Page 180 of 281 FirstFirst ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... LastLast
Results 4,476 to 4,500 of 7024

Thread: Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja

  1. #4476
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,777
    Thanks Thanks Given 
    2,398
    Thanks Thanks Received 
    4,502
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default



  2. #4477
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,790
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Ne, ovo je cudan narod, protesta nema i prolaz kroz Sozinu od 2.50 eur je okej.
    Niko te ne cera kroz Sozinu da ides. Preko Pastrovacke je 'prohodno' kao i prije izgradnje Sozine.

    Da se razumijemo... ja se slazem da je skupo za taj relativno kratki komad puta, da cijeli projekat pociva na lazima da ce se samo u pocetku naplacivat' a poslije bit' besplatan, da se grdne pare uzimaju a minimalno ulaze u odrzavanje i poboljsanje istog ali dok god ima alternative ja tu ne vidim problem.

    To ti je kao sad neko da ti ponudi da helikopterom u julu/avgust iz Ulcinja do Zabljaka dodjes za po' ure a kolima ti treba jedno 7-8 sati. I helikopter te kosta nekih 10-15 'iljada eura. Jel' skupo? Kako za koga... mnogo para jes' al' ako ti je skupo ti se onda peglaj u autu al' ne mozes da se bunis sto postoji brza opcija ma koliko ona skuplja bila.

    I sa ovom 'filozofijom' zavrsavam, da se ne udaljim od teme sa gorivom. Za kraj da se vratim na temu... sipajte sad, u ponedeljak ce bit' pakao na pumpama kakav niste gledali odavno.
    Last edited by Fidel Castro; 16-06-22 at 22:28.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #4478
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Putevi su od javnog znacaja, treba li novi bulevar PG-DG da se naplacuje 10 eura? A kome je skupo neka ide preko Spuza za dz. Ili se to racuna samo kad se probije neki novi put...

  4. #4479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Sjajno rjesenje.



    Niko te ne cera kroz Sozinu da ides. Preko Pastrovacke je 'prohodno' kao i prije izgradnje Sozine.

    Da se razumijemo... ja se slazem da je skupo za taj relativno kratki komad puta, da cijeli projekat pociva na lazima da ce se samo u pocetku naplacivat' a poslije bit' besplatan, da se grdne pare uzimaju a minimalno ulaze u odrzavanje i poboljsanje istog ali dok god ima alternative ja tu ne vidim problem.

    To ti je kao sad neko da ti ponudi da helikopterom u julu/avgust iz Ulcinja do Zabljaka dodjes za po' ure a kolima ti treba jedno 7-8 sati. I helikopter te kosta nekih 10-15 'iljada eura. Jel' skupo? Kako za koga... mnogo para jes' al' ako ti je skupo ti se onda peglaj u autu al' ne mozes da se bunis sto postoji brza opcija ma koliko ona skuplja bila.

    I sa ovom 'filozofijom' zavrsavam, da se ne udaljim od teme sa gorivom. Za kraj da se vratim na temu... sipajte sad, u ponedeljak ce bit' pakao na pumpama kakav niste gledali odavno.
    Fidel, samo jedna mala opaska. Prolaz kroz Sozinu bi trebalo da je jeftiniji, makar da za 3-4 eura možeš uzmeti dnevnu kartu. Jer su rekli biće manja cijena kasnije, samo da se vrati investicija i sl. Slagali ni prvi ni potonji put. Paštrovićima treba malo bolje održavanje, da ih smatram kvalitetnom alternativnom. Ali to je svugdje tako - namjerno se manje ulaze u lokalne magistrale, zarad forsiranja puteva gdje se naplaćuje putarina. Pa tu ukalkulisu koliko vremena i goriva uštediš, pa na osnovu toga rebnu cijenu. Svojevrsno soft-reketiranje - imaš alternativu, ali ces putovati duže, imaš više krivina i put se baš najbolje ne održava.

    Samo da sve to prilagode realnom stanju i standardu. Samo iz tog razloga smatram da je 2,5€ puno. Pa eno za autoput kažu da je 3,5€ putarina, a i kao takva će biti skupa s obzirom na broj kilometara (mada ta cijena je već realnija u odnosu na Sozinu).

    Prosto im taj tunel i put nijesu ostali od đeda. Ali treba namiriti mnoga gladna usta 🙂

  5. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  6. #4480
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,044
    Thanks Thanks Given 
    472
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Ako ubrzo budem prolazio kroz Sozinu moram snimit kako izgleda voznja u spusten auto... Pa ljudi ja se svaki put istripujem da mi se cijeli trap razglavio i bukvalno je kao da vozim po makadamu
    But if you never try, you'll never know..

  7. #4481
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ne pominji, ima da poskupi putarina 🙂

  8. #4482
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,790
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Fidel, samo jedna mala opaska. Prolaz kroz Sozinu bi trebalo da je jeftiniji, makar da za 3-4 eura možeš uzmeti dnevnu kartu. Jer su rekli biće manja cijena kasnije, samo da se vrati investicija i sl. Slagali ni prvi ni potonji put. Paštrovićima treba malo bolje održavanje, da ih smatram kvalitetnom alternativnom. Ali to je svugdje tako - namjerno se manje ulaze u lokalne magistrale, zarad forsiranja puteva gdje se naplaćuje putarina. Pa tu ukalkulisu koliko vremena i goriva uštediš, pa na osnovu toga rebnu cijenu. Svojevrsno soft-reketiranje - imaš alternativu, ali ces putovati duže, imaš više krivina i put se baš najbolje ne održava.

    Samo da sve to prilagode realnom stanju i standardu. Samo iz tog razloga smatram da je 2,5€ puno. Pa eno za autoput kažu da je 3,5€ putarina, a i kao takva će biti skupa s obzirom na broj kilometara (mada ta cijena je već realnija u odnosu na Sozinu).

    Prosto im taj tunel i put nijesu ostali od đeda. Ali treba namiriti mnoga gladna usta 
    Pa ne znam jesi li preskocio ovaj drugi pasus bas tog post-a koji si citirao ali ja sam vec slicno napisao... Evo i konkretnije:

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da se razumijemo... ja se slazem da je skupo za taj relativno kratki komad puta, da cijeli projekat pociva na lazima da ce se samo u pocetku naplacivat' a poslije bit' besplatan, da se grdne pare uzimaju a minimalno ulaze u odrzavanje i poboljsanje istog ali dok god ima alternative ja tu ne vidim problem.
    Tako da je apsolutno jasno da:

    1) putarina za tako kratak dio puta je skupa
    2) trebalo je da se naplacuje u pocetku, da se vrati novac (blizu 75 meleona) a do sad se inkasiralo duplo toliko
    3) odrzavanje je zastidje a nije da se nema para nego cigani gazduju istim
    4) imas opciju da kupis 'karticu sa prolazima' sa kojom ostvarujes odlican popust od ukupno 0%
    5) ne postoje nikakve povlastice/olaksice za one koji zive u blizini ili iz ovog ili onog razloga prolaze tuda po vise puta na dan

    itd. itd.

    Cisto da se razjasni moj stav o Sozini i njegovom 'gazdovanju'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #4483
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Sozina se gradila od državnih para i dijelom od novca EIB-a. Dodatno, tunelom upravlja državna firma.

    Krediti su odavno vraćeni.

    Tako da mi jeste problem da se i dalje naplaćuje 3,5 eura u jednom pravcu. Posebno u odnosu na to koliko je dugačak pravac i kako se održava.

    Pa sve i da imam 10 dobrih alternativa, a ne ove preko Paštrovića ili Ostrosa..

    Da je Sozina privatna prćija - bujrum. Koncesija. OK.

    Ali ako tuda prolazi nacionalna magistrala, tunel je građen od naših para, njime uprava firma koja je u državnom vlasništvu... e onda postoji dosta riječi u našem jeziku koje opisuju taj stepen bezobrazluka.

    Tako da razumijem frustracije ljudi, posebno onih koji žive blizu i idu u Bar na rabotu.

  10. #4484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    U suštini, ne stoji ovo poređenje s helikopterom što si pominjao. To je već luksuz. S obzirom na okolnosti, Sozina ne bi trebala da se tretira kao luksuz. I to kako održavaju alternativne puteve, na indirektan način te primorava da ideš kroz tunel.

    S tobom se generalno slažem 100%, čak i ovdje smo skoro potpuno saglasni. Ali sam ovaj dio morao da prokomentarisem. Živio mi i ne zamjeri 🙂

    A. Da ne bude off - ide dizel na ljeto preko 2€. Ne bih se začudio da se katapultira, u EU se već spominju neke cijene od preko 3€ litar dizela.
    Last edited by Mitro; 17-06-22 at 00:02.

  11. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  12. #4485
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,044
    Thanks Thanks Given 
    472
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ne pominji, ima da poskupi putarina
    Ma dje da ne pominjem, realno nakon svake rekonstrukcije puta bi trebao da sjedem kod mene u auto izvodjaca radova i ostalu ekipu pa da vide kako su obavili posao, to je bukvalno sprdnja.
    But if you never try, you'll never know..

  13. #4486
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Ma dje da ne pominjem, realno nakon svake rekonstrukcije puta bi trebao da sjedem kod mene u auto izvodjaca radova i ostalu ekipu pa da vide kako su obavili posao, to je bukvalno sprdnja.
    Znaju oni itekako dobro. Samo što se od nečega moraju istalit. A i ne isplati im se da prave put koji će da traje...

  14. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  15. #4487
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,540
    Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    785
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Niko te ne cera kroz Sozinu da ides. Preko Pastrovacke je 'prohodno' kao i prije izgradnje Sozine.

    Da se razumijemo... ja se slazem da je skupo za taj relativno kratki komad puta, da cijeli projekat pociva na lazima da ce se samo u pocetku naplacivat' a poslije bit' besplatan, da se grdne pare uzimaju a minimalno ulaze u odrzavanje i poboljsanje istog ali dok god ima alternative ja tu ne vidim problem.

    To ti je kao sad neko da ti ponudi da helikopterom u julu/avgust iz Ulcinja do Zabljaka dodjes za po' ure a kolima ti treba jedno 7-8 sati. I helikopter te kosta nekih 10-15 'iljada eura. Jel' skupo? Kako za koga... mnogo para jes' al' ako ti je skupo ti se onda peglaj u autu al' ne mozes da se bunis sto postoji brza opcija ma koliko ona skuplja bila.

    I sa ovom 'filozofijom' zavrsavam, da se ne udaljim od teme sa gorivom. Za kraj da se vratim na temu... sipajte sad, u ponedeljak ce bit' pakao na pumpama kakav niste gledali odavno.
    kako se tunel odzavava, nista gora nije pastrovicka no je duze
    inace - kupise li oni vatrogasno vozilo za sve ove godine da dobiju tehnicki prijem ili i dalje rentiraju od Barana?

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Ma dje da ne pominjem, realno nakon svake rekonstrukcije puta bi trebao da sjedem kod mene u auto izvodjaca radova i ostalu ekipu pa da vide kako su obavili posao, to je bukvalno sprdnja.
    a da je srece, ko sto nije, postojao bi ozbiljan tehnicki prijem za svako parce asfalta duze od 5m, a ne za velike rekonstrukcije...
    i neka garancija
    urade bulevar, posle 3 mjeseca svaka sahta je udarna rupa/brdo...

    tako su i danilovgradjani skoro asfaltirali kod mene kroz selo, ladno samo preko postojeceg sloja novi... jos kako je nagnut put pa su lose to raporedili, meni doslo 15cm razlike da se penjem/spustam kad skrecem kak kuci... svaki put ko ivicnjak da je... to veli mora tako... na kraju kad sma rekao da cu momentalno poci u opstinu da vidim dje je problem su dogurali kolica asfalta da koliko toliko "zaoble" prelaz - iako je i to drzavni put...
    100m dalje svome kolegi ladno uradili 1.5m ka kuci prelaz na privatno... slikao, reko ovo mi je dokaz, ajmo ko smije
    treba li napominjati da je vec stradao na neka mjesta novi sloj? ni 2 mjeseca nema kako su ga strucno metnuli, ali jbg kad se prospe put ispod i podloga, onda prost sloj asfalta nije rjesenje
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  16. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  17. #4488
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Kada gledamo Albaniju i obalu Jadranskog mora najzapadnije mjesto na obali je Velipoja (Velipojë), a sledeće je Medova (Shëngjin). Između ta dva mjesta nema puta već se mora skroz obilazno preko Skadra (Shkodër). Dakle Velipoja je prilično zabačeno mjesto...
    Most preko rijeke Bojane (potrebno je izgraditi 2,2 km puta uključujući i most) će ovo mjesto okernuti ka Crnoj Gori (imaće bolju povezanost sa Crnom Gorom nego sa ostatkom Albanije, bar dok se ne izgradi put Velipoja - Medova). Rok za završetak mosta je 2024 god.
    Tehnički podaci o mostu kažu: dvije saobraćajne trake širine 3,75 m, sa obije stane biciklističku stazu od 1,25 m širine, i trotoare od po 2 m širine (14 m širina putnog pojasa). Dužina mosta je 310 m.
    Od raskrsnice (zapravo oštre krivine) u Gornjem Štoju za Adu Bojanu treba produžiti regionalni put (R-17 ako sam dobro) u dužini od 1,5 km do lokacije novog mosta, a na albanskoj strani je potrebno napraviti oko 400 m novog puta koji se veže za lokalni put dužine 1,6 km (kojem, iskreno, treba rekonstrukcija). Tu je rasksrsnica sa državnim putem 27 (SH 27). SH 27 je državni put joji povezuje Skadar i Velipoju, a 2018 god. je proširen i rekonstruisan tako da je u dobrom stanju.
    Dok god se ne napravi put Velipoja - Medova ovaj most na rijeci Bojani će biti lokalnog karaktera (većini se neće isplatiti ta tranzitna ruta jer svakako moraju ići na Skadar).

  18. #4489
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Uz pomoć Vlade završiće dionicu puta Pljevlja - Metaljka?



    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...evlja-metaljka


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4490
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Neka su sa srećom + uključenje što su napravili kod master kvarta direktno na bulevar.

    Kakvih ce tu prosipanja da bude.


  20. #4491
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,790
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Danas prodjoh onim bulevarom DG-PG.. sto je ono sine nerodjeni...

    Ono se ne zna dje je jedna traka a dje dvije.. .postavljeni snakovi obaveznog smjera a onamo se ne smije jer ce neko zivot ostavit' na betonskoj bankini... Pola ljudi vozi jednom stranom, pola drugom...

    Jedino mi jasno nije kako jos nije bio neki ceoni...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  22. #4492
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Svako zna cija je koja traka

  23. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  24. #4493
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,834
    Thanks Thanks Given 
    2,681
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Danas prodjoh onim bulevarom DG-PG.. sto je ono sine nerodjeni...

    Ono se ne zna dje je jedna traka a dje dvije.. .postavljeni snakovi obaveznog smjera a onamo se ne smije jer ce neko zivot ostavit' na betonskoj bankini... Pola ljudi vozi jednom stranom, pola drugom...

    Jedino mi jasno nije kako jos nije bio neki ceoni...
    jel se Utvrdjuju Danilovgradjani pored magistrale tj bulevara jel se dizu ograde

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  26. #4494
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,540
    Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    785
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Danas prodjoh onim bulevarom DG-PG.. sto je ono sine nerodjeni...

    Ono se ne zna dje je jedna traka a dje dvije.. .postavljeni snakovi obaveznog smjera a onamo se ne smije jer ce neko zivot ostavit' na betonskoj bankini... Pola ljudi vozi jednom stranom, pola drugom...

    Jedino mi jasno nije kako jos nije bio neki ceoni...
    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Svako zna cija je koja traka
    meni je super kad ja vozim desnom stranom desne trake, i neko im ide u suret... i isto se desava u "suprotnoj" traci

    ali ond aneko ukrka i vozi ti pravo u celo i ti se onako malo brines, ali cekas da konstratuju i manknu se...

    fini dani...
    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    jel se Utvrdjuju Danilovgradjani pored magistrale tj bulevara jel se dizu ograde

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    vide da se kuca mora braniti
    pocece oko kuce da mecu one rampe kaa amerikanci oko ambasade
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  27. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  28. #4495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Najlakše se razminut sa onima koji sklapaju desni retrovizor. Local staff.

  29. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  30. #4496
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Neki dan je bila scena sa Nk dzipom. Navalio lik da ide trakom koja je zatvorena zbog crtanja, iako se vide masine, znakovi i sve sto te upucuje na drugu. Al on oce i ne odustaje,no se raspravlja sa radnicima.

  31. #4497
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Postoji fazon da zaobiđeš onaj makadam prije kružnog toka u DG tako što pređeš na asfaltiranu, desnu traku (iako saobraćaj ide lijevom, preko makadama) i onda se uzvereš uz onaj trotoar kod parkinga ispred Volija i odmah izađeš na kružni.

    Tips and tricks, jbg.

  32. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:

    NSX

  33. #4498
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Postoji fazon da zaobiđeš onaj makadam prije kružnog toka u DG tako što pređeš na asfaltiranu, desnu traku (iako saobraćaj ide lijevom, preko makadama) i onda se uzvereš uz onaj trotoar kod parkinga ispred Volija i odmah izađeš na kružni.

    Tips and tricks, jbg.
    Ili kroz parking Volija, da se ne penjes preko trotoara, ima i to

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  34. #4499
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Makli su blokade betonske. Kad su asfaltirali,neko je uletio kolima u freski asfalt bio, nije se osvratao na znakove i upozorenja

  35. #4500
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,790
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Makli su blokade betonske. Kad su asfaltirali,neko je uletio kolima u freski asfalt bio, nije se osvratao na znakove i upozorenja
    E nemoj me zezat' sa znakovima, zaista.

    Eto sam juce prosao, stoji vidan, fresak znak za obavezan pravac koji usmjerava na kolovoz koji se jos radi i koji je zatvoren. Ako pratis takve znake u najboljem slucaju ces auto nagrdit', u najgorem sebe.

    Nisam snimao al' i sami prolazite tuda cesce nego ja, trenutno je katastrofalno obiljezeno sve. Mogli su makar mac' te znakove koji trenutno nisu aktuelni nego ce tek bit' kad se sve zavrsi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 180 of 281 FirstFirst ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Nadjena saobracajna
    By Z600 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-13, 12:17
  2. Savremena poslovna rjesenja za prezentacije i sl
    By Djed_Djuro in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-12, 17:21
  3. opstinska pitanja i rjesenja
    By sparco in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-05-11, 14:37
  4. P: Sophos antivirus rjesenja
    By Iggy in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-09, 15:44
  5. Podgorica Blok IX Telekom-Infrastruktura
    By Jocker in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 2
    Last Post: 11-07-09, 17:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •