Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Srbi vs. CRNA GORA!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Srbi vs. CRNA GORA!

    sjutra,za razliku od proslosti ovaj puta olovkama ali ipak sustina ostaje ista , ce se odigrati toliko puta vidjeni scenario nase balkanske price.

    SRBI,KAKO ONI vele "JEDINI autohtoni narod ovih podrucja" , krecu u "boj" protiv ostataka domicilnog stanovnistva i jedini su apsolutni protivnici maticne drzave (u nasem slucaju CG).

    moje pitanje je zasto se svugdje desilo isto.zasto su svugdje srbi bili taj remetilacki faktor uspostavljanja nezavisnih drzava ? zar je moguce da je njihova "napredna inteligencija" takva da potire bilo kakvu pomisao na priznanje drugome prava na drzavu koja ne nosi prefiks "srpska".

    zasto srbi u crnoj gori,godine 2006. poslije rista, nijesu odbacili taj model i odlucili glasati za CRNU GORU umjesto sto su izabrali biti PROTIV i iskljucivo PROTIV svake pomisli na CRNU GORU kao suverenu drzavu?

    ne da im se zivjeti kao manjina sa ostalim narodima.ja mislim da je to problem,naravno u glavama njihovih akademika primarno,jer je ocito da ova histerija koja izlazi iz njihovih usta izgleda kao posljedica te cinjenice da su manjina i da je prefiks srpska CRNA GORA otisao zauvijek u nepovrat.

    morace nauciti na tako nesto poslije nedjelje u protivnom ce zeljeznica velje selje ilica raditi punom parom ali u drugom pravcu.

    kad im je mozak toliko zakrzljao da ne kapiraju da crnogorska suverenost njih ne potire ako tu suverenost shvate i prihvate kao svoju
    , bice veliki problem kasnije suociti ih sa cinjenicom da su bili PROTIV nase CRNE GORE. i njihove CRNE GORE.

    znam de je ovaj moj apel koji slijedi kucanbje na najzatvorenija vrata balkanskog podruma ali ja ga moram reci makar zbog jednog promila sanse :

    SRBI ,OVO JE SANSA VIJEKA ZA SVE NAS KOJI ODJE ZIVIMO DA OBNOVIMO DRZAVNOST CRNE GORE. VASE MJESTO KAO NASIH SUGRADJANA BI TREBALO BITI UZ SVE NAS.
    GLASAJTE ZA DA CRNOJ GORI DA VASI POTOMCI NE BI NOSILI TERET,KAO SRBI,CINJENICE DA JE MOZDA NEKO OD PREDAKA BIO PROTIV CRNE GORE.GLASAJTE ZBOG SEBE JER CRNA GORA JE SVIH ONIH KOJI JE PRIHVATE KAO SVOJU DRZAVU.NEMOJTE DA VAM JE AVALA BLIZA OD DURMITORA ,DUNAVSKI KEJ DRAZI OD KOTORSKE LUKE,SVETI SAVA BLIZI OD SVETOG PETRA,BANATSKI RIZLING OD CRNOGORSKOG VRANCA...

    GLASAJTE DA,ZA SVE NAS I VAS,NE BUDITE PROTIV CRNE GORE!


    k.
    Brooclyn Forever !

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da Da Da

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CMOK!

    nezavisna crna gora ...
    e viva !!


    k.
    Brooclyn Forever !

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak
    CMOK!

    nezavisna crna gora ...
    e viva !!


    k.
    cMOKICES TI NESTO VRLO BRZO,GORKO DA TI VISE NECE PASTI DA LAJES PO FORUMU!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CMOK!

    bice to dobro.primjetna je pojacana nervoza kod suparnicke strane.

    e viva!


    k.
    Brooclyn Forever !

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    cMOKICES TI NESTO VRLO BRZO,GORKO DA TI VISE NECE PASTI DA LAJES PO FORUMU!
    eh vec pocinjemo da se nerviramo. Osjetili poraz pa ... hahaha


    E viva... MONTENEGRO

    Pa da slavimo sjutra od zore do zore ... :mrgreen:

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1953. je bilo 419,873 stanovnika po popisu stanovništva:

    Crnogorci: 363,686 (86.62%)
    Albanci: 23,460 (5.58%)
    Srbi: 13,864 (3.3%)
    Hrvati: 9,814 (2.34%)
    Jugoslaveni: 6,424 (1.53%)
    1961. je bilo 471,894 stanovnika po popisu stanovništva:

    Crnogorci: 383,988 (81.37%)
    Muslimani: 30,665 (6.5%)
    Albanci: 25,803 (5.47%)
    Srbi: 14,087 (2.99%)
    Hrvati: 10,664 (2.26%)
    Jugoslaveni: 1,559 (0.33%)
    Federalni ustavi iz 1968. i 1974. su znatno povećali autonomiju Socijalističke Republike Crne Gore.

    1971. je bilo 529,604 stanovnika po popisu stanovništva:

    Crnogorci: 355,632 (67.15%)
    Muslimani: 70,236 (13.26%)
    Srbi: 39,512 (7.46%)
    Albanci: 35,671 (6.74%)
    Jugoslaveni: 10,943 (2.07%)
    Hrvati: 9,192 (1.74%)
    Nakon smrti Tita etničke tenzije rastu u Federaciji i započinje proces raspadanja Jugoslavije. No, u Socijalističkoj Republici Crnoj Gori jak centralistički režim ostaje.

    1981. je bilo 584,310 stanovnika po popisu stanovništva od kojih su bili:

    Crnogorci: 400,488 (68.54%)
    Muslimani: 78,080 (13.36%)
    Albanci: 37,735 (6.46%)
    Jugoslaveni: 33,146 (5.67%)
    Srbi: 19,407 (3.32%)
    Hrvati: 6,904 (1.81%)
    1989. su prebačena tijela Kralja Nikole I Petrovića Njegoša, njegove kraljice Milene Vukotić i dvoje od njohovih djece u Socijalističku Republiku Crnu Goru iz Italije.

    1991., pred rat je održan popis stanovništva po nacionalnosti. Bilo je tada 615,035 stanovnika:

    Crnogorci: 380,467 (61,86%)
    Muslimani: 89,614 (14,57%)
    Srbi: 57,453 (9,34%)
    Albanci: 40,415 (6,57%)
    Jugoslaveni: 26,159 (4,25%)
    Hrvati: 6,244 (1,02%)

    Prema popisu iz 2003. Crna Gora ima 620.145 stanovnika. Crna Gora je zemlja svih njezinih građana.

    Etnički sastav Crne Gore po popisu 2003.:

    Crnogorci: 267,669 (43,16%)
    Srbi: 198,414 (31,99%)
    Bošnjaci: 48,184 (7,77%)
    Albanci: 47,682 (7,09%)
    Muslimani: 24,625 (3,97%)
    Hrvati: 6,811 (1,10%)
    Egipćani (Romi): 2,826 (0,46%)


    evo svih dokaza kako su se svi nasi djedovi pisali jos u SFRJ srecnoj...i jasno je da su crnogorci poceli da se pisu srbima posle pochetka rata i raspada SFRJ.Jer su se tad opet nekako u novi rat poslo pa opet sa bratskom srbijom u rat...pa su tako mnogi poceli da se pisu srbima..a do 90 su se ponosni svi ti sto sad kazu da su srbi ponosno opet kazem izjasnjavali kao CRNOGORCI....ma svi srbi iz CG su crnogorci u dusi,dzaba se pisali da ste eskimi.Ali vi ste oni crnogorci srbi koji bi protiv svoje drzave...
    a za 10 godina itd..ce te svi VI koji ste rekli 21 ne! prichati vasoj djeci kako ste i vi donijeli pobjedu crmoj gori i zaokruzili DA!Eto takvi ste vi...jer zadnjih 15 godina slusate direktive Milosevica Seselja i Kostunica...a niste slusali Djindjica jedinog srpskog politichara koji je obecavao i vodio srbiju na pravi put...a tada ste vi svi koji sada kazete NE davali glasove iz crne gore za Milosevica umjesto za Djindjica....Eto kakvi ste vi...pa kada je Milosevic uhapsen...onda su tu moje komsije pochele da prichaju kako tada nisu glasali Milosevica i kako nisu ovo i ono...Ma sram vas bilo...poltronsko ponasanje da se tako kulturno izrazim da ne kazem kakvu goru rijec e ce mi DIDI + zakachit na onaj sticky :mrgreen:
    Last edited by DzoniS; 20-05-06 at 18:05.

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jelisaveta,ti poche ka fidel,sa svojim iskazivanjem stavova.
    srce,samo lagano,ako hocesh ostavicu ti br tela da me obavijestish sjutra ako ti bude potrebna(a 'oce) medicinska pomoc kad chujesh rezultate:P
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna gora je drzava gradjana
    jedan kozak nema jednom Srbinu nista da garantuje.
    Pravila su ista za sve .


    prije mjesec dana ,si na forumima govorio da neces glasati sjutra.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111
    Crna gora je drzava gradjana
    jedan kozak nema jednom Srbinu nista da garantuje.
    Pravila su ista za sve .


    prije mjesec dana ,si na forumima govorio da neces glasati sjutra.
    jesam.to je bilo prije mjesec dana.da nisam prekrsio neki zakon ili nesto slicno ?

    prijateljski razgovori ,i nesto malo ljubavi, su me ubijedili da iako imamo hendikep rezultat ipak izadjem i zaokruzim DA za nasu CRNU GORU.

    drzavu svih koji je HOCE ,ma kako se zvali ,ma kojem se bogu molili ,ma koje nacije bili.

    ko je nece,srekni mu lijepi put bio.ako ijedan covjek iz reda srpske nacije shvati da CRNA GORA ako oce opstati kao drzava mora biti nezavisna ,onda sam zadovoljan.neki ,koje znam ce glasati za nasu stvar.to me raduje.i bice to dobro...


    k.
    Brooclyn Forever !

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mA kOZAK JE SHVATIO CIME SE SLUZI BLOK ZA ZAJEDNICU,DA SU IM ARGUMENTI NIKAKVI...DA SA NJIMA NEMA BUDUCNOSTI...
    ZAMISLITE SAMO CRNU GORU DA NA CELU TE ZEMLJE BUDE pREDRAG pECA pOPOVIC...A NEMA NI GRAMA KULTURE U SEBI...COVJEK KOJI VRIJEDJA,PONIZAVA A TO RADI LJUDIMA KOJI SU ZA NJEGA GOSPODA,JOS CE I DINAR DA UVEDE HAHAHHAHA KAKV LIK STVARNO...A DO JUCHE SE TUKAO PO SKUPSTINI SA SNP-ovcima A PRICHA zIVKOVICU KAKO JE SA mILOM U kOALICIJU a i on je bio sa Milom u KOALICIJU..MA OBICHNI COJEK POLTRON!NARAVNO DA PAMETNI LJUDI NECE GLASATI TAKVE POLITICHARE...KRAJ OPOZICIJE....

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA
    DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA

  13. #13
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eVO BRAT intuder 360 GLASOVA VEC JE DAO..CHITAVA MU FAMILIJA I KUMOVI

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak
    ...
    drzavu svih koji je HOCE ,ma kako se zvali ,ma kojem se bogu molili ,ma koje nacije bili...
    Je li ovo onaj isti kozak ("p.s. ajde da se polako kupite sa vasim mantijama i matijama sa vasim amfilohijama i pahomijama, ajde malo nesoji koji ste se radovali kada su vasi pljackasi palili ,silovali i ubijali nase tadasnje sunarodnike.i vazda mi ga duvali bando smrdoslavna") boze mili

    P.S. Copy/paste-ovano iz neobrisanog kozakovog posta (http://www.cafemontenegro.com/forum/...140#post386140)

  15. #15
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @DzoniS , pa makar i ja zajedno sa tobom zakachio DIDI-jev krst :twisted:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    1953. je bilo 419,873 stanovnika po popisu stanovništva:
    Da li je to prvi popis ili to tako tebi odgovara?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Da li je to prvi popis ili to tako tebi odgovara?
    Prijatelju je iznosim brojke koje su zapisane u svim dokumentima.Prosnjuvaj na internetu pa ces sve to naci...To je prvi popis u SFRJ pa ti kazem ti provjeri sve to!I nije poenta dal je prvi,5 ili 100 vec je moja pricha o tome...kada i kako su crnogorci pocheli da se izjasnjavaju kao srbi..zbog rata i uticaja mrznje prema svim republikama bivse SFRJ i narodima tih republika!
    Isto kao sto sad svi pravoslavci mi prichaju kako su oduvjek slavili slave i pravoslavne nove godine a sve je to pochelo 98 godine kada je SNP politichkim skupom proslavljao pravoslavnu novu godinu.Posto si ti stari momak to znam,ti se sjeti kada se slavila pravoslavna nova godina prije 98 godine???neces se sjetiti jer se nije slavila nikad!

  18. #18
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    cMOKICES TI NESTO VRLO BRZO,GORKO DA TI VISE NECE PASTI DA LAJES PO FORUMU!
    GRRRRRRRRRRRRRRR! AV! AV! AV! AV! AV! AV...AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....:lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzoni
    Crna Gora je valjda posotjala i prije drugog svjetskog rata,
    potrazi i popise u vrijeme velikog suverensiste kralja Nikole .

    i to se moze naci na internetu

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Prijatelju je iznosim brojke koje su zapisane u svim dokumentima.Prosnjuvaj na internetu pa ces sve to naci...To je prvi popis u SFRJ pa ti kazem ti provjeri sve to!I nije poenta dal je prvi,5 ili 100 vec je moja pricha o tome...kada i kako su crnogorci pocheli da se izjasnjavaju kao srbi..zbog rata i uticaja mrznje prema svim republikama bivse SFRJ i narodima tih republika!
    Isto kao sto sad svi pravoslavci mi prichaju kako su oduvjek slavili slave i pravoslavne nove godine a sve je to pochelo 98 godine kada je SNP politichkim skupom proslavljao pravoslavnu novu godinu.Posto si ti stari momak to znam,ti se sjeti kada se slavila pravoslavna nova godina prije 98 godine???neces se sjetiti jer se nije slavila nikad!
    Propustio si da navedes popis iz Knjazevine CG. Na tom popisu je bilo 95% pravoslavnih hriscana i isto toliko ih se izjasnjavalo da govori srpskim jezikom. Takodje, na zadnjem popisu iz 2003. imas cinjenicu da 63,5% govori srpskim jezikom, a 21,53% crnogorskim. Odakle te promjene u jeziku?
    Sto se tice pravoslavnih novih godina u vrijeme komunizma provjeri koliko ih se igdje slavilo u pravoslavnim zemljama?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111
    Dzoni
    Crna Gora je valjda posotjala i prije drugog svjetskog rata,
    potrazi i popise u vrijeme velikog suverensiste kralja Nikole .

    i to se moze naci na internetu
    Pa hocel li to da kazes da su se tad pislai kao srbi?Vjeruj mi da nisu...a ti nadji taj popis,javno objavi ovdje pa da vidimo svi zajedno...
    Zna se ko je pripojio i kako crnu goru sa srbijom i sto su radili srpski vojnici po cetinju...pitaj stare cetinjane sta su im ochevi prichali..mada to i u knjigama istorije pise...samo su srbi to vjesto prikrivali u svojim izdanjima

  22. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Propustio si da navedes popis iz Knjazevine CG. Na tom popisu je bilo 95% pravoslavnih hriscana i isto toliko ih se izjasnjavalo da govori srpskim jezikom.
    to je za to shto nijesu znali bolje
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  23. #23
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako Bog da, a oce, sad ili nikad, za 10 godina ce se pricati druge price
    Bice to popis kao iz 80tih!
    Srbi iz Crne Gore su nista drugo nego Crnogorcki ili Brdjani sa kompleksom. I potpuno ih razumijem, demagogija srbijanske vlasti i nacionalista nije spavala zadnjih 20godina i ovaj narod je konstantno trovan, kad se odstrani ovaj tumor koji datira jos od Ilije Garasanina, sve ce dobiti drugacije svijetlo. Mada kad ih vidim ovako zaglupljenje i zatucene, neobrazovane, zavedene, ne proradi mi balkanska demokratija, najradije bi upotrijebio argumente Igija CMOK
    Last edited by Hari Krisna; 20-05-06 at 21:38.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak
    sjutra,za razliku od proslosti ovaj puta olovkama ali ipak sustina ostaje ista , ce se odigrati toliko puta vidjeni scenario nase balkanske price.

    SRBI,KAKO ONI vele "JEDINI autohtoni narod ovih podrucja" , krecu u "boj" protiv ostataka domicilnog stanovnistva i jedini su apsolutni protivnici maticne drzave (u nasem slucaju CG).

    moje pitanje je zasto se svugdje desilo isto.zasto su svugdje srbi bili taj remetilacki faktor uspostavljanja nezavisnih drzava ? zar je moguce da je njihova "napredna inteligencija" takva da potire bilo kakvu pomisao na priznanje drugome prava na drzavu koja ne nosi prefiks "srpska".

    zasto srbi u crnoj gori,godine 2006. poslije rista, nijesu odbacili taj model i odlucili glasati za CRNU GORU umjesto sto su izabrali biti PROTIV i iskljucivo PROTIV svake pomisli na CRNU GORU kao suverenu drzavu?

    ne da im se zivjeti kao manjina sa ostalim narodima.ja mislim da je to problem,naravno u glavama njihovih akademika primarno,jer je ocito da ova histerija koja izlazi iz njihovih usta izgleda kao posljedica te cinjenice da su manjina i da je prefiks srpska CRNA GORA otisao zauvijek u nepovrat.

    morace nauciti na tako nesto poslije nedjelje u protivnom ce zeljeznica velje selje ilica raditi punom parom ali u drugom pravcu.

    kad im je mozak toliko zakrzljao da ne kapiraju da crnogorska suverenost njih ne potire ako tu suverenost shvate i prihvate kao svoju
    , bice veliki problem kasnije suociti ih sa cinjenicom da su bili PROTIV nase CRNE GORE. i njihove CRNE GORE.

    znam de je ovaj moj apel koji slijedi kucanbje na najzatvorenija vrata balkanskog podruma ali ja ga moram reci makar zbog jednog promila sanse :

    SRBI ,OVO JE SANSA VIJEKA ZA SVE NAS KOJI ODJE ZIVIMO DA OBNOVIMO DRZAVNOST CRNE GORE. VASE MJESTO KAO NASIH SUGRADJANA BI TREBALO BITI UZ SVE NAS.
    GLASAJTE ZA DA CRNOJ GORI DA VASI POTOMCI NE BI NOSILI TERET,KAO SRBI,CINJENICE DA JE MOZDA NEKO OD PREDAKA BIO PROTIV CRNE GORE.GLASAJTE ZBOG SEBE JER CRNA GORA JE SVIH ONIH KOJI JE PRIHVATE KAO SVOJU DRZAVU.NEMOJTE DA VAM JE AVALA BLIZA OD DURMITORA ,DUNAVSKI KEJ DRAZI OD KOTORSKE LUKE,SVETI SAVA BLIZI OD SVETOG PETRA,BANATSKI RIZLING OD CRNOGORSKOG VRANCA...

    GLASAJTE DA,ZA SVE NAS I VAS,NE BUDITE PROTIV CRNE GORE!


    k.

    Koki svaka ti cast!!!!

  25. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...I love big bodies, they make more noise when they fall down....
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •