Page 52 of 250 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 6229

Thread: Preporuke i iskustva sa kineskim telefonima

  1. #1276
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narucih i ja Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime preko Goldway-a, zlatna boja + xiaomi flip cover. 170,98 €. Trazio sam prodavcu da stavi cijenu ispod 150 € i da mi ubaci Official Global Firmware. I trazio sam da mi posalje FDD-LTE. Jesam jos nesto trebao da mu kazem? :-) Status je ,, Payment being verified " . Za koliko je otprilike u nasoj posti iz vaseg iskustva? Hvala... :-)

  2. #1277
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    jeste to je taj. Ta cijena je ok
    Naručen ☺

  3. #1278
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Imate li kakvog čajniza dobrih performansi do četiri i po inča za preporuku?
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  4. #1279
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dominus Et Deus View Post
    Narucih i ja Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime preko Goldway-a, zlatna boja + xiaomi flip cover. 170,98 €. Trazio sam prodavcu da stavi cijenu ispod 150 € i da mi ubaci Official Global Firmware. I trazio sam da mi posalje FDD-LTE. Jesam jos nesto trebao da mu kazem? :-) Status je ,, Payment being verified " . Za koliko je otprilike u nasoj posti iz vaseg iskustva? Hvala... :-)

    Ja sam isto od Goldwaya uzeo prije mjesec ipo,samo verziju sa 2 GB isto sa Snapdragonom,ja sam mu trazio samo da stavi ispod 150 eura i to je to,oni sve znaju kako da posalju i to.Meni je stigao za 13 dana.

  5. #1280
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    2,000
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    563 Posts

    Default

    Meni je onaj Fantacy stavio da je MP4 player koji vrijedi 25$.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  6. #1281
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dominus Et Deus View Post
    Narucih i ja Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime preko Goldway-a, zlatna boja + xiaomi flip cover. 170,98 €. Trazio sam prodavcu da stavi cijenu ispod 150 € i da mi ubaci Official Global Firmware. I trazio sam da mi posalje FDD-LTE. Jesam jos nesto trebao da mu kazem? :-) Status je ,, Payment being verified " . Za koliko je otprilike u nasoj posti iz vaseg iskustva? Hvala... :-)
    Moras li odje javno da objavljujes kako pokusavas da napravis carinski prekrsaj?

    u redu je, lijepo si sve odradio, porucio, reko prodavcu, al nisu sve stvari za javnost.

  7. #1282
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tony Montana View Post
    Moras li odje javno da objavljujes kako pokusavas da napravis carinski prekrsaj?

    u redu je, lijepo si sve odradio, porucio, reko prodavcu, al nisu sve stvari za javnost.
    Cujes ovog padobranca. Ovo "odje" i nije javnost, nego bratija kineska. :-) A i da jes', sto se tebe tice sta ja radim, je li ?

  8. #1283
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ako se nikoga ne tice sto ja radim, zasto onda pisem sto radim?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  9. #1284
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    2,000
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    563 Posts

    Default

    Ima li ko problema sa Redmi Note 3 Pro po pitanju pregrijavanja i ogromne potrosnje baterije?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  10. #1285
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ako se nikoga ne tice sto ja radim, zasto onda pisem sto radim?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Nisam rekao nikoga. Svakako ne padobranaca koji spamuju. Niti sam prvi koji je to iznio ovdje na forumu, niti je to nesto neuobicajeno i pogotovo ne nikakva tajna. OFF.

  11. #1286
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Nije to zvanicni software, nego neki sto ti je prodavac stavio. Instaliraj china developer rom sa en.miui.com i onda ce moci.

    Inace, imam problem sa viberom na xiaomi.eu rom, kad ocistim memoriju ili ne koristim dugo viber se ugasi i ne prima notifikacije dok ne upalim ponovo. Ima li nacina kako da se izbjegne ovo.
    Moras u podesavanja baterije i performansi da podesis viber da se ne gasi sam...na custom ga stavis...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  12. #1287
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dominus Et Deus View Post
    Nisam rekao nikoga. Svakako ne padobranaca koji spamuju. Niti sam prvi koji je to iznio ovdje na forumu, niti je to nesto neuobicajeno i pogotovo ne nikakva tajna. OFF.
    Veze ti nemas s'mozgom...dzaba pricam....kakve si pamei cudi me da nijesi ostavio i tracking broj...taman si ka macka brzoplet i bez mozga. Nazalost. No ajd, prolazi ti se, jos uvijek...

  13. #1288
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Kako vam se čini novi Meizu MX6?
    Po ovoj cijeni koju su stavili ne predviđam nu lijepu budućnost.
    Nadam se da će pasti ispod 300 dolara
    http://www.gizok.com/meizu-mx6.html

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #1289
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tony Montana View Post
    Veze ti nemas s'mozgom...dzaba pricam....kakve si pamei cudi me da nijesi ostavio i tracking broj...taman si ka macka brzoplet i bez mozga. Nazalost. No ajd, prolazi ti se, jos uvijek...
    Mau. Maca ima 9 zivota. Opusti se, ne znam cemu napetost i vrijedjanje. Krsis malo pravila foruma, pokazujes jedino svoju slabost, kad su ti jedini argumenti da vrijedjas. Malo si promasio temu, mjesto. Prebaci se na neki portal, pa pametuj. Nisam pao s' grane, ali ovo sto ti pricas, to je klasicna manija proganjanja. :-)

    Familija - Paranoja:

    Cheers

  15. #1290
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Kako vam se čini novi Meizu MX6?
    Po ovoj cijeni koju su stavili ne predviđam nu lijepu budućnost.
    Nadam se da će pasti ispod 300 dolara
    http://www.gizok.com/meizu-mx6.html

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ovaj sajt bas ima jake cijene tako da.ce biti nize sigurno, ali opet previse. Tu oko 250 dolara je priHvatljivo jer imaju i bolju kameru i bolji ekran i bolji softver os konkurencije. Ipak za 350 bolje mi5...

  16. #1291
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Onaj ko moze javno da se dici time kako je uspiio u saradnji sa Kinezom da nacini carinski prekrsaj (krivicno delo) ne zasluzuje postovanje,, niti da se tretira ka odrasla osoba (sto doticni vjerovatno i nije) i upravo zbog takvih "mozgova" ce nam uvjest carinu i PDV vec an pakete od 20e, s'tim sto ce i otvarat svaki paket.......nijesmo ni bolje zasluzili, kad i sami to trazimo....no nebitno je ovo dijete, juce vidjoh akciju na Aliju za Lenovo, te bi malo vise o tom.

    Vibe shot koji je do skora bio bezmalo 300e, vidjeh da je pa na 130e kod Fantacy, sto je, po meni jedna od najboljih kupovina za sada. 3GB 32GB, odlicna kamera, dual sim, zmaj 615, 4G, mnogo zabave za malo para. Solidan je taj cipset, nit je nesto pretjerano jak, nit je slab. Dosta je slabiji od 800 serije, al i jaci od serije 400. Novije igrice koce, graficki cip mu i nije mana, al je zato stedljiv, bas stedljiv. U normalnim okolnostima zavrsava posa bez lagovanja. Baterija od 3000mAh u kombinaciji sa njim bi trebala izdrzat cio dan. Koliko vidjeh 130e je bijelo, crni je 138 dok je crven 160e.

    Takodje na akciji su i drugi modeli, prije svega Vibe P1, prelijep telefon al za moj ukus nesto veci (5,5") sa brutanom baterijom od cak 5000mAh i istim cipsetom. Doduse sa 2GB 16GB. Ali i sa cijenom od 120 eurica.

    Jos jedan model mi je privuka paznju, radi se o K5 Note, sa helio p10 cipsetom i 3GB 32GB i skenerom otiska prsta pozadi. Isto jos jedan prelijep telefon sa cijenom od 135e.

    Naravno, htio sam pomenut i ZUK Z2 sa zmajom 820 i 4GB 64GB...zaljubih se....prelijep telefon sa odlicnim cipsetom. Ko ne pati od kompleksa Samsung i Jabuka, ovo je odlican telefon za samo 250 eura, koliko je sad. Sa tim cipsetom je ubedljivo najjeftiniji telefon na trzistu trenutno (jedino mu u cijeni parira Le max 2 x820) a sto tek reci za PRO verziju sa 6GB 128GB....doduse sa cijonom oko 450e.

    Uglavnom za osobe koje traze neki telefon do 150e, preporucio bi im da pogledaju prva tri modela : Vibe shot, P1 i K5.
    Licno uvijek biram Lenovo pre Xiaomi-a, prije svega zbog loseg iskustva sa Mi3, Mi4c, Mi4. O tome drugom prilikom...

    Umjesto raznih prepucavanja (maloumnih) bolje da se posvetimo malo recenzijama i preporukama, kao sto i naslov teme kaze.

  17. #1292
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Poslije trogodisnjeg iskustva koriscenja kineza svima preporucujem prvo meizu, pa xioami pa tek onda lenovo. Meizu ima najispeglaniji softver i bas su se potrudili, mada je cijena telefona jaca od.konkureNcije. lenovo na nekim modelima radi.razlicite hardverske verzije pa tako bude potrebno vise rada da bi se uredio za nase trziste. Ono sto je kljucno je da se za male pare dobije ogroman izbor telefona koji ne zaostaju za ovim jakim brendovima duplo skupljim.

  18. #1293
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Tony Montana View Post
    Onaj ko moze javno da se dici time kako je uspiio u saradnji sa Kinezom da nacini carinski prekrsaj (krivicno delo) ne zasluzuje postovanje,, niti da se tretira ka odrasla osoba (sto doticni vjerovatno i nije) i upravo zbog takvih "mozgova" ce nam uvjest carinu i PDV vec an pakete od 20e, s'tim sto ce i otvarat svaki paket.......nijesmo ni bolje zasluzili, kad i sami to trazimo....no nebitno je ovo dijete, juce vidjoh akciju na Aliju za Lenovo, te bi malo vise o tom.

    Vibe shot koji je do skora bio bezmalo 300e, vidjeh da je pa na 130e kod Fantacy, sto je, po meni jedna od najboljih kupovina za sada. 3GB 32GB, odlicna kamera, dual sim, zmaj 615, 4G, mnogo zabave za malo para. Solidan je taj cipset, nit je nesto pretjerano jak, nit je slab. Dosta je slabiji od 800 serije, al i jaci od serije 400. Novije igrice koce, graficki cip mu i nije mana, al je zato stedljiv, bas stedljiv. U normalnim okolnostima zavrsava posa bez lagovanja. Baterija od 3000mAh u kombinaciji sa njim bi trebala izdrzat cio dan. Koliko vidjeh 130e je bijelo, crni je 138 dok je crven 160e.

    Takodje na akciji su i drugi modeli, prije svega Vibe P1, prelijep telefon al za moj ukus nesto veci (5,5") sa brutanom baterijom od cak 5000mAh i istim cipsetom. Doduse sa 2GB 16GB. Ali i sa cijenom od 120 eurica.

    Jos jedan model mi je privuka paznju, radi se o K5 Note, sa helio p10 cipsetom i 3GB 32GB i skenerom otiska prsta pozadi. Isto jos jedan prelijep telefon sa cijenom od 135e.

    Naravno, htio sam pomenut i ZUK Z2 sa zmajom 820 i 4GB 64GB...zaljubih se....prelijep telefon sa odlicnim cipsetom. Ko ne pati od kompleksa Samsung i Jabuka, ovo je odlican telefon za samo 250 eura, koliko je sad. Sa tim cipsetom je ubedljivo najjeftiniji telefon na trzistu trenutno (jedino mu u cijeni parira Le max 2 x820) a sto tek reci za PRO verziju sa 6GB 128GB....doduse sa cijonom oko 450e.

    Uglavnom za osobe koje traze neki telefon do 150e, preporucio bi im da pogledaju prva tri modela : Vibe shot, P1 i K5.
    Licno uvijek biram Lenovo pre Xiaomi-a, prije svega zbog loseg iskustva sa Mi3, Mi4c, Mi4. O tome drugom prilikom...

    Umjesto raznih prepucavanja (maloumnih) bolje da se posvetimo malo recenzijama i preporukama, kao sto i naslov teme kaze.
    Ponovo pogresno postavljas stvari. Niko se ne dici od nas koji smo to uradili, tj.pomenuli ovdje. Razbiras ? 'Oces da kazes da smo mi decica samo zato sto smo to rekli? Ne znam ko je brzoplet i ishitren u namjeri da kaze nesto ''pametno''. Polazis od pogresnih premisa, pa donosis pogresne zakljucke. I ne trpaj u isti kos prekrsaj i krivicno djelo, da ti dete kaze.



    Opusti se, rijesi se manije proganjanja i pisi recenzije. Napisi to svoje lose iskustvo, ima ovdje ljudi koji imaju taj model, i onih koji mozda planiraju da ga kupe. Budi od koristi, da ti dete kaze. Mau!

  19. #1294
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Redmi note 3 pro prime naručen! Sad bih još jedan, gledam ove lenovo što Toni Montana pomenu, šta mislite?

    Hop hop hop
    this time next year...

  20. #1295
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Redmi 3, baterija 4000mAh morao sam noviju verziju softvera da mu stavim i kao zmaj radi, baterija 4 dana sa wifi upaljenim neverovatno

    Sent from my 6043D using Tapatalk

  21. #1296
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moje iskustvo sa meizu je vrlo lose. Prije svega jer pojedini prodavci na Aliju prodaju refurbished telefone kao nove??? Prije svega Fantacy. Masu zaista masu sam platio mx4 pro da bi mi posla telefon kom ne radi volume down dugme, fabricki se pregrijava i baguje ko lud...bag sam nekako ispravio, ostalo ne i jedva ga prodadoh, jedva. Masu sam stetovao. Slicna situacija i sa m2 note, kod istog prodavca. Flyme mi pri tome ne odgovara, po meni mnogo ljepsi i fluidniji je MIUI. A sto tek da kazem za Xiaomi....obozavam njihove proizvode, on one smart vage, do upaljaca za kola sa fm transmiterom. Inovacije u svakom pogledu, jedva cekam da uskoro izbace i auto na baterije u saradnji sa Mercedesom. Ali pocev od Mi3 ogromne probleme sa njima....bilo je i lijepih iskustava, redmi 2, tada otrovljenje za mene. Mi4c mi se bukvalno raspa...opet Fantacy...ne preporucujem nikom od njega da uzima, ako vec uzimate, uzmite kod Hank Ija, xshow, mnogo dobar decko, sve provjeri, ispita, pa tek onda salje. Dosta cesto se cujemo prek skype i ispricamo ili preko whatsapp. Nekad je razbijao sa Lenovo modelima, s650 i s960, posebno a820, uvijek je bio na vrhu sa prodajom na cijelom Aliju, sad se malo povuka, radi solarne panele, mada i dalje radi sa telefonima. Nije najjeftiniji ali po meni ubedljivo najpouzdaniji rodavac.

    Za mene, Lenovo je i dalje ipak marka. Jeste da su malo usporili sa telefonima, od kako su kupili Motorolu, tako da sada uglavnom rasprodaju stare modele i da su se okrenuli skupljim telefonima, ali i dalje imam vise povjerenja u njih nego u Xiaomi i Meizu. Za sada.

    Iskreno, prije bi uzeo ZUK Z2 nego Mi5 trenutno.

    Ali je Xiaomi napravio fantastican posa sa redmi note 2 i 3, a sto tek da kazem za redmi 3 sa onakvim soc-om, fantasticno. Gledam jutros meizu m3 mini 3GB 32GB, mt6750, ekran 720p...123e kod Goldway...masu, pa ga uporedim sa Vibe shot, nebo i zemlja. A drza sam oba u ruci.
    Evo poredjenja karakteristika :

    http://www.kimovil.com/en/compare/le...zu-m3-3gb-32gb

  22. #1297
    Join Date
    May 2009
    Posts
    434
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima li dje da je iscurio kakav ozbiljniji review Xiaomi Redmi Pro ovoga novog, telefon mi se cini bruka, mislim da cu moj note 2 zamijeniti upravo njime

  23. #1298
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Da nece neko da zamijeni redmi note 3 pro za mx5. Malo za promjenu

  24. #1299
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Uzeo za klinca xiaomi redmi 3s. Mogu samo reci da je top telefon za 110 eura. Mislim da trenutno ne postoji bolja kupovina u ovom rangu cijena
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  25. #1300
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    440
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Uzeo za klinca xiaomi redmi 3s. Mogu samo reci da je top telefon za 110 eura. Mislim da trenutno ne postoji bolja kupovina u ovom rangu cijena
    Bez uvreda, al ja bi za 110e uzeo Letvu x600 ili mi4c....koji su mnogo,mnogo,mnogo iznad r3s, tj. glupo je i bilo kakvo poredjenje, ajd da ne bude da pricam prazne price, evo ti poredjenje sva 3 telefona sa karakteristikama i cijenom na kraju.. http://www.kimovil.com/en/compare/le...-redmi-3s-16gb

    Vidjeces kad klinac krene da igra igrice, zbog cega pricam

Page 52 of 250 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 33
    Last Post: 05-07-14, 16:27
  2. Koju kameru uzeti? Iskustva, preporuke, info!
    By safra in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 22-06-13, 12:49
  3. Slim Laptop iskustva preporuke i sl.
    By Stivi in forum Hardware
    Replies: 15
    Last Post: 01-01-13, 10:07
  4. Kuhinje po mjeri. Iskustva i preporuke.
    By black bird in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 26-06-11, 01:53
  5. Iskustva sa kineskim telefonima
    By OCTAVIAN in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 12
    Last Post: 10-01-10, 03:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •