Page 658 of 677 FirstFirst ... 158558608648654655656657658659660661662668 ... LastLast
Results 16,426 to 16,450 of 16909

Thread: ~~ The Books of Knjige ~~

  1. #16426
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default The Books of Knjige - Sexy shop (04.01.2019.)

    Gost: Amel, vlasnik sex shopa Fantasy u Sarajevu


    Link za download full emisije:

    http://www.sendspace.com/file/mgorg5...MNWTasEAqt4ric


    TBOK zvanicni JuTjub kanal:

    budim se ujutro, a ono pet popodne

  2. #16427
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno je ok da ti se film ne svidi ali je zadivljujuća želja da nas kojima se sviđa ubijediš da ne valja i to uz pomoć neistina. Fascinantno! Ne znam đe si čitao komentare, na cdm-u je nekoliko njih prokomentarisalo loše , ništa više od toga, ali na YT đe ima preko pedeset hiljada pregleda za dan i po je samo par negativnih. Ostali su oduševljeni. Isprati to ako želiš da govoriš istinu, ovo drugo je smiješno. ne mogu da vjerujem kako ste uprli da dokažete da film ne valja. Ima nas kojima je genijalan, ima i drugačijih mišljenja i to je ok ali ovakva falsifikovanja su mi nejasna. Samo naprijed, možda nešto i učinite. Pozdrav!

  3. #16428
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Čueši ovoga trola. Pogledaj im stranicu na fejsbuku, nema 2 pozitivna komentara na film.

  4. #16429
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    a ja predpostavljam da se ljudima nije svidio film jer su ocekivali veliki humor, ali film je odradjen tako da kroz salu salje poruku. Odlicni su i glumci i rezija i sve, odlicno je odradjen film ali mozda nije smijesan koliko sam ocekivao da ce mi biti.
    Čupatelj

  5. #16430
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lukrecija View Post
    Potpuno je ok da ti se film ne svidi ali je zadivljujuća želja da nas kojima se sviđa ubijediš da ne valja i to uz pomoć neistina. Fascinantno! Ne znam đe si čitao komentare, na cdm-u je nekoliko njih prokomentarisalo loše , ništa više od toga, ali na YT đe ima preko pedeset hiljada pregleda za dan i po je samo par negativnih. Ostali su oduševljeni. Isprati to ako želiš da govoriš istinu, ovo drugo je smiješno. ne mogu da vjerujem kako ste uprli da dokažete da film ne valja. Ima nas kojima je genijalan, ima i drugačijih mišljenja i to je ok ali ovakva falsifikovanja su mi nejasna. Samo naprijed, možda nešto i učinite. Pozdrav!
    Bordžija, ti to meni nešto?
    P.S. Od njih se očekuje da film bude smiješan ali urnebesno smiješan, a ne da šalje nekakve poruke.
    Btw, i sam Popaj mi je prije premijere rekao, neće ti se sviđeti, džabe čekaš!

    Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #16431
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    to je popaj pisao scenario, kakav je to nalpe.
    Čupatelj

  7. #16432
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,219
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Da ponovim i ja da mi je film bio iznenađujuće dobar, pogotovo imajući u vidu da uopšte nisam bio raspoložen za gledanje i da je ona pilot epizoda bila očajna.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #16433
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, ja malo na tvoj i na račun još ponekog koji se trudi da nas ubijedi u nešto to nije istina. Rekoh, ok je da ti se film ne svidi, problem je što ti i još jedan odozgo koji me nazva trolom tvrdite da je par ljudi koji sami sebi odgovaraju i pišu po deset puta isti status na njihovom profilu predstavljaju većinu. Uđoste li na YT, da provjerite raspoloženje, tamo je nešto veći uzorak ? Ja mislim da je pravo da se vidi prosjek u odnosu na pedeset hiljada ljudi a ne na par ili nešto više ljudi na portalima, ali možda griješim. I ovo za Popaja je presmiješan argument. Sve i da je tačno, meni je, vidiš , rekao, ne čekaš uzalud , film je vrhunski Ne razumijem toliki napor da se film popljuje, sve ostalo je u redu. Ne valja izmišljati, to je poenta. A oko toga je li smiješan i ima li poruke nisam pisala. Meni je smiješan ali je ovdje problem tendecioznost. Toliko od mene a vi i dalje udrite, valjda ubijedite pođekoga

  9. #16434
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,251
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  10. #16435
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Film je po meni VRH, razlog za to je sigurno jer sam skoro svaku emisiju i njihov video pogledao pa kapiram citavu pricu i taj humor koji meni odgovara. Posebno Popaj kad krene da dominira tacno se osjete njegovi momenti o crkvi i policiji "Bog ce ti dobrim vratit, Bog obozava korektne ljude, a popove baaaas voli. Ti si korektan pop ima da jebes gore, da ubijas! "Ahahahha qq
    I najjaci momenat " vidji dijete kako je slatko, kao fudbal izgleda" ahhahahhaha Bog!
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  11. #16436
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Film mi se svidio a za ostale me zabolje, taman ka i njih za mene.
    Fala na pažnji.

  12. #16437
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moja očekivanja su bila dosta veća, nego što zapravo i daje film. Ima dobrih scena da se ne lažemo to su dobro odradili, ali generalno film mi se u kompletu nije svidio.Šta bi sa Zecom na kraju? Na kraju svi se poubijaše i trt.Ako uporedimo što su ranije snimali ovo se ne može poredit sa Gruna Stramen, Sa popom koji pliva, Frizer itd itd.
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

  13. #16438
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    nekome se svidja nekom ne ali film je top..prejak
    opet cu ga pogledat to je sigurno

  14. #16439
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Mene se svido. Gledah ga i u bioskop i na tv. Dok se ovima sto su sa mnom bili nije svidio. Mada oni nisu odslusali ja mislim nikad radio emisiju do kraja bez ove isjecke najjace, tipa Gajove recitacije ili neke odvale Popaja ili Gorana glavatoga....
    Ljudi ocekuju da se od pocetka do kraja filma valjaju po podu od smijeha. Ima 3,4 scene da se coek okine od smijeha...
    Aj sto po srbiji i regionu ne razumiju taj njihov specifican humor, nego i odje po CG ga polovina ne kapira. Za takve je Ckalja, bata Djosa, Kursadzije...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  15. #16440
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Ja sam se jedino nasmija na onu scenu dje veli za onu babu i djeda da su studenti, i sejdo alijaj dje god da ga vidim mi je nesto smijesan, takav je lik. Ovo ostalo me nije moglo nasmijat nazalost.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  16. #16441
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    `Film je smece vidjeo sam na fejzbuk komentare` :loyal: Sto sve coek nece procitat odje, genijalno ...

    Logicno je da se nekom ne svidja, nekom se svidja i sve je to banja, ali ovi sto su zapjenili na par mreza da `dokazuju` kako je film smece i to uz obavezan pocetak recenice, ja za vas ruku bi da, slusam vas od po nogu i tako ti izbacaji, to su vec specijalci ... Al dobro ...

    Nego ne znam rekoh li vam, film je smece ali totalno, eno pise na fejzbuk, pogledajte !
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  17. #16442
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Srce, doni je upao sa pričom sa pričom da film nije imao dobar feedback publike, na šta je Lukrecija odgovorila da nije tako i da su szmo pozitivni komentari na društvenim mrežama. Isključivo u tom smislu je i pomenut fejsbuk tako da si potpuno promašio poentu postom iznad.

  18. #16443
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Srce, doni je upao sa pričom sa pričom da film nije imao dobar feedback publike, na šta je Lukrecija odgovorila da nije tako i da su szmo pozitivni komentari na društvenim mrežama. Isključivo u tom smislu je i pomenut fejsbuk tako da si potpuno promašio poentu postom iznad.
    Upravo tako! Pročitajte prvo dobro šta piše pa tek onda prdnjajte!
    Lično moje mišljenje, film nije loš! Ne znam đe JA to izjavih da je smeće?! Odgledao u bioskopu kad je bila premijera, i prije neku noć opet. Vjerovatno je to to što se tiče gledanja istog. Za razliku od pilot epizode koju znam napamet! Eto, a sad odmorite i bez nervoze.


    Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  19. #16444
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ispod objave da je film na YT!

    Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  20. #16445
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Zamisli dokle to ide kad se skrin$atuju komentari ... Cega je to mjerilo izvini ? Sto je problem ljudima kojima se ne svidja film da prihvate da ima ljudi kojima se svidja ?

    Da ja sad krenem da skrin$atujem komentare na klipove Kristijana Golubovica dje ljudi pisu kako je on Bog, kralj, faca, lik, top !? A sa druge strane ljudi koji pisu da je indijanac ....
    Mozda da skrin$atujem komentare ispod Parova, velikih bratova, dje pisu kako je Sandra samsung vrh lik, Azra meduza kraljica !? Jel to znaci da jesu !?
    Komentare kako je Dejan Radonjic nula od trenera, kako nema blage veze sa vezom !? Komentare kako je Alice in Chains smece od muzike, a Rasta i buba Kareli tvorac pravog zvuka !?

    Ne kontam, cega je to mjerilo !? Da izbacim klip Princeze Ozane kako pravi sendWiCH (da sa w i ch) sa salamom za skolu i ima pola miliona pregleda, vise nego ijedan klip na TBOK kanalu, sta to znaci ?

    Film je nekom dobar, nekom vrhunski, nekom je `smece`, nekom tu i tamo... Sad nekog ubjedjivat u suprotno i govorit kako se `vecini ljudi ne svidja` jer tako pise u komentarima je genijalnost... A tek postavljanje skrin$atova.... Koliko li samo ljudi nema drustvene mreze, koliko li samo ljudi zabolje da ostavlja idje komentar..... Al dobro, koga ispunjava to neka roka...

    Svima sve najbolje ...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  21. #16446
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Eto svi smo iznijeli svoje misljenje o filmu i tu da zavrsimo ovu temu

    Htio bi da pohvalim Gorana i njegovu ideju da se stampaju majice sa tbok likovima iz filma i td. Vidi se odma promjena na celu organizacije. Sa Gajom to nije moglo da se odradi, previse zatvoren tip i morao je biti smijenjen

    A posto je Goran pravi covek na mestu i znam da cita ovo sve, prati rad fanova. Ponovo ga pozivam da se ne zaustavimo tu sa stampanjem, nego da se prosiri to i na strasne izvale iz emisija sa animiranom slikom nasih omiljenih tbok junaka (kad vidim kakve gluposti se stampaju i koji sve mentoli prodaju svoje majice ili dukseve a imaju 32 "fana" voogla me zaboli )

    Zivoo Goran, zivoo tbok!
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #16447
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Earth
    Posts
    1,087
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Zamisli dokle to ide kad se skrin$atuju komentari ... Cega je to mjerilo izvini ? Sto je problem ljudima kojima se ne svidja film da prihvate da ima ljudi kojima se svidja ?

    Da ja sad krenem da skrin$atujem komentare na klipove Kristijana Golubovica dje ljudi pisu kako je on Bog, kralj, faca, lik, top !? A sa druge strane ljudi koji pisu da je indijanac ....
    Mozda da skrin$atujem komentare ispod Parova, velikih bratova, dje pisu kako je Sandra samsung vrh lik, Azra meduza kraljica !? Jel to znaci da jesu !?
    Komentare kako je Dejan Radonjic nula od trenera, kako nema blage veze sa vezom !? Komentare kako je Alice in Chains smece od muzike, a Rasta i buba Kareli tvorac pravog zvuka !?

    Ne kontam, cega je to mjerilo !? Da izbacim klip Princeze Ozane kako pravi sendWiCH (da sa w i ch) sa salamom za skolu i ima pola miliona pregleda, vise nego ijedan klip na TBOK kanalu, sta to znaci ?

    Film je nekom dobar, nekom vrhunski, nekom je `smece`, nekom tu i tamo... Sad nekog ubjedjivat u suprotno i govorit kako se `vecini ljudi ne svidja` jer tako pise u komentarima je genijalnost... A tek postavljanje skrin$atova.... Koliko li samo ljudi nema drustvene mreze, koliko li samo ljudi zabolje da ostavlja idje komentar..... Al dobro, koga ispunjava to neka roka...

    Svima sve najbolje ...
    Znaš zašto, ljudima je tuđa bruka najmilija. Lakše se osjećaju kada bockaju sa strane ali kada se oni nađu u fokusu onda kreću nemiri. Ti što pišu to su samo jadnici, prazne duše.

  23. #16448
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, srce, Doni je rekao kako su na društvenim mrežama skoro svi komentari negativni, na što sam ja rekla da ode na YT đe ima pedesetak hiljada ljudi- danas oko 70000 , da vidi je li baš tako. Nemojmo ponovo sa falsifikatima, gore sve piše. A ovo sa skrinšotovima je remek-djelo. Mislim, moglo bi kad bi skrinšotovao barem hiljadu a ne osam, ali bi ih hiljada bila mali uzorak na 70000. Ponavljam, ok je da vam se film ne sviđa i da to, napišete ali ignorisati sve koji pišu da je ok i pisati ovđe da su skoro svi razočarani potpada pod ponašanje koje ne razumijem do kraja. U stvari, razumijem ali nema veze. I neka je Doni skrinšotovao one "fanove" koji oće da im ukažu đe griješe i da im napišu kako je film ****** na njihovom zidu. Po meni, pristojni i dobronamjerni ljudi to ne rade , barem ne na onaj način - bogami kao da su TBOK nešto dužni bilo kome, ili ne znaju ništa o filmu i onome što rade pa da ih ovi malo prosvijetle. Film je odličan ali je tačno da postoje ljudi koji ne razumiju taj humor - i ne samo humor, ima onamo još ponešto, ali da bi se prekinulo sa ovim ja se predajem - neka bude da je film smeće, svi su razočarani a sad da idemo dalje. Neka su vi nazdravlje ovi Blagi dani, ako slavite. Sve najbolje svima!

  24. #16449
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Opušteno, ljudi. Što je muka, ne može svakom da se sviđa.
    Meni je film nula u poređenju sa njihovim radijskim emisijama, skečevima koje su radili, pa čak i u odnosu na pilot epizodu. Ima li dobrih momenata u filmu - ima, ali generalno kao cjelina mi je mnogo ispod onoga što sam očekivao od njih.
    Last edited by Lackie; 06-01-19 at 13:55.

  25. #16450
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si velemajstor pa zamijeniš teze, da li slučajno ili namjerno , nije važno. Nije problem u tome što ti se ne sviđa, to je potpuno normalno, problem je , ako je to uopšte problem, što ste ti i Doni spinovali , da ne kažem neku grđu riječ, da se nikome ne sviđa i kao dokaz nudili sedam - osam komentara na fb. Ovo stvarno postaje smiješno. Napiši jošš nekoliko puta da je film ispod tvojih očekivanja i da idemo put kuća. I dobro si napisao, što je tolika muka priznati da ima poneko ( većina ) kojima je film ok. A sve i da se nikome ne sviđa ne znam što je problem. Prijatelju, oni su pobijedili i sa ovim filmom, odlično prošli po regionu, na YT za par dana ga je viđelo 70000 ljudi sa uglavnom dobrim reakcija i sad se neko ovđe upinje da nam objasni da svi misle da ne valja. Bez veze ti je rabota. Sve najbolje!

Page 658 of 677 FirstFirst ... 158558608648654655656657658659660661662668 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the books of knjige na DVD-ju
    By patuljasti_dvometras in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 25-02-08, 14:39
  2. The books of knjige
    By bole majstor pfc bu2 in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-07, 17:48
  3. the books of knjige???
    By Spale in forum Muzika
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-06, 16:15
  4. the books of knjige na DVD-ju (rasprodaja)
    By pahuljasti_dvometrash in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-07-05, 15:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •