Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast
Results 201 to 225 of 302

Thread: Reprezentacije Crne Gore

  1. #201
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Druga strana medalje je da ce Danko Lazovic (iz Kragujevca) i Zarko Cabarkapa(iz Zrenjanina) igrati za Crnu Goru.
    Meni se licno ne svidja da iko sa strane igra za moju reprezentaciju, isto tako ne volim da ni jedan gradjanin Crne Gore igra za nekog drugog.
    Mislim svaka cast Lazovicu i Cabarkapi sto su crnogorski oprediljeljeni ali to je za mene isto kao i sto ce Pavlovic, Prlainovic ili neko treci igrati za Srbiju.
    Svako treba da igra za reprezentaciju dje je rodjen i ima drzavljanstvo.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a bice Dzoni da je tebi ta kombinacija preslatka i da nikad ljepsu nisi vidio

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus
    Druga strana medalje je da ce Danko Lazovic (iz Kragujevca) i Zarko Cabarkapa(iz Zrenjanina) igrati za Crnu Goru.
    Meni se licno ne svidja da iko sa strane igra za moju reprezentaciju, isto tako ne volim da ni jedan gradjanin Crne Gore igra za nekog drugog.
    Mislim svaka cast Lazovicu i Cabarkapi sto su crnogorski oprediljeljeni ali to je za mene isto kao i sto ce Pavlovic, Prlainovic ili neko treci igrati za Srbiju.
    Svako treba da igra za reprezentaciju dje je rodjen i ima drzavljanstvo.
    oni su rodjeni tamo al su crnogorci, nego aj nemam kad objasnjavat neke stvari koje su ocigledne
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #204
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo sto veli DIDI, oni imaju veze sa crnom gorom, a ovi nemaju nikakvu sa Srbijom!

  5. #205
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    a bice Dzoni da je tebi ta kombinacija preslatka i da nikad ljepsu nisi vidio
    nisam ja rekao da je najljepsa kombinacija NETMAN.ali sigurno nije ruzna kombinacija crvena i zlatna...
    mnogo ljespa od npr plava-zlatna,crna-zlatna,zelena-zlatna,bijela-zlatna...itd...
    Posto vec spominjemo kombinaciju sa zlatnom.I ne moze drzava da bira boje ebi ga...vec tako je kako je...kad bi svi birali..spanija bi pitala Pikasa Francuzi Tuluz-a Holandjani Van Goga :mrgreen: (salim se loma)

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dobro
    zato ja rekoh da su ukusi razliciti

    nekome je ruzna, nekome nije, a bice takvi kakvi ce biti. mi ovdje samo dajemo komentare, a ne odlucujemo o tome

  7. #207
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    wi se pobiste tu bogami ka' da wi odluchujete koja ce komb. da bude
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #208
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    pa dobro
    zato ja rekoh da su ukusi razliciti

    nekome je ruzna, nekome nije, a bice takvi kakvi ce biti. mi ovdje samo dajemo komentare, a ne odlucujemo o tome
    Ukusi jesu razlichiti...ali ako kazes da je npr plavo zlatna ljespa od kombinacije crveno-zlatna..onda nije u pitanju UKUS...vec ne znanje...ako gledamo iz likovne strane..uostalom pitaj nekog slikara,najboljeg ili najgoreg...pa ces da vidis sta ce ti reci...
    Znachi ne moze ukusi su razlichiti da uvijek bude neka realnost..jer ako nesto ne stoji sa necim nebitno za boje...ne mozesmi reci da je Mira Skoric bolja od Metalike...samo zato sto neko ne slusa metal muziku...i treba da mi kaze Skoric Mira je bolja od metalice...vratite se u ralnost...
    ukusi jsu razlichiti..ali treba biti realan u ocjenjivanju bilo cega.jer ti mozes navijati za Zvzdu..voljeti i sve to...ali ne mozes reci zato sto volis zvezdu npr..ona je bolji klub od REALA.npr!Samo zato sto je tvoj ukus takav ...nadam se da si shvatio...

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako kazem da je plavo-zlatna ljepsa (a ne kazem) od crveno-zlatne u pitanju je iskljucivo ukus i nista vise. ne znam o kakvom znanju ili ne znanju pricas. kao da u nekoj knjizi pise da se crvena i zlatna slazu, a plava i zlatna ne slazu??? Ako kazem da je Mira Skoric "bolja" od metalike znaci da se meni svidja mira skoric, a metalika mi se ne svidja. i to je pitanje ukusa a ne obrazovanja. A ako vise volim Crvenu Zvezdu od Reala naravno da necu reci da je bolji i veci klub jer svi na svijetu znaju sta je real madrid, a mnogo manje ljudi zna sta je crvena zvezda i sta su ova dva tima postigla. a pored toga ovaj zadnji primjer veze sa ukusom nema.
    Uopste mi nije jasno zasto ti mene pokusavas da ubijedis kako ja nista ne znam o ovome i o onome i zasto ti toliko smeta to sto ja kazem da mi je to ocajna kombinacija?
    Ocajna mi je kombinacija i uvjek ce mi biti ocajna kombinacija i niko pa ni pikaso, leonardo, mikelandjelo, van gog i ostali velikani ne mogu da me ubijede da je lijepo nesto sto se meni ne svidja! Tebi se svidja i OK! Ako ja tebi kazem da mi se ne svidja tvoja frizura ili tvoja olovka ili neki tamo q.. znaci da mi se ne svidja! Ne znam odakle ti pravo da govoris nekome kako nesto ne ili nije obrazovan ili nemam pojma, a vezano je za nesto sto nikakve veze sa bilo kakvim obrazovanjem nema!

  10. #210
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je u pitanju politicki ukus,jeli netman?

  11. #211
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nisam ja rekao ti ne znas..vec sam htio reci koja boja sa kojom ide..i to u knjigama mozda ne pise ali ima knjiga dje i pise...cak!Znam da su ukusi razlichiti...ali sam ja htio tebi reci samo jednu stvar..da kombinacija crveno-zlatna ide jedna uz drugu kao kombinacija boja.Ali ok je ako se to tebi meni ili bilo kome drugom ne svidja.Znachi svidjanje je ok i ja postujem tvoje da ti se ne svidja ta kombinacija...ali ne vezano za dresove itd..te dvije boje idu zajedno u likovnom smislu.
    I nemam namjeru da te ubijedim...da je ti zavolis,niti to hocu..samo ti rekoh zasto sam se dohvatio te teme.
    Sto se tiche Skoric i Metalike..opet si napravi gresku..naravno d atreba obrazovanje i zaa tu sveru...opet si pomijesao rijec "ukus" i "bolji" to su dva razlichita termina.Ok tebi je po ukusu Mira Skoric i to npr volis,ali opet ti kazem bolja je Metalika...ma koliko se tebi ne svidjali...e to je problem...koji ocigledno ne shvatas.
    TAKO da ti volis Mercedes al ti je npr bolji auto Ferari...ali ga ne volis..nadam se da si sad shvatio razliku ukusa,slaganja necega,ili sta je bolje...
    Nego dobro..
    Ja mislim da je ipak ta boja na politichkoj osnovi ma koliko ti sad rekao da nije.
    Da je kojim sluchajem cg zastava crveno bijela..ta bi ti se svidjala,ne radi zastav i kombinacije boje..vec zato sto navijas za zvezdu..sve je to psiha moj Netmane,htio i da to priznas ili ne!

  12. #212
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svako normalan bi se radije opredelio za repku u kojoj moze da osvaja medalje nego za onu koja nema neku perspektivu. Vase repke ce vremenom biti sve losije i losije- pri tom ne mislim da ce nase ( Srpske) biti bolje i one ce biti oslabljene. Kakav kvalitet moze da iznedri crnogorska fudbalska liga ili kosarkaska?

  13. #213
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rins
    Svako normalan bi se radije opredelio za repku u kojoj moze da osvaja medalje nego za onu koja nema neku perspektivu. Vase repke ce vremenom biti sve losije i losije- pri tom ne mislim da ce nase ( Srpske) biti bolje i one ce biti oslabljene. Kakav kvalitet moze da iznedri crnogorska fudbalska liga ili kosarkaska?
    da znas da si me sad zabrinuo sto zaokruzih DA.. dje si bio 21og ?

  14. #214
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svako noramalan bi igrao za svoju zemlju. za reprezentaciju se igra prije svega srcem, pa onda za trofeje
    .

  15. #215
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali stvarno ne razumijem zasto mislite da pricam o politici?
    i evo opet i ti isto pricas
    kazes mi ok je ja mislim da je mira skoric bolja (te termine si ti gore pomijesao) i ti to postujes ali je metalika bolja. vidis tu se opet radi o ukusu. ja isto tako kazem da se tebi svidja metalika i ja to prihvatam ali je mira skoric bolja. ne znam da li me razumijes ali poenta svega jeste
    ako se meni ne svidjaju zlatno crveni dresovi ne moze me bilo koji profesor niti bilo koja knjiga ili sta drugo ubijediti u suprotno. ok, tebi se svidja meni ne. mislim da je bolja kombinacija nesto sa plavom...

  16. #216
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by BooQy
    svako noramalan bi igrao za svoju zemlju. za reprezentaciju se igra prije svega srcem, pa onda za trofeje
    prwi primjer Rajan Giggs
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  17. #217
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ili george best
    .

  18. #218
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    ali stvarno ne razumijem zasto mislite da pricam o politici?
    i evo opet i ti isto pricas
    kazes mi ok je ja mislim da je mira skoric bolja (te termine si ti gore pomijesao) i ti to postujes ali je metalika bolja. vidis tu se opet radi o ukusu. ja isto tako kazem da se tebi svidja metalika i ja to prihvatam ali je mira skoric bolja. ne znam da li me razumijes ali poenta svega jeste
    ako se meni ne svidjaju zlatno crveni dresovi ne moze me bilo koji profesor niti bilo koja knjiga ili sta drugo ubijediti u suprotno. ok, tebi se svidja meni ne. mislim da je bolja kombinacija nesto sa plavom...
    aooo tezek sagovornika nisam imao...ok je sto se tebi ne svidja.ja samo pricham da iz likovnog aspekta te dvije kombinacije idu.ali je ok da se tebi ne svidjaju.ja samo hocu da shvatis,i da kazes "ok idu te boje" ali "meni se ne scidjaju" i onda rijesen problem...eto o tome ja pricham.nista strasno zar ne...
    nego dobro da vise ne smaramo narod...
    pozdraf!

  19. #219
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Za Ove Koji Se Tripuju Da Ce Vucinic Igrat Za Cg Ocigledno Nisu Culi Njegovu Izjavu Od Prije 2 Mjeseca :

    Na Pitanje Za Koju Ce Reprezentaciju Igrat U Slucaju Raspada Scg Rekao Je :
    I Pjeske Bih Iz Italije Dosao Na Pripreme Reprezentacije Srbije!
    Dzaba izmisljas nepostojece izjave koje si samo ti cuo.

    Izjavio je da ce igrati za Crnu Goru.

  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne mogu da kazem idu kad ne idu
    poz

  21. #221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ljudi nece Crna Gora osvojit Svetsko ako Vucinic bude igrao niti ce primit 5 golova od Farskih Ostrva ako ne bude igrao! Naravno svi bi voljeli da igra za nas ali necemo razglaBat ovdje na 512 strana dje ce igrat sto je rekao kako je rekao.., Vrijeme ce pokazati dje ce igrat, mozda vec od Septembra budemo znali i njegovu konacnu odluku! Ako vas toliko muci idite do vijesti, dana ili pobjede i zamolite novinare da ga pitaju i da se to JAVNO objavi kako bi neki od vas konacno mogli zaspat! Uh iznervirah se!

  22. #222
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ljudi nece Crna Gora osvojit Svetsko ako Vucinic bude igrao niti ce primit 5 golova od Farskih Ostrva ako ne bude igrao! Naravno svi bi voljeli da igra za nas ali necemo razglaBat ovdje na 512 strana dje ce igrat sto je rekao kako je rekao.., Vrijeme ce pokazati dje ce igrat, mozda vec od Septembra budemo znali i njegovu konacnu odluku! Ako vas toliko muci idite do vijesti, dana ili pobjede i zamolite novinare da ga pitaju i da se to JAVNO objavi kako bi neki od vas konacno mogli zaspat! Uh iznervirah se!
    Ja sam citao njegovu izjavu prije referenduma dje je rekao:
    "Ako Crna Gora bude nezavisna igarcu za nju".

  23. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    Ja sam citao moju izjavu prije referenduma u kojoj kazem:

    "Zabolje me oce li Vucinic igrat za reprezentaciju Crne Gore"

    Hehehehe...Najbolja izjava u posljednjih par godina

  24. #224
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    srbija igra sredinom avgusta protiv ceske i tad ce se znati za koga ce da igra....
    /

  25. #225
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado Dapčević
    Dzaba izmisljas nepostojece izjave koje si samo ti cuo.

    Izjavio je da ce igrati za Crnu Goru.
    Licno sam cuo na SOS-u u Srbiji komentatora koji je rekao (mislim da je bilo poslije utakmice scg-hrvatska):
    "Na pitanje za koga ce igrati u slucaju raspada drzavne zajednice Vucinic je odgovorio "i pjeske bih dosao iz Italije na pripreme reprezentacije Srbije"

    Inace licno bih volio da igra za CG da ne budemo bas toliko smece od reprezentacije...
    Apsolutno ne podrzavam.

Page 9 of 13 FirstFirst ... 5678910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. USLOVLJENA NEZAVISNOST!
    By seerotheenya! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-02-05, 12:26
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •