Results 1 to 17 of 17

Thread: Modni savjeti za zhene prema horoskopskom znaku.

  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Location
    ...U...DuBoKoM,PlAvOm,MoRu... :)
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Modni savjeti za zhene prema horoskopskom znaku.

    Jarac

    Ambicioznom i odgovorom Jarcu strana je svaka snobovština (a time i mahanje etiketama), kao i neprakticnost, dok mu je autoritet važan. Zato nema boljeg od crno-bijelih kombinacija, koje su k tome i mudra investicija, jer se bijelo i crno gotovo uvijek nosi i može se ubaciti u gotovo sve kombinacije.


    Vodenjak

    Vodenjaci su društveno svjesni, teže moralnim idealima i vole kada ih drugi doživljavaju njegovanima i elegantnima. Tipicnog Vodenjaka necete sresti na rasprodaji pa iako se retro namece kao njegov prirodni izbor, kad god može, zaobici ce police s retro odjecom modernih trgovina i umjesto toga izabrati odjecu još iz doba kad je taj isti retro bio novotarija.
    Kako su ženstvenost, pa i zavodljivi stil totalna furka ovoga proljeca, Vodenjaci su docekali svojih pet minuta. Strucnjaci savjetuju stil koji govori 'hajdemo se malo zabaviti': volane, nabore, cipku... a nakit ipak neka bude malo skuplji – dijamanti, primjerice, ne biste li dodatno naglasili savršenu eleganciju.


    Riba

    Ribe su sanjari, a u odijevanju i pomalo kameleoni. Vole kad je njihov izgled prilagoden svakoj situaciji, kako nigdje i nikada ne bi morali brinuti uklapaju li se. Ribe su intuitivne i maštovite pa im se preporucuje 'must have' ove sezone – bijelo. Cistoca, svježina, minimalizam – s time ne možete pogriješiti. Osim toga, nedostatak boje ne donosi nikakve komplikacije, a nevjerojatno je lako klasicni dnevni izgled transformirati u malo neozbiljniji vecernji – dovoljna je kakva šarena 'tribal' ili pastelna torbica te ostali modni detalji u istom stilu.


    Ovan

    Pustolovan, dinamican, pun energije – Ovan u svemu želi biti prvi. Zato su Ovnovi nerijetko trendsetteri, dakle i u modi su ispred ostalih pa se ne bi trebali bojati eksperimenata i svega novoga. S druge strane, vatrena narav Ovna voli crveno-crne kombinacije. Zato im se ovoga proljeca i ljeta savjetuje prihvatiti 'svemirski' stil. U izboru modnih dodataka treba se ravnati prema sloganu – 'povratak u buducnost', dakle – malo iz prošlosti, malo futurizma, jer Ovnu ipak najbolje pristaje retro ZF šik.


    Bik

    Bik tocno zna što odjenuti za svecanu veceru, a cak i njegovu odjecu za teretanu krasit ce poznata etiketa. Za njega je dobra samo najbolja uvozna tkanina i uzorci videni na modnim pistama glavnih modnih središta. Savjetuje se naglasiti struk, jer Biku šlampavost ne pristaje, a modni detalji neka budu decentni i ne preveliki, posebno ne s velikim kopcama i drugim ukrasima.

    Blizanci

    Svaki je dan nova avantura za Blizanca, a modu ce slijediti veselo i bez straha. Odgovara mu mladenacki izgled i ceste promjene, jer se svega brzo zasiti. Na pistama smo nedavno uocili kolekcije koje vracaju izgled školarke, što je kao stvoreno za Blizanca. Odlican je i djecacki stil – predlažemo fino krojene hlace sa širim košuljama, što je dovoljno neobicno i dovoljno slobodno za skoro svakog Blizanca, naravno uz luckastu kravatu. Puno narukvica savršeno ce dopuniti izgled Blizanaca kojima su ovakve kombinacije još uvijek 'previše obicne'.


    Rak

    Osjetljivom Raku, cak i kad slijepo slijedi modu, pristaje barem malo ženstvenosti. Rak u prirodi štiti svoje ranjive dijelove kucicom/školjkicom u kojoj živi, pa mu simbolicki pristaje i takva odjeca. Zavodljiva cipka, puno nježnih boja, odjeca u više slojeva (posebno gornji sloj ružicaste boje), biseri, svila... U svemu tome Rak ce uživati: istovremeno ce biti i zapažen i zašticen, jer Rak nikada ne želi previše otkriti.


    Lav

    Kreativnom Lavu punom entuzijazma važno je kako ce se izraziti. On je voda i želi najbolje od svega. Udobnost je posljednje o cemu misli, a u obzir dolazi sve što je smjelo, uocljivo i u bojama. Ovoga proljeca preporucuju se sve metalik nijanse – od zlata do slonovace, sve što ima barem malo sjaja. Kombinacije finih tkanina i svjetlucavog nakita rezultirat ce blago rokerskim glamurom.


    Djevica

    Prirodno organizirana, zaokupljena urednošcu i cistocom, domom i pouzdanošcu, Djevica je po prirodi minimalist. Teško da cete je zateci u neprakticnoj odjeci. Rado ce obuci nešto prakticno, savršeno krojeno, što ce moci nositi gotovo citavog života. Mornarski stil, koji je ove sezone opet u modi (zapravo, kada nije?) kao stvoren je za Djevicu, ali kako izgled ne bi bio prestrog ili cak dosadan, svim Djevicama dobrih nogu savjetuju se kratke hlace i kapa.


    Vaga

    Vaga - elegantna klasika
    Šarmantna, diplomatskih osobina, Vaga uvijek postavlja trendove u klasicnoj eleganciji. Kao što vaga uravnotežuje dvije strane, tako je i odjeca tipicne Vage uvijek balansirana, uskladena s karakterom. Odijelo s hlacama od finog materijala, izašlo iz ruku najboljih krojaca, savršeni je izbor sezone, kao ideal ravnoteže izmedu ženstvenosti i muškosti. No ništa bez remena – dolaze u obzir uski, nošeni nisko na kukovima ili široki, ali zategnuti u struku - kako koja Vaga voli.


    Škorpion

    Više od svega Škorpionu je važno izgledati seksi. Trendove ce slijediti samo dok odgovaraju njegovom temperamentu i zato ce teško postati rob mode.
    Ipak, promjenljiva priroda Škorpiona ce svake sezone natjerati da nešto promijeni u svom stilu, a za ovu sezonu savjetuje mu se stil španjolske narodne nošnje. Cipka, saten, šifon u matadorskom stilu izmišljeni su za tipicnu Škorpionku, ali samo ako se muškobanjasti krojevi dopune ženstvenom frizurom, gomilom nakita te cvijecem kao nezamjenjivim i nezaobilaznim dodatkom.


    Strijelac

    Jarac - prakticnost prije svega
    Filozof, ali uvijek fer, Strijelac je usredotocen na to što drugi o njemu misle pa tako i u modi. Najradije se odijeva u udobnu odjecu, u kojoj ima slobodu kretanja. Kako hipi stil još nije zaboravljen, udobne haljine cvjetnih motiva svidjet ce se Strijelcima. No kako je njima osim vlastite udobnosti važno da i drugima izgledaju privlacno, nužno se malo zategnuti remenom u struku i po mogucnosti obuti cipele visokih peta, vintage stila.
    ...Unbreak my heart,Say you'll love me again,Undo this hurt you caused...



  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    nk-bg
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El


    Škorpion

    Više od svega Škorpionu je važno izgledati seksi. Trendove ce slijediti samo dok odgovaraju njegovom temperamentu i zato ce teško postati rob mode.
    Ipak, promjenljiva priroda Škorpiona ce svake sezone natjerati da nešto promijeni u svom stilu, a za ovu sezonu savjetuje mu se stil španjolske narodne nošnje. Cipka, saten, šifon u matadorskom stilu izmišljeni su za tipicnu Škorpionku, ali samo ako se muškobanjasti krojevi dopune ženstvenom frizurom, gomilom nakita te cvijecem kao nezamjenjivim i nezaobilaznim dodatkom.
    nidje veze sa mojim stilom oblacenja
    ja,chipka i saten - nema sanse!!
    I posle svega ja te cekam
    to me ubija polako
    moja jedina...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by Ar|El
    Djevica

    Prirodno organizirana, zaokupljena urednošcu i cistocom, domom i pouzdanošcu, Djevica je po prirodi minimalist. Teško da cete je zateci u neprakticnoj odjeci. Rado ce obuci nešto prakticno, savršeno krojeno, što ce moci nositi gotovo citavog života. Mornarski stil, koji je ove sezone opet u modi (zapravo, kada nije?) kao stvoren je za Djevicu, ali kako izgled ne bi bio prestrog ili cak dosadan, svim Djevicama dobrih nogu savjetuju se kratke hlace i kapa.
    Tachno skroz na skroz.



    Mademoiselle.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djevica

    Prirodno organizirana, zaokupljena urednošcu i cistocom, domom i pouzdanošcu, Djevica je po prirodi minimalist. Teško da cete je zateci u neprakticnoj odjeci. Rado ce obuci nešto prakticno, savršeno krojeno, što ce moci nositi gotovo citavog života. Mornarski stil, koji je ove sezone opet u modi (zapravo, kada nije?) kao stvoren je za Djevicu, ali kako izgled ne bi bio prestrog ili cak dosadan, svim Djevicama dobrih nogu savjetuju se kratke hlace i kapa.

    nema veze sa mojim stilom...

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El
    Vodenjak

    Strucnjaci savjetuju stil koji govori 'hajdemo se malo zabaviti': volane, nabore, cipku... a nakit ipak neka bude malo skuplji – dijamanti, primjerice, ne biste li dodatno naglasili savršenu eleganciju.
    aj ovaj nakit moze... ali cipka, nabori, volani??? :roll: no way!!!

    nekako se ne nadjoh u svemu ovom...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auuu,po ovome ja treba da nosim crno-bijele kombinacije??? Ja to bas ne volim i nikad ne nosim. Ne svidja mi se ova preporuka ili sta li je vec,nikako!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El

    Vaga

    Vaga - elegantna klasika
    pa da vjerujen u horoskop
    I lost my watch….now I’m lost in time

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El
    Jarac
    Ambicioznom i odgovorom Jarcu strana je svaka snobovština (a time i mahanje etiketama), kao i neprakticnost, dok mu je autoritet važan. Zato nema boljeg od crno-bijelih kombinacija, koje su k tome i mudra investicija, jer se bijelo i crno gotovo uvijek nosi i može se ubaciti u gotovo sve kombinacije.
    Nije tachno. Ja volim da mashem etiketama , a crno-bijele konobarske kombinacije ne da ne volim no su mi :burp: .
    Never Complain, Never Explain

  9. #9
    ciara Guest

    Default

    [


    Ovan

    Pustolovan, dinamican, pun energije – Ovan u svemu želi biti prvi. Zato su Ovnovi nerijetko trendsetteri, dakle i u modi su ispred ostalih pa se ne bi trebali bojati eksperimenata i svega novoga. S druge strane, vatrena narav Ovna voli crveno-crne kombinacije. Zato im se ovoga proljeca i ljeta savjetuje prihvatiti 'svemirski' stil. U izboru modnih dodataka treba se ravnati prema sloganu – 'povratak u buducnost', dakle – malo iz prošlosti, malo futurizma, jer Ovnu ipak najbolje pristaje retro ZF šik.

    Sto se prvog dijela teksta tice jeste tacno, a ovo sto se tice svemirskog stila i crvene boje definitivno nisam ja

  10. #10
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El
    Rak

    Osjetljivom Raku, cak i kad slijepo slijedi modu, pristaje barem malo ženstvenosti. Rak u prirodi štiti svoje ranjive dijelove kucicom/školjkicom u kojoj živi, pa mu simbolicki pristaje i takva odjeca. Zavodljiva cipka, puno nježnih boja, odjeca u više slojeva (posebno gornji sloj ružicaste boje), biseri, svila... U svemu tome Rak ce uživati: istovremeno ce biti i zapažen i zašticen, jer Rak nikada ne želi previše otkriti.
    rozo? cipka? biseri? svila? :shock:
    vazda li nas nagrde gresnice
    Quote Originally Posted by Ar|El
    Rak nikada ne želi previše otkriti.
    e to je vec prihvatljivo
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  11. #11
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oooh, i ja sam djevica, i dosta je tacno...
    Weird
    buy it!!!

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ar|El
    Vodenjak

    Vodenjaci su društveno svjesni, teže moralnim idealima i vole kada ih drugi doživljavaju njegovanima i elegantnima. Tipicnog Vodenjaka necete sresti na rasprodaji pa iako se retro namece kao njegov prirodni izbor, kad god može, zaobici ce police s retro odjecom modernih trgovina i umjesto toga izabrati odjecu još iz doba kad je taj isti retro bio novotarija.
    Kako su ženstvenost, pa i zavodljivi stil totalna furka ovoga proljeca, Vodenjaci su docekali svojih pet minuta. Strucnjaci savjetuju stil koji govori 'hajdemo se malo zabaviti': volane, nabore, cipku... a nakit ipak neka bude malo skuplji – dijamanti, primjerice, ne biste li dodatno naglasili savršenu eleganciju.

    Retro- prirodan izbor, a zaobilazim retro,haha!? Pa sto jes' - jes', zaobilazim ga! Neke novotarije se rado isprobavaju, da,ali se slazem sa vecinom - volani i nabori nikako! Cipka moze ako ne strsi na sve strane (tj. ako nije naborana,lol)...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jarac

    Ambicioznom i odgovorom Jarcu strana je svaka snobovština (a time i mahanje etiketama), kao i neprakticnost, dok mu je autoritet važan. Zato nema boljeg od crno-bijelih kombinacija, koje su k tome i mudra investicija, jer se bijelo i crno gotovo uvijek nosi i može se ubaciti u gotovo sve kombinacije.



    Al' shto mrzim shto se za Jarca svaki put veze "ambiciozan,odgovoran" ko' da smo neki ludaci.. Nemam skoro nishta crno u ormaru i uopshte ne smatra da je to za svaku priliku,bash naprotiv....
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tammy
    Al' shto mrzim shto se za Jarca svaki put veze "ambiciozan,odgovoran" ko' da smo neki ludaci.. ...
    Pi.. I mene to nervira, ka` da sam u svakom trenutku zhivota ambiciozna i poslovna. Chush crno-bijelo... Josh mi pingvin pod ruku fali.:twisted:
    Never Complain, Never Explain

  15. #15
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Pi.. I mene to nervira, ka` da sam u svakom trenutku zhivota ambiciozna i poslovna. Chush crno-bijelo... Josh mi pingvin pod ruku fali.:twisted:
    Pam ovo ti je samo modni savjet...mozes ga prihvatiti a i ne...pingvini su slatki

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E bas bi mi jedan pingvin lijepo stajao kad sad na ljeto odem kuci,taman zajedno na plazu da idemo. Stvarno mi nije jasno zasto jarcevi moraju da budu uvjek ozbiljni,poslovni,bez emocija i slicno...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za ovna, ovaj SVEMIRSKI dio su dooooobro zeznuli! nikom to ne odgovara! ahahahhahahahahah
    a cime se sve ljudi nece bavit.. e pa svashta, kakva glupost! :]]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  2. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 4
    Last Post: 12-09-10, 21:49
  3. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 09:04
  5. help
    By Mina_Murray in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-04, 22:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •