Page 2 of 17 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 425

Thread: CrossFit

  1. #26
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    meni uopste nije jasna ljubomora i hejt koji ljudi imaju prema disciplini, to mi je isto kao sad npr. da mrzim stoni tenis i da sam ljubomoran na ljude koji se time bave.

  2. #27
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    A pa jbg. Ne mogu da vjeruju da ljudi izgledaju dobro i da su prespremni od intezivnog treninga.

    U glavnom to je ono da komsiji crkne krava

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  3. #28
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    jednom u zivotu sam samo bio u teretanu, i tada sam nesto radio na neke sprave i neka dva momka nabildovana su me gledala i nesto pricali sakrivsi usta dlanom i ostavljali su takav dojam kao da se pospradavaju, nekako mi nije bila jasna ta situacija jer sam mislio da tu gdje se trenira nema takvih ljubomornih ljudi mislio sam da takvi samo obitavaju po kafica na doich i ogovoaraju, a izgleda da ih ima u teretane a i sudeci po komentarima ovdje reklo bi se da ih nije mali broj. Masa ljubomornih anusa...

    sto je najjace od svega ja se ni ne bavim CrossFit-om, nego sam samo gledao klipove i djeluje mi dosta dobro i mozda jednog dana pocnem, ali sam ovom temom htio da pokazem postovanje prema tome novijem sportu.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Evo dje idem u teretanu. Poceli sad neki malo puniji momci. Svi im se sprdaju zivi. Pa mora se nedje poceti. Jes sve su bili isklesani Konani kad su poceli. Uh.

    I u glavnom svi rade na suvo i bez ista. Pomenes protein aoo dje to.

    Ja jedan dan ispod prozora od muske svlacionice parkirao auto izlazim. I zgazim na spric. Okrenem se malo preko 20 komada sam nasao. Sve nasuvo bajo moj.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  5. #30
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    dobro sam ih ja opisao, ljubomorni anusi... to je pravo ime za njih.

  6. #31
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakve gluposti valjate, a pricate o ljubomori i kompleksima.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    pa evo po ovim primjerima se vidi da ih nema malo, zasto ih ne staviti u poseban kos i pod posebnim nazivom?

  8. #33
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ti si pravi primjer Crnogorca.
    Sve znas, za sve imas naziv, ultra si inteligentan, a iskustva imas samo sa drkanjem svog kurca.

    Niti si trenirao u teretani, niti si radio krosfit, ali je tvoj mozak lako podlegao floskulama vezano za oboje. I na osnovu 0% iskustva si ODLUCIO da sve znas i o svemu pricas.
    Razmisli malo o ovome ako i u zivotu znas sve i razumijes se u sve, ako lako sudis i presudjujes o necemu o cemu mislis da znas sve.

    Trenirati bilo sta je bolje nego ne trenirati nista. Meni je licno drago zbog teme, konacno se nece uplitati krosfit i lifting.

    Ali ako vec postoji tema iskoristite je za podjelu iskustava vi koji trenirate, a ne za gluposti.

  9. #34
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    pa ja treniram svaki dan, razboj, vratilo, trcanje, sklekove, cucnjeve itd. te vjezbe za koje mi nije potrebna posebna oprema, ali za pravi crossfit su potrebni tegovi, medicinke itd. a ja to nemam. Nije bas da nisam treniraoi da ne treniram, glupo bi bilo voljet nesto a da nisi u tome barem malo.

  10. #35
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahhahah ljubomora, isto koliko je Nike ljubomoran na Wink
    Nemoj samo reć đevojci da ideš na crossfit, jer će ti reći da je bolje da oboje tražite nove muškarce...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #36
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    to kad nekoga ogovaras i pricas iza ledja da te ne cuje je ljubomorno ponasanje.

    evo fin trening:

    Last edited by Solid; 02-05-16 at 13:21.

  12. #37
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast. Ovo ima nekog smisla, za razliku od dizaca tegova odnosno disfunkcionalnih gejeva koji se fotografisu po WC-ima. Podji na temu LGBT bodibliding, biće ti jasno zasto su ljubomorni i sujetni.

  13. #38
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ti si pravi primjer Crnogorca.
    Sve znas, za sve imas naziv, ultra si inteligentan, a iskustva imas samo sa drkanjem svog kurca.

    Niti si trenirao u teretani, niti si radio krosfit, ali je tvoj mozak lako podlegao floskulama vezano za oboje. I na osnovu 0% iskustva si ODLUCIO da sve znas i o svemu pricas.
    Razmisli malo o ovome ako i u zivotu znas sve i razumijes se u sve, ako lako sudis i presudjujes o necemu o cemu mislis da znas sve.

    Trenirati bilo sta je bolje nego ne trenirati nista. Meni je licno drago zbog teme, konacno se nece uplitati krosfit i lifting.

    Ali ako vec postoji tema iskoristite je za podjelu iskustava vi koji trenirate, a ne za gluposti.

    Ne znam sto si htio reci sa ovim, tacno?

    Sve sto su rekli vezano za teretane i pojedine penale koji obitavaju tamo je tacno. Naravno da nisu svi ljudi takvi ali ih ima, dovoljno.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nit sam napucan nit se tripujem na treninge ali eto iz par puta sam isao u soko gym po nekoliko mjeseci.
    To bi trebalo da bude kao neka furacka teretana. Nikad nijesam dozivio ovo o cemu vi pricate. Stereotipi klasicni.

  15. #40
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    ti si jedan od njih pa to ni ne primjecujes

  16. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Neka sektasu.

  17. #42
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ваља ућ' сваки дан по мало на форум, да се чо'ек исмије мало


    Ја сам љубоморан на кросфит гете, ето, признајем
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    evo ti mene nazivas sektasem, aj objasni mi ima li to kakve veze sa stereotipom ili klevetom ili sam stvarno sektas?

    na kraju krajeva kako ce neko bit ljubomoran na tebe, ti si gej. Ljudi su ljubomrni na nesto sto je dobro, na nekog ko je uspjesan... normalno da niko nece bit ljubomoran na tebe.
    Last edited by Solid; 02-05-16 at 14:35.

  19. #44
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    U mojoj teretani ne postoje ljudi o kojima se odje govori. Uglavnom su to momci koji rade tegove + boks + kardio. Kao i ja uostalom. Odgovorno tvrdim da od 50ljudi koje ja tamo znam nijedan ne koristi nezdrave stvari. Ima onih koji u gram znaju sta pojedu i ja to respektujem. Meni licno je to opterecenje.

    Ja treniram prvenstveno da bih sebe oslobodio svakodnevnog stresa sa posla i iz zivota. Trudim se hraniti zdravo koliko mi to vrijeme i prihodi dozvoljavaju. To mi je prosto nacin zivota.

    Protiv krosfita apsolutno nemam nista, ali imam protiv poredjenja sa teretanom.

    186cm sam visok i tezak 104kg.. Mozemo da testiramo vasu funkcionalnost i moju disfunkcionalnost kad god hocete. Da vidimo sta vi sa krosfita mozete, a ja ne mogu. A ja cu onda vama naci bar 5 stvari koje vi necete moci, a ja hocu.

    Radio sam dva treninga sa momcima sa krosfita i ono sto mi smeta je nepravilno izvodjenje vjezbi. Za koje mi iskustvo govori da ce doci na naplatu. Uostalom pola njih se zali na razne stvari tamo..koljeno, rame, potkoljenica, list...itd..

  20. #45
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    A svakako da postoje razlike, momci sa jrosfita ne mogu da rade da velikim težinama, momci iz teretane su slabi sa vježbama kao što su apsolutni zgibovi, trčanjw itd. Jer au masivni.
    Čupatelj

  21. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja ne mogu biti dobar gej? Gejevi su u biti losi?

  22. #47
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    možeš ti bit dobar gej, ali gej kao gej je u startu loše. To je isto kao kad jedeš 10 kila meda u kojem se nalazi jedan gram govneta, koliko god da je dobar med onaj jedan gram govneta ti zgadi komplet 10 kila meda i ti sve to bačiš u smeće.

  23. #48
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    U mojoj teretani ne postoje ljudi o kojima se odje govori. Uglavnom su to momci koji rade tegove + boks + kardio. Kao i ja uostalom. Odgovorno tvrdim da od 50ljudi koje ja tamo znam nijedan ne koristi nezdrave stvari. Ima onih koji u gram znaju sta pojedu i ja to respektujem. Meni licno je to opterecenje.

    Ja treniram prvenstveno da bih sebe oslobodio svakodnevnog stresa sa posla i iz zivota. Trudim se hraniti zdravo koliko mi to vrijeme i prihodi dozvoljavaju. To mi je prosto nacin zivota.

    Protiv krosfita apsolutno nemam nista, ali imam protiv poredjenja sa teretanom.

    186cm sam visok i tezak 104kg.. Mozemo da testiramo vasu funkcionalnost i moju disfunkcionalnost kad god hocete. Da vidimo sta vi sa krosfita mozete, a ja ne mogu. A ja cu onda vama naci bar 5 stvari koje vi necete moci, a ja hocu.

    Radio sam dva treninga sa momcima sa krosfita i ono sto mi smeta je nepravilno izvodjenje vjezbi. Za koje mi iskustvo govori da ce doci na naplatu. Uostalom pola njih se zali na razne stvari tamo..koljeno, rame, potkoljenica, list...itd..
    Gledaj. Ja kad sam poceo radio sam sa 10kg ili sa praznom sipkom itd. Dok nijesam naucio kako i sta. Tj dok me nijesu naucili. Sad se sve pravilno radi. Bole ramena i koljena ljude koji oce da zanemare formu. Jer vide tebe koji radis sa 60kg a oni moraju sa 20. I odmah a on je bolji od mene bla bla. Nasa posla.

    Ja treniram za sebe ne za druge.

    Naucio sam pravilna izvodjenja vjezbi. Imao sam problem sa koljenom pa mi je svaki trening trener pomagao i stezali koljeno i cuda. Ali problem nije sa crossfita vec sa pada sa motora. I sad vise problem nemam. Imam ako radim cucanj sa 100kg. Ali sam probao vidim imam problem i sad radim do 70kg i gotovo. Neci sebe da dovedem u situaciju da moram da lezim 3 mjeseca jer sam idiot.

    Ovako radim kako mi odgovara i cao.

    Crossfiteri mogu 90% vjezbi da urade koju bilderi rade.

    Kaskaju sa bendz press jer se malo radi na cross ali se rade sklekovi i cuda.

    Ja nemam nista protiv clasicnog bodybildinga. Ali prica da je crossfit sekta i kako su fiteri djevojcice. Prica kao Vukova. Meni je to glupost najstrasnija.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  24. #49
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    možeš ti bit dobar gej, ali gej kao gej je u startu loše. To je isto kao kad jedeš 10 kila meda u kojem se nalazi jedan gram govneta, koliko god da je dobar med onaj jedan gram govneta ti zgadi komplet 10 kila meda i ti sve to bačiš u smeće.
    Imas predrasude prema gej populaciji a ne poznajes nijednog geja. Ja poznajem dosta krosfitera cak ih imam i u familiji klasicni su sektasi.

  25. #50
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,404
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Ne znam đe ti tvoji članovi familije idu da treniraju pa su od njih napravili sektaše, ali posmatram sport kao sport, čisto sumnjam da ima ikakve veze sa sektašlukom, ne znam što će ti to trolovanje i spamovanje, bolje pogledaj kako da nađeš neku đevojku, barem pokušaj da se izliječiš .

Page 2 of 17 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 33
    Last Post: 27-04-16, 19:22
  2. Crossfit
    By Gotti in forum Ostali sportovi
    Replies: 24
    Last Post: 13-04-15, 23:10
  3. Usluge Sala za,fitnese,box,crossfit...
    By dadopg in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 02-10-14, 21:42
  4. Crossfit
    By Sasamannn in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-12, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •