Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 40 of 40

Thread: Stari Liberal

  1. #26
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne postoji uvreda i psovka koju Boris Dezulovic i Ante Tomic nijesu izrekli za Hrvatsku,branitelje i HDZ.Sve sto se desava u CG nije ni 1% u odnosu na tekstove te dvojice Splicana.Govorim samo za njih dvojicu,a pored njih postoji stotine takvih pojedinaca sa anti-hrvatskim nastrojenim medijima.

    U Srbiji tek da ne govorimo.Pola Srbije je javno govorilo da je Milosevic zlocinac a Kosovo albanska teritorija.

  2. #27
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alley-oop View Post
    Ne postoji uvreda i psovka koju Boris Dezulovic i Ante Tomic nijesu izrekli za Hrvatsku,branitelje i HDZ.Sve sto se desava u CG nije ni 1% u odnosu na tekstove te dvojice Splicana.Govorim samo za njih dvojicu,a pored njih postoji stotine takvih pojedinaca sa anti-hrvatskim nastrojenim medijima.

    U Srbiji tek da ne govorimo.Pola Srbije je javno govorilo da je Milosevic zlocinac a Kosovo albanska teritorija.
    Борис Дежуловић и Анте Томић су Хрвати и критикују оно што сматрају друштвеним аномалијама у Хрвата.

    Овјде се не може повући иста паралела, јер кад дође вријеме пописа, Црногораца 100.000 мање.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Борис Дежуловић и Анте Томић су Хрвати и критикују оно што сматрају друштвеним аномалијама у Хрвата.

    Овјде се не може повући иста паралела, јер кад дође вријеме пописа, Црногораца 100.000 мање.

    Ovdje 100 000 Crnogoraca manje,a u BiH 250 000 Hrvata manje.U Hrvatskoj 250 000 Srba manje.U Republici Srpskoj skoro 1 milion Bosnjaka manje,a u Sarajevu 200 000 Srba manje.

    Crnogorci su najmanje stradali u svim sukobima,prakticno uopste nisu stradali.Ali ti kao crnogorski nacionalista smatras da su Crnogorci najvise osteceni.Nacionalisti Hrvati i SRbi takodje smatraju da su samo njihovi narodi osteceni.Svima je vise puna kapa nacionalizma.Meni je muka citati tvoje postove,kao sto mi je muka gledati Andriju Mandica.

  4. #29
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Svako ima pravo da piskara sto god hoce protiv drzave i naroda.
    Ali slazem se da to ne bi smjelo da radi jedno vojno lice.
    Ako je to uopste istina
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  5. #30
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Stari Liberal

    A sto ne bi bila istina.

    Pa 70% ljudi koji rade u drzavnim ustanovama su protiv ove vlasti a pola od njih prikriveni srbi, no je valjda to opste poznata stvar.

    Zato i imamo ove fb grupe i razne hipi fb profile koji indirektno vole izdusit preko interneta jer u stvarnosti to nemaju muda radit.

    Kakvih sve slucajeva ima...


    Ovako i nas forumase spijuniraju ovi iz DPS-a. Volio bih da vidim nedje tu crnu listu tj svesku.

    Opsirnije sjutra u pola sedam.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Знаш ти добро о чему причам, само се правиш наиван.
    Србин који се спрда Црногорцима.Вјерник СПЦ који се спрда вјерницима ЦПЦ.Навијач репрезентације Србије који се спрда са навијачима Црне Горе.

    Или да мало употпуним ову твоју дефиницију.
    Њемац из Алзаса, протестант који се руга католичкој Цркви и француској држави, па га прогласе за анти-Француза.
    Otkud ti znas ko je Srbin a ko je Crnogorac na FB? Uostalom, zasto se gradjanin Crne Gore ma koje nacije ne bi smio sprdati reprezentaciji? Ili CPC? Ne vidim da pripadnost drugoj naciji ikoga sprecava da se sprda SPC :-)

  7. #32
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A cus Stari...
    u pocetku je bio simpatican, kasnije bi ubo jednu foru u hiljadu...
    jednom sam ga nesto izgorio i lik me blokirao, ugasili su mi profil... e Stari, mizerijo... moram napravit novi da ga malo podjebavam...
    No sto znam, vi se nesto popaliste oko njega, ovaj sto je otvorio temu je prikupio gradju ka za doktorsku disertaciju... lagano ljudi, nebitan lik i nebitna stranica... ka Marko Milacic...

  8. #33
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    No sto znam, vi se nesto popaliste oko njega, ovaj sto je otvorio temu je prikupio gradju ka za doktorsku disertaciju... lagano ljudi, nebitan lik i nebitna stranica... ka Marko Milacic...
    hahaha... morao sam :mrgreen:

    Na glavu su mi se popeli pojedini drugari koji ga hvale ka da je svijet izmislio.

    A da sam samo izbacio kvalifikacije bez "činjenične podloge" ispalo bi kao da ga neosnovano pljujem.

  9. #34
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ah, da... ova je tema u politiku, ne vidjeh jer udjoh sa ovih najnovijih postova...
    Logicno, mozete nastaviti da se glodjete ko je Srbin a ko Crnogorac...

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ...jednom sam ga nesto izgorio i lik me blokirao, ugasili su mi profil...
    Kako ti ugasise profil zato sto si ga izgorio?

  11. #36
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Otkud ti znas ko je Srbin a ko je Crnogorac na FB?
    If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Uostalom, zasto se gradjanin Crne Gore ma koje nacije ne bi smio sprdati reprezentaciji? Ili CPC? Ne vidim da pripadnost drugoj naciji ikoga sprecava da se sprda SPC :-)
    Далеко од тога да сам ја спорио право тој особи, или групи да износе своје ставове.Оно што ја тврдим је да су ти ставови антицрногорски.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #37
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako ti ugasise profil zato sto si ga izgorio?
    Nemam pojma, vise nijesam mogao da ga otvorim... neposredno nakon nekoliko prepiski sa njim, u kojima je on volio da pominje mame, tate, jebanje i tako to... ka dijete od 9 godina, tada sam vidio da je to neka budaletina...
    ma nijesam ja njega izgorio, razumijes, nijesam ja taj nivo jer je Stari genijalan, onakve slike moze da pravi samo neko ko je bas bas bas natprosjecno inteligent, ja mu nijesam moga doskocit razumijes... no ocu da se napravim vazan kako sam tobos gorio Starog...
    a nije mu ni cudo da je isfrustriran ako je on onaj prvi sa slike, pogledajte na sto lici covjek...

  13. #38
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    A koliko ih je samo takvih kao ovaj iz mornarice u svim stubovima ove države. To je tužno i žalosno.
    A od svega toga je najtužnije što i dan danas (uz svo moguće obrazovanje i dostupne podatke kao i internet) ljudi poistovjećuju Mila Đukanovića sa Državom Crnom Gorom.

    Jedno je ismijavati vlast, njene nesposobne individualce, korumpiranost sistema (ako je to jedan vid bunta), kako bi se nešto pokrenulo, ali ismijavati državne simbole, nečije vjersko opredjeljenje, himnu, reprezentaciju - to je dno dna.

    Ali vjerovatno ne treba davati ovoliku pažnju osobama poput kreatora starog liberala i M. Milačiću, jer dotični od tog žive. I taj njihov aktivizam nema nikakve veze sa opštom dobiti za ovaj narod, nego za lično samoproklamovanje i lične šišnjarsko dnevne interese.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post

    Далеко од тога да сам ја спорио право тој особи, или групи да износе своје ставове.Оно што ја тврдим је да су ти ставови антицрногорски.
    Znaci li to da su oni koji se sprdaju SPC antisrbi? I ko se od gradjana Crne Gore smije sprdati reprezentaciji a da ne ispadne anticrnogorac? Samo etnicki Crnogorci?

  15. #40
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoj View Post
    znaci li to da su oni koji se sprdaju spc antisrbi?
    Редовно смо проглашавани за антисрбе.Мада ја не практикујем да се спрдам.

    Quote Originally Posted by skoj View Post
    i ko se od gradjana crne gore smije sprdati reprezentaciji a da ne ispadne anticrnogorac? Samo etnicki crnogorci?
    Нисам говорио о томе ко се смије а ко не смије спрдати репрезентацији, ЦПЦ, симболима ове земље, удружењима која промовишу Црну Гору.
    Говорио сам о томе на који начин се неко спрда са тим и који су мотиви који стоје иза тога.
    У питању је антицрногорство и иза тога стоје људи који не признају црногорце за нацију, црногорски језик, у крајњој линији Црну Гору у овом државном облику.

    Циљ тога исмијавања је да се, поред лијечења одређених комплекса, утиче на јачање оних политичких струја које имају супротан утицај и које промовишу српски језик, српску нацију, и Црну Гору у битно промијењеном државном и политичком уређењу.

    Наравно такав рад често створи контраефекат, па вјерујем да је њихова страница данас много посјећенија из Србије него из Црне Горе.Стога је моја топла препорука да се тема, не избрише, због прибављеног материјала форумаша @asc, већ закључа, а да се ми на овом форуму бавимо неким много битијим темама.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: stari lap-top
    By notifikacija in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 6
    Last Post: 24-06-11, 17:23
  2. I/K: stari top
    By aleksa007 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-11, 13:42
  3. Stari DOS
    By ZeLjkO_PG in forum Software
    Replies: 10
    Last Post: 17-12-09, 14:10
  4. stari hdd za lap top! :)
    By ZeLeNi_PaRaDaJz in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 04-09-08, 07:26
  5. Bivshi liberal novi Ministar,imaju li i ostavshi shanse
    By Dzindzo Za Vazda in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 01-02-04, 09:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •