (za dan , dva).
    Vidim na slikama da ste baš zgodna i lijepa djevojka, pa mi pade na pamet da bi mogli da dođete kod mene u moju zemlju i da možda ovaj naš posao i poznanstvo krunišemo i brakom (ako pristajete). Možete li mi poslati još neku svoju sliku, neku malo slobodniju, u kupaćem kostimu i sl. Ja sam već čovjek u godinama, nemam nikog od bliže rodbine a novaca, hvala bogu imam dosta, pa bi mi bilo žao da sva moja imovina pripadne državi ili još gore, nekom nepoznatom i zato vam nudim brak.

    Srdačno Vaš

    Mr. dr Runjo Glibarević II


    NaslovRE: Poštovani gospodine dr. Runjo Glibarević[email protected]
    DatumDanas 17:16FAI 1.jpgFAI 4.jpgFAI 2.jpg

    Poštovani gospodine Dr Runjo Glibarević III hvala na poštu ponovo. Veoma sam srećan za čitanje pošte, želim da znaš da od smrti mojih roditelja ja idem sama, zbog toga sam ti stvarno treba pored mene da započnu novi život sa Vas, želim da probate i poslati mi svoje podatke koji ova, tako da ja mogu podneti banci, tako da banka može da počne proces prenosa novca. Vi ste rekli nešto o braku, da želim da znate da možemo da se uda za ako je želja Božija, jer brak dolazi od Boga ako nas je Bog želi da se uda za Obećavam da ću te oženiti, ali moramo dobiti transfer novca iz ovde tako da ja mogu da vam se pridružim tamo onda možemo da sednemo i razgovaramo o tome kako možemo da odemo zajedno i muža i ženu. molim želim da mi više reći o sebe i svoje ostavljajući u vašoj zemlji, pričaj mi o tvojim godinama i vrsti posla koji radite tamo zato što će želeti da uloži novac u veoma dobrom poslu koji može dovesti dobro dobit. Takođe sam ovde u prilogu neke od mojih slika opet kao što ste tražili, molim želim da mi pošaljete neke od vaših fotografija i tako da ja mogu da pogledam o tebi. želim vam prijatan dan S poštovanjem Faiza





    Last edited by masija; 13-10-16 at 15:25.

  2. #27
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,236
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Nije ti losa ova gospodja


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  3. #28
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Najbolje su tablice iz Nju Jorka na autima...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    ovo nije isprave nemoj da te prevari vidise da slabo zna pisati ja sam tako jednom poslo 100 evra i nije dosla kurvva rekla je da ima pare a nema para nista

  5. #30
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ova se i meni javila danas, da joj ne odgovaram znači, svakako nemam šansi pored runja

  6. #31
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,954
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Blago vama, mene nece ni ova fejk nasledstva

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #32
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masija View Post
    Onda ja njemu danas odgovaram i željno očekujem odgovor.

    [email protected]umDanas 18:22

    Dobri moj i pošteni Frank, Baš mi je milo što si me potražio, baš sam se malo raspitivao za mog rođaka Miljana Zlatičkog i saznao sam da smo baš bližnji rođaci. Moj pradeda Ričard I Zlatički zvani Lepokosi i njegov pradeda Rodrigo Zlatički su rođena braća, stim šTo je Rodrigo u potrazi za boljim životom pošao u bijeli svijet i tako smo izgubili svaki kontakt sa njim i njegovom porodicom. Pošto je u pitanju veliki iznos novca, ja i moja porodica smo spremni da platimo koliko god treba, da bi došli do nasledstva. Ako možete da nam pošaljwte neki zvaničan dokument, da bi ga naš advokat, inače vrsni pravnik, školovan u Sorboni i Pečenjevcu, Daco Toplički od Mutnu Moravu (koji je inače i moj brat od pokojne mi tetke Artemide), pogledao i prostudirao. Još jednom napominjem da smo spremni na sve, samo da dobijemo taj novac. Ako je potrebno da se nešto uplati, molim vas i preklinjem da mi pošaljete broj vašeg bankovnog računa ili kako već mislite da je najbolje da izvršimo za nad i vas tu veoma važnu novčanu transakciju. Srdačan pozdrav od Banja Zlatičkog i njegove mnogobrojne porodice.
    Ja samo da kažem da je tetka živa. (Sram te bilo što lažeš)



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #33
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Džabe tetka, nema nasledstva za tebe. Poslao sam odgovor na ovaj zadnji mejl:

    Draga Faiza,

    Hvala na slikama, veoma si divna i graciozna. Moj bankar se vratio sa odmora i iznio sam mu moj i tvoj problem, saslušao me je i ne slaže se sa mojom odlukom da ti pomognem!
    On kaže da je ustvari u pitanju prevara i to možda i ista kao prošle godine kada sam izvesnom Franku Okafi iz Togo-a, uplatio 5000 dolara. Frank mi se više nikad nije javio, mada ja sumnjam da me je prevario, jer znajući situaciju u Togo-u, mora da mu se nešto desilo, ili su ga možda čak njegovi politički protivnici zatvorili.
    Takva je i situacija i sa tobom, ja ti vjerujem, nemoguće je da tako lijepo biće ne govori istinu...Pomogni mi da ubedim mog bankara da ovo nije prevara i da si stvarno dama u nevolji. Po meni je nemoguće da neko ko vjeruje u Boga, kao ti, ne govori istinu i bavi se prevarama. U željnom iščekivanju tvog odgovora,

    Srdačno Tvoj,

    Mr. DR. Runjo Glibarević II

  9. #34
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    zdravo
    Ja sam Amena Mohammed iz Damaska Sirija.
    Volim nekretninu objavite na mjestu i sam zainteresiran za kupnju imovine što je tvoja zadnja cijena ponuda?
    Hvala


    gospođa Amena
    .....
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #35
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    ****

    NaslovPoštovani gospodine DR. Runjo Glibarević [email protected]
    DatumDanas 11:33

    Poštovani gospodine DR. Runjo Glibarević III Veoma sam veoma uznemiren za čitanje pošte i da čujem vaš bankar osećam tako loše o meni, želim da znaš i verujte mi i ako zaista želite da mi pomogne želim da znaju i razumeju da ja nisam osoba prevara i ja ne znam šta je poziv prevara i ja sam spreman da vam to dokazati i ja sam spreman da pruži tako što ikad informacija je da je potrebno od mene da dokaže da sa vama. Ja sam pisanja ovog mail sa suzama i tugom zbog svog stanja i ako zbog toga što mi loše stanje koje vas pitam za ovu pomoć, ali ako ne želite da mi pomogne zbog onoga što vaš bankar rekao ću ga ostaviti da Bog ruci ali sam želim da znate da ja ne znam šta je prevara i ne znam da se to desi i to rade Želim da znate da je sve oko mene je 100% istina i ako želite da vam to dokazati ću to učiniti i ja sam spreman da ti dam kontakt Bank of bili moj pokojni otac uplatim pare, tako da možete da se obratite ih i i razgovara sa njima možda ćete morati da potvrdite depozit sa njima pre nego što počnemo da radimo nešto za mene, ali ja želim da znam da li ste zaista dete Božje ne treba da listing na bilo šta da pomogne lice zato što osoba ne Bogu, i samo Bog zna ko um i svima stanje svima, ako nisam danas u takvom stanju neću pitati za pomoć i nikada neću lagati jer znam Boga. Molimo Vas da želim da znaš da sam u veoma lošoj situaciji i banke stanju i zaista sam potrebna pomoć i podršku molim te nemoj se navode u šta je vaš bankar rekao vama i vi ćete odbiti da mi pomogne, jer šta god vi uradio za mene si to uradio zato što Bog i ja obećavam ti da nikada neće izneveriti i nikada neću razočarati vas pomozite me.please pošaljite mi neke od tvojih slika u redu Čekam da čujem od vas

  11. #36
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    NaslovPoštovani gospodine DR. Runjo Glibarević II dobra [email protected]
    DatumDanas 09:41

    Poštovani gospodine DR. Runjo Glibarević II dobra dan Ja još uvek čeka na vašu reaguju u vezi poštu u četvrtak, javite mi ako niste zainteresovani da mi pomogne, želim da znaš da sam ti pisao ovaj mail sa suzama ans tuge u srcu zbog svog stanja, odgovorite nazad u mene i takođe mi pošaljete svoje informacije, tako da mogu da odem do banke da ih dostave, tako da banka može da počne proces prenosa. have a nice dai i ja čekam da čujem od vas S poštovanjem Faiza

  12. #37
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Stigao novi mejl

    NaslovDobar danOdRalia MikahZaundisclosed recipients: <undisclosed recipients:>OdgovoriRalia MikahDatumUto 13:45

    ================================================== ============


    Zdravo

    Iskreno izvinjenje za moj zadiru poruke na vas, ja sam Ralia dama dvadeset dve godine stara, stvarno mi treba asistenta za preseljenje sa vama u vašoj zemlji i prenese nasledstvo na racun u banci koju može da pruži

    Tako da mogu doc´i do vas, nastavim školovanje i živeti mirno u svojoj zemlji, vi c´ete postaviti ulaganje za mene sa ovim mojim nasledili novac. Iznos biti prenos je Sjedinjene države Amerike dollar deset milion i petsto hiljada

    To je bilo od mog oca, koji je sada umro da sam ga, neko otrovao i ubio ga, to je ono što mi je rekao pre njegove smrti i moja majka je umrla kad sam bio beba, ja sam jedino dete mog roditelja

    Da je spreman da se radi sa mnom, odgovorite mi za više detalja o mom namjeri da se objasni.

    Dvadeset procenata c´e biti tvoje, ako ste uradili sve za mene uspešno

    Ceka vašu poruku

    Ralia

  13. #38
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    [email protected] 19:24

    Draga ti, Žao mi je da čujem za tragediju koja ti se desila. Ti i ja dijelimo istu sudbinu, i meni je otac skoro preminuo, sumnjam da ga je neko otrovao, a majka mi je takođe umrla kad sam bio beba. Volio bi da ti pomognem da se preseliš kod nas, ali mislim da je procenat koji nudiš mali...Pomoćiću ti oko preseljenja, ali da moj procenat bude 50 %, je l' mi se ispod toga ne isplati. Željno iščekujem tvoj odgovor... Mr. Čoldo Beranski sa Šlagom

  14. #39
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Dobih ja pare!

  15. #40
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,453
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    A to ce ti Amerika uzet' dobri procenat'... Neces ni pola od toga vidjet'. Al' ajd'... i to je nesto... Cestitam!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    13. stu (prije 3 dana)
    Prevedi poruku

    Isključi za: engleski



    Dear Google User,

    Your Email was selected as a winner for using Google services.
    Download the attached Document for more Information.

    Yours faithfully,
    Lawrence "Larry" Page
    Co-founder and CEO of Google Inc™

  17. #42
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,453
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Obavezno download-uj taj 'attachment' i posalji mi ga na PP da se i ja ogrebem.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #43
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Imaju dva, istog imena i veličine, taman da ih za*****o i uzmemo duple pare

  19. #44
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,453
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #45
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Od prije ~13 godina. Komšo kao iz filma o Džejmsu Bondu dolazi

    Veli da je grdne milione dobio... I polako s strahom mi traži da mu pomognem po tom pitanju jer vladam informatikom.

    Nije bilo šanse da mu objasnim da je to nigerijska prevara, jer bogoti, oću milione silne da mu uzmem umjesto njega...

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Evo na vajber sad, 500 000 na lutriji dobih . Neki ballot šalje

  22. #47
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ruski pozivni broj.

    Rekoh mu da nisam materijalista, da uplati siromašnima i blokirah ga.

  23. #48
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Congratulations!!! Your number has been selected as the winner of Five Hundred Thousand United States Dollars (500.000.00USD)in the TrueMove International Ballot award programme. Send your winning REF No: TR/US-64634579. to email: [email protected] for more information on how to claim your funds. Contact: [email protected] for more inquiries. Congratulations from the TrueMove company

  24. #49
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    ŠTO KO PIJE


    *ČESTITAM!! OSVOJILI STE NAGRADU LUTRIJE OD 900.000,00 EUR*

    ATHLAG LOTTERY CORPORATION
    Building C, 11 Talavera Road
    North Ryde NSW 2113
    Sydney, Australia.

    Referentni: ALC0531379
    Serija: 909455113/004

    Draga Pobjednika,

    OSVOJIVŠI OBAVIJEST ZA ATHLAG LUTRIJI PROGRAMU.

    Želimo vas obavijestiti o "međunarodnoj lutrija program" koji je održan ovdje u Australija od strane Athlag Lottery Corporation u suradnji s British National Lottery Inc. Vaša email adresa je nasumično odabrano kao pobjednika Devet Stotina Tisuća Eura (900.000,00 EUR) u gotovini kreditne datoteke ref: ILP/AS47509/17, za ovu sezonu.

    Rezultati su objavljeni danas, i vaše e-mail adresa je priključen na drugi kategoriji s sretnih brojeva: 08, 11, 17, 24, 34, 35 i bonus broj 72, koji su stoga osvojili lutriju. Ovaj program je u potpunosti temelji na pobjednika elektronički odabir, koristeći njihov e-mail adresu. Svi sudionici automatski su odabrani iz više od dve stotine milijuna e-mail adresa širom svijeta.

    Kako tvrde vaše nagradu;

    Jednostavno pošaljite odgovor na ovu poruku za upute o tome kako zatražiti vaše nagradu. Odgovor ćete proslijediti odgovarajućem uredu. U bi se izbjegla nepotrebna kašnjenja i komplikacija, navedite vaš referentni i serija broj u svim dopisivanje. Savjetujemo vam da pošaljete svoje ime i broj telefona, za neposredne postupaka. Čestitamo na vaša pobjeda!!!


    S poštovanjem,
    Davis Newman
    Predsjednik/Glavni Izvršni.

    https://www.youtube.com/watch?v=j0TXHBIyZ4o


    Last edited by radza-madza; 23-01-18 at 11:48.

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Narucivanje iz inostranstva
    By vlatko123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-12, 20:47
  2. I: Narucivanje iz inostranstva
    By vlatko123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-12, 19:53
  3. Webmax iz inostranstva
    By Iceburn in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 25-11-08, 23:01
  4. paket iz inostranstva !?
    By aCid_cOokiE in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 13-06-08, 15:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •