Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 82

Thread: Kardiolog ?

  1. #51
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Nisam nijednom rekao da je los.

    Rekao sam šta mi se desilo sa terapijom koju mi je dao, a na koju sam se prilagođavao.

    Možda očekujem previše, ali kada su u pitanju problemi sa srcem i pritiskom isto bih volio da imam doktora koji je dostupan, jer se od toga umire.

    Vjerujem da je prezauzet, pa je to razlog, ali meni taj odnos ne odgovara.

    A dosta njegovih kolega za njega kaže da je odličan.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  2. #52
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Mislish dostupan da te odmah primi na pregled,ili...?
    ...

  3. #53
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mislish dostupan da te odmah primi na pregled,ili...?
    Dostupan da mogu da ga kontaktiram i u par sati dobijem povratnu informaciju.

    Jasno mi je da je prezauzet, ali mi se ne sviđa opcija da mu šaljem mail pa kada odgovori.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  4. #54
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    451
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kolega zomax koja je terapija u pitanju meni je dao Prexanor 5/5 mg i nikako mi ne odgovara

  5. #55
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zomax View Post
    Dostupan da mogu da ga kontaktiram i u par sati dobijem povratnu informaciju.

    Jasno mi je da je prezauzet, ali mi se ne sviđa opcija da mu šaljem mail pa kada odgovori.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    E za te kontakte i dobijanja info,ne znam kako to neko ko ima toliko pacijenata moze organizovat a da valja svima.
    Evo je upravo ta emisija o kojoj pisah,na Adria tv,

    Quote Originally Posted by Amadeus View Post
    Kolega zomax koja je terapija u pitanju meni je dao Prexanor 5/5 mg i nikako mi ne odgovara
    Bash taj Prexanor je prepisao mojoj majki,njoj je ok.
    Sve je izgleda individualno,meni je stari Novosel prije 15g prepisao terapiju,i ona mi je ok,pokushala je ova Drekalovic da mi je promijeni,nije mi odg,odmah sam se vratio na ovu staru.
    ...

  6. #56
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Zamisli kad bi co'ek odgovarao svima odmah na mail. Pa on ne bi imao vremena za zivot uzimajuci u obzir koji su redovi kod njega i da ti i privatno treba po ned dana da sacekas za termin.
    Ja sam isao kod dvoje/troje njih, svi odmah da prepisu terapiju, holtere, cuda...
    Dosao kod njega, odradio pregled, odradio traku sa opterecenjem, samo mi je rekao 'izbaci kofein'. Od tad da kucnem nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  8. #57
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amadeus View Post
    Kolega zomax koja je terapija u pitanju meni je dao Prexanor 5/5 mg i nikako mi ne odgovara
    Prexanil Combi 10/2.5 mg .

    Treba vremena da se organizam navikne. Posle uglavnom bude ok

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  9. #58
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Zamisli kad bi co'ek odgovarao svima odmah na mail. Pa on ne bi imao vremena za zivot uzimajuci u obzir koji su redovi kod njega i da ti i privatno treba po ned dana da sacekas za termin.
    Ja sam isao kod dvoje/troje njih, svi odmah da prepisu terapiju, holtere, cuda...
    Dosao kod njega, odradio pregled, odradio traku sa opterecenjem, samo mi je rekao 'izbaci kofein'. Od tad da kucnem nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To i ne očekujem.

    Nemam potrebu da zovem svaki čas i da pišem mailove i opterećujem, ali ako imam problem želim da mogu da pozovem sestru ili dr da pošaljem poruku i u par sati da dobijem dalje upute.

    To što kažeš je potpuno logično i nije realno da samo odgovara na mailove

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  10. #59
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,600
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Dr. Andrijana Mirkovic Kostic, Ars Medica, ona mene vodi, zena puna znanja, smirena, stalozena. Za razliku od Vukmirovica, (nije mi se dopao pristup) takodje Dragnic cuveni, uzas od pristupa. ps. Inace obojica dobri kardiolozi, ali pristup i komunikacija sa pacijentom, NULA.

    Jednu stvar sam naucio kod doktora nasih. Cim vam nesto ne odgovara kod nekoga ili nijeste zadovoljni, odmah mijenjate, trazite, pa dok ne ubodete pravog. Vise preferiram doktore koji su radili u KBC pa otisli privatno i ostali samo privatno. Ovi iz kbc-a, cini mi se rade 24/7.

  11. #60
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Da se niko ne uvrijedi,ali neki kao da ochekuju da ako odu kod privatnika da budu tretirani kao VIP...a bogami teshko,onda bi pregled bio od min 500€.
    ...

  12. #61
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Da se niko ne uvrijedi,ali neki kao da ochekuju da ako odu kod privatnika da budu tretirani kao VIP...a bogami teshko,onda bi pregled bio od min 500€.
    Ja se prepoznah

    Kardiolog je neko ko te godinama prati. Nije doktor kod koje podjes jednom i završiš priču. Treba da budeš zadovoljan njegovim odnosom i znanjem da bi nastavio kod njega da dolaziš. Treba da imaš mogućnost da ako imaš neki problem, možeš da se konsultujes.

    Jer kao što rekoh ranije, od bolesti srca i krvnih sudova se umire.

    Samo to očekujem.

    To sam i dobio kod dr Nataše Belade.

    To je sve.

    Razumijem da su zauzeti, ne očekujem da mi dr dostupan 24h. Ali ne želim u slučaju potrebe, da mi zakazuje termin za 15 dana i da pritom komunicira na način koji mi ne odgovara.

    Vjerujem da je legitimno da to očekujem.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Zomax For This Useful Post:


  14. #62
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Pa eto,bitno je da postoji izbor,tebi odgovara ta dr i ok je sve,bitno je da nisi imao neki nesporazum i zavlachenje kao recimo ja u jednom sluchaju nevezano za kardiologiju,i samo iz pristojnosti shto se radi o zeni...nisam psovao i vrijedjao,a jesam vikao a kad vichem nisam vala nimalo prijatan,tako da sve u svemu,stvar se svodi na to da svako ide onamo gdje mu odgovara.
    ...

  15. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  16. #63
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Majka mi je od novembra 4 put ishla kod njega,promijenio joj je terapiju odmah,uz rezim ishrane koji sam joj ja uveo i shetnje 2 x dnevno,on je bash sinoc bio odushevljen stanjem,a ona koja se inache dosta plashi od doktora,samo pohvalne rijechi za njega i njegov pristup.

    Ja ga lichno ne znam,prvi put sam ga gledao na tv-u je bio gost kod onog Vlatka Stijepovica proshle nedelje,i djeluje mi najnormalnije od svih dr iz klinichkog centra,a znam ih bash dosta,ukratko.
    Kako zakazujete kod Vukmirovica?

    Ja pokusavam skoro mjesec dana da zakazem. One mi sestre samo kazu da nema termina. Da se interesujem za 10tak dana i tako u krug.
    Da mi oce barem rec" imas termin za dva mjeseca, pa mi zakazu, nego nema termina pa zovi mozda imades srece sledeci put.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  17. #64
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Kako zakazujete kod Vukmirovica?

    Ja pokusavam skoro mjesec dana da zakazem. One mi sestre samo kazu da nema termina. Da se interesujem za 10tak dana i tako u krug.
    Da mi oce barem rec" imas termin za dva mjeseca, pa mi zakazu, nego nema termina pa zovi mozda imades srece sledeci put.
    A vidji da ti kažem. Imaš recimo dr Ćirković koja je odlična. Sestra se kod nje liječi. A ovoga znamo dobro, previše digao nos, nije to više to, previše se digao

  18. #65
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Kako zakazujete kod Vukmirovica?

    Ja pokusavam skoro mjesec dana da zakazem. One mi sestre samo kazu da nema termina. Da se interesujem za 10tak dana i tako u krug.
    Da mi oce barem rec" imas termin za dva mjeseca, pa mi zakazu, nego nema termina pa zovi mozda imades srece sledeci put.
    Iskreno,preko jake veze koja je sa njim ok,a chuo sam da je prebukiran,ali eto ako cesh bash kod njega ne ostaje ti nishta no da budesh uporan.

    Zashto ne vidish kod ove dr Drekalović...?Ne znam radi li privatno...

    U sushtini manje vishe bi svi trebali da su ok,specijalizacija im je ista oblast,e sad shto recimo posle onih gostovanja u jutarnjim programima mladjeg dr Novosela,lichno ne bih nikad poshao kod njega,stvar percepcije izgleda,dok mu je stari,ne znam da li je josh uvijek ziv,bio melem na ranu.
    ...

  19. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  20. #66
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Drekalović je vrhunski kardiolog. Vodi mi majku
    Vukmirović mi je rodjak i ne idemo kod njega. Toliko.

  21. #67
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Iskreno,preko jake veze koja je sa njim ok,a chuo sam da je prebukiran,ali eto ako cesh bash kod njega ne ostaje ti nishta no da budesh uporan.

    Zashto ne vidish kod ove dr Drekalović...?Ne znam radi li privatno...

    U sushtini manje vishe bi svi trebali da su ok,specijalizacija im je ista oblast,e sad shto recimo posle onih gostovanja u jutarnjim programima mladjeg dr Novosela,lichno ne bih nikad poshao kod njega,stvar percepcije izgleda,dok mu je stari,ne znam da li je josh uvijek ziv,bio melem na ranu.
    Iskren da budem, nisam cuo za dr. Drekalovic.
    Jesam za dr. Dragnica, vidim da ga je neko pomenuo u negativnom smislu, sto se ticne pristupa pacijentima...Tako da sam njega planirao kao rezervnu varijantu ako ne zakazem kod Vukmirovica, jer je kazu i on strucnjak.
    Svi bi trebalo da su ok i da znaju svoj posao ali nazalost nije tako.
    Sto god da je u pitanju uvjek gledam da idem kod najboljeg ako je moguce, narocito kad je zdravlje u pitanju.
    Last edited by Olosh; 04-02-23 at 22:42.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  22. #68
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default Kardiolog ?

    Kod Vukmirovica ako nemas vezu, zaboravi. Bas se ne moze termin kod njega naci.
    Ja sam preko veze upao na sto jada i makar se isplatio jer sam prezadovoljan kako mi je rijesio problem.
    Bilo sto ne daj Boze opet da mi zatreba, nidje ne bih bez kod njega.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 04-02-23 at 22:48.

  23. #69
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Iskren da budem, nisam cuo za dr. Drekalovic.
    Jesam za dr. Dragnica, vidim da ga je neko pomenuo u negativnom smislu, sto se ticne pristupa pacijentima...Tako da sam njega planirao kao rezervnu varijantu ako ne zakazem kod Vukmirovica, jer je kazu i on strucnjak.
    Svi bi trebalo da su ok i da znaju svoj posao ali nazalost nije tako.
    Sto god da je u pitanju uvjek gledam da idem kod najboljeg ako je moguce, narocito kad je zdravlje u pitanju.
    Radi u klinichkom,bila je gost sa Vukmirovicem na adria tv kod Vlatka Stijepovica i evo upravo probah da nadjem tu emisiju da vidish,ali je izgleda nema okachene.

    I ja sam za to da ako je moguce poc kod najboljeg,ali ako nije,pogledat kod dvoje troje pa razmislit koja je najbolja opcija.
    ...

  24. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  25. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Preporuka za kardiologa? Vukmirović, Bulatović, Drakalović se čeka mjesec dana +
    Ognjena Novosela bih zaobišao isto, još neko ?
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  26. #71
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Obzirom da igrom slucaja imam mnogo informacija o svim nasim
    poynatijim kardiolozima , kako iz KBC ,tako i iz privatnih klinika,
    moj ti je savjet da na prvi pregled odes negdje privatno i da taj pregled traje
    minimum 30-45 minuta , gdje ce ti uraditi i EKG i ultrazvuk, i holter i izmjeriti
    ejekcionu frakciju i uraditi test opterecenja.

    Od ljekara koji se ovdje navode, Vukmirovica zaobidji slobodno, cak i ako mozes lako doci do njega
    Covjek je prosto sub specijalizirao poremecaje srcanog ritma,...pa ako je tvoj problem te prirode onda trazi njega
    a ako je iz opste kardiologije
    onda bih ti preporucio jedino sledece ljekare
    1.Dr Bulatovic,..ima odlican pristup i odlicno poznaje fiziologiju pa lakse probleme
    rijesava cak i vecom upotrebom minerala i vitamina i tek ponekih ljekova
    Ne opterecuje pacijenta ljekovima,bez ako nije tezi problem...

    2. Dr Andrijana Mirkovic Kostic - neko je ovdje davao preporuku za nju ,
    smirena , pazljiva ,temeljna , toliko ide u detalje provjere svakog pacijenta,
    miuslim da radi samo privatno,.ali taj njen temeljan pristup je upravo ono sto je najpotrebnije
    za kardioloski pregled

    3. Dr.Perazic, i on mislim radi samo privatno,..a nekoliko pacijenata mi je reklo da toliko paznje poklanja
    mjerenjima parametara na koje su klinicka istrazivanja pokazala da je covid mogao imati uticaj,.
    Ogromno bas iskustvo ima sa pregledima muskih pacijenata i sportista , i koliko znam odlican je dijagnosticar

    O ostalima manje znam,, svako je dobar na svoj nacin,,,ako odes privatno da ti se posveti, a u KBC vrlo cesto to bude otaljavanje

    Dalje ,ukoliko su neki laksi problemi tipa povecanog pritiska, sto je negdje normalno za sve muskace izmedju 30- 50 god,,,itd
    mnogo toga se moze rijesiti balansiranom ishranom, umjerernom aktivnoscu tj setnjom ,..ali prije svega poyeljnim unosom
    pojedinih minerala, jer u modernoj ishrani ne unosimo narocito dovoljno kalijuma i magnezijuma kao najbitnijih za rad srca

    Posebno pozeljna aktivnost za sve srcane probleme je lagano plivanje..

    Posto se odlicno razumijem u fiziologiju i ishranu , muskarac u odredjenim godinama narocito treba da vodi paznje o unosu
    minerala, i nije lose unositi neke suplemente , jesti svaki dan 30-50 grama orasastih plodova ,koristiti maslinov ulje i morsku ribu.

    Ukoliko treba bilo kakav savjet ili pomoc, moye na PM

  27. The Following User Says Thank You to Dimitris For This Useful Post:


  28. #72
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Preporuka za kardiologa? Vukmirović, Bulatović, Drakalović se čeka mjesec dana +
    Ognjena Novosela bih zaobišao isto, još neko ?
    Milić Kotor preporuka. Čeka se takodje do 7 dana

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 26-05-23 at 12:19.

  29. #73
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,600
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Preporuka za kardiologa? Vukmirović, Bulatović, Drakalović se čeka mjesec dana +
    Ognjena Novosela bih zaobišao isto, još neko ?

    Dr Andrijana Mirkovic Kostic - Tip je objasnio sve o njoj. Mene vodi vec 5 godina, Ars Medica, nema cekanja kod nje. Radila u Codri 15 godina, puno iskustva, seminara, smirena, stalozena, puna znanja. 1/1

  30. #74
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Andrijana je ok ali prednost bi ipak dao Milicu u Kotoru.
    Otac mu je bio kardiolog a evo i sin će- nešto moraju znati
    Plus ima prilično dobru opremu.
    Ima i ovih mladih koji nemaju marketing za sad prejak-Kalezic recimo je ok on je internista kardiolog.
    Dosta zavisi id toga kakav je problem jer je svaki od njih usko specijalizovan za ponesto.
    Vukmirovic je kao sto vec rekose za aritmije npr.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Last edited by kurogane; 26-05-23 at 15:18.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  31. #75
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    123
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Dr Andrijana Mirkovic Kostic - Tip je objasnio sve o njoj. Mene vodi vec 5 godina, Ars Medica, nema cekanja kod nje. Radila u Codri 15 godina, puno iskustva, seminara, smirena, stalozena, puna znanja. 1/1
    +1, vodi me vec godinama, odlicna i sto je vrlo vazno odlican dijagnosticar, kako bi dala pravu terapiju, jer postoji milion ljekova i razlicitih kombinacija


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to dusman For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kardiolog
    By goozica in forum Medicina
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-22, 20:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •