Page 139 of 198 FirstFirst ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... LastLast
Results 3,451 to 3,475 of 4933

Thread: Novi izbori i kako do njih?

  1. #3451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Cinjenicno stanje,al to je sitnica za profil jednoga politicara o kome narod sudi na osnovu izgleda,frizure i drugih bitnijih odrednica.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #3452
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Aj' sad ozbiljno, "osim" koalicije sa DPS-om šta je Krivokapić loše radio ?
    Da li je krao, zapošljavao svoje, namiještao poslove svojima, švercovao neka ***** itd...
    Pitam pošto ja za toga čovjeka sem njegove antipatičnosti nisam čuo lošu stvar u tom smislu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #3453
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Nagnaces me da potpisujem ironijom dolje u dnu postove
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  4. #3454
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    A ti ćeš mene nagnati da u postovima naznačim kome se ne obraćam. Tvoje mišljenje je zabilježeno, interesuje me ostatak učesnika
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #3455
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mandić nece na robiju

    CRNA HRONIKA
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine
    Sin poslanika Demokratskog fronta (DF) Andrije Mandića, Ilija Mandić ipak neće robijati zbog optužbi da je prošle godine metalnom šipkom udarao maloljetnika, na brdu Gorica.
    Viši sud u Podgorici preinačio mu je zatvorsku kaznu od 30 dana, na uslovnu kaznu.
    To znači da neće robijati 30 dana, ukoliko u sljedećih godinu dana ne počini novo krivično djelo.
    Prvostepenu presudu, kojom je osuđen na 30 dana zatvora izrekao je sudija podgoričkog Osnovnog suda Nenad Vujanović, sredinom januara 2016.
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine.
    Obrazlažući presudu, sudija je rekao da je decidnom izjavom maloljetnika, koja je potvrđena i nalazom vještaka medicinske struke, dokazano da je Mandić počinio krivično djelo.
    Maloljetnik je tokom postupka tvrdio da ga je Mandić, ničim izazvan, udarao šipkom po glavi i leđima, dok je okrivljeni isticao da je maloljetnika u samoodbrani udario pesnicom ili možda zakačio satom.
    Vještak je utvrdio da povreda sedamnaestogodišnjaka nije mogla nastati pesnicom, ali ni od "kačenja satom", kako je tvrdio optuženi.

    i ne nisam falio, ovo treba da stoji u izbore a mislim da svi znamo zasto
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #3456
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mandić nece na robiju

    CRNA HRONIKA
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine
    Sin poslanika Demokratskog fronta (DF) Andrije Mandića, Ilija Mandić ipak neće robijati zbog optužbi da je prošle godine metalnom šipkom udarao maloljetnika, na brdu Gorica.
    Viši sud u Podgorici preinačio mu je zatvorsku kaznu od 30 dana, na uslovnu kaznu.
    To znači da neće robijati 30 dana, ukoliko u sljedećih godinu dana ne počini novo krivično djelo.
    Prvostepenu presudu, kojom je osuđen na 30 dana zatvora izrekao je sudija podgoričkog Osnovnog suda Nenad Vujanović, sredinom januara 2016.
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine.
    Obrazlažući presudu, sudija je rekao da je decidnom izjavom maloljetnika, koja je potvrđena i nalazom vještaka medicinske struke, dokazano da je Mandić počinio krivično djelo.
    Maloljetnik je tokom postupka tvrdio da ga je Mandić, ničim izazvan, udarao šipkom po glavi i leđima, dok je okrivljeni isticao da je maloljetnika u samoodbrani udario pesnicom ili možda zakačio satom.
    Vještak je utvrdio da povreda sedamnaestogodišnjaka nije mogla nastati pesnicom, ali ni od "kačenja satom", kako je tvrdio optuženi.

    i ne nisam falio, ovo treba da stoji u izbore a mislim da svi znamo zasto
    Šta misliš, da li se zvao kumara "da sredi"


    PS.
    Interesuje me tvoj stav o Krivokapiću
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Aj' sad ozbiljno, "osim" koalicije sa DPS-om šta je Krivokapić loše radio ?
    Da li je krao, zapošljavao svoje, namiještao poslove svojima, švercovao neka ***** itd...
    Pitam pošto ja za toga čovjeka sem njegove antipatičnosti nisam čuo lošu stvar u tom smislu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #3457
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,735
    Thanks Thanks Given 
    1,267
    Thanks Thanks Received 
    894
    Thanked in
    584 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Mislim, ako ćemo pravo...
    Ovo je netacno. Prije pola godine sam slusao da je premijeru 950€ plata, kako onda moze jednome Pedji Bulatovicu biti 2.000?
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #3458
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    A ti ćeš mene nagnati da u postovima naznačim kome se ne obraćam. Tvoje mišljenje je zabilježeno, interesuje me ostatak učesnika
    Oce li bit kakva nagradna igra..biljezis ono rekreativno ili spremas za operativni?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #3459
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mandić nece na robiju

    CRNA HRONIKA
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine
    Sin poslanika Demokratskog fronta (DF) Andrije Mandića, Ilija Mandić ipak neće robijati zbog optužbi da je prošle godine metalnom šipkom udarao maloljetnika, na brdu Gorica.
    Viši sud u Podgorici preinačio mu je zatvorsku kaznu od 30 dana, na uslovnu kaznu.
    To znači da neće robijati 30 dana, ukoliko u sljedećih godinu dana ne počini novo krivično djelo.
    Prvostepenu presudu, kojom je osuđen na 30 dana zatvora izrekao je sudija podgoričkog Osnovnog suda Nenad Vujanović, sredinom januara 2016.
    Iliji Mandiću se sudilo za nanošenje lake tjelesne povrede sedamnaestogodišnjem J. J., za šta mu prema Krivičnom zakonu prijeti kazna zatvora do tri godine.
    Obrazlažući presudu, sudija je rekao da je decidnom izjavom maloljetnika, koja je potvrđena i nalazom vještaka medicinske struke, dokazano da je Mandić počinio krivično djelo.
    Maloljetnik je tokom postupka tvrdio da ga je Mandić, ničim izazvan, udarao šipkom po glavi i leđima, dok je okrivljeni isticao da je maloljetnika u samoodbrani udario pesnicom ili možda zakačio satom.
    Vještak je utvrdio da povreda sedamnaestogodišnjaka nije mogla nastati pesnicom, ali ni od "kačenja satom", kako je tvrdio optuženi.

    i ne nisam falio, ovo treba da stoji u izbore a mislim da svi znamo zasto
    A ko to ide jos da robija zbog lakih povreda? Ne idu ni za teske tjelesne povrede a ne...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  10. #3460
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Šta misliš, da li se zvao kumara "da sredi"


    PS.
    Interesuje me tvoj stav o Krivokapiću
    da su imali sta da mu prikace do sada bi to uradili, tako da ja licno ne vjerujem da je ista od navedenog on radio. isplivalo bi do sada.
    nije ni lako biti neki tas na vagi kad ti je sa jedne strane DPS a sa druge DF, treba tu dobro izbaansirati ko ce vise stete da nanese ili manje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #3461
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jes coce sve je Ranko cistunac. Nego ga drze ambasade jer je jedini normalni ''demokrata'' pa da ga ne suturaju tako brzo. Moze im zatrebat.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  12. #3462
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    SDP nije bio tas na vagi, ušao je u predizbornu koaliciju , dakle na istoj listi sa dps, nelogično bi bilo da su oni sad nešto poslije izbora premišljali sa kim će kad su na izbore izašli na listi sa dps-om..

    I povraća mi se od tih "tasova na vagama" koji moraju po svaku cijenu da pođu sa nekim jer propade država.

    A ne moraju, u Španiji se ponavljaju izbori jer Podemos nije pošao ni sa narodnjacima ni sa socijalistima, i po anketama su porasli za 5% u odnosu na regularne izbore, sa realnom mogućnošću da uzmu više glasova i od *narodnjaka i od socijalista
    https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...election,_2016
    Last edited by chucknorris; 19-05-16 at 10:19.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #3463
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Jes coce sve je Ranko cistunac. Nego ga drze ambasade jer je jedini normalni ''demokrata'' pa da ga ne suturaju tako brzo. Moze im zatrebat.
    Obicno,kako to kod nas biva,aparat ima uvijek nacin i razlog da svakog "bjegunca" namaze govnima koja nedje cuce,smrde i cekaju da se namazu vlasniku po glavi.

    Buduci da je to izostalo u dva jako bitna i prelomna momenta-cijepanje sdp-a,i uoci izglasavanja nepovjerenja vladi,velika vjerovatnoca je da je covjek cist.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #3464
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,016
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Meni je taj Ranko u jednom trenutku cak i bio simpatican, tamo nedje 2000-2002 god, e sad, sto on nije nista opuvao ali nije ni reagovao dok su drugi to radili ga ne oslobadja krivice. Morao je reagovati. Zadnja sansa mu je bila nakon lokalnih izbora u PG. Vjerovatno nije lako sa dps-om ali znas u startu ko je i kakav je dps. Po meni je sdp nakon proglasenja nezavisnosti trebao i morao izaci iz koalicije sa dps-om, zasto to nije uradio svi znamo. Sad mislim da ce se partija ugasiti nakon sledecih izbora ukoliko opet ne nadju nekoga da se prikace. U jednu ruku mi je zao ali vise zalim dje smo trenutno...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  15. #3465
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Obicno,kako to kod nas biva,aparat ima uvijek nacin i razlog da svakog "bjegunca" namaze govnima koja nedje cuce,smrde i cekaju da se namazu vlasniku po glavi.

    Buduci da je to izostalo u dva jako bitna i prelomna momenta-cijepanje sdp-a,i uoci izglasavanja nepovjerenja vladi,velika vjerovatnoca je da je covjek cist.
    Ja ne velim, Ranko je inteligentan covjek, sigurno se pazio, ali ovaj aparat je u stanju i da mu napakuje nesto cega nema, tako da prije mislim da ima neku zastitu sa strane, nego da je ostao sam u svemu tome. Iako zna mnogo, jer je 20 godina u vrh, ali mu to nije garancija opstanka, no prije suprotno.
    I na kraju nikad ne treba iskljucit jedan opet njihov reunion.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #3466
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,269
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Sa portala Vijesti:

    Glasačke listiće nijesu uzeli Ranko Krivokapić, Mladen Bojanić, Miodrag Lekić, Obrad Gojković, Goran Danilović, Zoran Miljanić, Radovan Asanović, Orlandić,Nik Đeljošaj, Dritan Abazović, Miloš Konatar, Rifat Rastoder, Draginja Vuksanović, Džavid Šabović, Izet Bralić i Raško Konjević.
    Ima li koji drugi Orlandić osim Mića?
    Ako Orlandić nije glasao, a 43 glasa su bila za razrješenje, onda su osim Pozitivaca i Milića još dvoje iz DF-a glasali za razrješenje. Naravno, Orlandić ne bi preskočio glasanje da nije bio siguran da će neko iz suprotnog tabora takođe glasati. Sve i da je greška i da je Orlandić glasao, opet je jedan iz DF-a glasao.

    Poslanik DF Andrija Mandić rekao je da poslanici tog saveza nijesu glasali za smjenu Krivokapića već da su svoje glasačke listiće učinili nevažećim
    Važi care. Sa njima je vazda ovakva saradnja.
    U pravu su ljudi kad kažu da osuđuju Krivokapića što je sarađivao sa DPS-om. Trebao je, brate, odabrati drugu profesiju. Svi koji se bave politikom u Crnoj Gori, osim ovih iz DPS-a i DF-a, treba da se okanu toga. Ili se brate učlani u DPS ili DF da se baviš politikom, ili batali.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #3467
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,034
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Važi care. Sa njima je vazda ovakva saradnja.
    U pravu su ljudi kad kažu da osuđuju Krivokapića što je sarađivao sa DPS-om. Trebao je, brate, odabrati drugu profesiju. Svi koji se bave politikom u Crnoj Gori, osim ovih iz DPS-a i DF-a, treba da se okanu toga. Ili se brate učlani u DPS ili DF da se baviš politikom, ili batali.
    Evo npr. u Makedoniju opozicija bojkotuje izbore i EU kaže da ih neće priznat a kod nas opozicija ( osim Demokrata,DF i od skoro SDP ) bije ljutu bitku ko će bolje naplatit opoziciono djelovanje podrškom DPS-u da nas zadužuju dok ne dodje do potupnog kolapasa ...
    deuscroix

  18. #3468
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,900
    Thanks Thanks Given 
    843
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Glasao je Orlandić, ispratio sam taj dio kad je on glasao. Greska im je to na vijesti...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  19. #3469
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Obraćanje Džavida Šabovića, šefa kluba poslanika SDP-a u Skupštini povodom rasprave o razrješenju predsjednika Skupštine Ranka Krivokapića:
    Uvazeni predsjedniče Krivokapiću,
    Poštovane kolege poslanici,
    Okupismo se danas da na deceniju nezavisnosti smijenimo jedinog iz državnog vrha koji je za njenu nezavisnost bio od početka. I to po nalogu onih koji su deceniju i po prije ovoga zadnjeg, organizovali i referendum protiv nezavisnosti. Oni izgleda opet na svakih 15 godina mijenjaju ideologiju, pa im sada trebaju ovi što Šešelju čestitaju slobodu (ne čuh ga juče da čestita izlazak iz Spuža partijskom drugu i da mu je i za njega, kao i za Šešelja, milije da je na slobodi), čašćavaju vojvode i prave Ravnogorske pokrete.
    Ako vam ovo zvuči nevjerovatno, pitajte njegove ratne saborce iz 92. koliko je bilo tada vjerovatno da će podržati nezavisnost. Šta će biti buduća ideologija, to ne zna ni šef političkog savjeta i organizovane kriminalne grupe, to će pokazati portfolio Prve banke.
    Velika mana Ranku je i što nije optužen da je on ili neko njegov stekao nezakonito maker neki euro, na račun države. Da se ispravim, ja bih rekah euro, vi bi rekli koji milion. Vi ispod milliona ne brojite. Ali za njega ni uvezeni medijski šljam ne laže da je nešto nezakonito stekao.
    A kada je ideolog šef organizovane kriminalne grupe, to je zaista velika zamjerka. I treba da inicirate smjenu. Ne može partija kojom rukovodi šef organizovane kriminalne grupe trpjeti takvoga na čelu Skupštine. Vaši se milioni pored njega jasnije vide. On svjedoči da je moguće baviti se politikom na drugačiji način. A vama treba da ljudima ogadite politiku. Da pokažete da se time bave samo nemoralni. Sve drugačije treba skloniti. To jedini način da se obashrabre ljudi i dovrši pljačka.
    Kažu ne možeš ti biti predsjednik Skupštine, pa tebi sin nema ni jednu hidrocentralu. Kako ti da predsjedavaš kad ti brat nema banku!? Pa za tebe nijedno tužilaštvo, čak ni ovo preko bare, nije ni čulo, a kamoli podiglo optužnicu, a ti hočeš da budeš prvi među jednakima. I to među onima koji samo nejednake prihvataju za prve. Misliš da ti to što si predsjedavao najvećom parlamentarnom skupštinom na svijetu daje za pravo. Drugačiji kriterijumi nas ovđe opredjeljuju. Ovako nešto poručuju poslanici DPS-a. Tačnije, ne poručuju oni, poručuje šef organizovane kriminalne grupe, oni samo prenose i podižu ruke.
    I opet problem pokuša riješiti korupcijom. Pa i da uspije, kao da to nešto rješava. Kao da je u januaru nešto riješio. Pa pokušao je i onaj kome se sudilo zbog korupcije korupirati sudije i tužioce. Pa šta je dobio? Povećao kaznu. Morate se navići da nijesu svi korumpirani.
    Neki mi liče na lopova koji dok ga vode u zatvor pokušava pokrasti sprovodnike. Ne znam je li beskrupuloznija pljačka građana ili je iritantniji način na koji trošite tako stečene pare.
    I ne smeta vama Ranko. Vama smeta simbol. Smeta vam neko ko je bio za nezavisnost od početka i nije se uprljao nakon 25 godina politike. I kada ćuti vi ga čujete kako vas proziva. Vi gotovo da ga napadate u samoodbrani. Ali to je jalova politika. Nećete vi biti ni bolji ni pošteniji i da njega nema. Manje bi se vidjelo koliko nijeste, to ste u pravu.
    Vi znate da bar ja nijesam klimoglavac. Ali sam ponosan dok ga danas hvalim. Ne zbog njega, sa njim pričam drugačije. On zna. Nego zbog vas. Jer vas tako kudim. On je sve što vi nijeste. Ili on nije sve što vi jeste. Pa kako vam je milije.
    A nije da nijeste mogli i vi biti bolji. Nije da nijeste imali sposobnosti. Možda i više. Ali drugi su vam bili prioriteti. Vi ste birali, ne znam što ste sada ljuti. Ne zavidimo ni mi vama na bankama, hidrocentralama i jahtama. Ali vi nama zavidite na imidžu. A ne može oboje. Što bi rekli stari “ne može pare u džep i obraz na mjesto”. Nikada nije ni moglo.
    Meni je drago što ovo radite. Ovako vaša politika postaje očiglednija. Ne odričete se šefa kriminalne grupa, đe ćete na sebe, a smjenjujete Ranka. U istom danu, u ove dvije aktivnosti, zaštitom šefa kriminalne grupa i napadom na Ranka, najbolje je sublimirana vaša politika.
    Neću danas pominjati sunarodnike i druge predstavnike drugih manjinskih naroda. Dosta sam ih podsjećao, ako su me čuli. Ako oni misle da danas treba da smjenjuju predstavnika politike koja je prema nama manjinama imala najbolji odnos zadnjih dvadeset i pet godina, neka to rade. Lako je zaokružiti ono što kaže šef kriminalne grupe, dići ruku ili pritisnuti taster. Teško je donijeti ispravnu odluku u ime hiljada ljudi koje predstavljamo. Teško je reći ljudima koji su devedesetih proganjani, da danas u njihovo ime i po nalogu onoga koji ih je progonio, učestvujete u satanizovanju onoga i politike koja nas je zajedno štitila. Ali neka svi nose svoj teret. Neki koji pamte devedesete otklon od takve politike smiju učiniti javno i ja im javno odajem priznanje.
    Uvijek sam kritičan prema predstavnicima DPS-a. Bio sam i juče i danas. I juče sam i danas naglašavam da tamo postoje mnogi pošteni ljudi za koje ja ne umijem naći objašnjenje zašto ovo trpe i zašto ne dignu glas. Mnogi, čak većina, žive od plate. Od nekog od njih očekujem da makar glasajući tajno kaže: ja ovo neću da radim, ovo je previše i ovo je sramota.
    Da to uradi i za sebe i za Crnu Goru. Ako ne može javno, onda tajno. Neće onaj koji vas ne ubjeđuje argumentima nego na drugi način znati da ste to baš vi. U suprotnom svi ćemo znati da nijeste.
    Veliko je biti poslanik. Posebno za onoga go je toga svejstan. Veliko je biti dostojan toga. A danas je svakog od vas zapalo da od vas zavisi većina. Svi ste četrdesetprvi. Dobro, nijeste svi. Svi osim bivšeg ministra poljoprivrede i sadašnjeg poptredsjednika Skupštine koji čeka da se propne na veću stolicu, jedino on je prvi đe ne treba. Svi ostali mogu biti četrdesetprvi.
    Sve vrijeme ponavljam da nijeste svi isti. Očekujem da bar jedan poslanik to pokaže.
    Džavid Šabović



    Vece istine se nije odavno moglo procitati....
    Last edited by Gandalf_White; 19-05-16 at 13:27.
    One Ring to Rule them all...

  20. #3470
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Koja agoonija i drama oko fotelje. Nisam znao da je u SDP-u ovoliko izražen kult ličnosti. Slušajući poslanicu Vuksanović sam sve vrijeme imao neki poznati osjećaj, a onda sam se sjetio - pa, tako zvuče govori SNS-ovaca o Vučiću.
    In vino veritas

  21. #3471
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije to kult licnosti vec spremanje za novog premijera


    A ja evo razmisljam par dana... Ljudi sto su ostali oko Ranka su svi vjerni i lojalni, prijatelji CG. Ovi sto su posli u SD je sljam koji je bio u SDP-u, onaj sljam koji nije dao da se obali vlada u vise navrata, koji nije dao da se napravi vlast sa opozicijom u PG i mnogo drugog.


    Krivokapic je jedan od rijetkih politicara kom ne moze da se nadje ama bas nista, kule, gradovi, stanovi, hoteli itd itd... Covjek je zadovoljan sa platama koje prima i po struci je politicar. Tj. medjunarodni odnosi su mu specijalizacija...

    I Sabovic i Vuksanovic i Konjevic mogu biti samo ponosni a i Krivokapic moze biti ponosan na njih.
    One Ring to Rule them all...

  22. #3472
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ako opozicija pobijedi u oktobru računaj Lekića kao premijera(eventualno neko nestranački ako se ne budu mogli dogovorit).
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #3473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ako opozicija pobijedi u oktobru računaj Lekića kao premijera(eventualno neko nestranački ako se ne budu mogli dogovorit).

    Moguce vrlo. Ali mislim da je realnija opcija Krivokapic.


    Kada bi se gledalo realno. Covjek je bez mrlje na imenu, ima internacionalnu karijeru u politici, 13 godina iskustva kao predsjednik skupstine, dokazani patriota...

    Lekic mi je meh.. Nema formirane stavove, o konkretnim pitanjima se ne izjasnjava. Toliko me na Kostunicu posdsjeca da je to nerealno + ima 68 godina tj. imao bi 69 poslije izbora i 73 po zavrsetku mandata a to je rizik ipak je covjek u godinama... A i ne moze covjek sa 70 godina imati energije da vodi tim, kao sto to moze neko sa 55...

    Ja se ne bih bunio ni Rakcevic da bude premijer.. Covjek je strasan menadzer


    P.S.

    Lekic je pravi da bude predsjednik.. Da prdnjavi u posjeti Papi, ide na molitvene doruckove i salje cestitke za Bajram i Bozic...
    Last edited by Gandalf_White; 19-05-16 at 14:02.
    One Ring to Rule them all...

  24. #3474
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ako opozicija pobijedi u oktobru računaj Lekića kao premijera(eventualno neko nestranački ako se ne budu mogli dogovorit).


    Ja bih volio ali mislim da nema nikakve sanse da opozocija ima vecinu,ne zbog toga sto je dps prejak vec zato jer opozicija sujetna se oko fotelje ne moze dogovorit i iscjepkani kao nikad prije. Evo potpisali protokol u vezi Nato-a sve clanice tako da je zavrseno to... Koji je sad argument za glasanje Djukanovica? (ne pitam tebe licno no se nadovezah) :S
    Last edited by Immobiliare; 19-05-16 at 14:08.

  25. #3475
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,573
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Lekic je pravi da bude predsjednik.. Da prdnjavi u posjeti Papi, ide na molitvene doruckove i salje cestitke za Bajram i Bozic...
    I da bije cekicem po berzi. Moroncik.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 139 of 198 FirstFirst ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Invicta - novi muski rucni satovi (njih vise)
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 01-01-13, 20:50
  2. Eventualni novi izbori - siroka rasprava : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 25-08-11, 17:37
  3. Replies: 3
    Last Post: 26-03-10, 19:38
  4. kako da kreiram novi e-mail account na t-com-u
    By Koma[MFHN] in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-01-10, 12:02
  5. Kako instalirati novi Windows Installer?
    By Innuendo in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-07, 21:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •