Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 166

Thread: Netflix dostupan u CG

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,929
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,799
    Thanked in
    3,716 Posts

    Default

    Kucam bzw The Shawshank Redemption u pretragu za americki netflix, kad ladno nema.

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Bude li namjesten tajming,posto verzija netflix serija i filmova cesto nije ista kao na torrente,za koje su pravljeni titlovi?
    Ja sam probao par titlova, tajming je bio ok. Obicno su to web-ripovi.
    Last edited by BiTrAtE; 09-01-16 at 14:48.
    War. War never changes.

  2. #77
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Odlicno je sto nam je dostupan Netflix. Nasa standardna kretenska prica je pocela kao po obicaju, mi smo najpametniji, a cijeli svijet je lud. Kad se nove stvari ne uvode kod nas onda ide prica kako smo zaostali, zadnja rupa i slicno. A onda kad se uvode ne valja. Tacno bi vam svima internet ukinuo pa se igrajte lopte na ulicu.

    Ako gradiš na lošim temeljima, što više gradiš - to veća ruševina


    Evropa: Najsporiji internet u Crnoj Gori (i najskuplji)
    Brzina crnogorskog interneta je 4,6 megabita, što ga čini najsporijim na kontinentu, piše Value Nomad.

    Prosječna plata 478 eura, a minimalna potrošačka korpa 807

    A dobro znamo da je ovakav iznos plate većini zaposlenih - samo san.


    Ima mnogo prioritetnijih stvari Mojsije da nam stigne.... pa ćemo onda lako za Netflix i ostale blagodeti potrošačkog društva zapadnog svijeta.
    The more things change, the more they stay the same.

  3. #78
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,944
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ako gradiš na lošim temeljima, što više gradiš - to veća ruševina


    Evropa: Najsporiji internet u Crnoj Gori (i najskuplji)


    Prosječna plata 478 eura, a minimalna potrošačka korpa 807

    A dobro znamo da je ovakav iznos plate većini zaposlenih - samo san.


    Ima mnogo prioritetnijih stvari Mojsije da nam stigne.... pa ćemo onda lako za Netflix i ostale blagodeti poterošačkog društva zapadnog svijeta.
    Niko nije rekao da je ovaj svijet fer i pravedan, tako da kad bi cekali da sve bude po redu ne bi ga mrdali.
    Ja pored torrenta necu koristiti netflix, ali ga neka, valja imati izbora.

  4. #79
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    759
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja odradih preko smart tv registraciju gdje pise da je prvi mjesec besplatan.Kod registracije trazilo se i da ukucam broj kartice.
    Ja to odradih misleci da to treba zbog eventualnoe kasnije pretplate ako mi se dopadne i kada sam se ulogovao skinuse mi odmah sa kartice 10e.
    Posto mi se ovo nije dopalo odradio censel tj. ponistio nalog ali mi pare nijesu vracene.
    Nije mi jasno zasto su mi pare odmah skinute sa kartice kada lijepo pise da je prvi mjesec free trial

  5. #80
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to prvi put cujem, i ja sam isto tako uradio i nisu mi nista skinuli..posalji im mail ili nadji neki drugi vid podrske, 1. mjesec je besplatan! :grumpy:

  6. #81
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Netflix dostupan u CG

    Evo vam za Netflix, na testiranje...

    http://www.huffingtonpost.co.uk/2016...n_8938408.html

    How To Watch Everything On Netflix
    Life hacks come in all shapes and sizes and some have the power to transform "Netflix and chill" for the entire world.

    It all comes down to a few codes and although this trick has been around for a while, the internet has served up a few refreshers.

    [color=rgb(51, 51, 51)]Usually, every Netflix genre is accompanied by a certain numerical code that looks like this -- www.netflix.com/browse/genre/6839.[/color][/size][size=15px][color=rgb(51, 51, 51)]Last year, [/color][color=rgb(0, 136, 195)]The Atlantic[/color][color=rgb(51, 51, 51)] published an article detailing how the video platform has 76,897 micro-genres, which most of us are unaware of.[/color][/size][size=15px]

    [color=rgb(51, 51, 51)]In order to access all these hidden categories all you have to do is punch in the right numbers.[/color][/size][size=15px]

    [color=rgb(0, 136, 195)]Gizmodo[/color][color=rgb(51, 51, 51)] has unveiled the two websites (unofficial ones, of course) with all the codes you'll ever need for a lifetime.[/color][/size][size=15px][color=rgb(51, 51, 51)]

    Click [/color][color=rgb(0, 136, 195)]here[/color][color=rgb(51, 51, 51)] and [/color][color=rgb(0, 136, 195)]here[/color][color=rgb(51, 51, 51)] to begin your a happily-ever-after- Netflix and chill.[/color][/size][size=32px]

  7. #82
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  8. #83
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Ja sam ga registrovao preko kompa, povezao sa PayPalom i radi sve. Na karticu nemam centa na računu tako da ne znam da li su uopšte pokušavali šta da skinu.. Na PC-u radi odlično, na Androidu radi odlično na Sony Bravia radi odlično. Ko zna engleski i voli filmove da gleda koliko god da su stari, a ima i naviku bioskop da posjećuje, ovo mu je odlična zamjena umjesto što će dvije bioskopske karte kupit. Možda sada nemaju svi najnoviji filmovi, možda nemaju neke top serije, ali biće ne sumnjam. Inače na mondo čini mi se pročitah da dobrim dijelom to šta stavljaju u promet ima veze i sa tim ko u regionu za određene filmove i serije ima prava za prenos. Dok ta zakonska pitanja ne riješe te određene serije i filmovi se neće nać u ponudi za taj određen region. Inače ako se ne skidate sa servisa kao ja primjetićete da je svakim danom ponuda raznovrsnija. Dijelom ima veze i zbog toga šta gledate pa vam servis sam izbacuje neke filmove iz arhive na osnovu vaših interesovanja. A vjerujem da i dalje njihovi timovi usklađuju u skladu sa određenim regionima šta se može naći u promet a šta ne, tako da će se prava ocjena servisa kod nas može dati tek nakon ovih besplatnih mjesec dana.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  9. #84
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    759
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by menon View Post
    to prvi put cujem, i ja sam isto tako uradio i nisu mi nista skinuli..posalji im mail ili nadji neki drugi vid podrske, 1. mjesec je besplatan! :grumpy:
    Kontaktirao sam ih preko online chat i kada su provjerili rekose da je novac samo probno skinut i vracen mada sam ja na tel. dobio poruku da mi je novac skinut
    ali ne i da je vracen.Rekose mi da provjerim u mojoj banci pa ako nije vracen da ih kontaktiram.

  10. #85
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte sad uzbunu dizat jer cu ovo pitat,vidim ima osjetljivih ovdje.... koja je razlika izmedju popcorna i netflixa ...jos popcorn ima sve nove filmove i ne placa se ? Necete da krsite zakon piraterije? Ne razumijem se ,pa eto da pitam

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  11. #86
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    - Popcorn funkcioniše na osnovu torenata. On može u listi i imati film ali ako nema seedera nećeš moć pogledat čitav film najvjerovatnije. Zahvaljujući tom sistemu može se desit i da sjecka. Besplatan je.

    - Netflix je servis koji ima svoje servere na kojima su postavljeni filmovi, serije i sl. Ne može se desit da odgledaš pola filma i da ostaneš bez seedera (to mi se dešavalo na Popcorn). Plaća se mjesečna članarina. Imaju tri vrste članarina i razlika između njih je u kvalitetu tj. rezoluciji videa koji gledaš i u broju konekcija koje možeš napraviti sa jedne IP adrese. To znači da kada se pretplatiš na ovaj srednji paket kao ja, onda istovremeno možeš da gledaš filmove na dva različita uređaja. Nemaš prevod na naše jezike. Nemaju baš svi filmovi i serije. Takođe dostupne su aplikacije za Android, iOS, Windows, SmartTV uređaje itd...
    Last edited by ssaajjkkoo; 10-01-16 at 02:50.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  12. #87
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssaajjkkoo View Post
    - Popcorn funkcioniše na osnovu torenata. On može u listi i imati film ali ako nema seedera nećeš moć pogledat čitav film najvjerovatnije. Zahvaljujući tom sistemu može se desit i da sjecka. Besplatan je.

    - Netflix je servis koji ima svoje servere na kojima su postavljeni filmovi, serije i sl. Ne može se desit da odgledaš pola filma i da ostaneš bez seedera (to mi se dešavalo na Popcorn). Plaća se mjesečna članarina. Imaju tri vrste članarina i razlika između njih je u kvalitetu tj. rezoluciji videa koji gledaš i u broju konekcija koje možeš napraviti sa jedne IP adrese. To znači da kada se pretplatiš na ovaj srednji paket kao ja, onda istovremeno možeš da gledaš filmove na dva različita uređaja. Nemaš prevod na naše jezike. Nemaju baš svi filmovi i serije. Takođe dostupne su aplikacije za Android, iOS, Windows, SmartTV uređaje itd...
    Genesis je plugin Kodi-ja koji filmove i serije vuce sa raznih servera. Nema veze sa torentima. Jedan film u prosjeku ima i do 700 razlicitih izvora. Od 1080p pa na dalje. Ne moze se desiti da u sred gledanje pukne film. Samo je bitno da imaš dobru brzinu interneta. Genesis se moze sam setovati da automatski po pocetku filma povuce titl. Interface je jako lijepog izgleda i super izgleda na tv-u, i imas masu skin-ova da mijenjaš.

    Besplatan je, znači uštediš 120e godišnje - we have a winner...

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Nije besplatan nego je piratski, ali imamo winer - a što jes jes..


    Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,929
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,799
    Thanked in
    3,716 Posts

    Default

    Zaboravljate da na Genesis, bar u zadnje vrijeme je vrlo tesko naci 1080p materijal...

    Pogledah par filmova na Netflix, sve funkcionise odlicno s prevodima nasim. Interesantno da npr Matrix triologija nema na americkom netflixu, izbaci poruku da je dostupan samo na dvd-u, dok na nasem npr ima.


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    War. War never changes.

  15. #90
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Wow Netflix! A da nije bolja ponuda od torrenta?

    Retoricko pitanje.

    Ne zamajavajte se fenseri. Svi znate torrent da koristite. Koristicete prvi besplatan mjesec da se osjecate kao djeca iz razvijenih zemalja a onda cete da shvatite da tih 8 eura mozete na druge stvari da potrosite. Netflix ce u ekonomsko mrtvim zemljama mozda da zazivi kad piraterija zagine.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,929
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,799
    Thanked in
    3,716 Posts

    Default

    Ja sam se obradovao Netflixu prvenstveno zbog roditelja, zbog oca najvise koji oce sve da mu je na jedan daljinski.

    Sto se mene tice do sada sam koristio Genesis/IceFilms/Popcorn ali samo za prvu pomoc kad mi bas neki film odma treba. Inace obicno skidam remuxe od 15gb+ dje pomenuti programi ne mogu da pridju kvalitetom.


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    War. War never changes.

  17. #92
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    iza coska, pa lijevo
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zaboravljate da na Genesis, bar u zadnje vrijeme je vrlo tesko naci 1080p materijal...

    Pogledah par filmova na Netflix, sve funkcionise odlicno s prevodima nasim. Interesantno da npr Matrix triologija nema na americkom netflixu, izbaci poruku da je dostupan samo na dvd-u, dok na nasem npr ima.


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Genesis je pred gašenjem ako je vjerovat njihovim pisanjima na sajtu. Ne mogu da izbace toliko HD streama kolika je potražnja i ne mogu da funkcionišu ovako više valjda. Ili će ubacit novi add-on za HD samo ili će ugasiti gen i napravit nešto novo u budućnosti. Ovo prenosim što sam čitao po drugim forumima i nekim sajtovima što su okačili forumaši

    Sent from my x600 using Tapatalk
    ko pijan? kakav sank?

  18. #93
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.jutarnji.hr/netflix-bi-ba...tlove/1494026/

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  19. #94
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni se nije svidjela ponuda netflix-a. Registrovah se da vidim sta ima, naravno da cu otkazati pretplatu par dana pred istek roka, filmove koje nude su manje-vise pogledani, nema najnovijih naslova, kvalitet slike je losiji nego sa torrenta i jos nisam nasao ni jedan film sa nasim titlovima. Znam da se mogu ubaciti naknadno, ali ako treba da se placa mjesecna pretplata, logicno bi bilo da imaju titlove za taj region ...

  20. #95
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    otkazite odmah pretplatu,nema potrebe da se ceka,moze se desiti da zaboravite,pa eto belaja
    kad otkazete i dalje vam vazi trenutna pretplata (tj mjesec free)

  21. #96
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Ja ni nemam na racunu tako da mi ni da hoce ne moze naplatit iduci mjesec. Sto se tice posta vanjedmena, naravno da.cu koristiti torente i dalje, posebno ako ne bude tih novijih filmova u ponudi u nekoj skorijoj buducnosti, ali ako narodu nije crno da trosi novac na duvan i alkohol, moze onda i na netflix. Ja recimo to vidim isto kao i prva dva. Droga bez koje se ne moze. Samo sto je deset puta jeftinije.. Svako od vas koji pusite, smanjite doze i ustedite za bilo sta, ne mora to bit netflix. I bolje cete se osjecati na.nekom dugorocnom planu. 100%

    Sent from my LG-D325 using Tapatalk
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  22. #97
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,105
    Thanks Thanks Given 
    2,229
    Thanks Thanks Received 
    2,391
    Thanked in
    1,231 Posts

    Default

    Ja ću svakako isprobati kad je free. Imam ga na LG webos-u, pa čisto da vidim jer bi trebalo da ima i nekih 4K sadržaja.
    TV ne gledam puno, nemam baš toliko vremena, tako da mene ne dotiče puno

  23. #98
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    331
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja ću svakako isprobati kad je free. Imam ga na LG webos-u, pa čisto da vidim jer bi trebalo da ima i nekih 4K sadržaja.
    TV ne gledam puno, nemam baš toliko vremena, tako da mene ne dotiče puno
    Nisam siguran da je free...Meni su momentalno skinuli novac sa računa(sms o odlivu mi je stigao iste sekunde kad sam unio broj kartice)a vidim da je isto iskustvo imao još jedan kolega sa foruma.Neki nisu imali tih problema,izgleda kako se kome zalomi.Evo odgovora koji sam dobio od njih:
    "Netflix Madison
    Thank you. I do see what this was all about. It looks like you are on the free trail, the charge you are seeing was 7.99 for a card authorization, that was us verifying that the card can be used with us. We will not collect those funds you will see those back in your account soon."
    Last edited by lafradya; 12-01-16 at 00:13.

  24. #99
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Zasto nijesi siguran kad ti fino vele da ce ti vratit? Dosta sajtova/subscription usluga tako radi a i paypal pa smo imali 1000 postova na njegovu temu kako im je paypal ukrao pare.
    rm -rf /

  25. #100
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    a zasto jednostavno nisi dodao paypal nalog umjesto direktno broja kartice i vidis odmah da li su nesto skinuli i jesu li vratili

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Netflix
    By Rookie in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 141
    Last Post: Today, 05:12
  2. Prodajem VPN pristup za servise kao Netflix, Hulu i sl.
    By redlaw in forum Ostali oglasi
    Replies: 29
    Last Post: 27-01-14, 07:02
  3. Replies: 15
    Last Post: 24-08-05, 13:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •