Page 572 of 677 FirstFirst ... 72472522562568569570571572573574575576582622672 ... LastLast
Results 14,276 to 14,300 of 16909

Thread: ~~ The Books of Knjige ~~

  1. #14276
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    A nije frka kritikovat ali se posra po njima.

  2. #14277
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ne prdinjaj radnice krvavi,no je ljudima postalo muka slusat ih u 00:00 pa cekaju snimak ujutro kad se naspavaju ,radi ovako pametnih kao sto si ti ne treba ni snimat.
    Praistorisjki cobane,

    Upravo zbog nezgodnih termina trebali bi malo postovanja pokazati prema trzistu koje imaju, odnosno standardnim ljubiteljima, kojih nije malo. Mislim da bi krajnje posteno bilo da ljudima koji ih prate i vole omoguce da ne propustaju show program kakav ih zabavlja. U slucaju official YT kanala kvalitetnog i redovnog sadrzaja mogli bi samo jos vise da dignu svoju popularnost i prisvoje nove fanove. Samo da ih je volja... nego se cekaju neke pare sa neba da padnu i neki veliki sponzori na koljenima da ih mole kako bi mrdnuli guzicom, da se slucajno ne uvrijede.

    Ponavljam. Tipicni predstavnici crnogorske poslovne ambicije i kukurikanja.
    prr...

  3. #14278
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nista onda ti se baci na oficijelni kanal Zvezde Granda i Kursadzije oni mora d aredovno azuriraju i veliki su radnici imaju puno fanova i para,ne cekaju da im padnu sa neba.
    Pusa

  4. #14279
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Nista onda ti se baci na oficijelni kanal Zvezde Granda i Kursadzije oni mora d aredovno azuriraju i veliki su radnici imaju puno fanova i para,ne cekaju da im padnu sa neba.
    Pusa
    Mislim da ti je odgovor veoma povrsan i plitak. Da ih ne smatram kvalitetom, ne bih ocekivao da su prisutniji, zastupljeniji i dohvatljiviji. Nemaju klipa na yt koji nije preplavljen pozitivnim feedbackom, sa mnostvo pregleda. Ljudi ih vole. Evo kolika im je samo tema ovdje na forumu. Sto rece ova cura iznad, cijela jedna emisija al jazeera o MN se gleda i ceka zbog njih. Pa zar je problem biti toliko fer prema svojim fanovima i pomoci im da te cuju sta ima da kazes ? Nego zadnje vrijeme totalni pesimizam, defetizam i letargija..
    prr...

  5. #14280
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ti onda skupi 200€ i pošalji im da razbiješ taj pesimizam, defetizam i letargiju.

  6. #14281
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @BigWolf, Prijeki ti je dao odgovor taman kakav su tvoji postovi i zasluzili. Vezano za temu koju pokreces, ja mislim da smo odje vise puta pricali u tome i uglavnom se svi sluzili da bi bilo super kad bi se buksovci malo vise potrudili oko objavljivanja snimaka itd, ali smo te kritike upucivali na neki normalan nacin, nismo nikog nazivali "mrcinama" ni "tipicnim pobornicima cg poslobne logike" , niti smo se bavili time da li Zonjo na socijalne mreze pise gluposti ili ne . Taj tvoj nacin komunikacije je uvrijedljiv i nekulturan, pa samim tim sadrzaj te tvoje kritike niko nece ni da primjeti li komentarise.
    Moje je misljenje da izmedju ostalog upravo zbog takvog nacina kritike koji ti ovdje demonstriras oni ne zele da se bakcu postavljanjem emisiaj i tako dalje i tako blize.. I ja sto vise citam takvih komentara sve vise pocinjem da razmisljam na taj nacin, kome se slusa petkom nek slusa, ima repriza nedjeljom i to je to.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  7. #14282
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ja se ne mogu složit da emisija ide isključivo petkom u ponoć (iako ih često slušam u premijernom terminu) i repriza nedjeljom i da je to to. 21-vi je vijek, mediji malo drugačije funkcionišu danas. Ali slažem se da nije i ne treba da bude njihov posao menadžerisanje sadržaja koji proizvode.

    Buksovci su izuzetno kreativni, duhoviti i pametni ljudi, koji mimo toga što nas evo 15 godina, ili koliko već, uveseljavaju imaju egzistencijalne probleme kao i svi mi ostali, i gledaju kako da prehrane tu đečinu i famelje koje imaju. Čisto sumnjam da im je TBOK ikad bio osnovni (i dovoljni) izvor prihoda.

    Tako da nije ni realno očekivati više od ovoga što čine.

    Sa druge strane, u nekim stvarima se propustio potencijal koji bi se možda mogao i dalje iskoristiti. Da imaju menadžera, producenta, asistenta šta god, da im za početak uredi youtube kanal sa svim što su radili (a istovremeno da očisti youtube od klipova koje su drugi postavljali)
    Proširili bi fanbazu, imali bi sigurno masu subscribera i možda čak dovoljno uspješnih klipova koji bi mogli otvorit mogućnost ugovora sa Youtube-om. (svako ko ima nekoliko klipova sa milionskom gledanošću bi trebalo da može da dođe do toga... tako je barem bilo do skoro)

    To bi u nekom idealnom scenariju moglo i da doprinese finansiranju ostalih projekata... A ako ništa možda bi pomoglo račune za struju

    Svakako to nije lako na našem govornom području, ali možda nije nemoguće...
    Ali to jeste dosta posla, i to posla za nekog mimo njih četvorice.
    Last edited by rebel; 16-03-14 at 09:12.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  8. #14283
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The.Sloth View Post
    @BigWolf, Prijeki ti je dao odgovor taman kakav su tvoji postovi i zasluzili. Vezano za temu koju pokreces, ja mislim da smo odje vise puta pricali u tome i uglavnom se svi sluzili da bi bilo super kad bi se buksovci malo vise potrudili oko objavljivanja snimaka itd, ali smo te kritike upucivali na neki normalan nacin, nismo nikog nazivali "mrcinama" ni "tipicnim pobornicima cg poslobne logike" , niti smo se bavili time da li Zonjo na socijalne mreze pise gluposti ili ne . Taj tvoj nacin komunikacije je uvrijedljiv i nekulturan, pa samim tim sadrzaj te tvoje kritike niko nece ni da primjeti li komentarise.
    Moje je misljenje da izmedju ostalog upravo zbog takvog nacina kritike koji ti ovdje demonstriras oni ne zele da se bakcu postavljanjem emisiaj i tako dalje i tako blize.. I ja sto vise citam takvih komentara sve vise pocinjem da razmisljam na taj nacin, kome se slusa petkom nek slusa, ima repriza nedjeljom i to je to.
    Ne bunim se ja na prijeke odgovore, jer sam ionako prijek covjek. Zanimljivo mi samo to kako si isfeminizirano preosjetljiv na nekulturni akcenat moje kritike, sasvim opravdane i logicne, a prija ti kada se tim istom akcentom pljuje na druge stvari. Ova 4 bijela medvjeda ( da ne kazem međeda jer cu opet zvucati prijeko ili je i samo poredjenje sa tom zivotinjom dovoljan uzas za tvoje njezne moralne vijuge ) kao javne licnosti i kao jedini proizvodjaci humora u ovoj drzavi, nisu imuni na kritiku fanova. Druga je stvar sto ih licno poznajes ili nekog od njih.

    Pitanje, sto se oni ne trude dovoljno oko onih koji ih godinama prate i slusaju, nakon toliko neuspjesnog pominjanja kroz normalnu komunikaciju i kritiku sve ove godine, mora logicnim slijedom doci do uzvicnika!

    Youtube sam pomenuo kao ideju, jedno od. Imaju trziste, imaju slusaoce, gledaoce, a evo vidim ne fali im ni zastitnika. Sa svim tim u praznom dzepu, nakon toliko godina, kao da im je i muka sto uopste dolaze tih po ure sedmicno, a ne da neko od njih pritisne dugme za snimanje i kasnije to za 15 min okaci na net, na zahvalnost toliko fanova. Gdje je tu ona divna korelacija izmedju proizvodjaca i potrosaca ? Eto je ista kao i u svim ostalim institucijama Crne Gore.
    prr...

  9. #14284
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aoooo štoo se napraviii. A puštiteee me konjanici.
    Dobro je to, da nema ko diklofen..?

  10. #14285
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Koliko sam ja njih slusao u nekim "ozbiljnijim" razgovorima njihova je filozofija:"Mi ovo radimo za svoju dusu, pa ako se to nekom svidi jos bolje."

  11. #14286
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BigWolf View Post
    Ne bunim se ja na prijeke odgovore, jer sam ionako prijek covjek. Zanimljivo mi samo to kako si isfeminizirano preosjetljiv na nekulturni akcenat moje kritike, sasvim opravdane i logicne, a prija ti kada se tim istom akcentom pljuje na druge stvari. Ova 4 bijela medvjeda ( da ne kazem međeda jer cu opet zvucati prijeko ili je i samo poredjenje sa tom zivotinjom dovoljan uzas za tvoje njezne moralne vijuge ) kao javne licnosti i kao jedini proizvodjaci humora u ovoj drzavi, nisu imuni na kritiku fanova. Druga je stvar sto ih licno poznajes ili nekog od njih.

    Pitanje, sto se oni ne trude dovoljno oko onih koji ih godinama prate i slusaju, nakon toliko neuspjesnog pominjanja kroz normalnu komunikaciju i kritiku sve ove godine, mora logicnim slijedom doci do uzvicnika!

    Youtube sam pomenuo kao ideju, jedno od. Imaju trziste, imaju slusaoce, gledaoce, a evo vidim ne fali im ni zastitnika. Sa svim tim u praznom dzepu, nakon toliko godina, kao da im je i muka sto uopste dolaze tih po ure sedmicno, a ne da neko od njih pritisne dugme za snimanje i kasnije to za 15 min okaci na net, na zahvalnost toliko fanova. Gdje je tu ona divna korelacija izmedju proizvodjaca i potrosaca ? Eto je ista kao i u svim ostalim institucijama Crne Gore.
    E pa to je to, ja na tvoje nekulturne postove odgovorim kulturnim, i zauzvrat od tebe dobijem posprdavanje i vrijedjanje. Ko mi je kriv

    " Idi kuci pa njih tamo vredjaj "
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  12. #14287
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    "Isfeminizirano preosjetljiv" - Ovo je predobro. Odma pocinjem da koristim.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  13. #14288
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka, ne daj mu vjetar u ledja. mislice da je prepametan.

  14. #14289
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BigWolf View Post
    Ne bunim se ja na prijeke odgovore, jer sam ionako prijek covjek. Zanimljivo mi samo to kako si isfeminizirano preosjetljiv na nekulturni akcenat moje kritike, sasvim opravdane i logicne, a prija ti kada se tim istom akcentom pljuje na druge stvari. Ova 4 bijela medvjeda ( da ne kazem međeda jer cu opet zvucati prijeko ili je i samo poredjenje sa tom zivotinjom dovoljan uzas za tvoje njezne moralne vijuge ) kao javne licnosti i kao jedini proizvodjaci humora u ovoj drzavi, nisu imuni na kritiku fanova. Druga je stvar sto ih licno poznajes ili nekog od njih.

    Pitanje, sto se oni ne trude dovoljno oko onih koji ih godinama prate i slusaju, nakon toliko neuspjesnog pominjanja kroz normalnu komunikaciju i kritiku sve ove godine, mora logicnim slijedom doci do uzvicnika!

    Youtube sam pomenuo kao ideju, jedno od. Imaju trziste, imaju slusaoce, gledaoce, a evo vidim ne fali im ni zastitnika. Sa svim tim u praznom dzepu, nakon toliko godina, kao da im je i muka sto uopste dolaze tih po ure sedmicno, a ne da neko od njih pritisne dugme za snimanje i kasnije to za 15 min okaci na net, na zahvalnost toliko fanova. Gdje je tu ona divna korelacija izmedju proizvodjaca i potrosaca ? Eto je ista kao i u svim ostalim institucijama Crne Gore.
    Prijeko je potreban odgovor ali ne umijem mnogo si elokventan.

  15. #14290
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bar
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BigWolf View Post
    Ispresjecan je ovaj prvi dio, zbog kojeg ih i slusam.. Sve u pola recenice kida stream..

    Starno mi nije jasno sto neko od njih 4 mrcine ne snimi, ako ne zbog slusatelja, onda arhive i samopromocije radi, pa da okace nedje.. makar na Youtube, ako ne na sajt. Jer ovo svaki petak neka muka oko snimanja, streama, sustanja.. Nego ih nije volja nista..

    Pa je li Zonju, kao kompjuterski najpismenijem toliki problem da napravi official Tbok YoutTube kanal i da kaci te epizode, kad vec ljudi traze, umjesto sto cijeli dan visi n FB i dijeli svakakve gluposti. Nije valjda i to ogromna muka i napor, jednom sedmicno uploadovat sopstvenu kreaciju od 60mb na internet. Nista mi nije jasno.. ali bih olako zakljucio da su odlicni predstavnici poslovne logike i prakse u CG. Bitno je da se kuka i kukumaci... sve ostalo ce padnut sa neba.
    Treba te uhapsit djece mi eto te svako malo
    Govori tiho i nosi psa sa sobom

  16. #14291
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto je ovooo ljudi...nemojte vise da VE zamolim.

  17. #14292
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ima admina ka što nema i pobriše sve ovo, vi ste došli sa tuđom zastavom da mi nudite posao, da ja vama postavljam linkove? Ako niste za vodu preko vrata.

  18. #14293
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bar
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    A sto je ovooo ljudi...nemojte vise da VE zamolim.
    tek sad vidjeh da je odje bilo izuzetno dinamicno
    Govori tiho i nosi psa sa sobom

  19. #14294
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bar
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    "Isfeminizirano preosjetljiv" - Ovo je predobro. Odma pocinjem da koristim.
    "Isfeminizirano preosjetljiv" ovo je Vesna Vukelic Vendi Style :abnormal:
    Govori tiho i nosi psa sa sobom

  20. #14295
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad procitah sve ovo gore...


  21. #14296
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E stvarno ste neodlucni :devilish:..

    opet vam ne valjam..

    Pocnem ulicarsko forumskim vokabularom - ispadam :
    "Taj tvoj nacin komunikacije je uvrijedljiv i nekulturan" ( The.Sloth )

    Uslijed kritika se popravim i pokusam plemenitije objasniti misao, al onda ispadnem :
    "neka, ne daj mu vjetar u ledja. mislice da je prepametan." ( clapton )
    "ovo je Vesna Vukelic Vendi Style" ( deni-tnt )
    "Prijeko je potreban odgovor ali ne umijem mnogo si elokventan. "( Prijeki Lijek )

    Al nikako da dodjemo do razgovora i zajednickog jezika ? Samo se broj dezurnih forumskih hijenica povecava...
    Da ima admina ka što nema i pobriše sve ovo
    Zasto bi moderator brisao moju kritiku ? Ona je u sastavu teme. Medjutim, nacin na koji se nosite sa mnom i onim sto zelim reci je vec na ivici oftopika.

    Evo, pristajem da budem cenzurisan i kastriran ako treba za primjer onog jedinog koji je uzvicnikom krenuo na organizaciju tbok! Korjeni jednoumlja u Crnoj Gori nezastarijevaju! Vodi te me gardo...
    Last edited by BigWolf; 16-03-14 at 01:57.
    prr...

  22. #14297
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne prdite…
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #14298
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji program koristite da bi snimali emisiju?

  24. #14299
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  25. #14300
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xaxaxa Vidovita Sonja

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

Page 572 of 677 FirstFirst ... 72472522562568569570571572573574575576582622672 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the books of knjige na DVD-ju
    By patuljasti_dvometras in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 25-02-08, 13:39
  2. The books of knjige
    By bole majstor pfc bu2 in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-07, 16:48
  3. the books of knjige???
    By Spale in forum Muzika
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-06, 15:15
  4. the books of knjige na DVD-ju (rasprodaja)
    By pahuljasti_dvometrash in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-07-05, 14:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •