Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 425

Thread: CrossFit

  1. #76
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ovo je preglupo štobsu stavili da se polomiš.
    Čupatelj

  2. #77
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Кол'ко је смијешно то што упоређујете билдере и кросфитере...
    Не знам ко ту испада да има комплекс?

    Исто ка' да речеш, брате, Тајсон би Кобеа нокаутира' или Кобе би Тајсона побиједио у шутирању тројки... Ниђе везе
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #78
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Pa nije baš tako, bilderi i crossfiteri su kao bokseri i kikbokseri.
    Čupatelj

  4. #79
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://www.t-nation.com/training/bo...-goes-crossfit

    Evo koga ne mrzi neka procita, pa da se batali besmislena prica o poredjenju crossfita i bodybuildinga, pogotovo sto svi zajedno nemamo ni priblizno iskustva kao Cristijan. Znam da su ljudi koji prate bodybuilding upoznati ko je covjek i mislim da je prilicno referentan da kaze nesto na ovu temu, pogotovo sto opisuje do detalja svoje licno iskustvo.

    Ali kao sto rece @samson nedje gore mi stvarno jesmo "genetski osteceni, iskompleksirani i zavidni" i to je najveci problem.

    Elem, pristalica sam crossfita, ali sam svojim ocima gledao neke Pg bodybuildere kako kidaju crossfit treninge, tako da nema svrhe generalizovati i podsticati negativne stereotipe o bodybuildingu. Gledao sam masu smijesnih tipova po teretanama da je to sramota, ali su ipak to mislim izuzeci koji ne potvrdjuju pravilo.

    Sent from my S7 edge

  5. #80
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ja sam rekao na temi bodybilding. Idealno je i jedno i drugo.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00002282021470

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  6. #81
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    to kad nekoga ogovaras i pricas iza ledja da te ne cuje je ljubomorno ponasanje.
    Priča iza leđa, a mi vam u oči kažemo da ste fizički prosječni narod kojeg je strah uć u teretanu krenuti nešto da postiže i probija sam, ili nema motivaciju i želju da uči i radi sam, nego mora da ide sa grupom od 30 ljudi, đe je nivo treninga, tehnike i svega ostalog sveden na nulu zbog prosječnih nesportista, van forme, guzeljana i sl, i onda se ponosi time i priča kako je to nešto novo i neka funkcionalnost i matraci.

    Dobar drug mi ide na crossfit, stalno mu šaljem ove meme, al on priznaje da sam spremiji od njega, al kao više mu se sviđa takav trening, jer mu odgovara da pođe tamo da se malo razgiba, gužvu u gym ne voli i sl...
    Isti taj drug ide 9mjeseci na alpsko penjanje, ja sam došao prvi put u životu, sa nula tehnikom u penjanju, nepoznavanjem staza, i prešao 3 staze, od kojih je ta treća preteška i ne pređu je svaki put ni oni koji to treniraju rekoh 9 mjeseci. Toliko o funkcionalnosti i korisnom treningu.

    i za kraj:

    Last edited by Loverclocker; 03-05-16 at 01:29.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #82
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Priča iza leđa, a mi vam u oči kažemo da ste fizički prosječni narod kojeg je strah uć u teretanu krenuti nešto da postiže i probija sam, ili nema motivaciju i želju da uči i radi sam, nego mora da ide sa grupom od 30 ljudi, đe je nivo treninga, tehnike i svega ostalog sveden na nulu zbog prosječnih nesportista, van forme, guzeljana i sl, i onda se ponosi time i priča kako je to nešto novo i neka funkcionalnost i matraci.

    Dobar drug mi ide na crossfit, stalno mu šaljem ove meme, al on priznaje da sam spremiji od njega, al kao više mu se sviđa takav trening, jer mu odgovara da pođe tamo da se malo razgiba, gužvu u gym ne voli i sl...
    Isti taj drug ide 9mjeseci na alpsko penjanje, ja sam došao prvi put u životu, sa nula tehnikom u penjanju, nepoznavanjem staza, i prešao 3 staze, od kojih je ta treća preteška i ne pređu je svaki put ni oni koji to treniraju rekoh 9 mjeseci. Toliko o funkcionalnosti i korisnom treningu.

    i za kraj:

    Zasto stalno pricas o losoj tehnici, slab izvodjenju? Objasnih li ja da vjezbe radim pravilno jer sam prvo ucio sa malom kilazama ili cak bez kilaza? Objasnih. Tako da ti ta prica nije na mjestu.

    Onda pricas o svojoj formi i formi svog druga.

    Prvo vidi sebe. Treniras dugo i hranis se dobro itd itd. Ja ne znam kako ti drug izgleda ali 100% nije kao ti. Vjerovatno se i ne hrani i kratko trenira itd itd.

    Treba da se uporedjujes sa nekim sebi ravnim. Koji cross trenira duze vrijeme i koji je posvecen crossu kao ti teretani.

    Tvoja prica je ista kao da uporedjujes 2 yuga npr.

    Od kojih ke jedan Yugo 45 a drugi je Mali N koji se vozi na trke.

    Oba su auta. Ali slicnosti nemaju. Zato loveru batali pilemiku i cuda. Pusti ljude da treniraju sta im se svidja. O ukusima se ne rasoravlja niti se mkze raspravljati

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  8. #83
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo imas milion klipova, a mene je on zvao na neki od tih časova...pa...
    Pričam o formi za alpsko penjanje, pročitaj post opet.
    Isto je on prije toga isao na kosarku, fudbal, vodi zdraviji život nego ja vjerovao ili ne, teško da se može naći ista dva čovjeka u teretani, a ne ovako.
    Neću da batalim, jer ste presmiješni sa pričom i sa svim, a ja sam se uvijek trudio da razbijam mitove što se tiče treniranja i ishrane i dr...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #84
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Nemoj se raspravljat snjim amfi, vidiš li da je budala...
    Čupatelj

  10. #85
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Priča iza leđa, a mi vam u oči kažemo da ste fizički prosječni narod kojeg je strah uć u teretanu krenuti nešto da postiže i probija sam, ili nema motivaciju i želju da uči i radi sam, nego mora da ide sa grupom od 30 ljudi, đe je nivo treninga, tehnike i svega ostalog sveden na nulu zbog prosječnih nesportista, van forme, guzeljana i sl, i onda se ponosi time i priča kako je to nešto novo i neka funkcionalnost i matraci.

    Dobar drug mi ide na crossfit, stalno mu šaljem ove meme, al on priznaje da sam spremiji od njega, al kao više mu se sviđa takav trening, jer mu odgovara da pođe tamo da se malo razgiba, gužvu u gym ne voli i sl...
    Isti taj drug ide 9mjeseci na alpsko penjanje, ja sam došao prvi put u životu, sa nula tehnikom u penjanju, nepoznavanjem staza, i prešao 3 staze, od kojih je ta treća preteška i ne pređu je svaki put ni oni koji to treniraju rekoh 9 mjeseci. Toliko o funkcionalnosti i korisnom treningu.

    i za kraj:


    Ja cu posle 3 mjeseca crossfita da te razbijem u bilo kojoj disciplini plus cu prirodnije da izgledam plus necu se smarati svaki dan kao ti u teretani :tongue::tongue:
    Last edited by nimfa; 03-05-16 at 18:10.

  11. #86
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prirodniji izgled hahahahahhahahahahahahhahahha A oćeš na priču prevest stado ovaca preko morače :P Ja ga ne idem nikad preko 3-4 dana u teretanu nedjeljno
    A ti brale Solid, mojne s uvredama u nedostatku argumenata
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #87
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zahtjevan je ovo sport, samo za spremne... povrede nisu rijetke... ispravno izvođenje dobrog dijela vježbi da se leđa čuvaju...

    I "LAGANO" BUDEŠ NINDŽA!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #88
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Prirodniji izgled hahahahahhahahahahahahhahahha A oćeš na priču prevest stado ovaca preko morače :P Ja ga ne idem nikad preko 3-4 dana u teretanu nedjeljno
    A ti brale Solid, mojne s uvredama u nedostatku argumenata
    Aj mi reci sto je smijesno, pretpostavljam da znas na sta sam mislio kad kazem prirodno? Stvarno ne znam kako izgledas ali moram uzimat stereotip podgorickih bildera a ono je nakaradno.
    A dobar sam i u vodjenju ovaca, vjezbao sam malo na selo nekad .

    Dobro to je stvarno ok, 4 dana je nekako prava mjera za trening da se ne smori covek ali inace kazem teretana je smorno mjesto skroz. Ja sam sanjao toplije dane samo da mogu izaci nedje u sumu neku da se trenira fino na vazduh

  14. #89
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Prirodniji izgled hahahahahhahahahahahahhahahha A oćeš na priču prevest stado ovaca preko morače :P Ja ga ne idem nikad preko 3-4 dana u teretanu nedjeljno
    A ti brale Solid, mojne s uvredama u nedostatku argumenata
    Brate, nema ljutis, kaze mi jedna drugarica da si ok lik... ali mi ista ona kaze kako se razbijas od hemije... od cega ti je opala kosa ako ne od steroida...?
    lako ti je bit jaci od toga druga ako on radi na suvo a ti cijepas hormon rasta...

  15. #90
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Vidis da ima komplekse lik zbog togs ovdje spamuje, budala obična :P
    Čupatelj

  16. #91
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default


    Kakva tema.

  17. #92
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    E pa ludi ste ***** vi uru
    Ja treniram kik boks i imamo svaki dan poseban trening, ponedjeljak kombinacije, utorak uslovni sparing, srijeda sparing, e sad, cetvrtak radimo nesto slicno kros fitu...Ako nas je 20 na treningu, postavi se 20 vjezbi i u krug, po 30 sek. svaka, bez pauze, dok se krug ne zavrsi... Pored sve kondicije, udaranja dzaka, sparinga, drugi krug kad se pocne nije svejedno... Tako da mislim da nije sala ovaj sport, zavisno od afiniteta - ko hoce da je izdrzljiv i eksplozivan - aj na kros fit, ko hoce vise mase - aj u teretanu
    Samo da se trenira...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #93
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    A cu lover prica o cross a nikad ga nije probao. To je ono kao na automobilizam. Znam za taj auto. Vozio mi ga mali od zaove. ***** ne valja.



    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  19. #94
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Eo ja sam svježe rehabilitovan posle serije fizikalnih terapija za rame. Bio kod poznatog ovdašnjeg fizia i veli čovjek krosfitera ima kolko voliš sa sve onima koji ih treniraju. Da svi se povređuju ali krosfiteri mnogo češće.

    Jedno dva pitanja za sve krosfitere. Zašto se krosfit kao vid treninga ne koristi ni u jednom profi sportu npr atletici, boksu, gimnastici...? Zašto ga oni koji su TOP u oblasti biomehanike ne preporučuju?

    Moje lično mišljenje je da je koncept vježbi krosfita ok ali brzina ne. Kad bi to moglo lagano onda ne bi ni bio krosfit zar ne? Moj vi je dobronamjeran savjet da batalite to ili sam ipak ljubomoran. Jedno jeste.

    I da, odgovor za one koji vele "nisi probao": Ne moram da skočim u provaliju da bih vidio koliko je duboka.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. #95
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    MMA borci imaju treninge kao ovi iz CrossFita.

  21. #96
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    A eskplozivnost i izdrzljivost se ne moze postici u teretanu, radit olimpijske liftove, na kojima je i baziran crossfit, kardio(HIIT), neke vjezbe sa manjim tezinama a vecom brzinom i hopala, ista stvar samo bez prodavanje duse kultu i predavanje novcanika. Ne ne, mora se ispirat mozak ljudima sa nekim boze pomozi pricama.

    Jos mi je smjesnije generalizovanje "teretana" odje, ko da teretana nije samo mjesto dje se izvode razne fizicke vjezbe, vjerovatno oni treniraju u neki crossfit studio ili tako neko fancy ime. U teretanu se ne rade razne vrste cardia, powerlifting, olympic lifting, bodybuilding i mnoge druge stvari. Ne ne, teretana je singularna stvar od koje je crossfit bolji. Ista prica sa herbalifeom, kad puknu grdne pare na stvar koja ne vrijedi toliko i ima bolje alternative ako ukljucis mozak i sam vidis kako i sto, mora da se hvali i dize u nebo


    P.S. To sto neko promovise crossfit, pogotovo ovi poznati, ne znaci ga upraznjava, nego je samo tu zbog para a oni ih daju sakom i kapom kako bi se promovisali na taj nacin
    Last edited by N_L; 03-05-16 at 20:49.
    rm -rf /

  22. #97
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    e herbalife jes sekta, mozda je na to mislio onaj prijeki ludak.

  23. #98
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    e herbalife jes sekta, mozda je na to mislio onaj prijeki ludak.
    😂😂😂😂😂

    Мило, Спуж те зове.
    Sate sate sate

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,798
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Nit sam napucan nit se tripujem na treninge ali eto iz par puta sam isao u soko gym po nekoliko mjeseci.
    To bi trebalo da bude kao neka furacka teretana. Nikad nijesam dozivio ovo o cemu vi pricate. Stereotipi klasicni.
    Isti slucaj, ista teretana. Po par mjeseci sam bio tamo, svako je gleda svoj posa'. Previse se ljudi tripujete da vas gleda neko

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. #100
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    I da dodam da od opreme nosim "sport" bijele carape tri para za euro iz Tuzi i trenerke iz Kotona i niko me ne dira

Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 33
    Last Post: 27-04-16, 19:22
  2. Crossfit
    By Gotti in forum Ostali sportovi
    Replies: 24
    Last Post: 13-04-15, 23:10
  3. Usluge Sala za,fitnese,box,crossfit...
    By dadopg in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 02-10-14, 21:42
  4. Crossfit
    By Sasamannn in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-12, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •