Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 92

Thread: Nasledstvo iz inostranstva

  1. #1
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default Nasledstvo iz inostranstva

    Prije neki dan mi je na mejl koji koristim na poslu stigao sljedeći mejl:

    DatumPet 14:14

    Zbog zaštite privatnosti, slike sa udaljenih servera su blokirane.*Prikaži slike

    Dragi prijatelju,


    Ja sam Frank Okafa lični advokat da vaš rođak, koji je umro s UN-identifikovanih obitelji ili rođaka, ja vas kontaktirali zbog njegove leve depozita u iznosu od 18,5 mil € eura, sa jednom od vodećih banaka ovdje u Lome Togo, jer moj pokojni klijent iz vaše zemlje i dijele isto prezime sa svojom obitelji.


    Banka mi je izdala obavijest da pruži rodbinu, Molim vas da odgovor sa ispod informacije samo ako ste zainteresovani da nastavi sa mnom.

    *

    Vaše ime i prezime

    Vaš broj telefona

    Tvoje godine.


    Radujem sluh od vas što je prije moguće Ako ste spremni nastaviti sa mnom.


    S poštovanjem,

    Frank Okafa.Esq.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Obogati se preko noći
    Bolje imat no' nemat....

  3. #3
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Pošto sam bio dokon a i radoznao, jer sam tih mejlova primio bezbroj a nikad mi nije palo na pamet, odgovara li ko ako ti odgovoriš na taj mejl.

    Napisah mu ja mejl (u kompjuteru na poslu mi je, postaviću u ponedeljak) da sam zainteresovan i da se zovem Banjo Zlatički.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Odgovor stiže sutradan.

    [email protected]umDanas 14:14

    Dragi* Banjo ,

    Hvala vam na odgovoru na moje poruke, znam da će biti vrlo iznenađen s obzirom na to da me ne zna u lice, a mi smo ranije nisu sreli, ali ne brini, naišao sam na tebe dok u potrazi za mog pokojnog klijenta rođaka. Dobio sam svoj odgovor sa preko radosti i kao vrijeme je suština da se ove transakcije, morate održavati i pridržavati se pravila / propisi za uspjeh aktualizaciju ovog fonda bez ikakvog problema.

    Ipak, samo želim da vas izvijestiti o ovom pitanjima, jer sam u poziciji da vam dostaviti sa svim pravnim i relevantne informacije je za uspjeh ove transakcije.

    Neću se ovaj fond da bude proglašena neostvareno od strane banke, kao što su izjavili da se sredstva poput ove su obično proglašen kao neostvareno račun i prebačen u njihov račun trezora ako nije preuzelo, stoga umjesto da se to desi, pokušao sam sve što sam mogao da te pronađu.

    Trebam vašu pomoć da vrate fonda u vrijednosti € 18.500,000.00 (Osamnaest miliona pet stotina hiljada evra) koje je ostavio iza sebe u banci mog pokojnog klijenta prije nego što bude oduzeta ili proglasio neupotrebljivim od strane banke, gdje se odlaže ovaj ogroman.

    Kao lični advokat sa svojim krajem relativne Mr. Miljan Bošković Zlatički, to je moja dužnost da se predstave od rodbine do banke, i ko god predstavljam banka će biti odobren, dok prezimena su ista, ne izdržati ako je od rođenja ili brak, što vam znači su pravno kvalifikovan da bude predstavljen u banku kao od rodbine do mog pokojnog klijenta. Stojim kao garant, banke imaju sve, naravno da oslobodi i prenijeti taj novac za vas kao korisnika nasljednika u
    ovaj fond.

    Još jednom se biti sigurni u moje spremnosti u dajući vam potrebne informacije potrebne za uspješan prijenos sredstava na you.I će biti čekaju da čuti od vas čim ste dobili ovu poruku, tako da možemo krenuti dalje sa transakcije.

    Stoga svaki dogovor je postignut za nesmetan rad ove transakcije pod uvjetom da će slijediti moje instrukcije i stavio u svoj maksimalnu podršku u ovoj transakciji, na taj način fond će biti pušten i prebačen u svoj bankovni račun za našu obostranu korist. Po primitku vašeg sljedeći mail ukazuje svojim spremnost i spremnost da radi sa mnom, ja ću odmah vam predstavim službeno u banku kao najbliže rodbine ili u odnosu na mog pokojnog
    klijent i uputiti upravljanje da biste oslobodili fonda za vas.

    Garantujem da će ovo biti pogubljen pod legitiman aranžman koji će vas zaštititi od bilo kakvog kršenja zakona ovdje u mojoj zemlji, kao iu vašoj zemlji sve potrebne informacije i pravnih dokumenata potrebnih za te podržim u ovu tvrdnju će se dobiti od visokih sud pravde. Sve što traži od vas je vaša iskrena saradnja da nam omogući vidjeti ovu transakciju putem.

    Sve što je potrebno je osiguranje od vas da će se pridržavati pravila / propisi ove transakcije do kraja. Nakon uspješnog završetka ove transakcije ćemo podijeliti prihoda 50/50. To je da ćete imati pravo na 50% od ukupnog iznosa kao zadovoljstvo, dok je preostalih 50% će biti za mene.


    Očekujući vaš hitan odgovor.


    Frank Okafa

  5. #5
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Onda ja njemu danas odgovaram i željno očekujem odgovor.

    [email protected]umDanas 18:22

    Dobri moj i pošteni Frank, Baš mi je milo što si me potražio, baš sam se malo raspitivao za mog rođaka Miljana Zlatičkog i saznao sam da smo baš bližnji rođaci. Moj pradeda Ričard I Zlatički zvani Lepokosi i njegov pradeda Rodrigo Zlatički su rođena braća, stim šTo je Rodrigo u potrazi za boljim životom pošao u bijeli svijet i tako smo izgubili svaki kontakt sa njim i njegovom porodicom. Pošto je u pitanju veliki iznos novca, ja i moja porodica smo spremni da platimo koliko god treba, da bi došli do nasledstva. Ako možete da nam pošaljwte neki zvaničan dokument, da bi ga naš advokat, inače vrsni pravnik, školovan u Sorboni i Pečenjevcu, Daco Toplički od Mutnu Moravu (koji je inače i moj brat od pokojne mi tetke Artemide), pogledao i prostudirao. Još jednom napominjem da smo spremni na sve, samo da dobijemo taj novac. Ako je potrebno da se nešto uplati, molim vas i preklinjem da mi pošaljete broj vašeg bankovnog računa ili kako već mislite da je najbolje da izvršimo za nad i vas tu veoma važnu novčanu transakciju. Srdačan pozdrav od Banja Zlatičkog i njegove mnogobrojne porodice.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Iskidao sam se
    One Ring to Rule them all...

  7. #7
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prevara druze prosle godine i meni stiglo na mejl

    Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
    Volim kada mi pricaju iza ledja, jer tada znam da sam korak ispred njih...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Hahahhahaa predobro. Svaka cast fino si me nasmijao.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. #9
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nk-cg View Post
    Prevara druze prosle godine i meni stiglo na mejl

    Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
    Nije prevara! Ja sam dobio nasledstvo.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ču prevara...
    Potpuno legitimno

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Sad i ja željno očekujem odgovor haha, dobro je pismo, moraću i ja neđe počet dopisivanje sa ovim advokatima.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Postao si dobitnik tranzicije
    Bolje imat no' nemat....

  13. #13
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj zaboravit da mu "objasniš" kako je po zakonima države u kojoj ti živiš on obavezan prvo da tebi uplati minimalno 1% od te famozne sume, da bi ti njemu mogao išta uplatit nazad, i tako provrti par varijanti, ako budeš imao vremena za prepisku. Makar da vidiš kad će mu dosadit itd.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  14. #14
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Heheh. Meni je prije 4,5 godina stigla poruka da sam osvojio milion na Powerball i ostavio mejl. Naravno,posle sam nastavio da ga przim da cu mu poslati pare da bi mi zavrsio to oko preuzimanja dobitka,trazio mi je bio 1,500 dolara. kako se fino poigrah s njim,i dalje su mi mejlovi sačuvani hihihi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #15
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #16
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Podsjeti me ova priča na ovaj klip:



    Tip se isto sprda sa ovim prevarama.

    Quote Originally Posted by masija View Post

    Sve što je potrebno je osiguranje od vas da će se pridržavati pravila / propisi ove transakcije do kraja. Nakon uspješnog završetka ove transakcije ćemo podijeliti prihoda 50/50. To je da ćete imati pravo na 50% od ukupnog iznosa kao zadovoljstvo, dok je preostalih 50% će biti za mene.


    Očekujući vaš hitan odgovor.


    Frank Okafa
    Pritisni ga malo. Čuš, hoće 50%.

    Reci mu da ne može da dobije više od 30%


    P.S.
    Ljudi koji su toliko glupi da nasijedaju na ovakve stvari stvarno zaslužuju da ih neko oguli
    Last edited by ASC; 04-06-16 at 20:43.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    PG/CT
    Posts
    2,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mjesto za Vasu reklamu !

  18. #18
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Podsjeti me ova priča na ovaj klip:



    Tip se isto sprda sa ovim prevarama.



    Pritisni ga malo. Čuš, hoće 50%.

    Reci mu da ne može da dobije više od 30%


    P.S.
    Ljudi koji su toliko glupi da nasijedaju na ovakve stvari stvarno zaslužuju da ih neko oguli
    Vidiš, to mi nije palo na pamet. Kad bolje razmislim, dosta mu je 20 %.

  19. #19
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Budva
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahahahaha dobar odgovir si dao nema sta! 😄

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    1,131
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masija View Post
    Vidiš, to mi nije palo na pamet. Kad bolje razmislim, dosta mu je 20 %.
    Ma brate kao na Kengura kad pricaju Avaks i Hibrid u vezi advokata,dosta mu je 3% i cao.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk

  21. #21
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Jedva cekam nastavak
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Dobro me nasmija dobri advokat a jos bolje odgovor..sto neko gore rece,onaj ko nasjedne na ovakvu glupost zasluzuje da ga dobro finansijski oderu😇😇😇

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Podsjeti me ova priča.........

    P.S.
    Ljudi koji su toliko glupi da nasijedaju na ovakve stvari stvarno zaslužuju da ih neko oguli
    Mene ova priča podsjeti na onu anegdotu kad lik na kraju u jogurt duva, pošto se prvo na mlijeko opeka, al bih da vjerujem da nije tako.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  24. #24
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Da ne otvaram novi topic. Danas dobih novi mejl:

    ****

    NaslovNajdraži jedan,Odfaiza adamaZaundisclosed recipients: <undisclosed recipients:>Odgovorifaiza adamaDatumDanas 10:32

    Najdraži jedan,

    *Moje ime je Faiza Adama jedini ćerka kasnog Mr & Mrs. Paskal Adama od Obala Slonovače, formalno nafte i gasa nafte dilera, izgubio sam roditelje u političke krize koja je razlog zašto mi treba vaša pomoć za investicije, Ovo može biti iznenađenje za vas o tome gde sam ti contact.I ima svoje kontaktirati sa interneta potrazi za pouzdanu osobu nakon što sam postio i molio sam odlučio da vas kontaktiraju. Ja sam Vas kontaktirati u vezi sa vašim pomoć za transfer i investiranje moj pokojni otac fond depozita u vašoj zemlji

    Nakon vašeg odgovora, ja ću vam dati detalje o sumu od 5 miliona dolara koji su dati za mene moji pokojnih roditelja i kako ću želeti da mi pomogne da investiraju mudro u vašoj zemlji. Želim da znate da sam spreman da Vam ponudimo 20% od Fonda za Total depozita samo za vašu pomoć mi pomogao u vezi sa prenosom i investicija ovog fonda u vašoj zemlji.

    *Ljubazno mi se javiti za više relevantnih detalja.

    Hvala i Bog te blagoslovio.
    *Srdačan pozdrav,
    *Miss Faiza Adama

  25. #25
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Draga Faiza,

    Veoma mi je žao što čujem da su ti roditelji stradali i da si ti ostala siroče bez igdje ikoga. Veoma sam zainteresovan za to vašu ponudu, ne zbog finansija i zbog lične dobiti, nego zato što moram da pomognem zemljaku koga je izdala sreća. Molim vas pošaljite mi i neku vašu sliku. U iščekivanju vašeg sledećeg mejla

    Srdačan pozdrav.

    Mr. dr. Runjo Glibarević II


    aslovPoštovani gospodine dr. Runjo Glibarević[email protected]
    DatumDanas 11:28Faiza (2).jpgfaiza.jpg

    Poštovani gospodine dr. Runjo Glibarević zahvali za svoju brzo odgovori na mail sam ti poslao Drago mi je da prima poštu i da čujem od vas da ste spremni da mi pomognu, pao sam veoma srećan da primite odgovoriti, jer od smrti mog oca, to mi je dalo zabrinutost o tome kako da ulože novac samo zato što sam nemaju dobro poznavanje investicija. pored Želim da unapredi svoje obrazovanje odmah dođem u vašu zemlju, jer sam prestao moju školu od smrti mog oca, jer nema tela se brine o meni. Ja ću vam poslati potvrdu o uplati, tako da će ga zadržati ja ću ti dati sve korak informacionog po korak kako bi se izbegle greške ja ću ti dati kontakt banke tako da će ih kontaktirati, Molim vas želim da počnemo da radimo svaki stvar brzo tako da odmah je novac prenos na svoj račun i vill doći jer ja ostajem u gostinskoj kući, jer sam izgubila roditelje jer je moj otac kuća je razbiti, želim da znaš da sam se stavio sve moje poverenje u vi verujete da nećete me izdati nakon što je novac dobiti na vaš račun, ja ću vam poslati depozit ubaci dokumente koji pokrivaju novac u banku odmah sam ovde od vas. Sada ću vas zamolio da mi pošalje vaša informacija je ispod, tako da ću ići i da ga dostavi banci jer čim sam ga dobiti od tebe će nastaviti odlaskom u banku da ih dostave u banku i takođe govore o vama da si moj partner koji će dobiti novac, tako da oni mogu da počnu da rade na prenosu i stavite svoje ime kao moj čuvar, ispod je kako je potrebno vaše informacije je, Vaše ime i prezime: .......... ......... Zanimanje ...................................... Vaš Direktan Telefon .............. Vaš kućni i kancelarijski Adresa: .................. Vaš pasoš ili lična karta ............................................. ........ Informacije o nalogu su Fond će biti preneti u ......................... Vrati mi hitno tako da ću znati tačno šta dalje ostati u kontaktu i have a nice dai Nadam se da te vidim Nastanavane naj. moje slike je priložen ovde, a ja želim da pogledate u mene i takođe mi poslati tvoj. Očekujem vašu hitnu reakciju tvoj Faiza Adama



    Last edited by masija; 13-10-16 at 15:24.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Narucivanje iz inostranstva
    By vlatko123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-12, 20:47
  2. I: Narucivanje iz inostranstva
    By vlatko123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-12, 19:53
  3. Webmax iz inostranstva
    By Iceburn in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 25-11-08, 23:01
  4. paket iz inostranstva !?
    By aCid_cOokiE in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 13-06-08, 15:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •