Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 140

Thread: Najteze price taksista

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Još nenormalnog ne upoznah...Zavidim vam na tim uzbudljivim pričama...Taman ka' i onim đevojkama te se njima svako udvara' i muva ih je...

    Ovi moji (uglavnom iz 'Boom'-a)su oni koji pošteno zarađuju svoje parče 'ljeba, kulturno i fino pozdrave, objasne, a nije im lako vozat' tatine sinove i mamine princeze, koje se autobusom voze kad treba otić' do Venecije ili Soluna.

    Jes me jednom vozio vehabija iz 'Alo' taksija...Al, dobri Allah me nije htio tu noć u dženet...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #27
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gandalf_white View Post
    dok sam radio trodnevne smjene na zagoricu, kad izadjem u 4-5 ujutro sa posla, ne znam dje je lijevo a ne auto da vozim.

    I bilo stajaliste red taxija taman dje ja radim i jedan simpatican momak, legenda sto je stalno radio trecu. Par puta vidim zaplice jezikom i nesto mrmlja i smije se. Ne osjecam alkohol pa kontam momak ili je umoran ili neke tabletice. Dok nije posle 3-4 puta ponudio nekog zutog, nekog belog, zelenog :d i ja rekao da nijesam iz tog filma, veli on imas dugu kosu pa skontah prastaj. Ali super lik, uvijek super muzika u autu (rock 90ih strani)...

    Dok jednu noc/jutro oko 4ipo, ja ulazim vidim on bas izgubljen i krece da vozi. Veli odjednom brat kako sam se izdobijao i onesvijesti se :d i zakucasmo se u ogradu od vezirovog, da je vozio samo malkice brze proleceli bismo u rijeku.

    I sad zovem ja hitnu, hitna miliciju, milicija uvidjaj :d nadju mu 50 tableta eksera u auto :d brukica :d

    nikad ga vise nijesam vidio
    sprdas li se

  3. #28
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Jednu noc mrtav pjan udjoh u taksi onamo kod elmaga u centar.. Vozimo se 20sek kad pocinje taksista iz cista mira da mi prica o vndoju i gradskim "mafijasima" i njihovim pucnjavama... Samo sam mu lega na zadnje sjediste nisam ima snage da ga palinjam ... Sad mi je zao sto zaboravih kako izgleda i koji je taksi, samo bih njega zvao

  4. #29
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ala kada udjes u vozilo koje neuredno,zapusteno.Pa prije nego udjes u vozilo pocne da prica kako mu kolega nije istresao pepeljaru,nije kupio jelkicu..
    Redovno im zacepim gubicu 'zasto si preuzeo smjenu(automobil)koji neuredan,a toliko vodis racuna o odrzavanju istog?
    Primjecujem da u zadnje vrijeme smanjili dozivljaj o propalim talentima.Valjda konacno skapirali da provaljeni.

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Nee seeri da si prostitutka... vrh...
    Koliko si o sebi kazao ovim postom.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    sprdas li se

    Ne ja... Puka se od herosa bio decko

    malo nam je falilo da izginemo
    One Ring to Rule them all...

  6. #31
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ne podnosim zadimljeno auto od cigareta, pričanje na mobilni dok me vozi (ljubazno zamolim da prekine razgovor jer se ne osjećam bezbjedno) , preglasna narodno muzika i tu jedva čekam da izađem iz auta.

    Inače, generalno gledano nisam imala nekih problema sa njima, a nešto što neizmjerno cijenim je to da su mi vratili poslovni telefon.

  7. #32
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Ja se bas dosta vozim taksijem, sto zna biti problematicno obzirom da nikako ne volim da ulazim u pricu sa njima. Jedna od zanimljivih situacija je bila skoro, ulazim u taksi, vracam se sa jednog sastanka, neke papire sam nosio u fascikli. Gleda me lik na retrovizoru, vidim po njemu tacno da se nesto premislja da me pita. Posle par minuta ispali:

    On: Jeste li vi advokat?
    Ja: Ne
    Minut-dva pauze, pa opet:
    A da nijeste notar?
    Ne
    Opet mala pauza, pa:
    A da niste ovaj javni izvršitelj?
    Ne
    I onda unezvijereni pogled na retrovizor, pokusava da dokuci ko mu je u autu.
    Bavite li se mozda nekretninama?
    Ne
    Imate li neku firmu privatnu?
    Ne

    Posle mog treceg "Ne" poceo sam da se ludo zabavljam, jer vidim da se covjek najstrasnije przi i da umire od zelje da sazna cime se bavim. Ja samo odsjecno odgovaram sa "Ne", a on svaki put sve nestrpljiviji. Bilo je tu jos pitanja, jesam li politicar, te racunovodja, te ovo te ono... Stigosmo na odrediste, i veli na kraj "prastaj ako sam ti dosadjivao" .

  8. #33
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    a stvarno tako izgledaš
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sjetih se jos.
    Vozi me lik, voznja malo duza, s kraja na kraj grada. Lik mozda ima 20 godina uvr glave. Cijelo vrijeme je pricao na tel s nekom zenskom osobom otprilike ovako.
    Slusaj alo, pusti ti sto oni pricaju, nemoj im dat ispod 15 iljada. Ma necu alo ne pristajem. Kakvi 12, 10 jes ti luda?. Zauzmi stav, reci ja im ne dam to ispod 15 pa da ce mi prazno stojat. Ada snacu se ja i bez njih slobodno im reci. Cucu se ja s onim Italijanima dolje za vikend pa ce mi oni nac nekog drugog.

    I tako mlati decko avioni kamioni, biznisi itd i naravno vozi taksi lagano. Kad je zavrsio s razgovorom pri kraju voznje, on se uredno izvinjava sto je razgovarao jer ima nekog posla. Reko. Vidim da si jak biznismen, mos li stizat od ovoga taksija. A mora se sto cu veli. HAhahahahahahH
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #35
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    J

    Jes me jednom vozio vehabija iz 'Alo' taksija...Al, dobri Allah me nije htio tu noć u dženet...
    I ti po tome zakljuci da je vehabija
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Mene i čojeka mi je jednom vozio taksista ne znam koje udruženje, tamo na trg stoje, i ja uvijek sjedim pozadi a moj čojek sjedne naprijed...krenemo ka Starome i na pola puta veli taksista, ja pišem poeziju i počinje čovjek da recituje...moj čojek veli onako kurtoazno, "baš fino" a onda kreće recitacija za recitacijom, znači mislila sam da ću da puknem jer nijesam smjela da se nasmijem, čovjek se bio uživio, a moj muž koji nije niti romantik niti ljubitelj poezije gleda u njega ozbiljnom facom bezizražajnom "koji mi je moj trebao taxi, lijepo velim ovoj mojoj ajmo da prošetamo, **bo je taxi, a ne nju no mene" a taksista recituje li recituje, maše slobodnom rukom i gleda u moga čojeka pogledujući povremeno na put, afektira i ponaša se kao da je na pozorišnoj sceni!!!
    To je trebalo doživjeti..inače vozim se Alo taxijem mada ne prečesto i uvijek su vozači ok, ako ih ne zadirkuješ ne pričaju ništa
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #37
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Kako vi nailazite na te pacijente :-D
    ja se rijetko vozim, al ispostujem tu pricu, kad je ima, kad cute, cutim i ja.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #38
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mene i čojeka mi je jednom vozio taksista ne znam koje udruženje, tamo na trg stoje, i ja uvijek sjedim pozadi a moj čojek sjedne naprijed...krenemo ka Starome i na pola puta veli taksista, ja pišem poeziju i počinje čovjek da recituje...moj čojek veli onako kurtoazno, "baš fino" a onda kreće recitacija za recitacijom, znači mislila sam da ću da puknem jer nijesam smjela da se nasmijem, čovjek se bio uživio, a moj muž koji nije niti romantik niti ljubitelj poezije gleda u njega ozbiljnom facom bezizražajnom "koji mi je moj trebao taxi, lijepo velim ovoj mojoj ajmo da prošetamo, **bo je taxi, a ne nju no mene" a taksista recituje li recituje, maše slobodnom rukom i gleda u moga čojeka pogledujući povremeno na put, afektira i ponaša se kao da je na pozorišnoj sceni!!!
    To je trebalo doživjeti..inače vozim se Alo taxijem mada ne prečesto i uvijek su vozači ok, ako ih ne zadirkuješ ne pričaju ništa
    To je taj, jedna faca kao iz exyu 80-ih, tako nesto. Kao Danilo Kis otprilike. Dedić, cini mi se.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  14. #39
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Prije neki dan ostavih auto kod majstora i zovnuh taxi da idem doma...

    dolazi Pezo taksi, kako udjoh u auto vozac kojeg znam iz vidjenja i isto tako on mene ali se ne poznajemo bez zdravo za zdravo ...

    JA: o komsija od kad si u taksi?
    ON: aaa brate evo 15 dana poceo, uzeh auto hhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (usmrkava sline iz nosa i sve ostalo sto ima u sinuse) kkkkkkkkkkkrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkk(skuplja u usta sline, pljuvacku i sve ostalo sto je ima u digestivni sistem) hhhhljupppp (otvara prozor i pljune kilo slajma), pod zakup laganica brate, 10 era gorivo, 15 era gazi zakup i meni ostane po 40-50 eura banja brateee....
    JA: (ocu da povratim od gadluka sto vidjeh) pa dobro je to komso bitno da se radi.... zar ti ne bi programer nekakav?
    ON: a jesam nego dosadilo mi brate ne pitaj pih, ne mogu pogledat kompjuter, sad malo vozikam se sam svoj gazda boli me racku, jos pod zakup, najjace da bi radio za procenat, ne ja no sam svoj gazda..
    JA: kako si sam svoj gazda kad nije tvoje auto mogu ti ga sjutra uzet?
    ON: pa to jes no eto ja ovo svakako iz zajebancije malo da ubijem vrijeme hhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (ponavlja cjelokupni gore pomenuti postupak)....
    JA: vazi odje mi stani i evo 2 eura i zadrzi kusur/
    Last edited by lucke91; 27-10-15 at 12:03.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,087
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,953
    Thanked in
    967 Posts

    Default

    ja sam se jednom vozio sa taksitom koji nije progovorio rijec....

  16. #41
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Upravo sam pješke pošao od starog aerodroma do bloka 9 i nazad.

    NE vozim se s taxijima iz principa. Možda bih u slučaju teške nevolje i krajnje nužde.


    Vjerovatno od 10 taksista, budu 2 normalna, ali nemam volje da mi iko truje psihički sklad.

  17. #42
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja sam se jednom vozio sa taksitom koji nije progovorio rijec....

    Postoji legenda ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #43
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Dje nece neko otvorit topik "stoperski dozivljaji", komotno bih top 50 prica moga da izdvojim
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #44
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja sam se jednom vozio sa taksitom koji nije progovorio rijec....
    Postoji legenda....

    Hhhahahahaha jos neko je napisao ovo prije mene. Tek sad vidjeh.

  20. #45
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Dje nece neko otvorit topik "stoperski dozivljaji", komotno bih top 50 prica moga da izdvojim
    Pa.ajde ti ga otvori, nije zabranjeno taman malo i to da se.čita :P

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxl View Post
    I ti po tome zakljuci da je vehabija
    Miroljubivi
    Ne, bez zezanja, koliko se razumijem u izgled i stajling , bio je brat vehabija...sa sve brojanicom u ruci dok je drugom držao volan
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #47
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    JA: o komsija od kad si u taksi?
    ON: aaa brate evo 15 dana poceo, uzeh auto hhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (usmrkava sline iz nosa i sve ostalo sto ima u sinuse) kkkkkkkkkkkrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkk(skuplja u usta sline, pljuvacku i sve ostalo sto je ima u digestivni sistem) hhhhljupppp (otvara prozor i pljune kilo slajma), pod zakup laganica brate, 10 era gorivo, 15 era gazi zakup i meni ostane po 40-50 eura banja brateee....
    sve mi suze idu, duse mi sestrine

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto znaci voziti se taksijem?
    TAKUMI

  24. #49
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Podgorica - Kotor - Bar
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vozimo se drug i ja, taksisti zvoni telefon, javlja se:

    MOLIM?
    - (neko prica)
    JA NE ZNAM STO JOJ JE BRATE?
    - (opet neko prica)
    KOJI JOJ JE *****, A TO TREBA IZJ***T, DA OPROSTI OVA OMLADINA SA MNOM... ILI ISKU**AT, IZMLATIT KUR**M PO GLAVI I NISTA DRUGO..
    - (opet ovaj prica)
    A VOLI ONA MENI MALO DA GRSNE, IMA SE VOLJE...


    Co'jek, 50ak godina...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mene i čojeka mi je jednom vozio taksista ne znam koje udruženje, tamo na trg stoje, i ja uvijek sjedim pozadi a moj čojek sjedne naprijed...krenemo ka Starome i na pola puta veli taksista, ja pišem poeziju i počinje čovjek da recituje...moj čojek veli onako kurtoazno, "baš fino" a onda kreće recitacija za recitacijom, znači mislila sam da ću da puknem jer nijesam smjela da se nasmijem, čovjek se bio uživio, a moj muž koji nije niti romantik niti ljubitelj poezije gleda u njega ozbiljnom facom bezizražajnom "koji mi je moj trebao taxi, lijepo velim ovoj mojoj ajmo da prošetamo, **bo je taxi, a ne nju no mene" a taksista recituje li recituje, maše slobodnom rukom i gleda u moga čojeka pogledujući povremeno na put, afektira i ponaša se kao da je na pozorišnoj sceni!!!
    To je trebalo doživjeti..inače vozim se Alo taxijem mada ne prečesto i uvijek su vozači ok, ako ih ne zadirkuješ ne pričaju ništa
    Jel s repovima friz a laGermany the best of 80',rodom iz Nk

    Послато са HTC Two_M6 уз помоћ Тапатока
    Last edited by Xtraktor; 27-10-15 at 23:16.

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neobjavljene price
    By NikolaPg10 in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 05-12-13, 22:19
  2. i: EXW Foshan price???
    By lacky in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 25-05-11, 21:51
  3. Iseljenicke price
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-04, 01:03
  4. Erotske price...
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 17
    Last Post: 25-09-04, 21:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •