Results 1 to 3 of 3

Thread: Stoperski dozivljaji..

  1. #1
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Stoperski dozivljaji..

    Da ne duzim uvod, ima normalnih ljudi i stvarno posteno kad ti neko stane za dz da te vozi, ali ima i situacija...
    Zapamtio sam jednog, ima 6-7 godina od tada, stade mi na stop na Ct za Pg. Bjese zimsko doba rano ujutro, okid napolje. Ulazim ja, zafaljujem i prvo pitanje me doceka "imas li vozacku tu?", "nemam", "aoooh". Krenusmo mi, i kako se popesmo onamo uz Krusevo ždrijelo ugrija nas sunce preko jezera, taman ono da te kroz šoferšajbnu lijepo zgrije. Gledam ja pravo i vidim nesto nije u redu, krajem oka ono kao toboš razgledam prirodu i obrcem se puD covjeka, on drzi volan - i spava. Samo sam pretrnuo. Pridrzah mu ja malo volan da uspjesno ufatimo krivinu, ośeti on to, probudi se i prozbori nesto tipa "oh ja malo preklopih, hahahaaa". Gledam ga ja ka tele u sisu i ne vjerujem sto me snaslo. Drzah ga pod prismotrom i dodjosmo nekako do Jankovica krša kad evo ga opet "momak izvini ja moram malo", "nista gospodine samo Vi uzmite vremena" (mislim ja oce da se olaksa pored puta) kad on se parkira na prosirenje, spusti sjediste i zaspa. 15 minuta je tu spava a ja śedio pored njega i jos kako idu auta pored nas ovo nase se polako ljulja, spava covjek ka dijete s podoja.
    Da skratim, poslije budjenja se isteza i poliva vodom na Barutanu i kad smo dosli u Pg na semafore pita me "dje ces da te vozim", "a nidje, tu cu ja blizu". Predavanje bi vec pri kraju, samo predjoh ulicu i na stop za Ct..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  2. #2
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

  3. #3
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Taman neka neko od glavara tipa @zvoncica spoji teme (jer ne vidjeh ovu) ili neka ova ostane kao stopiranje s tacke stopera.. :-)
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dozivljaji (avetluci?!) nasih pasa...
    By apsolutno_nemoguca in forum Kućni ljubimci
    Replies: 120
    Last Post: 27-02-08, 10:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •