Page 131 of 280 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 6999

Thread: Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja

  1. #3251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    to skretanje za deltu pravi ogromni problem.... i ono je 70% krivac sto se prave onolike kolone.... dovoljno je da svako 4to ili 5to auto stane da saceka da skrene lijevo, to onda pokrene lancanu reakciju.... a ne sto vise auta skrene lijevo nego sto ode pravo...a ti sto skrecu liejvo se redovno ovamo prje mosta uguraju iz srednje trake.... da zaobidju guzvu koju svojim ponasanjem sami prave...
    inace ona biciklisticka traka je sad napravila takav haos da svi oni koji idu iz ulica Ksenije Cicvaric i Iva Vizina sad ne mogu bez muke da se ukljuce...
    ja cesto idem tuda i ranije sam bio ili prvi ili drugi u redu da cekam da se ukljucim u Ilije Plamenca....sad redovno bude kolona od 10tak auta.... a i kad dodjes na red, umjetnost je prikljuciti se onamo jer ako odes u srednju traku pravis prekrsaj autoamtski...
    Last edited by E_K_V; 01-12-20 at 08:09.

  2. #3252
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Јесте, одувијек је гужва према кривом мосту, то је једноставно уско грло. Бициклистичка трака је направљена на другој коловозној траци, небитна је за гужву из друге траке.
    Криви мост је чеп, тако је вазда било.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Staza jeste u drugoj traci, ali je isto tako s ove strane put krivog mosta nekad bilo 2 trake, a sad je jedna, ona "izmedju" je za skretanje

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Ono skretanje za deltu,posle krivog mosta ,pravi ozbiljne probleme.U vrijeme kad je zabranjeno,uveliko se skrece.

    Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    to skretanje za deltu pravi ogromni problem.... i ono je 70% krivac sto se prave onolike kolone.... dovoljno je da svako 4to ili 5to auto stane da saceka da skrene lijevo, to onda pokrene lancanu reakciju.... a ne sto vise auta skrene lijevo nego sto ode pravo...a ti sto skrecu liejvo se redovno ovamo prje mosta uguraju iz srednje trake.... da zaobidju guzvu koju svojim ponasanjem sami prave...
    inace ona biciklisticka traka je sad napravila takav haos da svi oni koji idu iz ulica Ksenije Cicvaric i Iva Vizina sad ne mogu bez muke da se ukljuce...
    ja cesto idem tuda i ranije sam bio ili prvi ili drugi u redu da cekam da se ukljucim u Ilije Plamenca....sad redovno bude kolona od 10tak auta.... a i kad dodjes na red, umjetnost je prikljuciti se onamo jer ako odes u srednju traku pravis prekrsaj autoamtski...
    Ono skretanje treba trajno zabranit, i to ne znakom no bankinom do na pola krivog mosta...
    nekad je policija kaznjavala jer stane tamo kod onih zgrada i gleda ko je skrenuo i pljus kazna... sad ne, no ikad se pojave, stoje na raskrsnicu da mole ljude da idu pravo da ne zadrzavaju saobracaj - WTF?!
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  3. #3253
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    evo i u toronto suzavaju saobracajnice

    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  4. #3254
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    evo i u toronto suzavaju saobracajnice

    temporary as pandemic traffic relief...

    eather way - pricamo o 2 potpuna razlicita svijeta... nije poenta kod nas da nikad ne naprave stazu, no da se radi smisleno - edukacija neka, javni prevoz - das ljudima alternativu, pa onda kad opane broj auta ukines trake... do tad privremena staza na trotoaru ili sto god... ili uz ivicu putaa ko sto je regulisano zakonom evo od SFRJ jos...
    a ne, pljus, vise nemate, eto vam pa se snalazite
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  5. #3255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Ono skretanje treba trajno zabranit, i to ne znakom no bankinom do na pola krivog mosta...
    nekad je policija kaznjavala jer stane tamo kod onih zgrada i gleda ko je skrenuo i pljus kazna... sad ne, no ikad se pojave, stoje na raskrsnicu da mole ljude da idu pravo da ne zadrzavaju saobracaj - WTF?!
    bila je i jutros policija... kaznajvala...a onda u viber grupu rasire da je policija pa taj ko i vidi da je tu policija ode 100m gore okrene se polukruzno i vrati se....
    uglavnom....svi znaju da je policija tamo i svi redom skrecu... neke pitam sto skreces lijevo ako je zabranjeno to do 17h....i odgovri im bude, 20 do 5 je...to je to...ne mogu me kaznit... a iza njega kolona do tehnomaxa na zabjelo

  6. #3256
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,731
    Thanks Thanks Given 
    2,388
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    2,594 Posts

    Default

    Kako te ne mogu kaznit ako je 20 do 5?


  7. #3257
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    bila je i jutros policija... kaznajvala...a onda u viber grupu rasire da je policija pa taj ko i vidi da je tu policija ode 100m gore okrene se polukruzno i vrati se....
    uglavnom....svi znaju da je policija tamo i svi redom skrecu... neke pitam sto skreces lijevo ako je zabranjeno to do 17h....i odgovri im bude, 20 do 5 je...to je to...ne mogu me kaznit... a iza njega kolona do tehnomaxa na zabjelo
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Kako te ne mogu kaznit ako je 20 do 5?
    mentally challenged - ne kontaju poentu pojedini vozaci uz to, teska bezobrastina

    tamo inace barem do 18h treba da je zabrana skretanja... jer u 17 je jedan od peek-ova...
    sto ja najgore, svaki drugi krug semaofra neki retard ostane u sred raskrsnice jer je usekao kroz crveno, i onda ovi od cepuraka i ka njima odsjede krug na semafor da se ne pomjere bez eto ako ko skrece put zablela pa se provuce

    p.s. nije stvar para vise, treba uvesti ko skandinavci da se ide malo na psihijatrijsko promatranje za neke ponovljene prekrsaje
    pride i na bilborde da se kace i sramote
    Petar Petrovic - po treci put nije znao da ne treba da skrene lijevo
    i slicno
    Last edited by LuTheDuck; 01-12-20 at 11:51.
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  8. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  9. #3258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    nas je probem sprovodjenje zakona...onoga momenta kad se zakoni pocnu sprovoditi kako treba, onda ce i nasa djeca od nas da nauce kako se postuje zakon pa ce im biti cudno kad neko radi suprotno....
    a kod nas kad neko postuje propise gledaju ga kao ludoga....

  10. The Following User Says Thank You to E_K_V For This Useful Post:


  11. #3259
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Danas oko 3.30 u centar standardni krkljanac. Crveno svijetlo za pravac prema Starom aerodromu, a iz glavne ulice i iz suprotnog smjera požurili da uhvate zeleno. Naravno da su svi zaglavili, ali pobjednik dana je čovjek koji iz trake za skretanje udesno prema mostu braće Zlatičanin skreće lijevo prema ulici Slobode, izlazi ispred kola koja čekaju da se upali zeleno i blokira ih. Kad je vidio da nema šanse da može da skrene u ulicu Slobode od kola koja su zaglavila u raskrsnici pa polako idu naprijed ka mostu braće Zlatičanin tek onda ispravi volan i nastavi bulevarom prema Starom Aerodromu. Da naglasim da su kola sa pg tablicama što znači da bi trebalo da ih vozi neko ko napamet zna da se iz bulevara ne može skrenuti u ulicu Slobode.

    U poređenju sa ovakvim pacijentima, skretanje ka Delti u periodima kad je skretanje zabranjeno djeluje kao oličenje normalnosti.

  12. #3260
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Obožavam Vojislavljevića, od Zabjela ka mostu je ili kolona pakao ili nema nikoga, ali se ispred mene kreće neko vozilo sa brzih i neodgovornih 17.5 kilometara na čas.

  13. #3261
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Danas oko 3.30 u centar standardni krkljanac. Crveno svijetlo za pravac prema Starom aerodromu, a iz glavne ulice i iz suprotnog smjera požurili da uhvate zeleno. Naravno da su svi zaglavili, ali pobjednik dana je čovjek koji iz trake za skretanje udesno prema mostu braće Zlatičanin skreće lijevo prema ulici Slobode, izlazi ispred kola koja čekaju da se upali zeleno i blokira ih. Kad je vidio da nema šanse da može da skrene u ulicu Slobode od kola koja su zaglavila u raskrsnici pa polako idu naprijed ka mostu braće Zlatičanin tek onda ispravi volan i nastavi bulevarom prema Starom Aerodromu. Da naglasim da su kola sa pg tablicama što znači da bi trebalo da ih vozi neko ko napamet zna da se iz bulevara ne može skrenuti u ulicu Slobode.

    U poređenju sa ovakvim pacijentima, skretanje ka Delti u periodima kad je skretanje zabranjeno djeluje kao oličenje normalnosti.


    Ovako nesto?

  14. #3262
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Hahah čuš ne mogu me kaznit jer je 20 do 5.. ahahahahahhhha niko ka naš narod

  15. #3263
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Danas oko 3.30 u centar standardni krkljanac. Crveno svijetlo za pravac prema Starom aerodromu, a iz glavne ulice i iz suprotnog smjera požurili da uhvate zeleno. Naravno da su svi zaglavili, ali pobjednik dana je čovjek koji iz trake za skretanje udesno prema mostu braće Zlatičanin skreće lijevo prema ulici Slobode, izlazi ispred kola koja čekaju da se upali zeleno i blokira ih. Kad je vidio da nema šanse da može da skrene u ulicu Slobode od kola koja su zaglavila u raskrsnici pa polako idu naprijed ka mostu braće Zlatičanin tek onda ispravi volan i nastavi bulevarom prema Starom Aerodromu. Da naglasim da su kola sa pg tablicama što znači da bi trebalo da ih vozi neko ko napamet zna da se iz bulevara ne može skrenuti u ulicu Slobode.

    U poređenju sa ovakvim pacijentima, skretanje ka Delti u periodima kad je skretanje zabranjeno djeluje kao oličenje normalnosti.
    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Obožavam Vojislavljevića, od Zabjela ka mostu je ili kolona pakao ili nema nikoga, ali se ispred mene kreće neko vozilo sa brzih i neodgovornih 17.5 kilometara na čas.
    ne smijemo zaboraviti fenomen zvani preteknucu pa neka me kazne
    kad sivonja neki od Agrarije oplete 150m kolone i onda stanu svi... naidje saobracaj s mosta, ne moze dalje, a ovoga nece niko da pusti (i ne treba, ja takve ne bi pustio pa da cu im zivot spasit)
    ili ne pretices kolonu nego od Rogosice odes prosirenjem, pa pred Volvoxa, onih sto prodaju kamen, Vujovica (li koji li su) i kad ti nestane prosirenja kao ti se tu prikljucujes sviras da te neko pusti - MRS mi ostali smo glupi sto cekamo, samo si ti pametan
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  16. #3264
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post


    Ovako nesto?

    To je samo jedan aspekt i to kad je upaljeno ono zeleno za skretanje udesno ovaj lik iz te trake krene da skreće lijevo u ulicu Slobode. Sad zamisli kola iz pravca mosta braće Zlatičanin koja idu pravo u ulicu Slobode i skreću lijevo u bulevar i to standardno se nađe neki pametni koji oće da skrene lijevo pored ovoga koji već skreće lijevo pa naprave duplo širi red, kola iz pravca ulice Slobode koja idu pravo ka mostu braće Zlatičanin pokušavajući da nekako presijeku ova dva reda kola koja skreću lijevo u bulevar. I sve to dočeka da se upali zeleno svijetlo da se ide pravo ka Starom aerodromu.

    Čak mogu da razumijem nečiju logiku da prekrši pravila da sebi završi posao, ali ođe jednostavno nije bilo šanse da može bilo šta da postigne i opet se zaletio. Na kraju je morao da ide pravo, samo što je onda na prvi semafor skrenuo desno, umjesto polukružno lijevo pa da se vrati do hotela Hilton i onda skrene desno u ulicu Slobode. Tek mi onda nije bilo jasno šta je čovjek htio.
    Last edited by ćepanica; 02-12-20 at 09:33.

  17. #3265
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    .....
    Last edited by Dutch; 02-12-20 at 10:45. Reason: kako obrisat post, sve splamćelo

  18. #3266
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default


  19. #3267
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,861
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Kontra nagib je tu,a oće mnogi da uđu trećom...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #3268
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ovaj tekst ispod slike kao da je bizbi pisao
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. #3269
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    ođe je za drift najjače mjesto u pg
    She is only here to annoy herself!

  23. #3270
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Gužva na Zabjelo

    https://streamable.com/g6v5tv

    Leti se na Stari jer nema biciklističke

    https://streamable.com/n9epkw

  24. #3271
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Gužva na Zabjelo

    https://streamable.com/g6v5tv

    Leti se na Stari jer nema biciklističke

    https://streamable.com/n9epkw
    nije li udes na stari?
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  25. #3272
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja

    Prošao sam skroz na Zlaticu nije bilo udesa, takodje desno ka Milicima saobracaj se odvijao.

  26. #3273
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Stan mi je odma' iznad kafica Ogi kod gore pomenute raskrnsice. Svima njima/vama koji driftate izlazeci iz te raskrsnice na bilo koju stranu ne zelim nista dobro. U stvari zelim samo ono sto mi dozivljavamo tamo. Ja ne pamtim kad sam odspavao citavu noc a da se barem jednom ne probudim od mocnih auspuha i motora. I da znate ako se ko pozalio do sad ili od sad da mu je neko krsem tamo u voznji dok drifta slomio sajbnu ili ulupio limariju samo ga meni uputite.

  27. The Following User Says Thank You to pilicius For This Useful Post:


  28. #3274
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    To ti je isto da kazes - stan mi je pored fudbalskog terena treba zabraniti da se igra na tom stadionu + da se sruši smeta mi narod koji pravi buku...

    Tu je dovoljno da samo prolaze autobusi koji buku prave..

    Ja imam stan preko puta tebe - jeste da se ništa ne čuje daleko sam od ulice ali to je sastavni dio tebi kad si uz ulicu.

    Mi još nismo svjesni koji će pakao da bude u PG kad se sve normalizuje.

  29. #3275
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    Stan mi je odma' iznad kafica Ogi kod gore pomenute raskrnsice. Svima njima/vama koji driftate izlazeci iz te raskrsnice na bilo koju stranu ne zelim nista dobro. U stvari zelim samo ono sto mi dozivljavamo tamo. Ja ne pamtim kad sam odspavao citavu noc a da se barem jednom ne probudim od mocnih auspuha i motora. I da znate ako se ko pozalio do sad ili od sad da mu je neko krsem tamo u voznji dok drifta slomio sajbnu ili ulupio limariju samo ga meni uputite.
    preseli se na selo i neces cuti nijedan auto, a nema sanse da cujes dal po kisi neko driftuje ili ne bez ako se slomi onuda se bukvalno trecom kliza u niske obrtaje
    She is only here to annoy herself!

Page 131 of 280 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Nadjena saobracajna
    By Z600 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-13, 12:17
  2. Savremena poslovna rjesenja za prezentacije i sl
    By Djed_Djuro in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-12, 17:21
  3. opstinska pitanja i rjesenja
    By sparco in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-05-11, 14:37
  4. P: Sophos antivirus rjesenja
    By Iggy in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-09, 15:44
  5. Podgorica Blok IX Telekom-Infrastruktura
    By Jocker in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 2
    Last Post: 11-07-09, 17:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •