Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 99 of 99

Thread: Tirana

  1. #76
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ovdje navodno je japanac šef kuhinje, i trebao bi biti dobar suši, ali kao što rekoh, ne konzumiram to pa nisam probao...
    Inače Tirana ima masu dobrih restorana, kaskamo mi solidno za njima po pitanju ugostiteljstva...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  2. #77
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bila sam poslom do T i upadoh randomly u neku kafeteriju, sendvic i caj su bili savrseni.

  3. #78
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Rijetko grdan grad. Bez predrasuda o Albaniji, ali stvarno je cak i Pg ljepsa od Tirane. Gasi albanski turizam.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  4. #79
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nerijetko glup komentar. Gasi profil.

  5. #80
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Cujes ovo..Cak je i Pg ljepsa od Tirane. Podgorica je jedan od ljepsih gradova. Ne znam dje ti zivis i dje si bio sto ti Pg jedan od najruznih gradova na svijet..

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app

  6. #81
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Svi je mi volimo jer smo rodjeni tu. Ali da se ne lazemo PG je realno vrlo ruzan grad.

  7. #82
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podgorica nije ruzan grad i na kraju, ovo nije topik o tome jel ili nije ruzan, nego o Tirani i sta Tirana ima da ponudi kao turisticka destinacija.

  8. #83
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Svi je mi volimo jer smo rodjeni tu. Ali da se ne lazemo PG je realno vrlo ruzan grad.
    Zbog cega ? Grad koji posjeduje toliko rijeka,koji posjeduje Moracu kroz citav grad,par prelijepih mostova,par prelijepih brda. Relativno lijepo uredjen,cist grad,gradjevine uglavnom sve novogradnja ,novi bulevari i infrastruktura..Mora da je BG ljepsi?

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,330
    Thanks Thanks Given 
    731
    Thanks Thanks Received 
    1,194
    Thanked in
    667 Posts

    Default

    Sleti turista na Golubovce, krene prema Podgorici i udje prvo u Zeleniku, Bijafra!

    Ne mogu da zasade drvored, da naprave ulicu i trotorat da ulazak u grad lici na nesto.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  10. #85
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Prije neku godinu reko da podjemo i do te Tirane, rezervisasmo i hotel... dodjosmo oko 4... prosetaj onim bulevarom... reko to je to? Popismo pice i nazad. Kakav promasaj od grada.
    Slican slucaj bi bio i sa Pg da sam turista. Prosto turisticki nema da ponudi vise od 2 sata setnje. I to je ok, ne moraju se odma glaskat ova djeca sa kljucevima grada sto su rodjeni u ribnicu, kupali se na moracu, na bureke kod hamze idu i tuku se sa brankom bozovicem. Nije svaki grad turisticki valorizovan.
    Zamisljam tako i Pristinu.

  11. #86
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prije neku godinu reko da podjemo i do te Tirane, rezervisasmo i hotel... dodjosmo oko 4... prosetaj onim bulevarom... reko to je to? Popismo pice i nazad. Kakav promasaj od grada.
    Slican slucaj bi bio i sa Pg da sam turista. Prosto turisticki nema da ponudi vise od 2 sata setnje. I to je ok, ne moraju se odma glaskat ova djeca sa kljucevima grada sto su rodjeni u ribnicu, kupali se na moracu, na bureke kod hamze idu i tuku se sa brankom bozovicem. Nije svaki grad turisticki valorizovan.
    Zamisljam tako i Pristinu.
    Moramo se glasnut
    To se s tobom slazem i bilo s kim drugim da nema sadrzaja za turiste ili neku raznonodu. Jes da ima neki mali potencijal ali vlast to ne umije da sprovede u djelo.Ali mislim na izgled grada ,a ne na sadrzaj za raznonodu
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prije neku godinu reko da podjemo i do te Tirane, rezervisasmo i hotel... dodjosmo oko 4... prosetaj onim bulevarom... reko to je to? Popismo pice i nazad. Kakav promasaj od grada.
    Slican slucaj bi bio i sa Pg da sam turista. Prosto turisticki nema da ponudi vise od 2 sata setnje. I to je ok, ne moraju se odma glaskat ova djeca sa kljucevima grada sto su rodjeni u ribnicu, kupali se na moracu, na bureke kod hamze idu i tuku se sa brankom bozovicem. Nije svaki grad turisticki valorizovan.
    Zamisljam tako i Pristinu.
    Moramo se glasnut
    To se s tobom slazem i bilo s kim drugim da nema sadrzaja za turiste ili neku raznonodu. Jes da ima neki mali potencijal ali vlast to ne umije da sprovede u djelo.Ali mislim na izgled grada ,a ne na

  12. #87
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Obidjoh malo Tiranu, evo nekih preporuka - mada grad ima toliko toga da ponudi!

    Obavezno posjetiti Bunk'Art 2 - http://bunkart.al/2/home

    Najzanimljiviji dio bunkera je sa sredstvima za prisluskivanje!




    Stalna postavka u Nacionalnoj umjetnickoj galeriji http://galeriakombetare.gov.al/en/co...on/index.shtml odrazava umjetnicki izraz tokom perioda Envera Hodze - jedno 98% cista propaganda.




    Ko zeli chocosuicide - facebook @cioccolatitaliani.tirana + icecreamsucide (obalih ovaj dolje Prova Costume kup!)
    http://www.cioccolatitaliani.it/brand/



    Restoran SALT ima dobar izbor maki rolls sushija, ludacku paelju, koktele i vina - kad zavrsite veceru mozete na verandu da se malo rashladite




    http://www.spottedbylocals.com/tirana/salt-restaurant/

  13. #88
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Ovo se vrcelo na radiju, proguglah malo sad, kad djivi spot od 11 miliona pregleda hahahahahhaha


  14. #89
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,090
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    snimljeno kod nas, a i curica sa spota je from cg


  15. #90
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Zna li ko u shping centru Teg u Tirani kako stoje stvari,da li jeftino i ako jeste koliko u odnosu na ove nase butike?


    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  16. #91
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Sustinski nije jeftinije, ali ima butika i brendova koji kod nas ne postoje i tu se moze ubosti. A cijene nijesam primijetio razlike...

  17. #92
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Sustinski nije jeftinije, ali ima butika i brendova koji kod nas ne postoje i tu se moze ubosti. A cijene nijesam primijetio razlike...
    Pa dje se moze uzet onda sto jeftinije u Tirani, pricaju Tirana jeftina Tirana prejeftina, e pa dje je onda to?

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Zna li ko u shping centru Teg u Tirani kako stoje stvari,da li jeftino i ako jeste koliko u odnosu na ove nase butike?


    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    Chekiraj u City Park koje su prodavnice, pa svrati i u njega (doduse na drugom kraju grada, ali prema Pg)...

    Bila je jedna prodavnica na prizemnom dijelu, outlet firmiranih brendova... Tu se moglo naci finih stvari za sasvim pristupacnu cijenu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #94
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Chekiraj u City Park koje su prodavnice, pa svrati i u njega (doduse na drugom kraju grada, ali prema Pg)...

    Bila je jedna prodavnica na prizemnom dijelu, outlet firmiranih brendova... Tu se moglo naci finih stvari za sasvim pristupacnu cijenu...
    Ako uspijem samo, da nema to blizu sopinga centa Teg da znas?

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Ja nijesam primijetio ali ja sam bio posljednji put 2015... Javljaj utiske, ja cu oko Vaskrsa biti u prolazu kroz Tiranu pa mozda iskoristim nesto od tvog iskustva...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  21. #96
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ja nijesam primijetio ali ja sam bio posljednji put 2015... Javljaj utiske, ja cu oko Vaskrsa biti u prolazu kroz Tiranu pa mozda iskoristim nesto od tvog iskustva...
    Vazi, ko zna koliko cu imat vremena da sve to istrazim,mada svakako koliko god bude bilo koristice ti, naravno nema problema. Javicu.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Vidji samo da ti neko da sugestiju kojim putem da ides od TEG do City-a, da ne gubis mnogo vremena...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  23. #98
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    TEG je klasični veliki tržni centar, poput Ušća, sa svjetskim brendovima, i uglavnom sličnim cijenama kao kod nas...
    Preporuka za JUMBO, gdje se može naći svašta nešto po povoljnim cijenama.
    Što se tiče City Parka, tu već ima nekoliko "outlet" radnji gdje se može naći baš povoljnih stvari kad su rasprodaje...
    Što se tiče smjernica, za City Park kad ideš iz pravca PG, pratiš samo table za Durres (Drač), pa za Aerodrom Majka Tereza (prođeš putem pored aerodroma), na uključenje "autoputa" Drač - Tirana, ideš desno za Drač, i vidjećeš poslije nekih kilometar odvajanje desno za City Park...
    Za TEG pratiš samo putokaz za Elbasan, jer se nalazi pored autoputa za Elbasan... Preporuka u TEG za italijanski restoran Veranda, svaki put svratim tamo na pizzu
    Od TEG do Citija, opet prati samo putokaze za Durres, to ti je najoptimalnija varijanta... Nemoj samo kroz centar Tirane
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  24. #99
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prije neku godinu reko da podjemo i do te Tirane, rezervisasmo i hotel... dodjosmo oko 4... prosetaj onim bulevarom... reko to je to? Popismo pice i nazad. Kakav promasaj od grada.
    Slican slucaj bi bio i sa Pg da sam turista. Prosto turisticki nema da ponudi vise od 2 sata setnje. I to je ok, ne moraju se odma glaskat ova djeca sa kljucevima grada sto su rodjeni u ribnicu, kupali se na moracu, na bureke kod hamze idu i tuku se sa brankom bozovicem. Nije svaki grad turisticki valorizovan.
    Zamisljam tako i Pristinu.

    Hahahahahahahahahahaha

    Sto se Pristine tice ....ocekivanja i ne treba da budu velika....cak je i grdja nego prije 20-ak godina, kada je bila DONEKLE lijepa.
    Za vidjet' nema nista posebno....ali je definitivno interesantan grad, i treba ga posjetiti.

    E, da....dadoh ti rep, ali nisam siguran jel' pozitivan, nestade sa monitroa prije nego kliknuh
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najbolji transport pg tirana
    By milos76 in forum Putovanja
    Replies: 12
    Last Post: 15-04-15, 13:10
  2. Podgorica - Tirana
    By Escobar_BP in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 23-01-14, 12:47
  3. Prevoz Tirana aerodrom - PG
    By brixia in forum Putovanja
    Replies: 4
    Last Post: 29-09-12, 13:00
  4. Aerodrom Tirana
    By nikikiki in forum Putovanja
    Replies: 6
    Last Post: 25-06-12, 15:13
  5. Pristina-Tirana-Podgorica
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 17-05-05, 11:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •