Page 673 of 677 FirstFirst ... 173573623663669670671672673674675676677 LastLast
Results 16,801 to 16,825 of 16909

Thread: ~~ The Books of Knjige ~~

  1. #16801
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Popaj je ostrascen, to se odavno zna. Sada vise nego ikada. On je ok lik ali nije ni on izgleda sposoban da se odvoji od ove mrznje sto siju oko njega. Nazalost, zbog toga ih i ja necu vise slusati do daljnjeg
    Sate sate sate

  2. #16802
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Popaj i njegovo razmetanje "inteligencijom", a isfrustriran totalno, zena bila krajnje ok i korektna, nije nasjedala na popajeve provokacije.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #16803
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Svi vi što kažete da Popaj nije u pravu bio što se tiče priče o "pecanju" ili vam fali intelekta ili ste politički obojeni ili ste premladi da bi shvatili. Lik joj je pokušao fino objasniti u čemu je problem nakon što je krenula da bljuje sliku koja je zastupljena kroz medijsku propagandu Srbije. Da skratim i pojednostavim. Mislim da bolji pogled na problem ima neko sa lica mjesta tj. Cetinja nego neko iz susjedne zemlje. Cetinje je reagovalo i 90ih kad su svi tapšali za napad na Dubrovnik, reagovalo je i sada. Kako reče Popaj, bivša vlast se svojim prisustvom samo okoristila cetinjanima i da njih nije bilo cetinjani bi i dalje stojali tamo. Mladi ste pa ne znate suštinu, no vas mediji šamaraju kako da mislite. U tom duhu vam je Popaj i dao "svađu", dok se čuju ostali buksovci kako prigušeno plaču od smijeha! #tbok
    Last edited by Connect; 02-10-21 at 13:18.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Connect For This Useful Post:


  5. #16804
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Nije uopšte poenta u tome. Nije tema intervjua bila dešavanja na Cetinju i ko je prvi počeo već njena horoskopska analiza Crne Gore. A to nismo čuli jer je Popaj krenuo da joj objašnjava ko je prvi počeo i napao ženu bez ikakve potrebe.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  6. The Following User Says Thank You to Fenix For This Useful Post:


  7. #16805
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Evo i ja upravo završih emisiju i ne bih rekao da bilo kome fali intelekta, nego je Popaju sinoć falilo smirenosti i vaspitanja. Na najbanalniji pomen Đukanovića, čovjek je napao ženu kao da je uvrijedila ili nešto ružno rekla za Cetinjane. Tu su stvari krenule nizvodno i svaki put kad je žena pokušala da spušti loptu, on dolijeva vatru političkom pričom. Ne sporim, stoji dosta stvari koje je on rekao, ali to nije tema uključenja, pritom je više nego očigledno da žena nije iz političke priče, da nije ostrašćena, i makar zbog toga je morao da se iskulira i da je pušti da progovori to što je htjela.

  8. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  9. #16806
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Upravo tako.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  10. #16807
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Eo se ne smije više ni pomenut da nije tačna teza Crnogorci = Milo tj. da će isti nestati nestankom gorepomenutog sa političke scene.
    Joanikije + Raković tri puta dnevno i bol zbog postojanja Crnogoraca će nestati kao rukom odnešen.

  11. #16808
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    vazda su Buksovci bili za DPS. kako otkriše svoje pravo lice. treba da se okrenemo ljudima koji vode 'mim' nacionalističe stranice po fbu, oni su pravi naši!

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  13. #16809
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,541
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    zena je prosli put rekla da milo nece tek tako lako odustati i da ce se sluziti svim i svacim i samo je rekla da je njegovo pojavljivanje na ct jedna od tih stvari, a on napade na nju ka da je rekla da je milo odgovoran za sve sto se tamo desilo braneci ga da on kao predsjednik nema nikakvu odgovornost.

    a to sto su cetinjani ususkani u nekakvom svom svijetu, sto jos zive nekakvim zatucanim, s koljena na koljeno prenosenim zivotom, to je druga prica.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #16810
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Očigledno nismo slušali istu emisiju ali neka bude tako.

  15. #16811
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Uostalom, žena je skroz bila u pravu sa izrazom "pecanje"... Sve što se ikad dešavalo bilo je pecanje, svaki sukob kod nas, paljevina bez mozga, nego ajde...

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  17. #16812
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,541
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    e veli mrtav ladan Neces ti mene ucit sto cu ja sa svojom djecom ahhahaah

    i onda se cudimo sto smo divljaci, e kuku
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #16813
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Imam ośećaj da je situacija sa Cetinjem izvukla ono najgore iz njega.
    Inače, neko napisa da su Buksovci iz DPS priče. Ne bih se kapi složio sa tim. Prozivali su bivšu vlast nebrojeno puta u svojim emisijama. Čak je jedan od njihovih najgledanijih snimaka onaj u kome ismijavaju Mila, a ne treba ni zaboravit gostovanje kod Šukovića prije 7 godina kad je Popaj bio ozbiljno zapjenio, pa ga Šuković pita "jesi li došao da bi pozvao narod na rušenje vlasti".

  19. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  20. #16814
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Попај је пука, то је суштина. Давно пљује по поповима и цркви и ово му је било као поручено да изађе сва та мржња (оправдана или не) из њега.

    Показао је некултуру и неваспитање. Нема се шта оправдавати а ја их волим и слушао сам сваку њихову емисију

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  21. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  22. #16815
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    Svi vi što kažete da Popaj nije u pravu bio što se tiče priče o "pecanju" ili vam fali intelekta ili ste politički obojeni ili ste premladi da bi shvatili. Lik joj je pokušao fino objasniti u čemu je problem nakon što je krenula da bljuje sliku koja je zastupljena kroz medijsku propagandu Srbije. Da skratim i pojednostavim. Mislim da bolji pogled na problem ima neko sa lica mjesta tj. Cetinja nego neko iz susjedne zemlje. Cetinje je reagovalo i 90ih kad su svi tapšali za napad na Dubrovnik, reagovalo je i sada. Kako reče Popaj, bivša vlast se svojim prisustvom samo okoristila cetinjanima i da njih nije bilo cetinjani bi i dalje stojali tamo. Mladi ste pa ne znate suštinu, no vas mediji šamaraju kako da mislite. U tom duhu vam je Popaj i dao "svađu", dok se čuju ostali buksovci kako prigušeno plaču od smijeha! #tbok
    Prika, Cetinjani 90ih i ovi današnji nisu za poređenje ali uopšte.. Najmanje ih je bilo na ovaj zadnji protest sa Cetinja ako pucaš sa poređenjem 'patriotizma'..
    No padaju maske kako god okrenete, bez nervoze, sve će to Popaj pozlatiti..
    Last edited by Zedd; 02-10-21 at 23:16.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  24. #16816
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    Svi vi što kažete da Popaj nije u pravu bio što se tiče priče o "pecanju" ili vam fali intelekta ili ste politički obojeni ili ste premladi da bi shvatili. Lik joj je pokušao fino objasniti u čemu je problem nakon što je krenula da bljuje sliku koja je zastupljena kroz medijsku propagandu Srbije. Da skratim i pojednostavim. Mislim da bolji pogled na problem ima neko sa lica mjesta tj. Cetinja nego neko iz susjedne zemlje. Cetinje je reagovalo i 90ih kad su svi tapšali za napad na Dubrovnik, reagovalo je i sada. Kako reče Popaj, bivša vlast se svojim prisustvom samo okoristila cetinjanima i da njih nije bilo cetinjani bi i dalje stojali tamo. Mladi ste pa ne znate suštinu, no vas mediji šamaraju kako da mislite. U tom duhu vam je Popaj i dao "svađu", dok se čuju ostali buksovci kako prigušeno plaču od smijeha! #tbok
    Ma ne pecaj se najbolje da cutis samo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #16817
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Kako ih zabolje istina da su pod Milove skute i njegovu komandu. Ti cestiti cetinjani koji su se borili protiv njega 90ih...

  26. #16818
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ode priča s Buksovaca na skroz drugu temu.
    Znam samo jedno, da od prošle godine tj. od izbora, Buksovci nisu ono što su bili. Ne ulazim u to šta je njihov razlog, ali znam da od kad ih slušam i pratim njihov rad, nikad manje radio emisija nisam preslušao.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  27. The Following User Says Thank You to Donnie_Brasco For This Useful Post:


  28. #16819
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donnie_Brasco View Post
    Ode priča s Buksovaca na skroz drugu temu.
    Znam samo jedno, da od prošle godine tj. od izbora, Buksovci nisu ono što su bili. Ne ulazim u to šta je njihov razlog, ali znam da od kad ih slušam i pratim njihov rad, nikad manje radio emisija nisam preslušao.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Smio bih se zakleti da ima forumas sa istim tvojim nikom, stariji clan.
    Sate sate sate

  29. #16820
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Smio bih se zakleti da ima forumas sa istim tvojim nikom, stariji clan.
    To sam ja, hahhahahaha, nego ne mogu da uđem na stari nalog.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  30. #16821
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Попај је пука, то је суштина. Давно пљује по поповима и цркви и ово му је било као поручено да изађе сва та мржња (оправдана или не) из њега.

    Показао је некултуру и неваспитање. Нема се шта оправдавати а ја их волим и слушао сам сваку њихову емисију

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Nebi rekao da je "puka" vec to ima veze sa tvojim stavom koji vristi da ste zasticena vrsta i kao crkva i kao popovi .Tako funcionise normalan svijet. Nije nekultura vec normalno rezonovanje stvari.


    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Prika, Cetinjani 90ih i ovi današnji nisu za poređenje ali uopšte.. Najmanje ih je bilo na ovaj zadnji protest sa Cetinja ako pucaš sa poređenjem 'patriotizma'..
    No padaju maske kako god okrenete, bez nervoze, sve će to Popaj pozlatiti..
    Majstore, drugu recenicu ti necu komentarisat jer djeluje da mi tu pametnujes kroz neke floskulu. Da se drzimo tvoje prve recenice ali se i izvinjavam jer izlazim iz topika sa odgovorom. Mada sam se drzao teme u mom prvom obracanju koje si komentrisao. Dakle, djelimicno si u pravu kad kazes da 90te i ove sada nisu iste. Dijelim to misljenje. 90ih je na Cetinju bila cista energija. Ovo sto je bilo na Cetinju 4 i 5 septembra nosilo je tu staru energiju , lose u tome je sto je DPS htio to da iskoristi za svoje ciljeve. Dakle da ne idem dublje u politiku i ovdje zavrsavam razgovor sa tobom Popaja i TBOK ces jos slusat na tvoju nesrecu i ima moju podrsku da jos jace udari po botovima. Sto jace udari, ljepsi je ples po socijalnih mreza.

  31. The Following User Says Thank You to Connect For This Useful Post:


  32. #16822
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donnie_Brasco View Post
    To sam ja, hahhahahaha, nego ne mogu da uđem na stari nalog.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Хахах а како ти то не средише некако, но добро једино што се рачунаш као NEW MEMBER
    Quote Originally Posted by Connect View Post
    Nebi rekao da je "puka" vec to ima veze sa tvojim stavom koji vristi da ste zasticena vrsta i kao crkva i kao popovi .Tako funcionise normalan svijet. Nije nekultura vec normalno rezonovanje stvari.




    Majstore, drugu recenicu ti necu komentarisat jer djeluje da mi tu pametnujes kroz neke floskulu. Da se drzimo tvoje prve recenice ali se i izvinjavam jer izlazim iz topika sa odgovorom. Mada sam se drzao teme u mom prvom obracanju koje si komentrisao. Dakle, djelimicno si u pravu kad kazes da 90te i ove sada nisu iste. Dijelim to misljenje. 90ih je na Cetinju bila cista energija. Ovo sto je bilo na Cetinju 4 i 5 septembra nosilo je tu staru energiju , lose u tome je sto je DPS htio to da iskoristi za svoje ciljeve. Dakle da ne idem dublje u politiku i ovdje zavrsavam razgovor sa tobom Popaja i TBOK ces jos slusat na tvoju nesrecu i ima moju podrsku da jos jace udari po botovima. Sto jace udari, ljepsi je ples po socijalnih mreza.
    Виђи, занемарићу то што си ме ставио већ у неки кош и претпоставио који су моји ставови према свему овоме с Цетиња.

    Само ћу ти прокоментарисати везано за Попаја јер је то поента приче и теме ове цијеле.
    Је ли ти разумијеш да је он прешао границу, да се није понашао цивилизовано и у складу са својом улогом јавне личности и водитеља емисије. Потпуно ми је небитно што је његов став, тј знам га, није то проблем, него како се понашао према госту и хватао на сваку ријеч. То ми само говори колико је изгорио у свим овим дешавањима па мора да кињи госте.



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  33. #16823
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Виђи, занемарићу то што си ме ставио већ у неки кош и претпоставио који су моји ставови према свему овоме с Цетиња. Само ћу ти прокоментарисати везано за Попаја јер је то поента приче и теме ове цијеле.
    Је ли ти разумијеш да је он прешао границу, да се није понашао цивилизовано и у складу са својом улогом јавне личности и водитеља емисије. Потпуно ми је небитно што је његов став, тј знам га, није то проблем, него како се понашао према госту и хватао на сваку ријеч. То ми само говори колико је изгорио у свим овим дешавањима па мора да кињи госте.
    Nego sto ces no ces da zanemaris. Po stavu ti se vidi djesi.
    Velis da znas njegov stav , e pa ako znas onda se neces cimat da mene ubjedis da se on iscimao ali ti upravo to radis i to dokazuje suprotno. Da ne poznajes njegov stav i nacin na koji je reagovao. Slazem se sa tobom vezano za ulogu javne licnosti i voditelja programa ali kad ti neko u programu koji je do tog trenutka isao da recemo pravom putanjom, tu istu putanju skrene sa pricom koju prosipa zadnje dvije godine zuta stampa iz susjedne drzave onda kao voditelj emisije moras da reagujes na lazavinu i podmetanje. Da shvatas njegov stav shvatila bi da onakvim lazima i prevarama je dozvoljena nulta tolerancija. Ponovicu, neka je rekao i treba da se rece. Nulta tolerancija na lazi, dosta je bilo vise! Kome se ne svidja nek okrene na Svetigoru. Pozdrav!

  34. The Following User Says Thank You to Connect For This Useful Post:


  35. #16824
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,592
    Thanks Thanks Given 
    1,770
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    Ne, nego pozoveš gosta, pa se use.reš u njega.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  36. #16825
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Ja bih da moderacija ovo malo procisti...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  37. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


Page 673 of 677 FirstFirst ... 173573623663669670671672673674675676677 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the books of knjige na DVD-ju
    By patuljasti_dvometras in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 25-02-08, 13:39
  2. The books of knjige
    By bole majstor pfc bu2 in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-07, 16:48
  3. the books of knjige???
    By Spale in forum Muzika
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-06, 15:15
  4. the books of knjige na DVD-ju (rasprodaja)
    By pahuljasti_dvometrash in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-07-05, 14:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •