Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 140

Thread: Najteze price taksista

  1. #1
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default Najteze price taksista

    Evo dobih ideju za topic...

    Neke od standardnih prica sa kojima sam se susretao:

    Kad ga pitas ima li posla, laka kategorija
    - Radi se...
    - Tralja se...
    - Kako kad...
    - Nista, malo subotom navece i to je to...

    Kad ga pitas ima li posla, teska kategorija
    - Brate ja ti ovo radim iz zajebancije, ako mi vjerujes, sprdam se ovuda, sta ces, dosada, jbg...
    - Ne radim ja ovo zbog para, meni familija ima para, drzimo lokale/nekretnine
    - Brate ja primam penziju od Boksita/Metalca/KAP-a ali evo malo da se uspara neki dinar sa strane, izadjem ti tako nedje 1800-900 eura...

    Kad ga pitas je li slobodnjak ili radi za preduzece (vozi svoja kola)

    Slobodnjak:
    - Sam svoj gazda bate, ne bih ti ja mogao raditi za drugoga, nijesam citav zivot pa necu ni sad, inace sam kratak sa zivcima, sto bzv da robijam budalu kad mi se brecne da mi fali pet eura u pazar, ovako sam ti lagan. A kilometar koliko mi je? 3 eura, sto?
    - Sam svoj covek batice, cu da ti radim za drugog salis li se, ovako brate svoja kola, lagan sam ti skroz.

    Slobodnjak je karakteristican jer je zaljubljen u svoje auto. Moze o svojim kolima da prica do beskonacno. Ili maksimalno mrzi plin (novi slobodnjak) ili se kune u njega (stari slobodnjak)

    Odgovorno tvrdim da ne postoji slobodnjak sa 124-kom u crnu goru koju nema aftermarket senzore za parkiranje

    Radi za firmu:
    - Za firmu brate, opusteno, ne razmisljas ni gorivo, ni djelovi, boli te uvo, tvoje je da sjedes i da vozis, auto osigurano, dok nijesi pjan i dok ti je racun cist, ne razmisljas ni o cemu.

    Kad ga pitas o autu...
    - Moj brate, razdrndali su ga, posrali su se u njega, vidi mu hod mjenjaca, pogledaj! Samo pogledaj! Ako sam gledao nekog da salta ispod 3 iljade obrtaja, ovaj moj kolega nije normalan, djece mi, sve mu pricam, ali sta ces... Budala, jbg. Nego eto. Nije moje auto - firmino.


    To su mi neke klasike nedje cu napisati sa ekstremima koje sam slusao

    Ako ima ko sta neka podijeli

  2. #2
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja ti inace volim filmove, svaki sam film u deltu gledao, nego lopovi pa sad poskupjeli..ranije je to bilo jeftinije..mamicu im.. Sad ne moze covjek ispod 5e otici da gleda film....wtf

    Brate vozim ti ja sinoc dva momka, i vidjesmo dvije djevojke pored i ovaj mi kaze kao stani pa da ih povezemo, ja stao one usle, lagana prica neka, zajebaavvaallii se malo, ovaj momak mislio da ce da ih jjeebbee ovo ono, ni broj mu nisu dale, strasno..

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    A igranje u Partizan ilii Crvenu Zvijezdu? Pa kako se koljeno povrijedilo. Mladalacki dani u Beogradu, alkohol, zene, bili najbolji sa Branom i slicnom ekipom.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Taksista: "Vidis li ovo auto?",
    -"Vidim",
    -"Ovo auto ne valja nista",
    "Vidis li onu ulicu?",
    "Vidim",
    "Nista ne valja, raskopana",
    "Vidis li ovo drvo?",
    "Vidim"
    "To je najgore drvo na svijet!",
    "Jesi gleda utakmicu sinoc?",
    "Jesam/nisam"
    "Pi losije utakmice nisam gleda/nisi nista propustio"


    Strasno ne "ubiju" pesimisticni taksisti..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    A igranje u Partizan ilii Crvenu Zvijezdu? Pa kako se koljeno povrijedilo. Mladalacki dani u Beogradu, alkohol, zene, bili najbolji sa Branom i slicnom ekipom.
    Ti o taksistima ili ninu rasicu?

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobar topik, pisacu kasnije.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    353
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kaze meni jedan kad sam se vraca s utakmice Buducnosti u fudbal.Poceo pricu neku kako je igrao nekad.Veli igramo protiv Zabjela u 30 min prestajemo da brojimo rezultat kako smo ih ubili.Posle sam otisa u Zeljeznicar nego me vojska zeznu.

  8. #8
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Dobar topik, pisacu kasnije.
    fala ti, pa naleti kad stignes bate.

    - Momci jeste li se dobro opjanili nocas?
    - Jesmo brate, malo do grada i tako to...
    - A koliko ste potrosili para sad u grad?
    - Kume radis li ti u MUP ili u taksi?
    - Radio sam u MUP do prije dvije godine.
    - ok.
    - I koliko velis da ste potrosili?
    - ...

  9. #9
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Prije nekih 5,6 godina sam priveden zbog jedne budale. Ima tu postenog naroda, koji tesko zaradjuju hleb. Ali ima i olosa svakakvog.

    Poslednje zanimljivo je bilo nedje pred ljeto. Kad mi je auto bilo kod majstora.
    Idem ja da uzmem auto i ulazim u taksi. Izbjegavam zapocinjat pricu sa njima, ali pocesmo je nekako. Odjednom tip kaze...

    ''Brate treba li ti kakav parfem, dio od auta, biciklo ili mozda nesto sta god!?''
    ''Sto, prodajes?''
    "Prodajem, ali poznajem i one koji prodaju. Znas, ja sam ti bio dugo u zatvor. Ovo radim malo na noge da stanem. Krao sam ti, bas sam velike pljacke imao. Ova poslednja je bila oruzana, ali nijesu me uhvatil. Otkucalo me jedno ***** iz Vasojevica. Pobjega je odavde, jer zna da bi ga ubio ka' pseto. A kako sam naivan brate moj. A govorili su mi ljudi da mu ne vjerujem, da bi majku taj proda, narkoman.''

    Ja gledam-ne vjerujem sta slusam. I dodjosmo do ovoga majstora u G Goricu.. Na izlasku iz auta veli...

    ''A bas se fino ispricasmo, vidi se da si dobar momak. Evo ti broj, ako ti sta treba..bilo sta, zovi.. Imam strasne zenske parfeme ako imas kakvu ribu''

    hvala ti - zdravo - zdravo..

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,540
    Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    785
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Vozim se ja s taksistom, a on iz cista mira iznerviran saobracajem pocne:
    ON: - Majku im je8em, za sve su ovi lopovi krivi... da je srece da imam nramlan poso, a ne sto sam spao na to da se ovako snalazim da prezivim... A znas li ti jadan da sam ja znao Veska (Barovica kom autora) kad je prodavo smrdljivi kozji sir preko puta elektroprivrede... znava sam i Mila dok je prodava razglednice preko puta Lidijine zgrade... eeeee, ja sam tad radio u Radoja dakica, 1500 maraka plate, a ne ovo sad - sve su mi uzeli...
    JA: Pa dobro, eto, prodajuci cestitke se coek osrecio, upozno je ljubav svog zivota ;D
    ON: - Upozno je on mnoge tu... nakralisu se, isli na Dubrovnik, pljackali narod sve... bijede jedne bijedne... ljeba nijesu imali da jedu...a danas ni jedan nece da me se sjeti no taksiram...
    JA: Koliko je bila prosjecna zarada tad u CG?
    ON: 2-3 marke, sta ja znam
    JA: Jesi li ti njima pomogo sa tih 1.500 pa da ne prodaju na sitno? Ili sto nijesi ustedio od tih 1.500 pa da danas ne teksiras?
    ON: muuuuk... ostatak voznje ni rijeci

    Kakvo licemjerje... raskinkali su onakvu fabriku, malo im vazduha bilo i posle kriva drzava, kaaa i svim radnicima proizvodnih giganata u CG
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #11
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    veli meni taxist dok mu mijenjam vodenu pumpu ja dobih u castelani popust 15% a tebi majstorima svim i 30% daju....
    velim ja bolje i to nego da taxiram 50centi gore 50centi dolje sta mu hoces neces mu dusu...
    kakva je to ljiga i moj bi hljeb da prisvoji za sebe...
    e od tada ni jednom taxisti ne servisiram auta....i to mu u brk kazem....
    jedna pouka sto mi je prijatelj prenio ima vise godina od tada,***** moze bit covjek kad se zamrzne fino i namirise i napuderise a taxist nikad....

  12. #12
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Odlicna tema...

    - Momci, sto ste ovako rano iz grada
    Covjek veseo, energican, vjerovatno je tada nedje bila smjena...
    - eeeeeee, ja sam u vase godine moga cijelu noc da bla, bla, bla...-
    - mi cemo do ...
    - a zivite li tamo... uuuuuu, ja sam tamo zivio do te godine... znas li Janka Markovica... kako ne znas... a Cicka... ada znas, njega svako zna, to mi je kum.............
    otprilike tada nedje neka djevojka prelazi na pjesacki, i lik normalno komentarise i odhednom poce prica-
    - sad sam vozio nastavnicu iz njemackog... cus, njemackog... ali da ste vidheli momci kakva *****... aoo, lako je ovoj djeci danas, nijesam ja ima takve nastavnice...
    - jesi li ucinio sto...
    - a dje momci, nijesam vi ja vise za to, ja sam stari panjat... a znas li kakvih sam sve ima... eeeeeeeee, no ima li sto kod vas...? a...? a...?nista nijesti priveli...?
    -...
    - aaaa, kako je ovo lijep auto, pogledajte, Seat Leon... mislio sam zeni da ga kupim, prelijep... a ovdje cete je li... euro dvaes pet...

    Pricom o seatu smo zavrsili voznju, i da ne bude zabune, bio je krajnje simpatican lik, sivonja jedan celavi, tu nedje oko 50 godina, nije bio prrstar...

    Inace, jedan rodjak je taksirao, sjecam se njegove price- e ako me jos neko bude pita ima li posla ima da se zakucam u prvi stub na koji naletim...
    nije ni njima lako...
    Last edited by karamazov; 25-10-15 at 23:51.

  13. #13
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,044
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Zadnji put kad sam se vozio taksijem mi je pricao prvo o dispecerki, Ivani da je bas dobra i zgodna riba.. Kasnije me pitao sto studiram itd, itd i nadovezao se da on to sve ima zavrseno, ima svu literaturu toga, dao mi je broj da memorisem i da ga zovem da idemo na pice jer ce kroz par dana da bataljuje taksi i da pocne da radi za neku jaku firmu.. Tu noc kako sam bio pripit ukucah broj pa mi ostade i ime i prezime, ako i to nije slagao.. Uglavnom Srdja Motorovic koji ima svu literaturu i sve je zivo procitao o fakultetu za prehrambenu tehnologiju.
    But if you never try, you'll never know..

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to Feeleep again.

    Edit.
    Nije bas najteza prica, ali je jaako simpa ,

    Zali se gdin, prije neku godinu, (apsolutno ga nijesam pitao sto voli od filmova rofl, je li, nego eto, doslo mu tako ), -kako, nekog od "Ridicka", (potonji ili koji vec), a bas voli serijal, ne ubachise na repertoar u cineplex..

    Haha.. Nevjerovatno simpatichno, meni makar .
    Last edited by NexusVI; 26-10-15 at 08:38.
    ><

  15. #15
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ova je tema falila.
    Jedne prilike otvara mi taksista glavu sa picom kako je skoro dosa iz USA sad ovo privremeno radi dok se ne snadje za pare jer ce opet da bejzi tamo.
    Prokocka je veli oko 300 000e u kazino dok je bio u ameriku. Radio u najjaci restoran, nema koga nije sluzio od poznatih licnosti pa nabraja sve glumce holivuda.... Stivena Sigala, sad veli kad je dolazio na Sveti Stefan sam htio da idem da mu se javim, no sam mora nesto hitno za Srbiju da idem...
    Sluzio sam veli i Dzon Gotija... ahahahhahhaha kralj, inace stariji coek bjese
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #16
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vozilo mi stiže upravo dok je u toku tel razgovor sa klijentom sa kojim trebam da se nađem. Prekidam na kratko razgovor da bih rekla ono pristojno - Dobar dan, i adresu do koje me treba odvesti, i nastavljam tel razgovor, objašnjavajući da sam u vozilu i da brzo stižem.
    U jednom trenu primjećujem da taxista maše rukama i skače po sicu. Ne shvatam šta se dešava, ali pretpostavila sam da ga je neko u saobraćaju iziritirao, i koristim vožnju da složim dokumenta koja moram da predam klijentu...a onda čujem :"Takve kao ti mi na živce idu, i da mi može bit sve bih vas išklepao, ne bi ste mi se vozale nego bi ste mi na nogice lagano išle, primadone...prepotentne kučke, koje misle da svijet zbog vas postoji...bla, bla, bla, bla..."
    Šokirana, a i vidno uplašena, zamolila sam ga da zaustavi vozilo da izađem. Na to je odgovorio da će stati gdje on hoće i kad on hoće, a da je moje samo da sjedim i ne progovaram, jer mu je pun ...svega.
    Kada se zaustavio, zagrebla sam po staklu i vratima, ne bih li izašla što prije. Nije sačekao ni da platim, pošao je dok sam gledala jesam li cijela izašla iz vozila.
    Na moju žalbu kući čije je vozilo, objasnili su mi da je u pitanju lice sa dijagnozom, i da će reagovati adekvatno. Da...izgubio je posao u toj, ali ga je zaposlila konkurentna firma.

    Drugo iskustvo je manje agresivno, ali ne i manje rizično.
    Jednom sam pitala mlađanog vozača je li punoljetan? Odgovorio je da jeste, i da je položio vozački, pa ga je tata kod druga poslao da taxira i malo vježba vožnju... (qq )

  17. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pozaboravlja sam vise.
    Pisa sam to vec nedje.
    Ima 7-8 godina. Pegla me neki lik s pricom kako je radio u DB u vrijeme Sloba i svaku noc po 2-3 razlicite pickke voda. Promijeni se veli vrijeme i vlast i evo sad taksiram, sto ti je zivot.

    Jedan mi je brat prica ahhah kako je dobio adresu preko puta kombinata u borove ( e pa cujes) i kao usla mu polugola djevojka u auto, presvlacila se na zadnji sic.

    Onda ima tu raznoraznih. Bjese jedan momcic do 20 godina. Iznervira ga neka primadona muska, trazio mu da dodje do ulaza u zgradu. Pa kad je usa u taksi bilo je malo sporeckanja i taksista popizdio htio da ga bije, ali vidio da ce samo sebi glavu slomit pa se onda isfrustrira. I onda je ufća cijelu voznju sa mnom. A moj brate kako bi ga izbio, pa ne moze to tako, ko je on bre, ja sam pistolj nosio kad se on nije ni rodio.

    Ima onaj sto je bio na tv, pjesnik vozi taksi i recituje svoje stihove.

    Prije neku noc sam se s nekim psihicem vozio. kakav pogled bolesni, vidi se da je lud. Cijelo vrijeme sebi u bradu svadja se s nekim likovima. Aj dobro.

    Inace svaki druga taksista cera pricu,: a da se oce promijenit vise ova vlast a ovo a ono. Najjaci mi je bio jedan te je ima 12 ikona u auto.
    Onda je bio jedan te je nalijepio nesto preko onoga dje pise da stranka nije duzna platit voznju ako taksista nije ok i ako pusi. Veli: A nece ga oni meni tako. Ja sam vozio ima da mi plate voznju. Pa mene moji gazde nek kaznjavaju, a stranka mi se nece vadit na to.


    A pazite ovoga. Cuti lik i u jedno doba glasom ka Gajo: A dosadila mi je ova voznja vise i sve ovo. Nema nista na televiziju.
    I mlati cojek neke nepovezane stvari. I kad mislis da je zavrsio on te opet sokira.
    T: Umrla mi je kolegi zena.
    Ja: A uzas greote.
    T: Trudna je bila 5 mjeseci.
    Ja: A sto joj je bilo?
    T: Niko ne zna. Pukla je u sebi valjda.
    Posle po minuta veli: A imaju i cerku, 5 godina.
    I na kraj je brat produzio i promasio adresu.

    Zovem ja taksi uvece posle grada i ulazim, kad veli taksista malo stariji: A ne bi ti u ovu vrisku usa hahaahhaha A u jedno doba veli, cek cek da pojacam, ne cujem ovoga reportera hahahahhah (za dispecera)

    Bio je i onaj fini momak sto pamti svaki put dje te je vozio. Pa kad udjes posle 20 dana opet kod njega on veli tebe sam vozio prije dvaes dana tamo i tamo.
    Last edited by TheLucas; 26-10-15 at 12:03.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #18
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Ova je tema falila.
    Jedne prilike otvara mi taksista glavu sa picom kako je skoro dosa iz USA sad ovo privremeno radi dok se ne snadje za pare jer ce opet da bejzi tamo.
    Prokocka je veli oko 300 000e u kazino dok je bio u ameriku. Radio u najjaci restoran, nema koga nije sluzio od poznatih licnosti pa nabraja sve glumce holivuda.... Stivena Sigala, sad veli kad je dolazio na Sveti Stefan sam htio da idem da mu se javim, no sam mora nesto hitno za Srbiju da idem...
    Sluzio sam veli i Dzon Gotija... ahahahhahhaha kralj, inace stariji coek bjese
    I mene je jedan prica kako je sad iz Amerike, tamo je radio sve i svasta, pra prozore, izbaciva smece, i onda je napredova u konobara i masu para donio. Inace je pjevac i sad kad se vratio iz USA ujutro taksira a uvece pjeva. Ima on para ali isto voli da radi. Bice da se u Bjelopavlice neko selo zove Amerika.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #19
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,876
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    bio je jedan kad sam isao u srednju skolu tad nije bilo ovih fensi taxija, vozio je ford skorpion cini mi se trula visnja, mozda je tad bio put pedeset a sav meuredan i masan bljak,
    Redovno sam imao nesrecu da promasim one kombije i nabasam na njega, samo je pricao kako je nesto upravo seksao kako su zene te ovakve te takve te on ne zna sto ce vise, ne moze stizat
    i tako jedne rede mi dojadilo, ja bio sa kumom i rekoh deder molim te pojacaj tu muziku malo
    pocinuo sam od njega taj put i ukapirao da je onaj ford zaista udobno auto ( sad ebi ga mozda je bila i opel omega ali ima 15 godina od tad)

    i bio je jedan uzas sto je vozio jedan kombi na liniju sestice u trikmajcu sa bradom i peskirom oko vrata, samo je pljuvao taj gadluk ljudski pih

    Sadasnji su mi dosta ok jer se vozim uglavnom sa onim pg taxi i oni sto su se odcijepili nas taxi, em su im auta potpuno uredna em nista ne cdvili ni cijuce iz trapova i menjaca.

  20. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post


    i bio je jedan uzas sto je vozio jedan kombi na liniju sestice u trikmajcu sa bradom i peskirom oko vrata, samo je pljuvao taj gadluk ljudski pih
    Kad je moj drug isklepa njegovoga sina, jer ga je ovaj maltretira (inace je sin preslikani otac) on ti je dosa da bije nas cetvoricu djece po 12-13 godina uz pricu A dje cete na Rusiju momci.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #21
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kakav je mene ludak vozio kroz Zagreb ovi naši su nula za njega. Dva fakulteta, tri godine na ratište, tri sina magistra, svaku noć sa drugom i plaćaju mu za to itd itd, legenda. Čitavim putem pričamo i na usput ulijeće u makazice i jebbe mater svima, pogotovo kolegama taksistima. U gepek gajba paradajza i cijev minimum metar dužine haha

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    dok sam radio trodnevne smjene na Zagoricu, kad izadjem u 4-5 ujutro sa posla, ne znam dje je lijevo a ne auto da vozim.

    I bilo stajaliste red taxija taman dje ja radim i jedan simpatican momak, legenda sto je stalno radio trecu. Par puta vidim zaplice jezikom i nesto mrmlja i smije se. Ne osjecam alkohol pa kontam momak ili je umoran ili neke tabletice. Dok nije posle 3-4 puta ponudio nekog zutog, nekog belog, zelenog I ja rekao da nijesam iz tog filma, veli on imas dugu kosu pa skontah prastaj. Ali super lik, uvijek super muzika u autu (rock 90ih strani)...

    Dok jednu noc/jutro oko 4ipo, ja ulazim vidim on bas izgubljen i krece da vozi. Veli odjednom brat kako sam se izdobijao i onesvijesti se I zakucasmo se u ogradu od vezirovog, da je vozio samo malkice brze proleceli bismo u rijeku.

    I sad zovem ja hitnu, hitna miliciju, milicija uvidjaj Nadju mu 50 tableta eksera u auto brukica

    Nikad ga vise nijesam vidio
    One Ring to Rule them all...

  23. #23
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Vozilo mi stiže upravo dok je u toku tel razgovor sa klijentom sa kojim trebam da se nađem. Prekidam na kratko razgovor da bih rekla ono pristojno - Dobar dan, i adresu do koje me treba odvesti, i nastavljam tel razgovor, objašnjavajući da sam u vozilu i da brzo stižem.
    U jednom trenu primjećujem da taxista maše rukama i skače po sicu. Ne shvatam šta se dešava, ali pretpostavila sam da ga je neko u saobraćaju iziritirao, i koristim vožnju da složim dokumenta koja moram da predam klijentu...a onda čujem :"Takve kao ti mi na živce idu, i da mi može bit sve bih vas išklepao, ne bi ste mi se vozale nego bi ste mi na nogice lagano išle, primadone...prepotentne kučke, koje misle da svijet zbog vas postoji...bla, bla, bla, bla..."
    Šokirana, a i vidno uplašena, zamolila sam ga da zaustavi vozilo da izađem. Na to je odgovorio da će stati gdje on hoće i kad on hoće, a da je moje samo da sjedim i ne progovaram, jer mu je pun ...svega.
    Kada se zaustavio, zagrebla sam po staklu i vratima, ne bih li izašla što prije. Nije sačekao ni da platim, pošao je dok sam gledala jesam li cijela izašla iz vozila.
    Na moju žalbu kući čije je vozilo, objasnili su mi da je u pitanju lice sa dijagnozom, i da će reagovati adekvatno. Da...izgubio je posao u toj, ali ga je zaposlila konkurentna firma.

    Drugo iskustvo je manje agresivno, ali ne i manje rizično.
    Jednom sam pitala mlađanog vozača je li punoljetan? Odgovorio je da jeste, i da je položio vozački, pa ga je tata kod druga poslao da taxira i malo vježba vožnju... (qq )
    a i ti vala uvijek sređena, frizura prelijepa, 5 metara parfem za tobom ostaje i našla ti da se voziš taxijem i pričaš na telefon sa klijentom. kako si samo mogla nekoga s dijagnozom svojom pojavom da iznerviraš?! ma, ajde, molim te...

    nego, mene je jedna vožnja od zagoriča do donje gorice koštala 3 nedelje ležanja i polu svjesnog stanja zbog jedne pišljive klime.
    kako ne krepah tad.
    Last edited by goozica; 26-10-15 at 20:31.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #24
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kad već spomenu klimu, moram reći ovo
    Ljetos u Nk, onaj novi taksi LUX
    Vozi me.tip, a ugrijalo napoljee, bruka..i tip upalio klimu AC on, vent na 3, najjače, skroz na plavo okrenuto, nova tojota, ali batica spuštio sve prozore do kraja i vozi tako.....

  25. #25
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovaj "moj" iz red-a,tri fakulteta zavrsio,ali brate na biro je evo sedma godina,tako da taxira u slobodnovrijeme.Top.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neobjavljene price
    By NikolaPg10 in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 05-12-13, 22:19
  2. i: EXW Foshan price???
    By lacky in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 25-05-11, 21:51
  3. Iseljenicke price
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-04, 01:03
  4. Erotske price...
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 17
    Last Post: 25-09-04, 21:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •