Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 77

Thread: Afirmacija NEgacije na Free Montenegro !!!

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Jeste li slusali ono smece od emisije, i oni voditelji kao da vode emisiju iz vrtica. I sto je najtuznije na Free Montenegro. Pa oni ljudi sa radija nisu normalni toliko su zaludjeni Milom Djukanovicem da ce da zanemare ono za cem su se borili svih ovih godina ZA DRZAVU CRNU GORU. Totalno su izgubili kompas Misko Djukic i kompanija. Tuzno nema sta!

    Istina nije to sto zboris.

    Incognito je platio termin, u okviru POLITICKOG MARKETINGA. Sluzba radija je istog casa kad su dosli da traze termin, obavijestila Blok za nezavinsost - njihov media pool i ko zna koga sve ne - blok za nezavisnot ni polse n+1 obavljenih poziva nije mrdnuo prstom da da samo reklamni spot u okviru politickog marketinga, a kamo li da uzme termin da radi emisiju.

    Smijesno je pricati tu ista, a jos smjesnije da Misko Djukic propagira srpstvo.
    Sve se vremenom ofuca.



  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by milovan
    Prije dvije nedjelje sam HITNO POSLA 500 eura, Gospodinu Djukicu zbog bolijesti u familiju, nijesam znava da je protiv CRNE GORE.

    Ima li neko neshto konkretno, ja bukvalno shvatio fri montenegro.
    Tebi svaka cast na potezu, ali ako si zakljucio da je Misko posle svega, zbog ovog nocnog programa protiv Crne Gore...pogresno.
    Sve se vremenom ofuca.



  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    Istina nije to sto zboris.

    Incognito je platio termin, u okviru POLITICKOG MARKETINGA. Sluzba radija je istog casa kad su dosli da traze termin, obavijestila Blok za nezavinsost - njihov media pool i ko zna koga sve ne - blok za nezavisnot ni polse n+1 obavljenih poziva nije mrdnuo prstom da da samo reklamni spot u okviru politickog marketinga, a kamo li da uzme termin da radi emisiju.

    Smijesno je pricati tu ista, a jos smjesnije da Misko Djukic propagira srpstvo.
    neka de oni su nekog obavijestili, slusaj im emisije malo pripremljena pitanja, presmijesno!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne razumijem te. ljudi iz radija su obavijestili nezavisni blok, ja sam obavijestio ljude iz nezavisnog bloka! ne ovi iz incognita. barem da su poslali spot za obicni politicki blok reklama...nothing
    a sto se tice afirmacije negacije, pfff ok su oni likovi(u sustini njih boli uvo oni su tu zbog para jer je bg agencija) ali emisija im je njesra, jos sve citaju 'srpske' poruke,ni jednu 'nezavisnu' ne procitase. a bilo ih je pozamasan broj u ovih 20 dana sto rade.
    Sve se vremenom ofuca.



  5. #30
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne nije zbog te emisije sto ide navece to je normalno placeni termin, nego kontakt emisije koje idu preko dana on i taj Pepic (ne znam ga licno) svojim emisijama i razgovorima podsticu ljude koji se "lome" da glasaju za zajednicku drzavu. Taj Pepic je jedne subote tolko pljuvao po vladajucoj strukturi da po njegovoj prici ako sad izglasamo nezavisnu Crnu Goru zadesice nas neka vrste "Apokalipse". Nazvao sam ga i rekao mu druze nije u redu sto tako pricas jer ovo nisu parlamentarni izbori vec referendum gdje se glasa za obnovu drzave Crne Gore, i da nije vrijeme za to vec da se na momenat zaboravi proslost i glasa za drzavu. A on mi kaze zar nije cista kao suza ona ideja nezavisne CG koju su liberali imali 90-tih, na cemu sam mu odgovorio da bih bio najsrecniji da su to oni iznijeli a ne Milo. I onda je uvatio onu djecju pricu kako ja da glasam za nezavisnu CG kad je onaj tip iz mojeg kraja do juce bio Srbin okoreli a sad je veci crnogorac od mene. Mislim se sto sad treba da zbog tih ljudi ne glasam za drzavu.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    Tebi svaka cast na potezu, ali ako si zakljucio da je Misko posle svega, zbog ovog nocnog programa protiv Crne Gore...pogresno.
    Nikakve ZAKLJUCHKE ja nisem donosio, na inicijativu STUDENTA Vukicevica i apela za pomoc, pomogao sam CHOVJEKU kojeg ne POZNAJEM, poneshto sam nachuo i svidja mi se naziv FRI MONTENEGRO.

    Sve u svemu, nije lijepo od mene da potezem to pitanje, ali sam malo SHOKIRAM naslovom topika i razocharan zbog nesloge SUVERENISTA, DRZAVA je DRZAVA a MAFIJA JE MAFIJA.

    Tebi HVALA na pohvalama,
    bolje bi bilo ,da sam cutao, ali zivim kao GRESHNIK, bez ZLIH namjera,
    NIKO NIJE SAVRSHEN.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da da, pepic je takva tezina. nevidjena. sa njegovim teorijama, iskustvima, pricama. mudrost jednog platona i aristotela izvire iz njega!
    Sve se vremenom ofuca.



  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by milovan
    Nikakve ZAKLJUCHKE ja nisem donosio, na inicijativu STUDENTA Vukicevica i apela za pomoc, pomogao sam CHOVJEKU kojeg ne POZNAJEM, poneshto sam nachuo i svidja mi se naziv FRI MONTENEGRO.

    Sve u svemu, nije lijepo od mene da potezem to pitanje, ali sam malo SHOKIRAM naslovom topika i razocharan zbog nesloge SUVERENISTA, DRZAVA je DRZAVA a MAFIJA JE MAFIJA.

    Tebi HVALA na pohvalama,
    bolje bi bilo ,da sam cutao, ali zivim kao GRESHNIK, bez ZLIH namjera,
    NIKO NIJE SAVRSHEN.
    ok, ok u predjasnjem tvom postu je pisalo da nisi znao da je protiv crne gore. to je meni licilo da si izveo zakljucak (neki) ili pak covjek bi poslio 'da sam znao da je tako i tako ne bih uradio to i to'

    free montenegro je ostao procrnogorski radio, ovaj nocni program moze samo da pomogne(slusajuci ga) da i onima koji se dvoume dodje presedan i kazu DA zbog poruka i gluposti koje se valjaju u tih sat i po vremena.
    Sve se vremenom ofuca.



  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Ne nije zbog te emisije sto ide navece to je normalno placeni termin, nego kontakt emisije koje idu preko dana on i taj Pepic (ne znam ga licno) svojim emisijama i razgovorima podsticu ljude koji se "lome" da glasaju za zajednicku drzavu. Taj Pepic je jedne subote tolko pljuvao po vladajucoj strukturi da po njegovoj prici ako sad izglasamo nezavisnu Crnu Goru zadesice nas neka vrste "Apokalipse". Nazvao sam ga i rekao mu druze nije u redu sto tako pricas jer ovo nisu parlamentarni izbori vec referendum gdje se glasa za obnovu drzave Crne Gore, i da nije vrijeme za to vec da se na momenat zaboravi proslost i glasa za drzavu. A on mi kaze zar nije cista kao suza ona ideja nezavisne CG koju su liberali imali 90-tih, na cemu sam mu odgovorio da bih bio najsrecniji da su to oni iznijeli a ne Milo. I onda je uvatio onu djecju pricu kako ja da glasam za nezavisnu CG kad je onaj tip iz mojeg kraja do juce bio Srbin okoreli a sad je veci crnogorac od mene. Mislim se sto sad treba da zbog tih ljudi ne glasam za drzavu.
    Puno sam cijenio Dzevada nekada...on je bio coek za respekt za razliku od Djukica koji je oduvjek bio slab coek ....prosto nevjerovatno da on koji je zato sto je pripadnik manjinskog naroda prosao i gore stvari od mene, tebe i drugih "prvoboraca" prica takve stvari....uzas....ovdje mora da su zestoke pare u pitanju .....

    Free Montenegro je inace i nastao od DPS ovih para...odonih slavnih para koji je DPS ugovorom isplatio LSCGu kao naknadu za porku koalicione vlasti u H Novom i Podgorici .....

    Ako se Dezadu i Misku toliko gadi sve zasto rade u mediju koji je nastao iz prljavih para DPSa?
    Last edited by JUSTICE; 15-05-06 at 12:39.

  10. #35
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znas li sto ce mi banja bit ako se odvojimo, 22 ce se slavit kroz grad bez narodnjaka i granda smrdljivog, ima samo da cepa rock i elektronika jer mi idemo u evropu a oni neka slusaju i dalje Viki, Ciki, Liki, Siki i td.

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    ok, ok u predjasnjem tvom postu je pisalo da nisi znao da je protiv crne gore. to je meni licilo da si izveo zakljucak (neki) ili pak covjek bi poslio 'da sam znao da je tako i tako ne bih uradio to i to'

    free montenegro je ostao procrnogorski radio, ovaj nocni program moze samo da pomogne(slusajuci ga) da i onima koji se dvoume dodje presedan i kazu DA zbog poruka i gluposti koje se valjaju u tih sat i po vremena.
    Hvala na INFORMACIJAMA,
    ne mogu pratit kao antenuM preko interneta,
    zato POJMA O POJMU nijesam imao, ko je Gospodin i kakve stavove promovishe Fri Montenegro, sad mi je LAKSHE.

    Josh jednom hvala,
    ovo je moja jedina veza sa svijetom i SAT program TVCG, RTS, HRT.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Znas li sto ce mi banja bit ako se odvojimo, 22 ce se slavit kroz grad bez narodnjaka i granda smrdljivog, ima samo da cepa rock i elektronika jer mi idemo u evropu a oni neka slusaju i dalje Viki, Ciki, Liki, Siki i td.
    milo djukanovic dovodi 22 zvezde granda u maniu!

  13. #38
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    milo djukanovic dovodi 22 zvezde granda u maniu!
    Ne, to ti je dezinformacija, dovodi Royksopp , a glavne zvijezde dogadjaja su Interpol i Depeche Mode

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Puno sam cijenio Dzevada nekada...on je bio coek za respekt za razliku od Djukica koji je oduvjek bio slab coek ....prosto nevjerovatno da on koji je zato sto je pripadnik manjinskog naroda prosao i gore stvari od mene, tebe i drugih "prvoboraca" prica takve stvari....uzas....ovdje mora da su zestoke pare u pitanju .....

    Free Montenegro je inace i nastao od DPS ovih para...odonih slavnih para koji je DPS ugovorom isplatio LSCGu kao naknadu za porku koalicione vlasti u H Novom i Podgorici .....

    Ako se Dezadu i Misku toliko gadi sve zasto rade u mediju koji je nastao iz prljavih para DPSa?
    ok nastao je od tih para (hvala ti na novoj informaciji koju ne znah)
    ali radio je bio ugasen dvije godine.
    1.oktobra 2004.je pocela nova era free montenegra, predpostavljas da od tih tadasnjih para nije zakupljena opet frekvencija, nabavljeno dosta novije opreme, i da te pare ne placaju mjesecne racune radio difuziji i ostalim...

    sto je nekad bilo sad vise nije.
    Last edited by AIRBoy; 15-05-06 at 12:53.
    Sve se vremenom ofuca.



  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo

    Ne, to ti je dezinformacija, dovodi Royksopp , a glavne zvijezde dogadjaja su Interpol i Depeche Mode
    upali ti free to veche bice vrh playlista.
    Sve se vremenom ofuca.



  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    OEBS da ima iste arsine prema svima zasigurno bi kaznila sve kuce koje sam pomenuo zbog ociglednog favorizovanja. Ako je mogla da kazni Berluskonijeve kanale za favorizovanje koje su smijesne rabote u odnosu na ovo sto cine nase tv stanice i dnevna stampa..... dno.... a vi nesto pljujete po Solani eheheh
    Sto to pricas Crnogorce?
    Jel ti uopste znas sto je OEBS, koji je njegov mandat (u Crnoj Gori) i kakve ta organizacija ima veze sa Berluskonijem? OEBS djeluje u zemljama Z. Balkana, Kavkaza i C. Azije. Sa Italijom nema nikakve veze...

    OEBS ima milion svojih mana, koje vecinom izviru iz njegove strukture a i same istorije - ali kakva je to svijest ocekivati od strane organizacije da se igra arbitara u nasim beskonacnim sporovima- koje nismo sposobni da rjesavamo. I poslije se cudimo sto nas tretiraju kao malu djecu...
    Vecina ljudi je zla

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nezavisni i privatni mediji ne moraju da balansiraju.
    Sve se vremenom ofuca.



  18. #43
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Znas li sto ce mi banja bit ako se odvojimo, 22 ce se slavit kroz grad bez narodnjaka i granda smrdljivog, ima samo da cepa rock i elektronika jer mi idemo u evropu a oni neka slusaju i dalje Viki, Ciki, Liki, Siki i td.
    Rok?
    Elektronika?
    Da, to su bas obiljezja urbane kulture u CG...

    PS: Ako vec uzimas najljigaviju stranu kulture Srbije, onda je poredi sa adekvatnim reprezentom kod nas. Nazalost, sumnjam da ces njihovog premijera vidjeti kako banci uz Jadranku Barjaktarevic i ostale Zvezde Granda...

    Nase probleme necemo rjesavati ignorisanjem relanosti i blacenjem drugih.
    Vecina ljudi je zla

  19. #44
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ono sto kazes za SMS poruke u emisiji nije im fora neka pustaju poruke i jedne i druge strane samo da nisu uvrede i psovke, ako mozes kako prenesi im to

  20. #45
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Sto to pricas Crnogorce?
    Jel ti uopste znas sto je OEBS, koji je njegov mandat (u Crnoj Gori) i kakve ta organizacija ima veze sa Berluskonijem? OEBS djeluje u zemljama Z. Balkana, Kavkaza i C. Azije. Sa Italijom nema nikakve veze...

    OEBS ima milion svojih mana, koje vecinom izviru iz njegove strukture a i same istorije - ali kakva je to svijest ocekivati od strane organizacije da se igra arbitara u nasim beskonacnim sporovima- koje nismo sposobni da rjesavamo. I poslije se cudimo sto nas tretiraju kao malu djecu...
    Ovo je izgleda ona svijest koja ce glasati "NE" na referendumu. Neinformisana u najmanju ruku, a ona je uvjek i najpodloznija manipulacijama i pogreshnom shvatanju.

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    nezavisni i privatni mediji ne moraju da balansiraju.
    Gledaj,

    trebali bi, ali ne moraju. Svi su potpisnici novinarskog kodeksa, koji nema mehanizam prinude. A taj kodeks je jasan po pitanju balansiranosti u izvjestavanju. Ali dok god se ne krsi zakon (koji tretira samo slucajeve govora mrznje, zlupotrebe djece i sl./ za elektronske medije i marketinske kvote), privatnio mediji mogu da budu potpuno neizbalansirani. Problem je sto na Zapadu takve medije niko ne slusa/cita/gleda.

    I jos jedna stvar- kada se govori o balansiranosti, iluzorno je ocekivati (sto mnogi priuceni medijski poslenici zele) da balans znaci isti prostor/vrijeme za svaki stav. Balans se trazi unutar novinarskog priloga (tj. da obje, ili vise, strane oko svakog pitanja budu predstavljene), a ne nivou brojki.

    Naravno, javni servisi su potpuno druga stvar. Oni su vec tretirani posebnim zakonom
    Vecina ljudi je zla

  22. #47
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Rok?
    Elektronika?
    Da, to su bas obiljezja urbane kulture u CG...

    PS: Ako vec uzimas najljigaviju stranu kulture Srbije, onda je poredi sa adekvatnim reprezentom kod nas. Nazalost, sumnjam da ces njihovog premijera vidjeti kako banci uz Jadranku Barjaktarevic i ostale Zvezde Granda...

    Nase probleme necemo rjesavati ignorisanjem relanosti i blacenjem drugih.
    One godine kad je bila trka izmedju Mila i Moma slavilo se kao da smo se odvojili i nidje nisi mogao cut narodnu nego se iz galaxije tadasnje i okolnih lokala mogla samo cut dobra muzika, e sad dosta se toga promjenilo u zadnjih 7-8 godina

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    One godine kad je bila trka izmedju Mila i Moma slavilo se kao da smo se odvojili i nidje nisi mogao cut narodnu nego se iz galaxije tadasnje i okolnih lokala mogla samo cut dobra muzika, e sad dosta se toga promjenilo u zadnjih 7-8 godina
    i jele su se banane ispred galaxije
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by city lights
    Ovo je izgleda ona svijest koja ce glasati "NE" na referendumu. Neinformisana u najmanju ruku, a ona je uvjek i najpodloznija manipulacijama i pogreshnom shvatanju.
    Izgleda? Ma pogodio si iz 1 u 1.
    Nemoj prestajati.
    Barselona-Arsenal?
    Vecina ljudi je zla

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    One godine kad je bila trka izmedju Mila i Moma slavilo se kao da smo se odvojili i nidje nisi mogao cut narodnu nego se iz galaxije tadasnje i okolnih lokala mogla samo cut dobra muzika, e sad dosta se toga promjenilo u zadnjih 7-8 godina
    Znam.
    Ko je doveo PINK u CG?
    Sto se to desava u CG (uzmi svaki grad posebno, a onda uzmi i primorje tokom sezone) sto tebe uvjerava da ce CG nastaviti svoj put ka EU uz zvuke RATM ili Orbital?

    Nacin na koji si postavio stvari - u CG urbano, a u Srbiji ruralno je...
    Vecina ljudi je zla

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. moj veliki mrsni topic, ili: šta JA slušam ovih dana
    By big giant head in forum Muzika
    Replies: 43270
    Last Post: Today, 13:15
  2. Fudbalske Aktuelnosti - transferi, talenti, najbolji igrachi
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 485
    Last Post: 03-10-18, 05:45
  3. Free Montenegro
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 05-04-06, 16:38
  4. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 15:06
  5. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •