Page 659 of 677 FirstFirst ... 159559609649655656657658659660661662663669 ... LastLast
Results 16,451 to 16,475 of 16909

Thread: ~~ The Books of Knjige ~~

  1. #16451
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    To poredjenje filma i skeceva koji traju plafon 10 min nidje veze nema. Skec 10 min vs film 90min. I da svih 90 min budu scene provala i fora a ne moze nikako.

    Isto kao kad bi "kumare" kojima se kilavi citavi grad na fore od 30 sek , snime film od 90min i pocnu komentari a bolji je skec nego film. A ne moze pobro to jedostavno nije ista kategorija. Kao fudbal vs kosarka i da racunas ko je vise pretrcao za utakmicu.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  2. #16452
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Gledao sam film u bioskopu i sad drugi put.

    Kako ga je tada dosta ljudi pljuvalo a ja i onako od Buksovaca nisam očekivao neki konvencionalni film, otišao sam bez nekih posebnih očekivanja i utisak je bio dobar.
    Gledao sam sad drugi put i opet je dobar.

    Neki ljudi očekuju ko zna kakvo čudo pa se razočaraju, ali ima i poprilično onih koji se gade na *ebavanje onog starca, farmu "mlijeka" od kamiondžija i sprdanje sa crkvom pa im zbog toga film ne valja jer im izaziva žešće nelagode, prije nego smijeh.


    Naravno, daleko od toga da je film idealan. Ima djelova koji su dosadni i neinspirativni, ali isto tako ove priče da ništa ne valja nemaju veze s mozgom.

  3. #16453
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lukrecija View Post
    Ti si velemajstor pa zamijeniš teze, da li slučajno ili namjerno , nije važno. Nije problem u tome što ti se ne sviđa, to je potpuno normalno, problem je , ako je to uopšte problem, što ste ti i Doni spinovali , da ne kažem neku grđu riječ, da se nikome ne sviđa i kao dokaz nudili sedam - osam komentara na fb. Ovo stvarno postaje smiješno. Napiši jošš nekoliko puta da je film ispod tvojih očekivanja i da idemo put kuća. I dobro si napisao, što je tolika muka priznati da ima poneko ( većina ) kojima je film ok. A sve i da se nikome ne sviđa ne znam što je problem. Prijatelju, oni su pobijedili i sa ovim filmom, odlično prošli po regionu, na YT za par dana ga je viđelo 70000 ljudi sa uglavnom dobrim reakcija i sad se neko ovđe upinje da nam objasni da svi misle da ne valja. Bez veze ti je rabota. Sve najbolje!
    Prvo, nismo prijatelji;
    drugo, nemoj bit licemjeran/na;
    treće, ništa nisam spinovao;
    četvrto, nisam kačio nikakve skrinšotove kao što kažeš;
    peto, boli me boli kuratz za tvoju diskusiju sa donijem;
    šesto, nadovezao sam se na tvoju priču da je film svuđe sjajno primljen što je neistina;
    sedmo, samo sam jednom napisao da mi je film ispod očekivanja;
    osmo, nikog ne pokušavam da ubijedim u bilo što, iznosim svoje viđenje filma;
    deveto za realistu, ne upoređujem film i skečeve kao formu već kao njihove sadržaje koje volim više puta da pogledam/poslušam (ne znam kako si uopšte došao do takvog zaključka kad sam nabrojao radijske emisije i ostale tbok tvorevine koje nemaju veze s filmom)

    Sad se isključujem se iz ovog otrova od rasprave.

  4. #16454
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    " Meni je film nula u poređenju sa njihovim radijskim emisijama, skečevima koje su radili, pa čak i u odnosu na pilot epizodu. "

    Eto dje si uporedio i to sve zipova u jednu recenicu

    Zivio Goran i TbOk.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  5. #16455
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Hahahhaahahha, šta ste zapjenili, ko da su vam iz kuće! Bogami ni njih četvorica se ne bi upinjali toliko da brane film! Bataljujem učešće u daljoj polemici. Uživajte! Nazdravlje vi Badnji dan i Božić, ko slavi! Svako dobro!

    Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #16456
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Što su ti različiti ukusi. Ovima kojima se film nije svidio, pilot epizoda im je bila odlična. Meni potpuno obratno.

    Što se tiče majica sa natpisom, bez problema bih nosio: Ko me zove svaku noć me ko me zove... majka mi poluđe.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #16457
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Da i ja priložim jedan screnshot,

    1,8 kurtaza lajkova vs 74 unlajkova


  8. #16458
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Što su ti različiti ukusi. Ovima kojima se film nije svidio, pilot epizoda im je bila odlična. Meni potpuno obratno.

    Što se tiče majica sa natpisom, bez problema bih nosio: Ko me zove svaku noć me ko me zove... majka mi poluđe.
    Abhaahha isto bi ja tu nosio

    Ili "ne rijeke u cijevi" ima jos tona materijala
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #16459
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Čueši ovoga trola. Pogledaj im stranicu na fejsbuku, nema 2 pozitivna komentara na film."Ova rečenica gore dokazuje koliko bezočno iskrivljuješ istinu, ali, ponavljam, možda je nesvjesno, tako da ti praštam. Na ovo sam reagovala i nisam rekla da ti skrinšotuješ ali i dalje mislim da uživaš u pokušaju da se pokaže kako se film nikome ne sviđa i o tome govore tvoje, ne moje riječi. Ja se ne bih uključivala u ovu polemiku da me nije dotakla zla namjera prema nekome za koga mislim da je jedna od rijetkih svijetlih tačaka u CG i koji su zaslužili malo više podrške, sve i da su napravili najgoru stvar na svijetu. Ali svi gledamo stvari iz svoje vizure i svjesna sam da ima i onih koji jedva čekaju da popljuju nekoga ili nešto. Naravno da nismo prijatelji, ali mi je jasno da ne možeš razumjeti mnoge fore iz filma kad ne razumiješ ironiju u mom obraćanju. I , na kraju, bio je red da i ti meni čestitaš praznike, ja tebi jesam, makar i ne bili prijatelji, a ne da nastavljaš ovu polemiku u kojoj si od starta izgubljen jer pokušavaš nešto nečasno. Sve najbolje još jednom, prijatelju!
    Last edited by Lukrecija; 06-01-19 at 15:48.

  10. #16460
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da i ja priložim jedan screnshot,

    1,8 kurtaza lajkova vs 74 unlajkova

    masu ljudi koji vole djelo buksovaca od ranije nisu htjeli da dislajkuju ali nisu ni lajkovali, zbog toga je ovaj odnos broja lajkova i pregleda mali, za klip koji je izasao tek prije dva dana (citaj: jedna osoba za tako kratko vrijeme nije mogla da gleda film mnogo puta).
    Čupatelj

  11. #16461
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ova lukrecija je ili popaj ili neka bivsa djevojka popajeva, 97%.
    Čupatelj

  12. #16462
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Za mene je kod ovog filma najporaznije to što ga je finansiralo Ministarstvo kulture od naših para. Osim par fora i momenata koji su me prekinuli od smjeha, film je trop i djeluje isforsirano. Previše gadluka, loših ideja koje su slabo realizovane...

    Ona pilot epizoda je bila mnogo bolja.

    Ali dobro možda ja ne vidim nešto što treba.

  13. #16463
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    budim se ujutro, a ono pet popodne

  14. #16464
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Lukrecija, imas 5 postova i svih 5 su ti na ovu temu kako branis film, a nalog ti je kreiran sad vec daleke 2015-e. Neka nemoj duse ti.
    Čupatelj

  15. #16465
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Moze li mi neko reci valja li sta ovaj novi film.

  16. #16466
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,499
    Thanks Thanks Given 
    130
    Thanks Thanks Received 
    301
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    nemoj prijatelju ko boga te molim,nemoj pitat valja li sto film

  17. #16467
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahah...evo si me provalio. Priznajem, ja sam Popaj, ili neka njegova đevojka, ako ti je tako lakše . Pozdravljam sve fanove! Mislim da je bitnije ono što sam napisala od onoga ko sam. A ti i dalje istražuj, kopaj i pročačkaj dobro, možda me još poneđe ima, jer vidim da se baš trudiš Prvo vragolane kaži ti meni ko si - pravo ime i prezime - pa ću i ja tebi. Samo tako možemo da se igramo.

  18. #16468
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Film je top,noćas pogledah. Ne znam šta je problem. Dobre fore,drži pažnju cijelo vrijeme. Rajko mi je najsmješniji ubjedljivo!

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  19. #16469
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lukrecija View Post
    hahahah...evo si me provalio. Priznajem, ja sam Popaj, ili neka njegova đevojka, ako ti je tako lakše . Pozdravljam sve fanove! Mislim da je bitnije ono što sam napisala od onoga ko sam. A ti i dalje istražuj, kopaj i pročačkaj dobro, možda me još poneđe ima, jer vidim da se baš trudiš Prvo vragolane kaži ti meni ko si - pravo ime i prezime - pa ću i ja tebi. Samo tako možemo da se igramo.
    Dobro, aj reci onda zasto ti je toliko bitno da u zadnja dva dana upotrijebis nalog koji je 4 godine star da branis film koji je napravljen od nasih para i koji je los, da ne pominjem ono veliko bogohuljenje (iako nisam hriscanin) koje nikako ne podrzavam. Zanimljiv je i momenat izbacanja filma, ali necu sirit tu temu dalje..
    Btw ja sam marko kraljevic.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  20. #16470
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Film je vrh, sad ga pogledah najjaci film na ovim prostorima. Kidao sam se od prve do zadnje sekunde.

    - nisam siguran mislim da su tbok duuugo vodili borbu da dobiju tih jebenih 20.ooo€ da bi mogli snimit film. I nakon kretanja, pa stajanja , pa ponovo kretanja ti se cudis tu nesto ? Sa je*enih 20k ocete najjaci film i sve. A nekim seljacinama iz Granda spot tolilo kosta. I koliko je ulozeno vremena i novca bolje nije moglo.

    Svi ovi negativni komentari su od likova koji ne prate Tbok pricu ili ukupno za zivota imaju 2 sata slusanja tbok.

    - bolesna scena ona sa farme ? Pa ono je klasicni treci dio emisije u kojem pricaju svakakve bolestine. Od Gajovih recepata i pite od govana pa do farme muskog mlijeka. Samo sto je sad bilo u video formi.

    Ljudi , ne razumete se heeeeej jer ne pratite pricu od pocetka i slabo se kapira ili vas nesto tbok iritira pa ste jedva cekali neki hejt.

    Likovima treba orden dat, toliko godina rade nesto znaju ih svi u cg i tek su skoro dobili smijesne pare da pokusaju nesto da naprave. A te iste "nase" pare se svaki dan doniraju lopovima. Pa se onda buni i oko toga!
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  21. #16471
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    druze, tbok su grupa pametnih momaka a ujedno i ispranih mozgova, da se ne lazemo. Tebi treba da daje kredibilitet za ismijavanje svoje religije to sto si ti dio nje jel? Ti si u tom slucaju spijun i otpadnik, idi u masone ili neke sataniste ili tako nesto pa promovisi otvoreno njihova ubjedjenja i stavove ako imas hrabrosti, a ne da unistavas svoje zarad prilagodjavanja nekom kao svetskom trendu. Vi ako zanemarujete ove stvari ne mozete nekome da kazete da ne razumije poentu, jer ste vi ti koji ne razumijete poentu vi ste ti koji ste od starta u zabludi, a ne onaj koji drzi do svojeg, koji drzi do casti.
    Čupatelj

  22. #16472
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Kome poenta svega leži u bilo kojim svetim knjigama treba da zaobiđe priču o ispiranju mozga...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #16473
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ovaj momak je prska totalno, samo listam teme i gledam da kontrira svima. Ima visak vremena pa eto. Najbolje bi bilo da ga kuliramo. Ovo mu je 10. Komentar koji sam procita i koji cito dokazuje koliko nema veze sa vezom sta prica paaaakao.

    I upravo se odao, iznervirao ga popaj i njegovo misljenje o popovima. A to Popaj radi eo od kako su poceli i on tek sad vidi a qq. Ajde izadji da bacas petarde duse ti
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #16474
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    jedno su popovi a religija drugo, jer popovi su ljudi a ljudi grijese.. Popaj, kao i ti i vecina vas tu pravi gresku kad poistovjecuje te dvije stvari, ali ne zelim na tu temu da se raspravljam samo sam rekao sto sam rekao, ko ima imalo mozga jasno mu je.
    Čupatelj

  25. #16475
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ovaj Covek dominira, e nasa si dje ces i u kojoj temi da pricas o religiji i popovima ponovo dokaz da te je film iznervirao zestoko, a ne da je los ccC
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

Page 659 of 677 FirstFirst ... 159559609649655656657658659660661662663669 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the books of knjige na DVD-ju
    By patuljasti_dvometras in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 25-02-08, 13:39
  2. The books of knjige
    By bole majstor pfc bu2 in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-07, 16:48
  3. the books of knjige???
    By Spale in forum Muzika
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-06, 15:15
  4. the books of knjige na DVD-ju (rasprodaja)
    By pahuljasti_dvometrash in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-07-05, 14:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •