Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 101 to 125 of 183

Thread: Poznate licnosti koje ne podnosite!

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Ana Stanic

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Aleksandra Jeftanović...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #103
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default



  4. #104
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzaji nije mjesto odje.

    Tijana Dapcevic
    Iva Pavlovic
    Bane Zugic
    aj popij casu jaja

  5. #105
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Interesantna tema, jer je opštepoznato da najmanje podnosimo one što protiv njih ništa ne smijemo reći.

    Vjerovatno ne bih ni ušao ovu temu da ne viđeh e stalno visi u izlogu poput one čapre jagnjeta koga su upravo nabili na ražanj. Odlučih se da uđem kad ono - međutim...

    Jer...

    Jer sam naprosto bio, ne zatečen, već žestoko potresen kad zatekoh svu onu obrazovanu i pametnu CG-mladost kako zarozanih gaća, sa uspaljenim ponosom ulijeće u ovaj novotvoreni opštenarodni duhovni - nužnik - kako bi ostalom općinstvu demonstrirala žestinu svog (duhovnog) - proliva.

    Vjerovatno je to zasluga mojih predaka, koji su me upućivali da budem suzdržan i poštujem svakog i to mimo ličnih osjećaja, jer svako pokušava da odživi svoj "zadat" život, onako kako sam smatra da je najbolje. Uvijek se, iako sa sjetom, sjetim moga strica Laza Stevova, u 21. godini teško ranjenog na Tarabošu, koji je jednom, kad su ga "na sto crnijeh jada" i konačno ubijedili da je neki njemu poznat čoek, zapravo ništačoek i velika pogan, samo sjetno izgovorio;

    " E greote od toga čoeka..."

    Ovi moji nazori nijesu došli sa odmaklim godinama, jer se sjećam kada sam nekad obijao samoupravne šaltere itekako bio zatečen pri pogledu na sve one mrzovoljne i nabusite ženetine i to sve do onoga dana kad mi je na um palo da ih zamislim kako izgledaju kad se i da li se uopšte - jebu...

    Toliko od (dežurnog) matufa

    - M -

  6. #106
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    E moj dobri metuzaleme...
    A moja tema https://forum.cdm.me/showthread.php?...koje-podnosite zvrji prazna i pored 46 bacanja pogleda na nju... Eeeee...

  7. #107
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok





    Dusko Markovic
    aj popij casu jaja

  8. #108
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Dj Sofi a?
    uh, izlazi mi sve što jedna iz mojih prijatelja lajkuje. nema što i koga nije ispljuvala, a onda na tv-u kaže kako treba da gleda svoja posla.
    rijetko dokona žena.
    nekako me boli uvo zašto drugi ljudi ovo i ono, nešto i tako to.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #109
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Azra Jasavic a kakav gadluk od zene, jel pominjana? Dodao bih i najveceg hemoroida onaj Vesovic pr dps-a.. Pihhhh

  10. #110
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metuzalem View Post
    Vjerovatno ne bih ni ušao ovu temu da ne viđeh e stalno visi u izlogu poput one čapre jagnjeta koga su upravo nabili na ražanj. Odlučih se da uđem kad ono - međutim...

    Jer...

    Jer sam naprosto bio, ne zatečen, već žestoko potresen kad zatekoh svu onu obrazovanu i pametnu CG-mladost kako zarozanih gaća, sa uspaljenim ponosom ulijeće u ovaj novotvoreni opštenarodni duhovni - nužnik - kako bi ostalom općinstvu demonstrirala žestinu svog (duhovnog) - proliva.

    Vjerovatno je to zasluga mojih predaka, koji su me upućivali da budem suzdržan i poštujem svakog i to mimo ličnih osjećaja, jer svako pokušava da odživi svoj "zadat" život, onako kako sam smatra da je najbolje. Uvijek se, iako sa sjetom, sjetim moga strica Laza Stevova, u 21. godini teško ranjenog na Tarabošu, koji je jednom, kad su ga "na sto crnijeh jada" i konačno ubijedili da je neki njemu poznat čoek, zapravo ništačoek i velika pogan, samo sjetno izgovorio;

    " E greote od toga čoeka..."

    Ovi moji nazori nijesu došli sa odmaklim godinama, jer se sjećam kada sam nekad obijao samoupravne šaltere itekako bio zatečen pri pogledu na sve one mrzovoljne i nabusite ženetine i to sve do onoga dana kad mi je na um palo da ih zamislim kako izgledaju kad se i da li se uopšte - jebu...

    Toliko od (dežurnog) matufa

    - M -

    Ima tu drugi par rukavica, danas se televizija i uopšte javna scena pretvolila u jedan nužnik đe se polupismene i priglupe osobe promovišu i daju nam smjernice, kako, đe i što. Ovaj thread posmatram kao reakciju ljudi koji su dovoljno samosvjesni da im raznorazne spodobe ne mogu prodavati mudha za bubrege.
    Naravno najbolje je ne pratiti tv, kao što ja radim, ali ne može se živjeti u saksiju tako da se lako dolazi u kontakt sa gorepomenutim.

    Poseban slučaj je famelja Đoković i njen član od koga ospe dobijam tj gospođa Jelena, cijenim njegove sportske uspjehe i tu je tačka.
    Samo mutavi ne vidi da se tu radi o pripremi terena za novog kralja-presjednika Srbije sa sve savršenom porodicom, ne zanima me oće li uspjeti u tome ali me iritira način na koji se to promoviše.

    Fala što ste me saslušali, izbačih ovu safru na ranu zoru haha...

  11. #111
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default



    Ja mislim da je ovo kraj.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #112
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja mislim da je ovo kraj.
    Izgleda nije jos

    -Sasa Djani Curcic
    -Cecin mali (mislim da ga je neko pomenuo)
    -Boki 13
    -Ivica Dacic
    -Sandra Afrika ( jes ona lijepa i sve to ali kad progovori.. ne znam, jednostavno ne mogu )
    Last edited by nemam ti kad; 04-04-16 at 01:56.

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Zana Gardasevic!

  14. #114
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Dje je iskopa?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Onaj pipun sa usima, Knezevic, politicar, sto se zalijetao na onog policajca od 150 kila da ga bije.
    Last edited by mexiko; 02-04-16 at 22:28.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Zana Gardasevic!
    Ivona Čović
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #117
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Boris Rezak
    Zeljko Vasic
    Onaj imbecil iz Amadeus benda sa tetovazom preko glave.
    Aleksandra Radovic
    Što Boris? Ja baš njega nikad niejsam vidjela na tv-u, mada ni ne gledam ga previše...a divno pjeva, izuzetno! Što njega BRE!?
    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ima tu drugi par rukavica, danas se televizija i uopšte javna scena pretvolila u jedan nužnik đe se polupismene i priglupe osobe promovišu i daju nam smjernice, kako, đe i što. Ovaj thread posmatram kao reakciju ljudi koji su dovoljno samosvjesni da im raznorazne spodobe ne mogu prodavati mudha za bubrege.
    Naravno najbolje je ne pratiti tv, kao što ja radim, ali ne može se živjeti u saksiju tako da se lako dolazi u kontakt sa gorepomenutim.

    Poseban slučaj je famelja Đoković i njen član od koga ospe dobijam tj gospođa Jelena, cijenim njegove sportske uspjehe i tu je tačka.
    Samo mutavi ne vidi da se tu radi o pripremi terena za novog kralja-presjednika Srbije sa sve savršenom porodicom, ne zanima me oće li uspjeti u tome ali me iritira način na koji se to promoviše.

    Fala što ste me saslušali, izbačih ovu safru na ranu zoru haha...
    Mene si slatko nasmijao ovim postom pošto meni nikad na pamet nije palo ovo što ti napisa!? Čuš predsjednik?!
    Ne znam ko će biti u pravu, ti ili ja, naravno, ali meni ovo liči na teoriju zavjere

    Lično jako poštujem i sportske uspjehe i ličnost Novaka Đokovića...Mislim da je velika stvar biti br jedan u bilo kojem sportu pa mi nije čudo što je on toliko eksponiran, a Srbija kao njegova domovina ponosna na to i jedva čeka da ugrabi malo kolača...što se tiče porodice, stvarno mislim da niej porodica kriva što je eksponirana, opet je Nole razlog, novinari jedva čekaju nešto da uslikaju i pišu, tako da vjerujem da hanuma mu radi ono što se od nje očekuje..po svim mjerilima dobro. Složiću se da ni meni nije tata Srđan presimpatičan, i ne dopada mi se njegov način "korišćenja" sinove slave i svoje- što je uspio da ga dovede dotle ( a nije da nema zasluge, jel? ), ali stvarno nijesam primijetila da Novak i Jelena nešto zloupotrebljavaju ili rade nešto što ne treba...istina je da ja to mnogo ne pratim, nijesam im pratilac na instagramima i fb-profilima, ali svašta pročitam u štampi...mahom ok....ali moguće da ja ne vidim sve...svejedno, jako volim mladog uspješnog čovjek akoji je svojim nevjerovatnim trudom i odricanjima došao do ovoga što ona sad ima...a realno, normano je da nekima i idu na živce iz ko zna kojih razloga
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Ivona Čović
    ne mogu da biliv,a meni je ona nesto super...

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Dje je iskopa?
    taman je iskopanica.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Što Boris? Ja baš njega nikad niejsam vidjela na tv-u, mada ni ne gledam ga previše...a divno pjeva, izuzetno! Što njega BRE!?
    ne znam,antipatican mi je nesto...

    eto vidite kako su ukusi razliciti...



    i za kraj ovaj nepomenik i moze lock:


  19. #119
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Možda jesam opširan, ali ne baš toliko da bih mogao da odgovorim na ovo pitanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #120
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Aca Lukas,def. Imao sam tu "nesrecu" da imam licni konktakt,dal je pijan/trijezan itd covjek je dno dna...

    Pisi Milijana Vako

  21. #121
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Što Boris? Ja baš njega nikad niejsam vidjela na tv-u, mada ni ne gledam ga previše...a divno pjeva, izuzetno! Što njega BRE!?
    Mene si slatko nasmijao ovim postom pošto meni nikad na pamet nije palo ovo što ti napisa!? Čuš predsjednik?!
    Ne znam ko će biti u pravu, ti ili ja, naravno, ali meni ovo liči na teoriju zavjere

    Lično jako poštujem i sportske uspjehe i ličnost Novaka Đokovića...Mislim da je velika stvar biti br jedan u bilo kojem sportu pa mi nije čudo što je on toliko eksponiran, a Srbija kao njegova domovina ponosna na to i jedva čeka da ugrabi malo kolača...što se tiče porodice, stvarno mislim da niej porodica kriva što je eksponirana, opet je Nole razlog, novinari jedva čekaju nešto da uslikaju i pišu, tako da vjerujem da hanuma mu radi ono što se od nje očekuje..po svim mjerilima dobro. Složiću se da ni meni nije tata Srđan presimpatičan, i ne dopada mi se njegov način "korišćenja" sinove slave i svoje- što je uspio da ga dovede dotle ( a nije da nema zasluge, jel? ), ali stvarno nijesam primijetila da Novak i Jelena nešto zloupotrebljavaju ili rade nešto što ne treba...istina je da ja to mnogo ne pratim, nijesam im pratilac na instagramima i fb-profilima, ali svašta pročitam u štampi...mahom ok....ali moguće da ja ne vidim sve...svejedno, jako volim mladog uspješnog čovjek akoji je svojim nevjerovatnim trudom i odricanjima došao do ovoga što ona sad ima...a realno, normano je da nekima i idu na živce iz ko zna kojih razloga
    Nisi primijetila da nešto zloupotrebljavaju ili rade kako "ne treba", eto sama dade odgovor na moju teriju zavjere ili možda vjeruješ da postoji savršena familija?

    Neka troše milione đe god hoće, dobro im učinjelo sami su ih zaradili, samo neka mi glavu ne otvaraju sa savršenošću u svim sferama života.

  22. #122
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nisi primijetila da nešto zloupotrebljavaju ili rade kako "ne treba", eto sama dade odgovor na moju teriju zavjere ili možda vjeruješ da postoji savršena familija?

    Neka troše milione đe god hoće, dobro im učinjelo sami su ih zaradili, samo neka mi glavu ne otvaraju sa savršenošću u svim sferama života.
    Ne stvarno....mada priznajem da ne pratim njihov život, liše Novakovih mečeva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #123
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ti si srećna ako nisi imala prilike da se upoznaš sa likom i djelom moderne supruge, poslovne žene, jogašice, kuvarice itd. Nego bolje je i to nego da pratimo je li se i kad tesla zdravo pokakio.

  24. #124
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tijana Dapcevic +++++v

  25. #125
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default


Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nepoznate osobe koje bi trebale biti poznate.
    By funestis in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 14-09-15, 14:16
  2. ljudi ljucki,kako podnosite ovu vrucinu
    By dugi_9 in forum Centralni
    Replies: 92
    Last Post: 06-07-08, 20:08
  3. Ispadi poznatih licnosti
    By hercules in forum Sve i svašta
    Replies: 58
    Last Post: 03-01-07, 03:19
  4. Pjesme koje ne podnosite?
    By ciara in forum Muzika
    Replies: 84
    Last Post: 27-09-06, 11:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •