Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 166

Thread: Netflix dostupan u CG

  1. #26
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam ja svasta nesto piratski od KODI na pc, preko IPTVPlayer (ima server filmovita sa prevodima) preko TSmedia sa milion streamovima, dje mozes sve sto postoji gledati online sa ubacenim prevodima, i sve ti ide preko Enigma2 tj risivera hd .... ali elegancija je koristiti netflix preko nekog americkog uredjaja, tipa atv ili roku (ovo drugo koristim) i onda lagano opalis netflix.Jos imam brzinu koja moze pokrenuti svaki hd stream... banja

    Steta sto nema titlova preko tih uredjaja...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    pa za 10min je svejedno, ali to znaci da ti imas neku dobru konekciju, sta cemo mi koje telekom jos drzi u proslom vijeku?
    veeeeeelika prednost netflixa (uostalom bila je i popcorn time) je sto vidis sta je popularno,novo,sta ljudi gledaju,vidis opis filma, i nekad i ako ne znas sta bi da gledas, pomogne... sve u svemu, veliki pomak je sto je dostupan, e sad, ko ce koristiti, to je vec drugo

  3. #28
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko ce da podijeli jedan nalog sa mnom, posto ne koristim online kartice... unaprijed hvala

  4. #29
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,827
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    1,051
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Ма нећу се мијешати људима на шта паре дају, Нетфликс има своје муштерије и зна се ко су.
    Такви сигурно неће бити људи који су свјесни шжда све то могу имати у истом квалитету тј бољем на торенте или stream сајтове за 0€ .
    Они којима је лакше и којима није жао бачати великих 10 еура мјесечно ће их дати, а ево има их доста.
    Живјели Пирати буахахха
    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  5. #30
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li pojasnjenje sta oglasavas, posto Netflix radi svima ako plate pretplatu, I uz to koriste americki VPN ili Smart DNS?
    Davor

  6. #31
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Који је то филм након премијере? Можда неки шњ продукције али на ове на које ја мислим немају сигурно јер не иде тако.

    Цијене су пренабуџене, поготово ако се имају у обзир торенти и сајтови попут нетфликса само што су они за џ

    Sent from my HTC One_M8
    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    bez ljutnje, onda koristi torrente i "sajtove poput netflixa",ne znam sta ces na ovoj temi?

    svaka roba ima svog kupca,za 5e dobijas pickbox kod telekoma,pa i oni od nekoga uzmu tih 5e,a slozices se da su smijesni u odnosu na netflix...
    a sto se tice filmova nakon premijere, bude nekih...
    Tu smo da diskutujemo koliko je Netflix smiješan servis. Sloboda govora. A što se premijera tiče, hajde nam ti javi koji su to film pustili dan - dva nakon premijere? Shvataš da čim Netflix pusti film, ne prođe ni 2 sata, taj isti film se u istom kvalitetu pojavi na torrente? A da ne pričsm da se isti taj film mnogo prije Netflixa pojavi na torente u Cam, TS ili WebRip verziji?

    Čim se neki film pojavi bilo gdje, na Netflixu ili bilo kojem drugom izvoru, pirati ga ripuju i odmah u istom kvalitetu postave na torente. Zato nema smisla placati Netflix.


  7. #32
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Imam ja svasta nesto piratski od KODI na pc, preko IPTVPlayer (ima server filmovita sa prevodima) preko TSmedia sa milion streamovima, dje mozes sve sto postoji gledati online sa ubacenim prevodima, i sve ti ide preko Enigma2 tj risivera hd .... ali elegancija je koristiti netflix preko nekog americkog uredjaja, tipa atv ili roku (ovo drugo koristim) i onda lagano opalis netflix.Jos imam brzinu koja moze pokrenuti svaki hd stream... banja

    Steta sto nema titlova preko tih uredjaja...
    Od Roku-a je 10 puta bolji Fire TV (box ili stick), koji je android platforme i na njega možeš ubaciti i KodiTV sa svim plugin-ovima i titlom i Showbox i mali daljinac od FireTva u ruke i uzivas. Takodje ima nekoliko aplikacija za telefon koje zamjenjuju daljinski za FireTV, zaista je super stvar za uzivanciju.




  8. #33
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Ja imam kodi ali i pored kodia pristalica sam starih dobrih torrenta . Udjem na tpb kliknem najskidanijih 100 ili najnovije sto je izaslo i download . Uz to skinem fullhd , bsplayer automacki skine prevod i kud ce ko bolje .
    Netflix je odlicna stvar ali ja ga nekako vidim isto kao kodi ili popcorn sto je nekad bio a netflix se placa



    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,794
    Thanks Thanks Given 
    4,683
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Na Kodi se jako tesko nalazi 1080p materijal, tako da sam ga ja batalio skoro, a sto se tice Popcorna, ne znam sto ga svi sahranjujete kad i dalje radi normalno kao prije


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,266
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Ko ga sahranjuje...
    Skidam sa njega svaki dan po nešto i gledam.. Mada nije isti kao prije, sada je grogi bokser ali radi posao...

    Samo pravim razliku između downloada, stream i preview koje imaju PopCorn i Netflix i Kodi sa torentima koji imaju download

    Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #36
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    moze li se na ovaj amazon gledat fudbal vidim imaju espn?

  12. #37
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze ali se placa

  13. #38
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nema pola serija koje gledam, ipak ostajem na popcorn/ez.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  14. #39
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta ima od serija?

  15. #40
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    pa koliko se placa i sta ima od futbola

  16. #41
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja ne znam sto se dize frka ovolika oko netflixa. Hoces da gledas serije i filmove imas torrente, ili http://popcorn-time.se/, koji kod mene radi perfektno, za dz. A sumnjam da ce na netflixu izbaciti neki film odmah, nakon premijere .. evo meni se gleda Ride Along 2, pa javnite kad ste ga dobili, da vidimo ko ce ga prije odgledati vi sa netflixom ili ja sa torrentima i popcornom. Ne hejtujem, svak ima svoje misljenje, ko ima 10e mjesecno da daje na to, neka da ... A za taj net i brzine, mislim da vecina koji su ovde na forumu mogu da gledaju preko popcorna bez problema. I evo mozda nije mjesto, al ne kontam ljude koji placaju adsl po 15e da bi im skidalo 400-500kb/s ... ok je to sve protok neogranicen .. al ja koristim libero od 250gb mjesecno za 22e ... i skida mi po 5mb/s to je neki prosjek ... a uz max koriscenje neta, po citav dan sam na njemu, jos dijelim sa telom .. potrosim nekih 160gb ... u to ulaze i filmovi, serije, igrice, ono bas max koriscenje .. pa bih ga preporucio svakome, al stvarno .. i ja sam bio skeptican sto se tice ovoga neta, al kad sam ga uzeo, odusevio sam se ...

  17. #42
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kako imam osjećaj da se sprena neki jači udar na pirateriju čim su ovoliko divljih zemalja puštili iz čista mira.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  18. #43
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Kako imam osjećaj da se sprena neki jači udar na pirateriju čim su ovoliko divljih zemalja puštili iz čista mira.
    Ako cemo o tome, realno kur*c ce oni ikad ugasiti kat ili piratbay .. ili bilo koji sajt hostovan na off-shore hostinzima .. onim pravim .. po panami ili rusiji, dje ne vrijede dmca .. Moje misljenje, jer da su htjeli i mogli do sad bi oni vec bili ugaseni, a i realno bolje je njemcu(lupam), koji mora svaki film legalno da odgleda, muziku da placa .. ma daj bre .. piraterija je zakon.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,521
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djema23 View Post
    E ja ne znam sto se dize frka ovolika oko netflixa. Hoces da gledas serije i filmove imas torrente, ili http://popcorn-time.se/, koji kod mene radi perfektno, za dz. A sumnjam da ce na netflixu izbaciti neki film odmah, nakon premijere .. evo meni se gleda Ride Along 2, pa javnite kad ste ga dobili, da vidimo ko ce ga prije odgledati vi sa netflixom ili ja sa torrentima i popcornom. Ne hejtujem, svak ima svoje misljenje, ko ima 10e mjesecno da daje na to, neka da ... A za taj net i brzine, mislim da vecina koji su ovde na forumu mogu da gledaju preko popcorna bez problema. I evo mozda nije mjesto, al ne kontam ljude koji placaju adsl po 15e da bi im skidalo 400-500kb/s ... ok je to sve protok neogranicen .. al ja koristim libero od 250gb mjesecno za 22e ... i skida mi po 5mb/s to je neki prosjek ... a uz max koriscenje neta, po citav dan sam na njemu, jos dijelim sa telom .. potrosim nekih 160gb ... u to ulaze i filmovi, serije, igrice, ono bas max koriscenje .. pa bih ga preporucio svakome, al stvarno .. i ja sam bio skeptican sto se tice ovoga neta, al kad sam ga uzeo, odusevio sam se ...

    taj popcorn nije originalni,tj nije nastao od nekog clana originalne ekipe koja je pokrenula PT... cak ne moze ni titl da se ubaci,nego ako ima u programu ima...

  20. #45
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok, al meni i ovaj savrseno radi, rade mi i prevodi .. doduse na 3-4 filma mi nio htio, al ja svaki film sacuvam .. tako da posle ubacim prevod i gledam .. a to da za netflix dajem 10e mjesecno ne pada mi na pamet.

  21. #46
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Nije bas vezano za temu ali: zanimljivo je kako pojedini dozivljavaju kao da imaju potpuno pravo da gledaju nesto besplatno i cudno im je sto neko ocekuje da plate za koriscenje\gledanje istog(film, serija, muzika, igra itd.). I ja naravno koristim pirateriju ali ne zato sto mislim da je moje pravo da sve gledam dzabe vec zato sto nemam realnu alternativu.

  22. #47
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti mislis da ja to ne razumijem, i mislim da je ispravno koristiti pirateriju. I ja bi koristio netflix umjesto popcorna/torrenta, i ja bih kupovao igrice za ps3 a ne cipovao i skidao igrice za dz. ... ali se nema kesa za to .. da kupis 30 igrica za ps3 treba ti hiljadu eura ... Da zivim u USA-u, da imam prosjecnu platu, naravno da bih sve legalno koristio, ali posto zivim u Crnoj Gori onda sam primoran da koristim pirateriju. Ne govorim da je to ispravno, niti prisaljavam nekoga da je koristi, ako ima taj neko kesa da sve skida legalno OK.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,195
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ovi sto su se obradovali netflixu ga ocigledno nisu prije ovoga koristili.. Dobar je eventualno za serije ili za dokumentarce, ali vam garantujem da ste 80% tih filmova vrijednih gledanja gledali, a dok dodje neki noviji bolji treba podosta..

  24. #49
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za serije naravno. Filmove skidas na torrentu i cao.

    Inace imam roku 3 pa mi je milina preko njega odgledat nesto jer da nemam ne bi netflix nikad koristio kad nema potrebe

  25. #50
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    skines titlove koje hoces i ubacis...
    a ja bas i nisam imao srece sa tim sajtovima koji nude free stvari dok sam se zanimao time, makar posle prekida rada originalnog popcorn time-a...

    sve u svemu,ko hoce prosto,ima netflix,ko hoce nesto bolje,morace malo da se pomuci
    Ja znam dva sajt-a koje vidim na ovaj forum niko ne koristi. Svaku seriju i film imaju. Jedan ima filmove i u HD, ne rip onaj od 800mb. Bez problem-a rade.

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Netflix
    By Rookie in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 133
    Last Post: 23-02-24, 22:55
  2. Prodajem VPN pristup za servise kao Netflix, Hulu i sl.
    By redlaw in forum Ostali oglasi
    Replies: 29
    Last Post: 27-01-14, 08:02
  3. Replies: 15
    Last Post: 24-08-05, 14:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •