Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 140

Thread: Najteze price taksista

  1. #51
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    jes ima repove tj dužu kosicu i recituje ne staje a sve ljubavne....pita te nešto, tipa, poznati ste mi nešto kako se zovete i ako išta rečeš djao tiga je izio, kreće....za svako ime ima spremne stihove:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    PRIZNAJTE


    Dosadno Vam je, i bar pola ovih te su pisali na temu su "pročačkali" taksistu da prozbori, jer je prije toga ćutao!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    PRIZNAJTE


    Dosadno Vam je, i bar pola ovih te su pisali na temu su "pročačkali" taksistu da prozbori, jer je prije toga ćutao!
    Vise od pola svakako , ali ima i kad im je dosadno, (a kako nece), pa nichim izazvani share-uju kojesta .


    Nego, ono sto je bzvznije koliko vidim, chitajuci ove simpa dogodovshtine, su nekakve povremene generalizacije, predrasude chak, kao, "svi su takvi (uzasi)" ili nekakve slichne besmislice.
    Nijesu svi isti, nemote tako, nije to u redu.
    ><

  4. #54
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ima samo tako dobrih ljudi, svu salu na stranu...
    Ja imam jednog čičicu koji me obozava, ja i on se tako fino ispricamo, a ima jedno 50ak godina i dijelimo ljubav prema Politikinom zabavniku i satovima i kad god me vozi kuci, ja ga pitam da uzme pauzu i udje kod nas na kafu i ja mu dam politikine zabavnike i casopise o satovima sto sam donosio iz njemacke ili Alan Fordove, i on se zahvaljuje do neba, i onda kad se opet sretnemo posle par mjeseci, nerijetko i pola godine (ne zivim u CG) on me pita do kad sam tu i svrati da mi ih vrati, uvijek ih stavi u neki folder da se ne ostete i tako to, bas dusa od covjeka.
    A pravi onaj niksicki boem, lijeceni alkoholicar, sretnem ga ponekad i u kafanu Zahumlja, gospodin u picu, u svemu.
    Ne trci da upali taksimetar nego ga ja pola vremena podsjetim, uvijek ga gasi ranije da zaokruzi na 2 eura i tako to.
    SUŠTA SUPROTNOST OD I JEDNOG TAKSISTE STO SAM DO SAD UPOZNAO.
    067-123456

  5. #55
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    najljepse je kad zuris nedje, samo mu kazes:
    "Jeli ovo dizel?
    AAAA ja mislio benzinac, kako ideeee"

    Braca odma gas do poda

  6. #56
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    PRIZNAJTE


    Dosadno Vam je, i bar pola ovih te su pisali na temu su "pročačkali" taksistu da prozbori, jer je prije toga ćutao!
    "Ima li posla?"- tako sve pocinje... mozda zbog toga popiickaju i namjerno krenu sa otvaranjem lobanje...

  7. #57
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Iskljucenje mozga samo osta.

  8. #58
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dje sjedite kad se vozite taksijem- naprijed ili pozadi...

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,950
    Thanks Thanks Given 
    4,786
    Thanks Thanks Received 
    9,825
    Thanked in
    3,725 Posts

    Default

    Sto je fora sa nasim narodom da konstatno preuvelicavaju ponasanje taxista? Ja sam se vozio PG taxijem vise nego vjerovatno svi odje i na prste se mogu sjetit anegdota sa njima. Bilo ih je naravno u slicnom stilu ka sto ste pisali ali vala ispade da se ne moze poc taxijem a da taxista ne pokida 70% voznji cackam telefon, 20% imam skroz normalnu konverzaciju sa njima i 10% pjan iz grada i obicno sam ja taj koji sere

    @karamazov

    Iskljucivo naprijed, nema sanse da bi nesto nazad $eo
    War. War never changes.

  10. #60
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene taksisti vazda napadaju sa politikom i nekom aktuelnom situacijom. To nisu anegdote i neke neuobicajene price.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,950
    Thanks Thanks Given 
    4,786
    Thanks Thanks Received 
    9,825
    Thanked in
    3,725 Posts

    Default

    Moguce da je do taxi udruzenja, u PG taxi su stvarno vecinom normalni i nisu napadni. Dosta mladjih momaka, par njih znam da taxiraju kako bi platili studije. Vjerovatno da u sad neka "divlja" udruzenja su i taxisti blesavi
    War. War never changes.

  12. #62
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    I Milo Djukanovic shedi pozadi a ja sad treba tu nesto...
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  13. #63
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Još nenormalnog ne upoznah...Zavidim vam na tim uzbudljivim pričama...Taman ka' i onim đevojkama te se njima svako udvara' i muva ih je...

    Ovi moji (uglavnom iz 'Boom'-a)su oni koji pošteno zarađuju svoje parče 'ljeba, kulturno i fino pozdrave, objasne, a nije im lako vozat' tatine sinove i mamine princeze, koje se autobusom voze kad treba otić' do Venecije ili Soluna.

    Jes me jednom vozio vehabija iz 'Alo' taksija...Al, dobri Allah me nije htio tu noć u dženet...
    Slazem se u potpunosti sa Krknom. I ja koristim usluge taksista kad sam u PG i za taxi udruzenja mislim da su najefikasniji pruzaoci usluga koji posluju u Crnoj Gori, sto zbog tacnosti (kada vam kazu 3 minuta to je zaista 3 minuta), sto zbog jeftinih cijena. Uzimajuci u obzir cijenu taxija (obicno to bude samo 1€), ne mozete ocekivati da cete dobiti lux vozaca, obucenog u kosulji i kravati, koji vas oslovljava sa VI i otvara vam vrata taxija sa vase strane kada treba da izadjete.

    Nikad nisam imala problema sa taxistima, i mislim da njihov odnos prema musterijama zavisi od same musterije. Ako ih pristojno pozdravite i objasnite im gdje zelite da idete, ne vidim zasto bi vam pravili neki problem, meni bar ne prave. Uvijek sjednem nazad, i uvijek popricam sa njima (bez ako nisam nesto bas bas ljuta ). Nekada oni iniciraju pricu, nekada ja (priznajem, i ja to radim sa tim glupim pitanjem "jel imate posla?). Od svih voznji samo sam dva puta imala, da kazem, neugodniju voznju. Jednom, kada sam isla kuci kod roditelja noseci moj cuveni kofer , a taxista je mislio da idem na aerodrom (rekao mi je da sam pravi tip za aerodrom, sto god to znacilo) pa se razocarao sto nece odraditi voznju od 5 eura vec od 1 e, a drugi put kad mi je zapao jedan "gromada" taxista iz 19700, celav, sa pogledom tipicne sirovine koja samo zna da batinja nekoga. Od njega me je bilo strah zbog same njegove pojave, a ne zbog toga sto je nesto pogresno rekao.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  14. #64
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    "Ima li posla?"- tako sve pocinje... mozda zbog toga popiickaju i namjerno krenu sa otvaranjem lobanje...
    zamisli da ti danas udje 50 ljudi danas u auto i svaki te pita ima li posla.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #65
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Sto je fora sa nasim narodom da konstatno preuvelicavaju ponasanje taxista? Ja sam se vozio PG taxijem vise nego vjerovatno svi odje i na prste se mogu sjetit anegdota sa njima.
    Ziva istina..
    Valjalo bi taksiste malo taknut da ispricaju sa kakvim su se likovima i neprijatnostima do sada susrijetali...
    Ima li taksista na forumu...
    Last edited by karamazov; 29-10-15 at 19:06.

  16. #66
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Naslusao sam se ja i toga
    Imam dvije koje pamtim...

    Jednom jedan djedj nije htio da plati voznju, mrtav pjan... I Vozac mu rekao, dobro majmune izadji sad, ajde... I ovaj se pomamio "Kome ti majmune, sve ti je8em u drob, oca, majku, djeda, gazdu..." i vozac izasao i izbio ga ka konja... Posle kad je bio pred otkaz, pitao ga gazda, sto ga izbi tako krvnicki, za malo ti nije podnio prijavu, njemu vozac rekao "ne dam ja nikog da mi psuje gazdu" i kao na konto te fore je zadrzao posao...

    A ovaj moj, sto sam ga prije pominjao, pricao mi je da mu se jedan djed da oprostite popishao na prednje sjediste, valjda isto pijan, i on mucenik em nije radio citav dan, em morao iz svog dzepa da plati dubinsko pranje sjedista koje je ne znam ni ja koliko...

    E da jos jedna, ahhahahahhahahha klasicna niksicka!!
    Vozio bratic dva-tri momka, zna se i ko su, ovi gradski mangupi sa sitnim robijama, ali djilkosi klasicni.... I kad nijesu htjeli da mu plate, on se budala pobunio (nov vozac) i dobio strasne batine zbog to dva eura... Inace svi oni kazu da ako neko pravi problem oko ne placanja, za 2e ti je jeftino da ga pozdravis i zapamtis, blokiras mu broj, niko nije lud da se svadja oko dva eura...

  17. #67
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ahahahahah a to ovi šišnjari lokalni koji su robijali zbog pljačke trafike ili zbog otimanja torbi starijim gospodjama.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednom mi se jedan dobri chikica u boom ili red zamalo isplakao . Kad me pokupio vidio da imam psa ispred kuce. Pa je poceo sam nicim izazvan pricu o njegovom kucku, i kako je umro prije koju godinu, a prepametan bio..ih ka ipojedan. Trlja oci suzne i prepricava dozivljaje macka Toše tj psa, od kad ga je dobio pa do kad ga je sahranio. Ja ne vjerujem.

    Mada gori su ovi pacenici 35-40 godina, kaze ti sam - Ao sto je hladno nocas. I tu ako samo klimnes glavom eto ti price do kraja puta. I jednom se posle takve situacije ispred nas na pjesackom poljubise i zagrise momak i djevojka mozda 16-17 godina oboje. I normalno evo javlja se majstor, Aaa baka , tako treba , ljubav romatika, a ne politika i nervoza.. sto ce ti to. Mada mladi su a? Nego tada je i najljepse, tada je socna dolje, kaplje kao masna priganica ono dok je vruca, curi .. ... ... i tako.

    Jole Kobra me vozio jednom. To mi je bilo dovoljno da nista nije rekao. A isto ga je morao baciti pod rucnu isred nekih djevojaka.

    Imam jos dogodovstina koliko oces nego neka dosta i ovo.

    ALi eto ima i normalnih stvarno. Jedan lik nije htio majci da naplati do bolnice kad je isla, zaboravila zena novcanik. Covjek bez rijeci sa osmijehom rekao samo drugi put cete. Cijeli grad sam pretrazio, zvao udruzenje..kad mi je majka pricala, jedva ga nadjoh pravio je pauzu bio. Da mu platim i da ga catim. Bash rijetki primjerak postene osobe uopste u ovom napacenom gradu. Izumrela vrsta..

  19. #69
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najteze price taksista

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    ...a drugi put kad mi je zapao jedan "gromada" taxista iz 19700, celav ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,318
    Thanks Thanks Given 
    727
    Thanks Thanks Received 
    1,191
    Thanked in
    665 Posts

    Default

    Ovaj prevaspitava vozace u Halo taxi.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ovaj te vozi đe on oće..

    Nešto nisam ima lošeg iskustva, par puta sam se ismijao dobro (posebno kad sam vožnju platio s dva eura a ovaj me pita imaš li što sitnije brate). Sjećam se samo jedne vožnje pretprošlo ljeto, žuti taksi i neki pinjola između 25-30 godina, iscjepan i masan. Ja mu reko adresu, kad kreće on "uf brate, svi misle da je nama taksistima lako". I ja ne znam što mi bi, velim mu "ne bogomi, po ovom žaropeku vozit".
    Kad počinje brat monolog u stilu kuma Žorža iz ljepote poroka "a ne too bratee, ženeeee, od žena se odbranit ne mogu. ja ne znam što je ovo, sinoć sam jednu ženu udatu pokupio i tako sam je iz*jeba da na noge nije mogla po sata. pa onda što mi se desilo prije neku noć, ulazi mi neka đevojka i veli vozi tamo na poligon iza Dalasa na stari, i dolazim ja tamo kad poče da se skida da je izj*ebem, i veli mi OSTAVI TAKSIMETAR NEKA GORI, jes bez svakog, đecu ukopa ako nije bilo tako". Čudo jedino da se nije u Ostrog kleo..

    Kad me tad mrtvog nisu iz taksija iznijeli, neće nikad.

  22. #72
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Miroljubivi
    Ne, bez zezanja, koliko se razumijem u izgled i stajling , bio je brat vehabija...sa sve brojanicom u ruci dok je drugom držao volan
    Da nije Archi?

  23. #73
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Hahaha,jeste to je ovaj,vozio me jednom,ispovijedi se propisno.
    Drug je sa RadEm Zivkovicem,pa da mu malo pomogne,zbog toga vozi,a sa djevojkom je raskinuo,a taman istetovirao njeno ime,hahahaha

  24. #74
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ali ovaj krst nacrtani, priceless blue:

    Sent from my E2303 using Tapatalk

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Da nije Archi?
    Nije ga progovorio sa mnom od tačke A do tačke B.
    Još jednom fala dragom Allahu i meleKima što bijahu uz mene...
    Sell the Vatican, Feed the World!

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neobjavljene price
    By NikolaPg10 in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 05-12-13, 22:19
  2. i: EXW Foshan price???
    By lacky in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 25-05-11, 21:51
  3. Iseljenicke price
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-04, 01:03
  4. Erotske price...
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 17
    Last Post: 25-09-04, 21:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •