Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 196

Thread: Izbor Laptop-a?

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default Izbor Laptop-a?

    Drug uzima lap top, pa mu treba mala pomoć prilikom izbora... Konfig su slične, treba mu prvenstveno za muziku, filmove i surf... Što će reći da je najbitnija stavka prilikom ocjenjivanja pouzdanost, posle toga brzina...

    U opticaju su sledeća 2 modela (mora biti jedan od ova 2, jer samo to može da uzme na rate):

    1. Dell 3542 2957u

    Graphics Information: HD Graphics
    Processor Type: Intel Celeron
    Hard Drive Capacity: 500 GB
    Color: Multicolor
    Display Technology: LED Backlight, HD Truelife Display
    Resolution: 720p
    Manufacturer: Dell Consumer
    Form Factor: Laptop
    Processor Speed: 1.40 GHz
    Maximum RAM Supported: 8 GB
    Connector Type: 1 x DC-in, 1 x Ethernet, 1 x HDMI, 1 x Headphone/Microphone, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
    Operating System: Windows 10
    Battery Life: 6 hours 33 minutes
    Model: I3542-0000BLKWM
    Screen Size: 15.6"Interface Type: 3-in-1 card reader 1 x (SD Memory Card), 1 x (SDHC), 1 x (SDXC)
    Brand: Dell
    Video Game Platform: PC
    Condition: New
    Has Bluetooth: Y
    Manufacturer Part Number: i3542-0000BLK
    RAM Memory: 4 GB
    Accessories Included: Power Cord , Battery
    Assembled Product Dimensions (L x W x H): 10.50 x 15.00 x 1.00 IN


    2. Asus x553ma-xx490d


    Šifra artikla: 6767245
    EAN kod: 4716659981121
    Model: X553MA-XX490D
    Procesor: Intel® Celeron® Processor N2840 (1M Cache, up to 2.58 GHz)
    Memorija: 4GB DDR3 1600Mhz (jedan slot, maksimalno podržano 8GB)
    Hard disk: 500GB 5.400rpm
    Grafička kartica: Intel® HD Graphics
    Ekran: 15.6" WXGA, High-brightness 200-nit, Glossy
    Optički uređaj: DVD±RW DL
    Mreža: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth™ 4.0, Fast Ethernet 10/100Mbps
    Povezivanje: 1x HDMI, 1xVGA D-sub, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xRJ-45, 1x 3.5mm
    Web kamera: VGA
    Način unosa podataka: EN tastatura sa numeričkim delom, i Multi-touch touchpad
    Baterija: Litijum-polimerska 2-cell
    Ostalo: Čitač kartica: 2-u-1, Kensington security, High Definition, SonicMaster 2.0 zvučnici, ugrađen mikrofon
    Boja: Crna
    Masa: 2.2kg
    Rezolucija ekrana: 1.366 x 768
    Broj jezgara: 2
    #fakenews

  2. #2
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    ASUS besumlje.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,792
    Thanks Thanks Given 
    4,683
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Dell daje 3god garanciju, Asus 2. Sto se pouzdanosti tice, mogu iz iskustva mog a i drugih da kazem da je bilo dosta vracanja Dell laptopova na servis zbog problema sa maticnim plocama. Sad ne znam konkretno za ovaj model ali znam da je bilo problema. Takodje s obzirom da je za privatne svrhe taj win10 licenciran mu je bespotreban if u know what I mean.

    S obzirom da mu je za multimediju laptop, kucam upravo sa Asusovog laptopa i mogu da kazem da su ovi SonicMaster zvucnici fenomenalni. Vidim da je glossy display tako da ga ne bi preporucivao za neki kancelarijski posao ali sto se tice multimedije ok je. Tako da je moj glas za Asus
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Ovaj procesor u Asus ne bi nikom preporučio. Derivati Atoma u 2016 godini nikom ne trebaju.
    Nije ni Dell bolji po tom pitanju...

    Bukvalno uzmi koji ti je fizički ljepši

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #5
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ja bih uzeo ovaj prvi jer mu je display multicolor i baterija mu traje 6 sati i još na rate. Banja!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Uzeo je Asus sinoJ... Bukvalno mu treba samo da šiba muziku i filmove (preko externih uređaja), i office stvari, tako da će poslužiti sigurno... Hvala svima na pomoći...
    #fakenews

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Treba mi laptop za internet i muziku, tacnije za gledanje livestream sadrzaja na internetu, pa me zanima oce li ovaj skromni procesor i grafika biti dovoljni za to, tj. da mi stream ne koci, crashuje i slicno.

    http://www.tehnomax.me/racunari-i-pe...view/123/10864

  8. #8
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,275
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Treba mi laptop za internet i muziku, tacnije za gledanje livestream sadrzaja na internetu, pa me zanima oce li ovaj skromni procesor i grafika biti dovoljni za to, tj. da mi stream ne koci, crashuje i slicno.

    http://www.tehnomax.me/racunari-i-pe...view/123/10864
    Moze.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,792
    Thanks Thanks Given 
    4,683
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Sve preporuke za Asus N seriju, uzeh prije neki dan Asus N752VX-GC106D i odusevljen sam. Ekran je perverzija, IPS. Kvalitet izrade samog laptopa je odlicna, kao i tastatura koja je top. Bang & Olufsen zvucnici da vise ne trebaju externi zvucnici, tesko da ima bolji 17" do 900e. Mislim bilo je, ali plastikaneri.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Može li se šta pristojno uzeti za oko 500e, da ima IPS ekran, jer ovo namještanje uglova ubija? Ništa previše zahtjevno da pokreće, autocad, office najteže.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    197
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tales View Post
    Može li se šta pristojno uzeti za oko 500e, da ima IPS ekran, jer ovo namještanje uglova ubija? Ništa previše zahtjevno da pokreće, autocad, office najteže.
    Nesto ovako, https://www.winwin.rs/laptop-i-table...0-8640765.html , s tim da bi ti preporucio da mu dodas jos 4Gb rama, pa kasnije jos koji SSD, ali uglavnom ovo bi ti bilo dosta dobro...

    Ali dodavanje RAM-a na ovaj model je dosta tesko, ako bi ti prodavac to zavrsio onda bi ti bilo top, izaslo bi ti oko 500...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Isplati li se uzeti Ryzen 3 2200u u odnosu na i3 7100u?

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    DA! Isplati, značajno je brži!

  14. #14
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    To i pomislih, pri tom je i povoljniji.

  15. #15
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Naravno da treba uzeti u obzir i ostale komponente, diskovi, ram, ekran i grafička na tom intelu ali generalno ako su slični onda je bez daljnjeg ryzen bolja kupovina.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da i neke lapove svrsta u gaming katerogriju pa da se zna za ubuduce ako neko zeli gejmat da uzme taj ili taj.











    Tutuapp 9apps Showbox
    Last edited by stanliv; 05-10-19 at 18:51.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Asus x553ma je dobar izbor [SIZE=1]avast driver jiofi.local.html[/SIZE]

  18. #18
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto mislite o Macbook Air M1,
    Valja li za pocetnika za kodiranje?hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #19
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    ne,početniku treba solidno velika površina ostalo je nebitno.m1 je odličan sam po sebi ali jedino po ovim ciframa ima smisla za bar poluprofi content kreatore sastvarnom potrebom za mobilnošću i epl entuzijaste,za sve ostale je porez za novotariju (ili tzv 'early adopter fee') preveliki ili je prosto nepraktičan.

    ako baš mora laptop bez dodatnog monitora hp ima u mid i premium mid najbolji odabir 17tica,ali opet treba ti bar 2k panel i da možeš da trpiš windows skrndelj scaling.

    dobar veliki nenaporan monitor i pristojan desktop uz tebi ugodnu tastaturu i miš bi bio ideal,ovo ti pišem kao neko ko se 15+ godina bavi profi tekstom na računaru.laptop može da odmjeni samo kućište ali monitor i pogotovo tastaturu ne,sve i kad bi našao thinkpada sa 17 inča,VA panelom i 2+ k rezolucijom,što ne vjerujem da postoji...

  20. #20
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Kodiranje na bilo cemu, samo instaliras Debian/Ubuntu(zasnovan na Debianu) i mirne si glave.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Aj da se nadovezem na ovu temu kao najsvjeziju, nece Medo zamjerit'

    Znam da su sanse da ista trgujem, posebno kod nas ravne nuli al' ajde.. ne kosta me nista da pitam i probam.

    Naime, imam neki stariji Asus Zenbook sa kojim sam bio generalno zadovoljan duzi niz godina ali vrijeme cini svoje i vise nije sto je nekad bio. Ni hardverski a ni softverski.

    Hardverski 'hinge' vise ne drzi kao nekad, valjda je nekome i pao pa sad izmedju odredjenih pozicija 'sam ide' sto mi nikako ne odgovara.

    Softverski je uvijek imao manu sto ima jako malo interne memorije (tipa 100-injak GB) a i komponente su jednostavno stare makar 5-6 godina (cini mi se).

    Ono sto bi trazio je upravo zamjena za njega, tj. nesto slicno samo bolje.

    Recimo i dalje je jako bitno da je "thin and light", tj. (ultra)portabilnost je na prvom mjestu. Ne mora da bude 1kg ali bi idealno bilo da bude do 1.5kg-1.6kg, moze i malko vise u ekstremnim slucajevima ali nikako 2kg.

    CPU: Intel vs Ryzen me ne zanima vele. Ryzen eto nudi mozda malo vise za manje para pa je zato prednost inace nisam nikakav fanboy ni jednog ni drugog.

    RAM: 16gb, ni manje ni vise. Prosli je imao 8GB. Iako je to za nasu ponudu standard, realno je odavno prevazidjeno. Vecina telefona ima vise od toga pa mi ne pada na pamet da uzimam laptop koji bi imao manje od 16GB. Vise od toga nije potrebno i bio bi overkill bez potrebe.

    GPU: Integrisana. Znam da se mogu uzet' odredjeni 'gaming' laptopovi sa solidnim grafickim za pristojne novce (opet je to relativno kod nas ali uopsteno govoreci) ali to onda vise nije portabilni laptop. Zbog toga graficka treba da bude integrisana ili eventualno one male, ekonomicne (u smislu potrebne sange) poput MX130/150/itd. I tu je opet Ryzen bolji jer nudi mnogo bolje GPU rezultate sa integrisanom GPU na samom cipu.

    HDD/SSD: Iskljucivo SSD. Nista ispod 512GB SSD-a. 1TB je pusta zelja vjerovatno ali to je to u principu. Ne zanimaju me kombinacije SSD/HDD niti HDD u bilo kojemm drugom obliku. SSD 500GB/1TB i to je to.

    Ekran: Kao sto se moze pretpostavit' - manji. To moze bit' od 13" preko 13.3" pa do 14". Ispod 13" mi je presmijesno i skoro neupotrebljivo, preko 14" (15.6"+) nikako ne mogu da "stanu" u zeljenu portabilnost. 1080p je sasvim dovoljno. 4K bi bilo previse skupo bez neke realne potrebe na toj velicini ekrana. 'Touch' isto nepotreban. Ne bi mi smetao ali bi znatno uticao na cijenu a nije mi vele bitan. Trebao bi da bude solidan panel a ne recimo smece kao kod "Acer Swift 3" koji mi po mnogo cemu odgovara ali mu je ekran totalni smece - od same osvjetljenosti koja je ocajna pa do boja koja je ispod svakog minimuma sto utice na bilo kakav rad, da ne pominjem paljenje Photoshop-a povremeno. Ne mora da ima 99% RGB ali imat 30% je zastidje iskreno. Nikakvi super "herci" nisu potrebni, nece se na njemu igrat' kompetitivno PUBG, COD ili sta je vec popularno danas...

    Budzet: kontam da je to najvaznije ali to nekako dodje i najteze. Jer iskreno kad vidim recimo bas taj 'Swift 3' sa Ryzenom koji se "preko bare" prodaje za 400-500e a onda kod nas za preko 1000e, mala me snaga u'vati. Necemo zvakat' istu pricu sa kojom se i sam slazem "ako ti se svidja cijena tamo, ti ga tamo i kupi" ali je taj "gap" zaista sve veci i veci i bas nije lako dat' 2x vise novca za nesto sto apsolutno ne vrijedi toliko. Ja definitivno nisam planirao da predjem 1000e a ocekivao sam da ce to bit' i manje ali gledajuci nasu ponudu... izgleda tesko. Moj Zenbook sam polovan platio preko 500e ako se ne varam a vjerovatno se na eBay nalazio za 1/3 toga. Trziste nam je truba.

    Ima tu jos nekih sitnica koje mi znace i koje su mi manje ili vise bitne... recimo mora da ima kameru i kamera mora da bude pozicionirana na krstenom mjestu, ne da iz dugmeta vidi i gleda pravo u nosne supljine. To je glavni razlog zbog kojeg je "Huawei MateBook" automatski ispao iz 'trke'. Cak sam i onaj jeftiniji "D14" model gledao ali dzabe kad su kametu smjetili dolje kao degenerici... Jos to mjesto opravdavaju sa "sugurnosnom opcijom". Druze, ko je zabrinut za sigurnost nalijepice nesto na nju kad je ne koristi ili ce kupit' "cep" sa Ali-ja za 30 centi, nemojte mi glupe price prodavat', pls.

    Dalje, valjalo bi da ima "blacklight" na tastaturi. Nikako RGB (iako ne idem na 'gaming' pa ne bi ni trebalo), vec normalni, bijeli 'backlight'. Kockasta dugmad, oni oblici koje neke proizvodjacu furaju (Lenovo mi pada na pamet a nije jedini) ne kapiram niti mi odgovaraju. Druze, nema potrebe da izmisljas 'toplu vodu' da bi bio drugaciji. Nemoj mi rombove stavljat' kao tipke nego normalna cetvrtasta dugmad koja su takva kakva su oduvijek. Strelice bi trebalo da budu jasno odvojene, ono kad se stapaju za ostatkom mi generalno ne odgovarala a kad je jedna tipka podjeljena na dvije (recimo gore/dolje kao jedna tipa na dvije polovine) mi je vec kriminal, za kaznu zatvora.

    Znaci informativno... gledao sam pomenuti 'Acer Swift 3' i generalno mi odgovara, najvise zbog cijene ali i drugih stvari. Ali preko onog ekrana jednostavno tesko da mogu da predjem, bas tesko. Uz to mu je kamera kriminalna. Ne koristim je precesto ali kad je koristim ne bih da uzimam laptop u 2021 a da je kvalitet slike kao na Nokiji prije deceniju. Gledao sam i pomenuti "Huawei MateBook", (uglavnom 14" verzije) ali kao sto rekoh - glavni problem je upravo ta kamerica. A i generalno je kod nas preskup. Tacnije kod nas ga nisam vele ni gledao ali jesam recimo u HR gdje je "jeftini" D14 nekih 'iljadu eura a recimo 'pro' je duplo skuplji - oko 2 'iljade. Ja sam generalno odavno zaljubljen u "Dell XPS 13" i mislim da je on najblizi onome sto trazim, po mnogo cemu. I to recimo model od prosle godine (9300) ali opet je tu nase trziste gdje se taj skoro i ne moze nac' (ovo sto je gledam je staro 2-3 godine) i to se prodaje kao da je model od sledece godine... Evo samo jedan primjer - najjeftiniji XPS 13 u Multicom-u je XPS 13 7390. Ljudi, to je model od prije 2 godine, 2019. je izasao a cijena kod nas mu je "simbolicnih" 1730 eura!!! Znaci skakanje po mozgu.

    Eto, to je to manje-vise. Ako nastavim da pisem vjerujem da niko nece nac' nijedan laptop da mi odgovara

    Pa ako neko ima neku preporuku ili sl. neka javi.

    Ako ne, ostacu sa ovim krsem jos neko vrijeme a onda sledece godine (ili oko nove) gledat' da uzmem nesto ali u nekoj drugoj zemlji jer ovo kod nas je svakim danom sve nenormalnije kad je komp tehnika u pitanju... Jbt. gledam laptopove od po 2 'iljade eura koji su "quadcore". Aloooooooooooooo, 4 ebena jezgra sa 8GB rama ti prodajes 3x vise nego sto vrijedi i to ti je kao neki 'premium laptop'. Ja ne vjerujem, srece mi moje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #22
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    zakon ponude i potraznje.elem,imas spomenuti matebook na forumu,ako je toliko tesko malo nagnuti glavu ako te bas toliko nervira ugao sta da ti kazem...mimo toga neki hp envy da ti neko donese kad iskoci na akciji u srbiji ili od madjara to su ti trenutno jedine opcije.ne bi racunao da ce situacija ekstremno znacajno da se popravi dogodine pogotovo u cg...

  23. #23
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Koleginica skoro trgovala, odličan, ali prelazi malo budžet... Možda može i jeftinije da se nađe...

    https://www.multicom.me/racunari-i-o...11t-83551.html

    Nisam provjeravao da li baš sve zahtjeve zadovoljava, ali osnovne da...
    #fakenews

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    zakon ponude i potraznje.elem,imas spomenuti matebook na forumu,ako je toliko tesko malo nagnuti glavu ako te bas toliko nervira ugao sta da ti kazem...mimo toga neki hp envy da ti neko donese kad iskoci na akciji u srbiji ili od madjara to su ti trenutno jedine opcije.ne bi racunao da ce situacija ekstremno znacajno da se popravi dogodine pogotovo u cg...
    Ma definitivno ne ocekujem ja nikakve promjene kad je CG trziste u pitanju.

    Ja znam da jedino kol'ko tol'ko moze u SRB da se nadje nesto jeftinije i to vise zbog pomenutih Madjara nego zbog njih samih.

    Mi smo vazda neka "peta ruka" + dostina modela koji dolaze kod nas su "za desete zemlje svijeta" ali da ne idem u sirinu problematike.

    Nervira me kamera ispod dugmeta definitivno. Ne mogu da shvatim taj potez, ne kapiram ga i ne prihvatam ga. Nije to samo nagnut' malo glavu, probao sam u praksi i apsolutno nije tako nego je 'akward' sve vrijeme, ma kako se postavio. Uz to, ne smijes da taknes tastaturu jer ti prsti zaklanjaju vecinu vidnog polja kamere. Sve u svemu po meni ogroman promasaj koji se srecom nije siroko prosirio a nadam se da ce i Huawei da ga batali.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Koleginica skoro trgovala, odličan, ali prelazi malo budžet... Možda može i jeftinije da se nađe...

    https://www.multicom.me/racunari-i-o...11t-83551.html

    Nisam provjeravao da li baš sve zahtjeve zadovoljava, ali osnovne da...
    Pa da, to je to sto sam najvise i gledao ovih dana... Sa mog starog Zenbook-a na Zenbook.

    Eventualno na nize rangiranog (i jeftinijeg) VivoBook-a koji jeste veci i tezi ali opet je to taman negdje do granice - 1.8kg i to za veci ekran od 15".

    Imam jos nesto vremena da se smislim pa da trgujem nesto od toga kod nas ili da ostavim to za iducu godinu. Ne zato sto ce trziste bit' bolje nego cu ja imat' vece mogucnosti oko nabavke iz US.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #25
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    324
    Thanked in
    188 Posts

    Default

    Fidel, ne budi stipsa

    Otvori se za neki X1 Carbon

    Pogotovo ako imaš mogućnosti da trguješ vani, može se naći povoljna ponuda.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Veliki Izbor POLOVNIH Laptop Racunara sa GARANCIJOM
    By mirfa in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 35
    Last Post: 25-02-15, 00:01
  2. Prodajem Velii izbor POLOVNIH LAPTOP-ova, kompjuterske komponente
    By TCK in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 28-07-14, 22:41
  3. Prodajem Veliki izbor POLOVNIH LAPTOP-ova, kompjuterske komponente
    By TCK in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 14
    Last Post: 14-07-14, 22:32
  4. Prodajem Veliki izbor POLOVNIH LAPTOP-ova, kompjuterske komponente
    By TCK in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 43
    Last Post: 01-07-14, 10:09
  5. Prodajem Veliki izbor POLOVNIH LAPTOP-ova
    By TCK in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 30
    Last Post: 17-06-14, 11:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •