Results 1 to 13 of 13

Thread: Tvoje lice zvuči poznato 2016.

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default Tvoje lice zvuči poznato 2016.

    Gledate li?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muslimovic je bio top
    1908.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kaja Ostojic otkrice godine!
    Sve se vremenom ofuca.



  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ja gledam redovno, iako kako koju sezonu imam primjedbe na tkmičare....zasad mi se dopada Nikola, sjajan kao Bane prošle sezone, onda mi je ok Neša, Kaja, Ana mi je baš iznenadjenje, Kajmakoski je sjajan, Ivana je ok, ali brate to je kao da Neši daješ da svake nedjelje bude stand up komičar, a Nikoli da pjeva "med i satko groždje"....bzv....hvale je pres**se kao da je u najmanju ruku bila prije bacačica diska koja ubija kako pjeva u emisiji...Halid mi se ne dopada, veliki plus za optmizam i osmijeh, ali takav je vaza bio, ali me je razočarao kao pjevač, iskreno, Rada se trudi ali mislim da je više opterećena oće li sise kvalitetno izbačiti nego čime drugo, mada se trudi (ne baš previše uspješno za moj ukus) a Djoša, koji je meni krajnje nesimpatičan kao tv lice ( bez razloga, prosto ta vrsta humora stalno i opet i jop jednom isto, mi nije smiješna niti zabavna), je beskrajno smiješan ali stvarno jedino može neku grotesku da iznese, kao ovu Severinu u potonjoj epizodi...sve ostalo je mučno...taman ka onaj "sin Dragan" prošle godine koji je bio u par sličnih imitacija smiješan i tragikomičan i to je to Ne znam ko je još tamo.....ako se sjetim pisem
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ja ne pratim nesto ali prati djevojka pa sam "osudjen" ponekad da bacim pogled. Isto sam to rekao vezano za Ivanu Peters. Taman ka da je bacacica diska bila prije pa sad sve zivo fascinira. Jes emisija humanitarnog karaktera ali ako je vec takmicenje u pitanju dje se pjevanje najvise istice, trebali su iskljucit takmicare kojima je to profesija, posebno nekog ka nju koja je brutalan vokal. Meni je bruka da u onoj emisiji kad je ona bila ona plava zaboravih kako se zove, ustvari Paloma (toalet papir me odma pod$eti ) a Nesa Bridzis Eminem, bzv mi je sto on onamo nije pobijedio. Jer ona pjesma ima milion rijeci, tekst za naucit je pakleno tezak i potrebno je bilo truda i truda a Ivani je ono bilo ka dobar dan. Pjevanje ja vjerujem ni vjezbala nije, samo koji pokret rukom, posuse onu kisu po njoj i prijatno. Hvalospjevi pucaju na sve strane, ni da sam ja umjesto nje bio tamo i otpjeva "Zajdi, zajdi" A maxe...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Neša Bridžis mi je favorit, presimpatičan je, pratim ga još od početka pojavljivanja na sceni prije 10-ak godina, mada ja inače volim takve osobe - vedre, pune humora, opuštene, prirodno smiješne .
    Radojka samo neka je zdravo. Samo želim njenu samouvjerenost u sve što radi i priča i ništa više...Mada mi je kao Rambo bila ljepša, bez zajebancije, no kao Radojka.
    Đoša pokušava da naslijedi Milivojevića iz prve sezone,tj. silu na sramotu pokušavaju od njega da naprave maskotu ovog serijala
    Halid, kukavac, nema problem sa suknjicama, šminkom, štiklicama, ali mi djeluje da se uopšte ne trudi ni da skine pokret osobe koju imitira, niti mi je neki vokal. Kao da su ga zvali da se cifra zaokruži na 10 takmičara.
    Ivana mi je oduvjek bila draga, za razliku od Goce Tržan, ali ovđe me i nije baš impresionirala. Pjeva-razbija, ali čini mi se da nije izvučen maksimum iz nje.
    Kaja mi je prazna, bezlična.
    Ana Grubin isto tako, ona predstava sa žrtvama nasilja mi je bila čista patetika (kao i iznenađenje - Tapovci i šćer Ivanina- ne vidim što je toliko za cmizdrit kad joj pozovu kćer sa kojom živi i od koje se ne odvaja u emisiju, al vjerovatno ja nijesam majka, pa ne znam)..
    Onaj Makedonac mi je nešto odvratan, kao da vapi za pažnjom, reflektorima, pokušava da izigrava estradnog mangupa, pa me malo i nervira.
    Nikola Rokvić je takođe neko ko se, po meni, ničim ne izdvaja u moru ovih estradnih zvijezda, zvjezdica, padalica..apravo da vam kažem niti me fasciniraju njegove glasovne sposobnosti.

    Najlošija sezona, tj.učesnici.

    Žiri škrt na riječima, dosta puta nevaspitan (sjetih se prve emisije u kojoj je Halid imitirao Stoju, dok Bane daje komentar, Vlado i Ivan se krevelje i prave selfije. Pa, majku mu yebem, ako je Halid seljana (kontam da njega, Radojku i Đošu tako doživljavaju), nemoj ti bit' džukac.
    Vlado bi mogao da imitira trijeznog Vlada.
    Ivan bi mogao da obuzda svoje paćeničke hormone.
    Ana Kokić lijepa, talentovana i ništa više - ne pamtim da je dala složenu rečenicu - kad je ocjenjivala kandidate -sve se svodi na - rasplakala sam se, bio si divan i to je to..)
    Last edited by KRKNA; 01-04-16 at 11:01.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Smijrm se komentaru s twittera:
    - Kako to da je Ivana PEters imala dva infarkta, a ne Đoša?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Potpisala bih ti analizu karaktera.
    Oštro oko, doktorice Watson, i britak um (kao i uvijek).

    Jednu sam odgledala, i dosta mi je, hvala.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Neša jedina svijetla tačka noćas...i Grubinka.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  10. #10
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko prenosi ovo i o cemu se radi?

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja ne pratim nesto ali prati djevojka pa sam "osudjen" ponekad da bacim pogled. Isto sam to rekao vezano za Ivanu Peters. Taman ka da je bacacica diska bila prije pa sad sve zivo fascinira. Jes emisija humanitarnog karaktera ali ako je vec takmicenje u pitanju dje se pjevanje najvise istice, trebali su iskljucit takmicare kojima je to profesija, posebno nekog ka nju koja je brutalan vokal. Meni je bruka da u onoj emisiji kad je ona bila ona plava zaboravih kako se zove, ustvari Paloma (toalet papir me odma pod$eti ) a Nesa Bridzis Eminem, bzv mi je sto on onamo nije pobijedio. Jer ona pjesma ima milion rijeci, tekst za naucit je pakleno tezak i potrebno je bilo truda i truda a Ivani je ono bilo ka dobar dan. Pjevanje ja vjerujem ni vjezbala nije, samo koji pokret rukom, posuse onu kisu po njoj i prijatno. Hvalospjevi pucaju na sve strane, ni da sam ja umjesto nje bio tamo i otpjeva "Zajdi, zajdi" A maxe...
    potpuno saglasna...da ti nijesi ja?! Da ja nijesam ti?! ćitam što pišeš i ne vjerujem da sam bukvalno svaku riječ rekla kao da sam ja pisala ovaj komentar!

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Neša Bridžis mi je favorit, presimpatičan je, pratim ga još od početka pojavljivanja na sceni prije 10-ak godina, mada ja inače volim takve osobe - vedre, pune humora, opuštene, prirodno smiješne .
    Radojka samo neka je zdravo. Samo želim njenu samouvjerenost u sve što radi i priča i ništa više...Mada mi je kao Rambo bila ljepša, bez zajebancije, no kao Radojka.
    Đoša pokušava da naslijedi Milivojevića iz prve sezone,tj. silu na sramotu pokušavaju od njega da naprave maskotu ovog serijala
    Halid, kukavac, nema problem sa suknjicama, šminkom, štiklicama, ali mi djeluje da se uopšte ne trudi ni da skine pokret osobe koju imitira, niti mi je neki vokal. Kao da su ga zvali da se cifra zaokruži na 10 takmičara.
    Ivana mi je oduvjek bila draga, za razliku od Goce Tržan, ali ovđe me i nije baš impresionirala. Pjeva-razbija, ali čini mi se da nije izvučen maksimum iz nje.
    Kaja mi je prazna, bezlična.
    Ana Grubin isto tako, ona predstava sa žrtvama nasilja mi je bila čista patetika (kao i iznenađenje - Tapovci i šćer Ivanina- ne vidim što je toliko za cmizdrit kad joj pozovu kćer sa kojom živi i od koje se ne odvaja u emisiju, al vjerovatno ja nijesam majka, pa ne znam)..
    Onaj Makedonac mi je nešto odvratan, kao da vapi za pažnjom, reflektorima, pokušava da izigrava estradnog mangupa, pa me malo i nervira.
    Nikola Rokvić je takođe neko ko se, po meni, ničim ne izdvaja u moru ovih estradnih zvijezda, zvjezdica, padalica..apravo da vam kažem niti me fasciniraju njegove glasovne sposobnosti.

    Najlošija sezona, tj.učesnici.

    Žiri škrt na riječima, dosta puta nevaspitan (sjetih se prve emisije u kojoj je Halid imitirao Stoju, dok Bane daje komentar, Vlado i Ivan se krevelje i prave selfije. Pa, majku mu yebem, ako je Halid seljana (kontam da njega, Radojku i Đošu tako doživljavaju), nemoj ti bit' džukac.
    Vlado bi mogao da imitira trijeznog Vlada.
    Ivan bi mogao da obuzda svoje paćeničke hormone.
    Ana Kokić lijepa, talentovana i ništa više - ne pamtim da je dala složenu rečenicu - kad je ocjenjivala kandidate -sve se svodi na - rasplakala sam se, bio si divan i to je to..)
    Manje više to je to...osim što ja iako dijelimo mišljenje mahom o svakom ponaosob, jako cijenim Nikoline pjevačke mogućnosti...prosto me je pozitivno iznenadio....kao i Bane prošle sezone.
    Takodje, Ana Grubin nije pjevačica, čak sa onom kreštavom bojom glasa više djeluje kao neko ko to baš ne bi umio da radi pa me je jako prijatno iznenadila, ne svojom "virtuoznošću" jer o tome nema govora, no prosto pobjedjivanjem sebe u smislu odradjivanja vrlo zahtjevnih zadataka i više nego, po meni, korektnih imitacija...
    Sve ostalo mislim i ja ka da si mi iz mozga prepisivala
    Evo nam se Suzana Mančić pojavila u posednje dvije epizode....ne znam, ja bih ipak malo ograničila pojavljivanje ljudi koji su na bilo koji način fizički ograničeni...Žena ima dva vještačka kuka, pa ma koliko ona želi i može da se relativno "normalno" ponaša sa svojim hendikepom, ne može brate da diže noge i skače. Ista je stvar i sa ovom Ivanom Peters, sve mora svedeno zbog srca....bolje da su je mjesto Kokićke u žiri ubacili...čuš, Kokićka vokal-coach
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Džeju je Ursula iz 'Male sirene' uzela glas.


    A Ivana mi je ka' ona teta iz 'Tom i Džerija'

    Danijel oduvao.

    Kakav je ono bruh Đoši između noga?

    Halid ka' Stiven Sigal s čarapom preko glave.

    Neša Bridžis ljubavvvvvvv!!!

    Kokićka medenjak sa ovom frizurom.
    Brena sija...
    Đe su sise Mariji Kilibardi?

    Za razliku od prošle emisije ova je pun pogodak!
    Last edited by KRKNA; 10-04-16 at 23:04.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Šta napravi Danijel kao Rammstain jbt, gasi emisiju, gasi sve, pobjednik.


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tvoje lice zvuci poznato
    By Jakuza in forum Televizija
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-14, 08:35
  2. "Tvoje lice zvuci poznato" - utisci
    By brojdva in forum Televizija
    Replies: 51
    Last Post: 11-02-14, 17:34
  3. Treba mi rame tvoje
    By KRKNA in forum Ljubav
    Replies: 47
    Last Post: 20-09-11, 13:54
  4. Problem sa compom.mozhda trazhi bash tvoje rjeshenje
    By slacker 4life in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 12-11-09, 23:08
  5. ti, ja i tvoje dijete
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 38
    Last Post: 13-07-08, 17:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •