Results 1 to 2 of 2

Thread: Male sugestije

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Male sugestije

    Nebih ulazio u dublju tematiku problema ali bih vam nesto iskreno sugerisao.Citajuci ove vase topike i misljenja ,istine i neistine o vjeri, religiji ,mitomaniji ,sekti ...sve vise mi se cini da u psiholoskom pogledu vecina vas ne zna sta radi.Postavljate npr. pitanje da li vjerujes u Boga?Za svako DA kao potvrdan odgovor od vecine vas(teista) ,ne zna srz ove potvrdne rijeci.Kod ostatka vas sa odgovorom NE(ateista) vodite onaj klasican nacin zivota: rodih se, zivjeh, i umrijeh.
    Kod vas sto naopako i pogresno citate Bibliju nikad je necete ni shvatiti ,jer kad bi bila napisana banalnim rijecima ne bi postojao smisao.Tuzno je i bogohulno sto neki od vas prozimaju svoja politicka misljenja i opredjeljenja kroz religiju kad je politika za idiote jer je to nacin ostvarenja licnih interesa preko izmanipulisane mase ljudi lazima i prevarama(sjetite se mudrog Makijavelija).
    Sudeci po svemu jednom rijecju vlada HAOS a kako izaci iz njega ostaje na covjecanstvu da se vidi .

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se slazem sa tobom.jedina mi je zamjerka zato sto ne mozes da globalizujes.bilo je tu i ljudi koji su rekli nekoliko ispravnih stvari (po meni).MADA (sto je stvarno tacno) bilo je ljudi koji kazu neke stvari samo da bi ih rekli i td.nazalost,takvih ljudi je jako mnogo pa odatle proizilazi potreba za globalizacijom.to nije greska.to je samo nesto sta mi ne mozemo da kontrolisemo.
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •